MENÜ

Büyük ikramiye

Büyük ikramiye ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Büyük ikramiye haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.488 Büyük ikramiye haberi bulunmuştur.

Büyük ikramiye Haberleri

24 Şubat Sayısal Loto sonuçları - Devreden Sayısal Loto büyük ikramiye tutarı

24 Şubat Sayısal Loto sonuçları - Devreden Sayısal Loto büyük ikramiye tutarı

Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Canlı yayınla noter huzurunda gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişinin sonuçlarına ilişkin detaylar, 'http://www.millipiyango.gov.tr/' adresinin sonuç sayfası üzerinden de paylaşıldı. Altı bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. Peki devreden büyük ikramiye tutarı ne kadar? İşte 24 Şubat Sayısal Loto sonuçları!

24.2.2018Gündem
‘Arapsaçı’ filmi 30 Martta vizyonda

‘Arapsaçı’ filmi 30 Mart'ta vizyonda

Başrollerini Hakan Meriçliler, Açelya Topaloğlu, Şinasi Yurtsever, Ayhan Taş ve Burak Satıbol’un paylaştığı komedi filmi ‘Arapsaçı’nın vizyon tarihi belli oldu.

23.2.2018Keyif
22 Şubat Süper Loto sonuçları | Süper Lotonun büyük ikramiyesi yine devretti

22 Şubat Süper Loto sonuçları | Süper Loto'nun büyük ikramiyesi yine devretti

540. hafta Süper Loto çekilişi dün akşam yapıldı. Canlı yayında ve noter huzurunda açıklanan Süper Loto çekiliş sonuçları MPİ'nin resmiş sayfası üzerinden açıklandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen 22 Şubat tarihli Süper Loto çekiliş sonuçlarına göre 6 bilen çıkmayınca 8 milyon 579 bin 664 lira 13 kuruş haftaya devretti. İşte 22 Şubat Süper Loto sonuçları ve detaylar!

22.2.2018Gündem
Şans Topu bu hafta 1 kişiye kazandırdı - 21 Şubat Şans Topu sonuçları

Şans Topu bu hafta 1 kişiye kazandırdı - 21 Şubat Şans Topu sonuçları

Şans Topu sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Her hafta çarşamba günü gerçekleştirilen Şans Topu çekilişi bu hafta 1 kişinin yüzünü güldürdü. Çekiliş sonuçlarına göre, İstanbul'un Kadıköy ilçesinden kuponunu yatıran bir talihli, 1 milyon 701 bin 860 lira 95 kuruş ikramiyenin sahibi oldu. İşte 21 Şubat Şans Topu sonuçları!

21.2.2018Gündem
Milli Piyango 19 Şubat çekiliş sonuçları yine metropole yaradı

Milli Piyango 19 Şubat çekiliş sonuçları yine metropole yaradı

Milli Piyango çekiliş sonuçları, dün akşam gerçekleştirilen çekilişin ardından gündem konusu oldu. Yılbaşından bu yana biletlerine amorti isabet eden ve şanslarını yeniden denemek isteyenlerin sorguladığı 19 Şubat Milli Piyango çekiliş sonuçları, bugünün konusu oldu. İşte,büyük çoğunluğu Metropol kent İstanbul'a isabet eden ikramiyenin ardından araştırılan Milli Piyango çekiliş sonuçları ve detaylı bilgiler

19.2.2018Gündem
Sayısal Loto bu kez devretmedi - İşte 17 Şubat Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto bu kez devretmedi - İşte 17 Şubat Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto sonuçları bu kez iki kişinin yüzünü güldürdü. Milli Piyango İdaresi, Sayısal Loto çekiliş sonucunu önce canlı yayında ardından 'http://www.millipiyango.gov.tr/' adresi üzerinden duyurdu. İki haftadır devreden büyük ikramiye bu kez sahiplerini buldu, bu haftanın 2 talihlisi İstanbul ve Ankara'dan çıktı. Peki büyük ikramiye hangi sayılara çıktı? İşte 17 Şubat Sayısal Loto sonuçları!

