MENÜ

Büyük ikramiye

Büyük ikramiye ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Büyük ikramiye haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.798 Büyük ikramiye haberi bulunmuştur.

Büyük ikramiye Haberleri

70 milyon liralık büyük ikramiye size de çıkabilir

70 milyon liralık büyük ikramiye size de çıkabilir!

Milli Piyango'nun '2018 Yılbaşı Özel Çekilişi'ndeki büyük ikramiye 70 milyon lira. Peki bu para size çıkarsa neler yapabilirsiniz?

16.11.2018Ekonomi
Milli Piyango bileti satın alırken nelere dikkat edilmeli

Milli Piyango bileti satın alırken nelere dikkat edilmeli?

Milli Piyango idaresi tarafından her ayın 9-19-29 tarihlerinde yapılan Milli Piyango çekilişlerinin haricinde yılbaşı çekilişine yaklaştığımız bu günlerde vatandaşlar bir çok sorunun cevabını merak ediyorlar. Özellikle bu yıl dağıtılacak ikramiye tutarının belirlenmesinin ardından bilet satın alırken dikkat edilmesi gereken konularda internette araştırılmaya başlandı. Peki Milli Piyango bileti satın alırken nelere dikkat edilmeli?

16.11.2018Gündem
Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 15 Kasım Süper Loto Milli Piyango sorgulama ekranı

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 15 Kasım Süper Loto Milli Piyango sorgulama ekranı

Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta perşembe akşamı milyonlarca vatandaşa heyecan yaşatan Süper Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 15 Kasım Süper Loto Milli Piyango sorgulama ekranı.

15.11.2018Gündem
Milli Piyango biletleri ne zaman satışa çıkacak

Milli Piyango biletleri ne zaman satışa çıkacak?

Milli Piyangonun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 70 milyon lira olarak belirlendi. Bu gelişmenin ardından her yıl olduğu gibi bu yıl da MPİ bileti alacak vatandaşlar, piyango biletlerinin satışa çıkacağı tarihi merak etmeye başladı. Peki, Milli Piyango biletleri ne zaman satışa çıkacak?

15.11.2018Gündem
Son dakika... Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiyesi belli oldu

Son dakika... Milli Piyango yılbaşı büyük ikramiyesi belli oldu

Milli Piyangonun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 70 milyon lira oldu. Tam bilet 70, yarım bilet 35, çeyrek bilet 17,5 liradan satılacak. Geçen yıl ise büyük ikramiye 61 milyon TL olarak açıklanmıştı.

15.11.2018Ekonomi
Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı... 14 Kasım Sayısal Loto çekilişi sorgulama sayfası

Sayısal Loto çekiliş sonuçları Milli Piyango tarafından açıklandı... 14 Kasım Sayısal Loto çekilişi sorgulama sayfası

Sayısal Loto sonuçlarında her hafta olduğu gibi bu hafta da büyük bir heyecan yaşandı. Geçtiğimiz hafta 4. kez devreden Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli çıkacak mı yoksa büyük ikramiye sonraki haftaya mı devredecek merak ediliyor. İşte, 14 Kasım Sayısal Loto çekilişi sorgulama sayfası.

14.11.2018Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı... 14 Kasım Şans Topu Milli Piyango sorgulama ekranı

Şans Topu sonuçları açıklandı... 14 Kasım Şans Topu Milli Piyango sorgulama ekranı

Şans Topu sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta çarşamba akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Şans Topu'nda bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 14 Kasım Şans Topu sonuçları MPİ sorgulama sayfası.

14.11.2018Gündem
Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı... 9 Kasım MPİ sorgulama ekranı ve sıralı tam liste

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı... 9 Kasım MPİ sorgulama ekranı ve sıralı tam liste

Milli Piyango çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve kazanan şanslı numaralar açıklandı. Her ayın 9, 19 ve 29'unda çekilişi gerçekleşen Milli Piyango'nun bu haftaki sonuçlarında büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulundu mu merak ediliyor. İşte, 9 Kasım MPİ sorgulama ekranı.