17.2.2018Gündem
Süper Loto 3. kez devretti - 15 Şubat Süper Loto sonuçları ardından ikramiye katlandı

Süper Loto 3. kez devretti - 15 Şubat Süper Loto sonuçları ardından ikramiye katlandı

Milli Piyango'nun kazandıran oyunlarından Süper Loto bu hafta yine devretti. Dün akşam yapılan çekilişle birlikte Süper Loto 3. devrini gerçekleştirdi. Son devretmenin ardından büyük ikramiye miktarı 6 milyon lirayı geçti. İşte, bu hafta çekilen şanslı numaralar ve 15 Şubat Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası.

15.2.2018Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı... 14 Şubat Şans Topu sonuçları MPİ sorgulama sayfası

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı... 14 Şubat Şans Topu sonuçları MPİ sorgulama sayfası

Şans Topu sonuçları büyük bir heyecanla bekleniyordu. Şans Topu çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Her hafta çarşamba akşamı çekilişi gerçekleşen Şans Topu'nun bu haftaki sonuçlarında büyük ikramiyeyi kazanan şanslı kişi çıkmayınca büyük ikramiye haftaya devretti ve böylece Şans Topu üst üste 2. devrini gerçekleştirdi. İşte, 14 Şubat Şans Topu sonuçları MPİ sorgulama sayfası.

14.2.2018Gündem
On Numara sonuçları iki ilde üç kişiyi mutlu etti 12 Şubat On Numara sonuçları

On Numara sonuçları iki ilde üç kişiyi mutlu etti! 12 Şubat On Numara sonuçları

On Numara sonuçları 12 Şubat akşamı 3 kişiye büyük ikramiye kazandırdı. Kişi başı 117 bin lira gibi bir ücrete veren On Numara, bu ödülü Ankara ve Bursa arasında paylaştırdı. Peki, On Numara sonuçları bilgilerine göre kazandıran rakamlar neler oldu? İşte, Milli Piyango İdaresi'nin çekilişe dair yapmış olduğu açıklama ve detaylı bilgiler

12.2.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları 10 Şubat - Sayısal Lotoda büyük ikramiye ne kadar devretti

Sayısal Loto sonuçları 10 Şubat - Sayısal Loto'da büyük ikramiye ne kadar devretti?

Sayısal Loto çekilişinin 10 Şubat tarihli sonuçları bugün de araştırma konusu olmaya devam ediyor. Şans oyunu tutkunlarına her cumartesi büyük bir heyecan yaşatan Sayısal Loto çekilişinin bu haftaki çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından tamamlandı. Geçtiğimiz hafta gibi bu hafta da 6 bilen çıkmayın büyük ikramiye tutarı devretti. Peki Sayısal Loto'da büyük ikramiye ne kadar devretti? İşte sonuçlara ilişkin detaylar!

11.2.2018Gündem
Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı... 9 Şubat Milli Piyango sonuçları sorgulama sayfası

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı... 9 Şubat Milli Piyango sonuçları sorgulama sayfası

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı. Her ayın 9, 19 ve 29'unda çekilişi gerçekleşen Milli Piyango'nun bu ayda ki ilk çekilişi gerçekleşti. Milli Piyango çekiliş sonuçlarına göre büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihliler belli oldu. Büyük ikramiyeyi kazanan kişiler Ankara, Hatay, İstanbul ve İzmir'den çıktı. İşte, 9 Şubat Milli Piyango sonuçları sorgulama sayfası.

9.2.2018Gündem
Süper Lotoda büyük ikramiye yine devretti - 8 Şubat Süper Loto sonuç görüntüleme

Süper Loto'da büyük ikramiye yine devretti - 8 Şubat Süper Loto sonuç görüntüleme

8 Şubat tarihinde gerçekleşen Süper Loto çekilişinin sonuçlarına ilişkin detaylar merak konusu oldu. Biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını merak eden şans oyunu tutkunları, sık sık Milli Piyango İdaresi'nin resmi sayfasını inceleyerek sonuç listesini kontrol ediyor. İşte büyük ikramiyesi devreden Süper Loto'nun 8 Şubat tarihli sonuçları!

8.2.2018Gündem
On Numara sonuçları 6 kişiye kazandırdı - İşte 5 Şubat On Numara sonuçları

On Numara sonuçları 6 kişiye kazandırdı - İşte 5 Şubat On Numara sonuçları

Şubat ayının ilk On Numara çekilişi dün akşam gerçekleşti. Canlı yayında noter huzurunda çekilen şans oyununda çıkan numaralar kurum tarafından açıklandı.T oplamda altı kişinin yüzünü güldüren On Numara, İstanbul'da 5 kişiye çıktı. İşte Milli Piyango İdaresi'nin resmi sayfası üzerinden de duyurulan 5 Şubat On Numara sonuçlarına ilişkin tüm detaylar

5.2.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları yayımlandı İşte, 3 Şubat Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto sonuçları yayımlandı! İşte, 3 Şubat Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto sonuçları 1108. hafta çekilişi tamamlandı. 1 milyon 881 bin liralık büyük ikramiye, şanlı numaraları bilen çıkmayınca gelecek haftaya devroldu. Milli Piyango İdaresi'nden alınan bilgilere göre Sayısal Loto sonuçları bilgisine göre 5 bilen 201 kişi 3 bin 940 lira, 4 bilen 9 bin 195 kişi 65 lira, 3 bilen 159 bin 846 kişi ise 10 lira 50 kuruş ikramiye almaya hak kazandı. İşte 3 Şubat Sayısal Loto sonuçları bilgisi

3.2.2018Gündem
Süper Loto yine devretti - 1 Şubat Süper Loto sonuçları

Süper Loto yine devretti - 1 Şubat Süper Loto sonuçları

Süper Loto çekilişinin 1 Şubat tarihli sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Geçen hafta Süper Loto’daki rekor ikramiye olan, 42 milyon 532 bin 640 lira 1 kişinin oldu. 11 haftadır devreden ikramiyeyi kazanan şanslı kuponun Erzincan’dan yatırıldığı öğrenildi. Peki bu hafta Süper Loto hangi sayılara kazandırdı?

1.2.2018Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı... 31 Ocak Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası

Şans Topu çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı... 31 Ocak Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası

Şans Topu sonuçları büyük bir merakla bekleniyordu. Şans Topu çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan canlı çekilişle birlikte açıklandı. Her hafta çarşamba akşamı çekilişi gerçekleşen Şans Topu'nda bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan çıkmadı ve Şans Topu 3. devrini gerçekleştirdi. İşte, 31 Ocak Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası.

31.1.2018Gündem
On Numara bu hafta üç aileyi mutlu etti 29 Ocak On Numara sonuçları

On Numara bu hafta üç aileyi mutlu etti! 29 Ocak On Numara sonuçları

On Numara sonuçları 29 Ocak 2018 akşamı gerçekleştirilen çekilişin ardından kamuoyunun erişimine açıldı. 22 numara arasından 10 rakamı tutturabilen 3 kişi, 118 bin liralık büyük ikramiyeyi almaya hak kazandı. Peki, On Numara sonuçları bilgisine göre büyük ikramiye hangi illere isabet etti. İşte, On Numara sonuçları hakkında yayımlanan güncel bilgiler ve kazandıran rakamlar

29.1.2018Gündem
Milli Piyango sonuçları 29 Ocak - Milli Piyango sonuç görüntüleme

Milli Piyango sonuçları 29 Ocak - Milli Piyango sonuç görüntüleme

Milli Piyango sonuçları için araştırmalar devam ediyor. Şans oyunu tutkunları tarafından her ayın 9, 19 ve 29'unda heyecanla takip edilen Milli Piyango çekilişinin 29 Ocak tarihli sonuçlarına göre büyük ikramiye bu kez dört kişinin yüzünü güldürdü. Peki büyük ikramiye hangi sayılara ve illere çıktı? İşte Milli Piyango sonuçlarına ilişkin detaylar ve büyüklü-küçüklü ikramiye listesi!