9.11.2018Gündem
Süper Lotoda devir devam ediyor 8 Kasım Süper Loto sonuçları

Süper Loto'da devir devam ediyor! 8 Kasım Süper Loto sonuçları

8 Kasım Süper Loto sonuçları, sabahın ilk saatleri itibariyle kupon sahiplerinin araştırdığı konular arasında yer almaya başladı. Bu hafta toplam 3 milyon 471 bin liralık büyük ikramiye vermeye hazırlanan Süper Loto, bilen çıkmayınca gelecek haftaya devroldu. Peki, Süper Loto'da devrolan miktar ne kadar oldu? İşte, 8 Kasım Süper Loto sonuçları

8.11.2018Gündem
MPİ 5 Kasım On Numara çekiliş sorgulama | On Numara oyunu sonuçları

MPİ 5 Kasım On Numara çekiliş sorgulama | On Numara oyunu sonuçları

MPİ'nin en çok ilgi gören şans oyunlarından On Numara'nın 5 Kasım 2018 tarihli 848'inci hafta çekilişi tamamlandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Ankara Balgat’taki merkezinde yapılan çekiliş sonucu bu haftanın şanslı numaraları ve kazanan talihlileri belli oldu. On Numara oyununun bu haftaki çekilişinde 10 bilen 5 kişi, 69 bin 698 lira 95 kuruş ikramiyenin sahibi oldu. Peki, büyük ikramiye bu hafta hangi sayılara çıktı?

5.11.2018Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı... 1 Kasım Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları açıklandı... 1 Kasım Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı

Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan numaraları belli oldu. Her hafta perşembe akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Süper Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 1 Kasım Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı.

1.11.2018Gündem
31 Ekim Sayısal Loto MPİ sorgulama | Sayısal Loto sonuçları açıklandı

31 Ekim Sayısal Loto MPİ sorgulama | Sayısal Loto sonuçları açıklandı

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından Ankara'da yapılan çekilişle birlikte Sayısal Loto sonuçlarında bu haftanın kazanan numaraları belirlendi. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiye talihlisi bulunacak mı merak ediliyor. Peki, bu hafta kazandıran numaralar neler?

31.10.2018Gündem
Milli Piyango 29 Ekim özel çekiliş sonuçları açıklandı İşte MPİ bilet sorgulama ekranı

Milli Piyango 29 Ekim özel çekiliş sonuçları açıklandı! İşte MPİ bilet sorgulama ekranı

Milli Piyango bilet sorgulama ekranı, 29 Ekim akşamı gerçekleştirilen çekilişin ardından vatandaşların gündeminde yer aldı. 4 milyon lira büyük ödüle sahip olan çekilişte, kazanan merkez Ankara oldu. İşte, 046425 numaralı bilete isabet eden Milli Piyango çekilişinin tam liste sonuçları ve bilet sorgulama ekranı hakkında bazı bilgiler

29.10.2018Gündem
24.5 milyon lira kazandı... İlçede herkes onu konuşuyor

24.5 milyon lira kazandı... İlçede herkes onu konuşuyor

SÜPER Loto’da 9 haftadır devreden ve 24 milyon 541 bin liraya ulaşan rekor ikramiye Balıkesir’in Burhaniye ilçesindeki bir talihliye çıktı. Süper Loto’nun 575 haftasında dün gece Milli Piyango heyeti ile noter huzurunda çekilen ve 24 milyon 541 bin liraya ulaşan rekor ikramiye, kuponunu Burhaniye ilçesinden yatıran talihlinin oldu. 9 haftadır devreden Süper Lotoda şanslı numaralar 10, 18, 22, 26, 28, 32 olurken, ilçe halkı büyük ikramiye sahibini merak ediyorSabahın erken saatlerinde Burhaniyenin Hürriyet Meydanındaki bayinin önüne gelen vatandaşlar talihlinin kim olduğunu öğrenmeye çalıştı. Şans oyunları bayisi Özgür Yılçın, "Daha önce de ikramiyelerimizi vermiştik. Milli Piyango’dan olsun, diğer şans oyunlarından olsun. Bu ilk değil yani. Ama en büyük ikramiye bizim verdiğimiz. Çıkana hayırlı olsun. Güle güle kullansın. Burhaniyemizin böyle bir şeyle adını duyurmak bizim için güzel oldu. Hayırlı olsun. Merakla talihliyi bekliyoruz" dedi.

26.10.2018Haber
24.5 milyon lira kazandı... İlçede herkes onu konuşuyor

24.5 milyon lira kazandı... İlçede herkes onu konuşuyor

SÜPER Loto’da 9 haftadır devreden ve 24 milyon 541 bin liraya ulaşan rekor ikramiye Balıkesir’in Burhaniye ilçesindeki bir talihliye çıktı.

26.10.2018Gündem
Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye 24 milyonu aştı

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye 24 milyonu aştı!

Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Geçtiğimiz hafta tam 9. kez devreden Süper Loto'da büyük ikramiye yine oldukça yükselmişti. Süper Loto sonuçlarına göre bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 25 Ekim Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası.

25.10.2018Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı... 24 Ekim Şans Topu sonuçları MPİ sorgulama

Şans Topu sonuçları açıklandı... 24 Ekim Şans Topu sonuçları MPİ sorgulama

Şans Topu sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı rakamları belli oldu. Her hafta çarşamba akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Şans Topu'nda büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, Şans Topu'nda bu haftanın şanslı rakamları.

24.10.2018Gündem
Mega Millionsta büyük ikramiye sahibini buldu

Mega Millions'ta büyük ikramiye sahibini buldu

ABD'de şans oyunu Mega Millions'ta 1,6 milyar dolarlık rekor ikramiye, Güney Carolina'da satılan bir bilete vurdu.

24.10.2018Dünya
Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı 19 Ekim MPİ sonuçları

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı! 19 Ekim MPİ sonuçları

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her ayın 9,19 ve 29'unda yapılan Milli Piyango çekilişinin, 19 Ekim 2018 tarihli sonuçları belli oldu. MPİ'nin Ankara'da bulunan Genel Müdürlük binasında, noter huzurunda yapılan çekiliş sonrası ikramiyeler sahiplerini buldu. Çekilişin tamamlanmasının ardından, piyango bileti alarak şanslarını deneyen şans oyunu tutkunları da kendi biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını sorguluyor. Peki, büyük ikramiye hangi numaralara çıktı?

19.10.2018Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye 20 milyonu aştı

Süper Loto sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye 20 milyonu aştı!

Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta perşembe akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açmaya devam eden Süper Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. Süper Loto geçtiğimiz hafta 8. kez devretmişti ve bu haftanın büyük ikramiye tutarı 20 milyona ulaşmıştı. İşte, Süper Loto'da bu haftanın çekiliş sonuçları.

18.10.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı... Sayısal Lotoda büyük ikramiye hangi sayılara çıktı

Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı... Sayısal Loto'da büyük ikramiye hangi sayılara çıktı?

Sayısal Loto sonuçları MPİ tarafından açıklandı. Her hafta milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Sayısal Loto'da büyük ikramiyenin kazandıran numaraları önce canlı yayında ardından MPİ'nin resmi sayfası üzerinden paylaşıldı. Peki, Sayısal Loto'da büyük ikramiye hangi sayılara çıktı?

17.10.2018Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı... 17 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı

Şans Topu sonuçları açıklandı... 17 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı

Şans Topu sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta çarşamba akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Şans Topu'nda bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 17 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı.

17.10.2018Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı... 11 Ekim Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları açıklandı... 11 Ekim Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta perşembe akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Süper Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 11 Ekim Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı.

11.10.2018Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı... 10 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı... 10 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı

Şans Topu çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta çarşamba akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Şans Topu'nda bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli çıkacak mı merak ediliyor. İşte, 10 Ekim Şans Topu sonuçları sorgulama ekranı.

10.10.2018Gündem
Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı... 9 Ekim Milli Piyango sonuçları sıralı tam liste

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı... 9 Ekim Milli Piyango sonuçları sıralı tam liste

Milli Piyango çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu ayın ilk çekilişinde kazanan numaralar belli oldu. Her ayın 9, 19 ve 29'unda çekilişi gerçekleşen milli Piyango'nun bu haftaki çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanan 1 kişi çıktı. Büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin Aydın-Merkez'den çıktığı öğrenildi. İşte, 9 Ekim Milli Piyango sonuçları ve sıralı tam liste.

9.10.2018Gündem
Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 4 Ekim Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 4 Ekim Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası

Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta perşembe akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Süper Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 4 Ekim Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı.