29.1.2018Gündem
İşte Sayısal Lotoda büyük ikramiye kazandıran sayılar

İşte Sayısal Loto'da büyük ikramiye kazandıran sayılar

Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından önce canlı yayında ardından web sayfası üzerinden duyuruldu. 27 Ocak tarihli Sayısal Loto çekilişi neticesinde geçtiğimiz hafta ilk devrini gerçekleştiren büyük ikramiye bu kez sahibine ulaştı. Büyük ikramiyeyi kazanan talihli, kuponunu İstanbul'un Kadıköy ilçesinden yatırdı. İşte Sayısal Loto'da büyük ikramiye kazandıran sayılar

27.1.2018Gündem
Bayi sahibi, rekortmen talihliyi çaya bekliyor

Bayi sahibi, rekortmen talihliyi çaya bekliyor

Süper Loto'da 12 hafta devrederek 42 milyon TL'ye ulaşan rekor ikramiye, Erzincanlı bir talihliye çıktı. Rekor ikramiyeyi kazanan talihlinin, kuponunu Nerim Tombul Caddesi üzerinde bulunan Hüseyin Uluşan'a ait bayii de oynadığı belirlendi. Uluşan, "Türkiye Cumhuriyeti'nin en büyük ikramiyesi bu bayiye çıktı, kendisini tebrik ederim. İnşallah çay içmeye beklerim kendisini" diye konuştu.

26.1.2018Gündem
42 milyonluk büyük ikramiye bu bayiden oynandı

42 milyonluk büyük ikramiye bu bayiden oynandı

42 milyonluk büyük ikramiye bu bayiden oynandı

26.1.2018Merkez
Süper Lotoda büyük ikramiye Erzincana gitti İşte, kazandıran rakamlar

Süper Loto'da büyük ikramiye Erzincan'a gitti! İşte, kazandıran rakamlar

Süper Loto sonuçları, zengin olma hayalini taşıyan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. Milli Piyango İdaresi'nin son zamanlarda verdiği en büyük ikramiye tutarını talihlisine takdim eden Süper Loto, sonuçları ile dün gecenin en çok konuşulan konusu oldu. İşte, bugün de araştırılan Süper Loto sonuçları ve büyük ikramiyenin isabet ettiği merkez ve tutarlar hakkında detaylı bilgiler

25.1.2018Gündem
On Numara sonuçları 13 kişiyi sevindirdi - İşte 22 Ocak On Numara sonuçları

On Numara sonuçları 13 kişiyi sevindirdi - İşte 22 Ocak On Numara sonuçları

Pazartesi günleri gerçekleşen On Numara'nın 22 Ocak tarihli sonuçları tam 13 kişinin yüzünü güldürdü. MPİ On Numara çekiliş sonuçlarını canlı yayın ile 21.15'te yayınladı. 22 Ocak çekilişinde şanlı 22 numara resmen belli oldu. İşte 22 Ocak On Numara çekiliş sonuçları ve kazandıran numaralar...

22.1.2018Gündem
Sayısal Loto bu hafta kimseye yar olmadı 20 Ocak Sayısal Loto sonuçları

Sayısal Loto bu hafta kimseye yar olmadı! 20 Ocak Sayısal Loto sonuçları

Milli Piyango İdaresi (MPİ) Sayısal Loto sonuçları kapsamında merakla araştırılmaya başlandı. Yüz binlerce kişinin büyük ikramiye hayaliyle oynadığı ve beklediği Sayısal Loto sonuçları, 20 Ocak akşamı noter huzurunda yapılan açıklamanın ardından vatandaşların erişimine açıldı. İşte, Sayısal Loto sonuçları hakkında detaylı bilgiler

20.1.2018Gündem
Milli Piyango çekiliş sonuçları bilet sorgulama sayfası... 19 Ocak Milli Piyango sonuçları sıralı tam liste

Milli Piyango çekiliş sonuçları bilet sorgulama sayfası... 19 Ocak Milli Piyango sonuçları sıralı tam liste

Milli Piyango çekiliş sonuçları büyük bir heyecanla bekleniyordu. Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı. Her ayın 9, 19 ve 29'unda çekilişi gerçekleşen Milli Piyango'nun bu haftaki çekilişinde büyük ikramiye tam 4 şehre vurdu. İşte, 19 Ocak Milli Piyango bilet sorgulama sayfası.

20.1.2018Gündem
18 Ocak Süper Loto sonuçlarından sonra büyük ikramiye katlandı

18 Ocak Süper Loto sonuçlarından sonra büyük ikramiye katlandı

Süper Loto şans oyununun bu haftaki çekilişi Milli Piyango idaresi tarafından dün akşam gerçekleşti. 10 hafta üst üste devreden Süper Loto 'da yine 6 bilen çıkmayınca önümüzdeki haftanın büyük ikramiyesi katlandı. Süpe Loto 34.056.110,65 TL'lik ikramiyeyi haftaya devretti. 5 bilen 182 kişi 11.524,05 TL, 4 bilen 11636 kişi 193,25 TL, 3 bilen 251963 kişi 15,45 TL kazandı. İşte 18 Ocak Süper Loto sonuçları!