4.10.2018Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı... 3 Ekim Şans Topu sonuçlarında kazanan numaralar

Şans Topu sonuçları açıklandı... 3 Ekim Şans Topu sonuçlarında kazanan numaralar

Şans Topu çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta çarşamba akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Şans Topu'nda bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 3 Ekim Şans Topu sonuçlarında kazanan numaralar.

3.10.2018Gündem
Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye 11 milyonu aştı

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı... Büyük ikramiye 11 milyonu aştı!

Süper Loto sonuçlarında heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı rakamları açıklandı. Her hafta perşembe akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Süper Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 27 Eylül Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası.

27.09.2018Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı... 26 Eylül Şans Topu sorgulama ekranı

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı... 26 Eylül Şans Topu sorgulama ekranı

Şans Topu sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta çarşamba akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Şans Topu'nda bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 26 Eylül Şans Topu sorgulama ekranı.

26.09.2018Gündem
MPİ 24 Eylül On Numara çekiliş sorgulama | On Numara oyunu sonuçları

MPİ 24 Eylül On Numara çekiliş sorgulama | On Numara oyunu sonuçları

MPİ'nin en çok ilgi gören şans oyunlarından On Numara'nın 24 Eylül 2018 tarihli 842’inci çekilişi tamamlandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün Ankara Balgat’taki merkezinde yapılan çekiliş sonucu bu haftanın şanslı numaraları ve kazanan talihlileri belli oldu. Peki, büyük ikramiye bu hafta hangi sayılara çıktı?

24.09.2018Gündem
Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 22 Eylül Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama

Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 22 Eylül Sayısal Loto sonuçları MPİ sorgulama

Sayısal Loto sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her hafta çarşamba ve cumartesi akşamı çekilişi gerçekleşen Sayısal Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 22 Eylül Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı.

22.09.2018Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı... 19 Eylül Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı... 19 Eylül Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası

Şans Topu sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta çarşamba akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Şans Topu'nda bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 19 Eylül Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası.

19.09.2018Gündem
Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı... 19 Eylül MPİ sorgulama ekranı

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı... 19 Eylül MPİ sorgulama ekranı

Milli Piyango çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her ayın 9, 19 ve 29'unda çekilişi gerçekleşen Milli Piyango'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihliler belli oldu. İşte, 19 Eylül MPİ sorgulama ekranı.

19.09.2018Gündem
Sayısal Loto sonuçları 15 Eylül sonuçları MPİ tarafından açıklandı

Sayısal Loto sonuçları 15 Eylül sonuçları MPİ tarafından açıklandı!

Milli Piyango İdaresi'nin her çarşamba ve cumartesi günleri çekilişini gerçekleştirdiği Sayısal Loto'da beklenen sonuçlar açıklandı. Büyük ikramiye hayaliyle oynadıkları kupona herhangi bir ikramiye isabet edip etmediğini merak eden vatandaşlar, MPİ Sayısal Loto sonuçları için araştırmalarına başladı. Peki, Sayısal Loto sonuçları bilgisine göre ikramiye kazanan iller hangileri oldu? İşte, büyük ikramiye tutarı ve kazanan iller

15.09.2018Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı... 13 Eylül Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı

Süper Loto sonuçları açıklandı... 13 Eylül Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı

Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta perşembe akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Süper Loto'da bu haftada büyük ikramiyeyi kazanan çıkmadı ve Süper Loto 4. kez devretti. İşte, 13 Eylül Süper Loto sonuçları sorgulama ekranı.

13.09.2018Gündem
Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı... 12 Eylül Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı... 12 Eylül Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası

Şans Topu çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her çarşamba akşamı büyük umutlarla beklenen Şans Topu sonuçlarında bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 12 Eylül Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası.

12.09.2018Gündem
Afrikalı göçmen Kanadada 5 ayda iki kez büyük ikramiyeyi buldu

Afrikalı göçmen Kanada'da 5 ayda iki kez büyük ikramiyeyi buldu

Kanada'da yaşayan 28 yaşındaki Afrikalı bir göçmen, beş ay içinde piyangodan iki kez büyük ikramiye kazandı.

12.09.2018Dünya
On Numara çekiliş sonuçları açıklandı... 10 Eylül On Numara MPİ sorgulama ekranı

On Numara çekiliş sonuçları açıklandı... 10 Eylül On Numara MPİ sorgulama ekranı

On Numara çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta pazartesi akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan On Numara'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 10 Eylül On Numara sonuçları MPİ sorgulama ekranı.