18.1.2018Gündem
Şans Topu sonuçları bu hafta nereye isabet etti 17 Ocak Şans Topu sonucu

Şans Topu sonuçları bu hafta nereye isabet etti? 17 Ocak Şans Topu sonucu

Şans Topu sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından 17 Ocak akşamı noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişin ardından kamuoyu ile paylaşıldı. Bu hafta büyük ikramiye olarak 779 bin liralık tutar verecek olan Şans Topu, sahibini bulamayınca bir sonraki haftaya devretti. İşte, 17 Ocak Şans Topu sonuçları ve ikramiye hakkında detaylı bilgiler

17.1.2018Gündem
20 yaşında lotodan servet kazandı... Tarihinde ikinci oldu

20 yaşında lotodan servet kazandı... Tarihinde ikinci oldu

ABD'nin Florida eyaletinde yaşayan Shane Missler (20) isimli bir genç, ülkenin en büyük şans oyunu olan Mega Millions'dan 450 milyon dolar kazandı. Shane Missler'in kazandığı ikramiye, Mega Millions'un 21 yıllık tarihi boyunca en büyük dördüncü ikramiye ve tek kişi tarafından kazanılan ikinci büyük ikramiye oldu.

14.1.2018Dünya
Sayısal Loto sonuçları 13 Ocak sonuçları iki ili mutlu etti

Sayısal Loto sonuçları 13 Ocak sonuçları iki ili mutlu etti

Sayısal Loto sonuçları, Milli Piyango İdaresi'nin gerçekleştirdiği çekilişin ardından vatandaşların merakla araştırdığı konu oldu. Toplam 7 milyon 288 bin liralık ikramiyenin dağıtıldığı günde, Sayısal Loto sonuçları araştırılmaya başlandı. Peki, 13 Ocak Sayısal Loto sonuçları bilgisine göre büyük ikramiye hangi il merkezlerine gitti? İşte, sonuçlar ve detaylı bilgiler

13.1.2018Gündem
Ordunun Milli Piyango talihlisi sır oldu

Ordu'nun Milli Piyango talihlisi sır oldu

Ordu'nun Milli Piyango talihlisi sır oldu

12.1.2018Ordu
11 Ocak Süper Loto sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye bu hafta da devretti

11 Ocak Süper Loto sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye bu hafta da devretti!

Süper Loto çekilişi dün akşam Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirildi. geçtiğimiz 8 hafta devreden Süper Loto büyük ikramiyesi bu hafta da devrederek rekor ikramiyeye doğru ilerlemeye devam etti. Bu haftanın hasılatıyla birlikte büyük ikramiye 21 milyon TL'yi aştı. Şimdi gözler önümüzdeki haftaya çevrildi. İşte Süper Loto'nun bu haftaki numaraları ve büyük ikramiye haricindeki dağıtılan ikramiyeler

11.1.2018Gündem
Süper Loto saat kaçta açıklanacak İşte Süper Lotoda en çok çıkan sayılar

Süper Loto saat kaçta açıklanacak? İşte Süper Loto'da en çok çıkan sayılar

Süper Loto ne zaman saat kaçta çekiliyor sorusu kupon sahipleri tarafından araştırılmaya devam ediliyor. 9 kez devredilmesinin ardından yaklaşık 25 milyon liralık ikramiye dağıtmaya hazırlanan Süper Loto saat kaçta çekiliyor sorusu ile gündemde yer alıyor. Peki, büyük ikramiye hayaliyle kuponlarını yatıran vatandaşların sorguladığı Süper Loto çekiliş saati kaç olacak? İşte şanslı numaralar ve detaylı bilgiler

11.1.2018Gündem
Büyük ikramiye isabet eden bilet Akhisarda satılmış

Büyük ikramiye isabet eden bilet Akhisar'da satılmış

Büyük ikramiye isabet eden bilet Akhisar'da satılmış

11.1.2018Akhisar
10 Ocak Şans Topu çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı

10 Ocak Şans Topu çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı

10 Ocak Şans Topu çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. İkramiye tutarının 2 milyon 585 bin 707 lira 50 kuruş olduğu Şans Topu çekilişinde 5 artı 1 bilen 3 kişi, 258 bin 571'er lira ikramiye kazandı. Büyük ikramiye isabet eden kuponlardan ikisinin Erzurum'un Pasinler, birinin ise İzmir'in Konak ilçesinden yatırıldığı belirlendi. İşte Şans Topu sonuçlarının detayları!