10.09.2018Gündem
Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı... 9 Eylül MPİ sorgulama ekranı

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı... 9 Eylül MPİ sorgulama ekranı

Milli Piyango çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları açıklandı. Her ayın 9, 19 ve 29'unda çekilişi gerçekleşen Milli Piyango'nun bu haftaki sonuçları açıklandı. Büyük ikramiyeyi kazanan talihli bu hafta İstanbul'dan çıktı. İşte, 9 Eylül Milli Piyango çekiliş sonuçları sorgulama ekranı.

9.09.2018Gündem
Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 6 Eylül Süper Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı... 6 Eylül Süper Loto sonuçları MPİ sorgulama ekranı

Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta perşembe akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Süper Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 6 Eylül Süper Loto sonuçları MPİ sorgulama sayfası.

6.09.2018Gündem
Süper Loto sonuçları açıklandı... 6 Eylül Süper Loto sonuçları MPİ sorgulama sayfası

Süper Loto sonuçları açıklandı... 6 Eylül Süper Loto sonuçları MPİ sorgulama sayfası

Süper Loto çekiliş sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta perşembe akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Süper Loto'da bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 6 Eylül Süper Loto sonuçları MPİ sorgulama sayfası.

6.09.2018Gündem
Şans Topu sonuçları açıklandı... 5 Eylül Şans Topu sonuçları MPİ sorgulama

Şans Topu sonuçları açıklandı... 5 Eylül Şans Topu sonuçları MPİ sorgulama

Şans Topu sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve bu haftanın kazanan şanslı numaraları belli oldu. Her hafta çarşamba akşamı milyonlarca vatandaşa umut kapısı açan Şans Topu'nda bu hafta büyük ikramiyeyi kazanan şanslı talihli bulunacak mı merak ediliyor. İşte, 5 Eylül Şans Topu sonuçları MPİ sorgulama ekranı.

5.09.2018Gündem
1 milyon 551 bin lira sahibini bulamadı 1 Eylül Sayısal Loto sonuçları

1 milyon 551 bin lira sahibini bulamadı! 1 Eylül Sayısal Loto sonuçları

1 Eylül akşamı gerçekleştirilen çekilişin ardından büyük ikramiye kazandıran numaraları ile açıklanan Sayısal Loto, bu hafta kazandırmadı. Toplam 2 milyon 531 bin liranın dağıtıldığı çekilişte, 5 bilenler ise 4 bin lira almaya hak kazandı. İşte, 1 Eylül Sayısal Loto çekilişi ve haftanın merak edilen numaraları

1.09.2018Gündem
MPİ 30 Ağustos Süper Loto sonuç sorgulama | Süper Loto çekiliş sonuçları

MPİ 30 Ağustos Süper Loto sonuç sorgulama | Süper Loto çekiliş sonuçları

Süper Loto oyunun 30 Ağustos tarihli çekiliş sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından açıklandı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nde yapılan çekiliş sonucu bu haftanın şanslı numaraları ve kazanan talihlileri belirlendi. Büyük bir heyecanla takip edilen Süper Loto çekilişinin tamamlanmasının ardından, vatandaşlar çekiliş sonucu belirlenen numaraların hangileri olduğunu sorguluyor. Peki, büyük ikramiye bu hafta hangi sayılara çıktı? Haftanın kazanan numaraları hangileri?

30.08.2018Gündem
MPİ 30 Ağustos çekilişi | Milli Piyango çekiliş sonuçları

MPİ 30 Ağustos çekilişi | Milli Piyango çekiliş sonuçları

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her ayın 9,19 ve 29'unda düzenlenen Milli Piyango çekilişi, Zafer Bayramı nedeniyle 30 Ağustos’ta yapıldı. MPİ'nin Ankara'da bulunan Genel Müdürlük binasında, noter huzurunda yapılan çekiliş sonrası ikramiyeler sahiplerini buldu. Çekilişin tamamlanmasının ardından, MPİ bileti satın alan şans oyunu tutkunları kendi biletlerine ikramiye çıkıp çıkmadığını sorguluyor. Peki, büyük ikramiye hangi numaralara çıktı?

30.08.2018Gündem