10.1.2018Gündem
Milli Piyango 9 Ocak sonuçları MPİ tarafından açıklandı

Milli Piyango 9 Ocak sonuçları MPİ tarafından açıklandı

Milli Piyango'nun 9 Ocak tarihli çekilişi dün akşam yapıldı, sonuçlar kısa sürede Milli Piyango İdaresi'nin resmi sayfası üzerinden de detaylı olarak paylaşıldı. İşte 9 Ocak Milli Piyango sonuçları, büyüklü-küçüklü ikramiye listesi ve MPİ bilet sorgulama sayfası.

9.1.2018Gündem
On Numara sonuçları 8 Ocak akşamı 5 kişiyi mutlu etti

On Numara sonuçları 8 Ocak akşamı 5 kişiyi mutlu etti

On Numara sonuçları 8 Ocak akşamı gerçekleştirilen çekilişin ardından büyük ikramiyeyi 5 kişiyle buluşturdu. Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekilişin ardından noter huzurunda kamuoyu ile paylaşılan On Numara sonuçlarında, kişi başı 68 bin 993 liralık ikramiye dağıtıldı. İşte, 8 Ocak On Numara sonuçları ve kupon sahiplerinin merak ettiği ödül detayları

8.1.2018Gündem
Talihli kendi gelmedi kuzenini gönderdi

Talihli kendi gelmedi kuzenini gönderdi

Milli Piyango’nun 31 Aralık yılbaşı özel çekilişinde ikinci büyük ikramiye olan 10 milyon TL’yi kazanan çeyrek biletlerden biri, Ankara’ya isabet etti.

8.1.2018Ankara
6 Ocak Sayısal Loto sonuçlarına göre büyük ikramiye devretti - Bu hafta Sayısal Loto ikramiyesi katlandı

6 Ocak Sayısal Loto sonuçlarına göre büyük ikramiye devretti - Bu hafta Sayısal Loto ikramiyesi katlandı

6 Ocak Sayısal Loto sonuçları sonuçlarına göre 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye devretti. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, 5 bilen 139 kişi 5 bin 641 lira 50'şer kuruş, 4 bilen 7 bin 297 kişi 81 lira 25'er kuruş, 3 bilen 143 bin 860 kişi 11 lira 55'er kuruş ikramiye kazandı. Son Sayısal Loto sonuçlarında umutları boşa çıkan şans oyunu tutkunları şimdi heyecanla 13 Ocak tarihini bekliyor. İşte 6 Ocak Sayısal Loto sonuçlarına ilişkin detaylar!

6.1.2018Gündem
450 milyon dolar bir bilete çıktı

450 milyon dolar bir bilete çıktı!

ABD’nin dördüncü büyük ikramiyesi olan Mega Millons çekilişi dün yapıldı. 450 milyon dolarlık (1.68 milyar TL) büyük ikramiyenin Florida’dan bir kupona vurduğu anlaşıldı. Ancak henüz yeni talihli ya da talihliler ortaya çıkmadı.

6.1.2018Dünya
Eski talihliden yeni talihlilere tavsiye

Eski talihliden yeni talihlilere tavsiye

SAMSUN’da yaşayan ve 1993 yılında Milli Piyango’nun ara çekilişinde yarım biletine büyük ikramiye isabet eden Süleyman Orhan (61), bu yılbaşı çekilişinde büyük ikramiyeyi bölüşen 4 talihliye tavsiyelerde bulundu. Orhan, "Şu anda var olan hayatlarından vazgeçmesinler. Bundan daha mutlu bir şey olamaz. Sizin varlığınızla o para beraberinde geldi" dedi.

5.1.2018Gündem
Eski talihliden yeni talihlilere tavsiye: Var olan hayatınızdan vazgeçmeyin

Eski talihliden yeni talihlilere tavsiye: Var olan hayatınızdan vazgeçmeyin

Eski talihliden yeni talihlilere tavsiye: Var olan hayatınızdan vazgeçmeyin

5.1.2018Samsun
Milli Piyango talihlisi bugün işine tekrar başladı, böyle görüntülendi

Milli Piyango talihlisi bugün işine tekrar başladı, böyle görüntülendi

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde 61 milyon TL'lik büyük ikramiyenin çıktığı dört çeyrek biletten birinin sahibi olduğu iddia edilen ilaç firması servis personeli Murat Tokmak, bugün işine tekrar başladı. Sabah saatlerinde iş yerinin çöplerini boşaltırken kameralara takılan Tokmak, "Ben söyleyeceğimi söyledim. Şefimden laf yiyeceğim, ilaç dağıtmaya gidiyorum" dedi.

5.1.2018Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye tam 21 milyona ulaştı

Süper Loto sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye tam 21 milyona ulaştı!

Süper Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi'nin Ankara'da noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişin ardından açıklandı. Her hafta perşembe akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Süper Loto'da kazandıran numaralar belli oldu. 8 haftadır devreden Süper Loto bu hafta bir kez devrederek 9. devrini gerçekleştirdi ve büyük ikramiye 21 milyona ulaştı.

4.1.2018Gündem
Piyango parasını bankaya yatırdı: Aylık faizi 175 bin lira

Piyango parasını bankaya yatırdı: Aylık faizi 175 bin lira

MİLLİ Piyango’nun 61 milyon TL’lik büyük ikramiyesinin çıktığı dört çeyrek biletten birinin sahibi Antalyalı ilaç firması kuryesi 25 yaşındaki Murat Tokmak tahsil ettiği parayı bankaya yatırdı. Aylık 175 bin TL faiz alacak olan Tokmak'ın, 1800 lira maaş aldığı işine devam edeceği kaydedildi.

4.1.2018Gündem
Aylık faizi 175 bin lira

Aylık faizi 175 bin lira

Aylık faizi 175 bin lira

4.1.2018Antalya
Büyük ikramiye sahibini buldu demişlerdi Gerçek ortaya çıktı

'Büyük ikramiye sahibini buldu' demişlerdi! Gerçek ortaya çıktı

Antalya’da büyük ikramiyenin talihlisinin 1 Ocak’ta işe gitmeyen 25 yaşındaki Murat Tokmak olduğu iddia edildi. Basın açıklaması yapan Tokmak, “Param yoktu, bilet bile alamadım” dedi

4.1.2018Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı... 3 Ocak Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı... 3 Ocak Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. Her hafta çarşamba akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Şans Topu sonuçlarında bu haftanın kazanan numaraları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Şans Topu sonuçlarında bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan çıktı mı merak ediliyor. İşte, 3 Ocak Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası.

3.1.2018Gündem
Büyük ikramiyeyi kazandığı iddia edilmişti: Bunları söyledi

Büyük ikramiyeyi kazandığı iddia edilmişti: Bunları söyledi

Milli Piyango İdaresinin yılbaşı özel çekilişinde 61 milyon TL'lik büyük ikramiyenin çıktığı dört çeyrek biletten birinin sahibi olduğu iddia edilen ilaç firmasında servis personeli 25 yaşındaki Murat Tokmak, “Param olmadığı için bilet dahi almadım. Asılsız bilgilerle ilgili hukuki işlem başlatacağım” dedi.

3.1.2018Gündem
Doç. Dr. Koçkar: Büyük ikramiyeyi kazananlar ani kararlar almasın

Doç. Dr. Koçkar: Büyük ikramiyeyi kazananlar ani kararlar almasın

Doç. Dr. Koçkar: Büyük ikramiyeyi kazananlar ani kararlar almasın

3.1.2018Merkez

Yazar Sonuçları

Mutluluğun formülü çok açık

“Mutluluğu tarif et Abidin” denildiğinde aklımıza çiçekler, böcekler, uçuşan kalpler filan geliyor ama zorluklara karşı mukavemet direnci, mutlu olmanın ilk adımı sanki.

6.1.2018