MENÜ

Burcuna Göre

Burcuna Göre ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Burcuna Göre haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 372 Burcuna Göre haberi bulunmuştur.

Burcuna Göre Haberleri

Başak Burcu Stili

Başak Burcu Stili

Giyim tarzları oldukça sade ve tertipli olan Başak burcu insanları, dolaplarında zamansız giysiler bulundurmayı severler.

11.09.2019Burçlar
Dünyanın en zengin isimlerinin burçları

Dünyanın en zengin isimlerinin burçları

Dünyanın en zengin isimleri yaptıkları işler kadar burçlarıyla da merak konusu. İşte bazıları...

5.04.2018Kobi
Doğacak bebek için isim koçu tuttular

Doğacak bebek için isim koçu tuttular

Futbolcu Caner Erkin ile oyuncu eşi Şükran Ovalı, şu günlerde doğacak bebeklerinin ismi konusuna yoğunlaştı. Çift bu iş için isim koçu tuttu.

31.03.2018Magazin
Astrolog Aygül Aydın 2018 Kariyer Planınızı Çıkarıyor

Astrolog Aygül Aydın 2018 Kariyer Planınızı Çıkarıyor!

Kariyer planı yapıyor ya da iş hayatınıza farklı bir yön mü vermek istiyorsunuz? Gelin birlikte değerlendirelim! Çekiliş ile seçilecek üç kişinin detaylı doğum haritasının çıkarılacağı ücretsiz etkinliğe katılmak için yapacaklarınız çok basit!

27.03.2018Astro Gündem
Yeşim Salkımdan 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde anlamlı proje

Yeşim Salkım'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde anlamlı proje

Yeşim Salkım 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Türk anneler derneği Bakırköy şubesi başkanı Çiğdem Göymen ile Bahçelievler'de kadına uygulanan şiddete dikkat çekmek amacıyla bir organizasyona imza atacaklar.

7.03.2017Kelebek
Astroloji Festivali Geliyor

Astroloji Festivali Geliyor!

Dünyanın ve Türkiye’nin ilk Astroloji Festivali “ASTROFUN FEST” 25-26-27 Kasım tarihlerinde Uniq İstanbul’da Gerçekleştiriliyor.

14.11.2016Astro Gündem
Boğa burcu ile seyahate çıkmak

Boğa burcu ile seyahate çıkmak

Estetik, artistik, sanat ve aşk gezegeni Venüs'ün sakin ve fiziksel zevklere düşkün çocukları Boğalar, tatil anlayışlarında yönetici gezegenlerinin özelliklerini ön planda tutarlar.

6.07.2016Astroloji
Şenay Yangel: Eğitimsiz astrolog olmaz

Şenay Yangel: Eğitimsiz astrolog olmaz

“AŞKtroloji” adlı üçüncü kitabını çıkaran Şenay Yangel, astroloji ile ilgili merak edilenleri yanıtladı. Ünlü astrolog, bu işin eğitimsiz yapılamayacağının altını çizdi.

5.04.2016Magazin
Akrep burcunda yenileyici Ay

Akrep burcunda yenileyici Ay!

Gökyüzündeki bu kadar olumlu etkinin altında oluşuyor olması bugün meydana gelen Yeni Ay’ı daha özel kılıyor. Akrep burcundaki yeni ay, her zamankinden daha faydalı, daha kalıcı, daha derin veya daha etkili yenilikler veya yeni başlangıçlar yapmamızı sağlayabilir. Bu hafta, hepimizin, kendi burcuna göre farklı alanlarda atacağımız yeni adımlar ilerleyen zamanlarda hayatlarımızda derin etkiler yapabilir. Hangi burcu hangi alanda etkilediğini burç yorumlarınızda tek tek bulabilirsiniz.

11.11.2015Avrupa
Kaynananızın burcuna göre karakter analizi | Astroloji

Kaynananızın burcuna göre karakter analizi | Astroloji

Kayınvalideler kimi zaman öz anneden daha yakındır daha candandır yeri gelir kendi evladından üstün tutar. Kimi zamansa tam tersi kök söktürür. Hatta bu yüzden uğrunda 'Kaynanayı ne yapmalı, kaynar kazana atmalı' şeklinde şarkılar bile yapılmıştır. Peki astroloji bu konuda ne söylüyor?

20.05.2015Kelebek
Sevgililer Günü tüyosu: Burcuna göre ondan nasıl sevgili olur

Sevgililer Günü tüyosu: Burcuna göre ondan nasıl sevgili olur?

Aşk ilişkilerinizde karşınızdaki insanı tanımak için denemediğiniz yol kalmadı, biliyoruz. Karşınızdakinin nasıl bir sevgili olabileceğini öğrenmek için bu sefer burçlardan yola çıkmaya ne dersiniz? İşte 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel burç yorumları...

14.02.2015Keyif
Burca göre 14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri

Burca göre 14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri

14 Şubat Sevgililer Günü için hediye alma telaşına kapıldıysanız emin olun yalnız değilsiniz. Saat mi, parfüm mü, çerçeve mi? Bu klasik hediyelerden sıkıldıysanız ve sevgilinize ne hediye alacağınız konusunda hala kararsızlık yaşıyorsanız, astrolojiden yardım alabilirsiniz. Hangi burç ne tür hediyeler almaktan hoşlanır, işte burcuna göre 14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri…

11.02.2015Keyif
Burcuna göre yatırım profili

Burcuna göre yatırım profili

Burcuna göre yatırım profili

29.06.2013Ekonomi
Sarışınlar aptal mıdır

Sarışınlar aptal mıdır?

Hayatım boyunca ben hep sarışın oldum.

16.02.2013Kelebek
Saç Rengini Burcuna Göre Belirle

Saç Rengini Burcuna Göre Belirle!

Astrologlar her burcun taşıdığı karakterin saç rengiyle bütünleşerek, kişiliği yansıttığını ve kadınların saç rengini burcuna göre belirleyebileceğini belirtiyor. Peki sizin renginiz hangisi?

6.11.2012Saç
Aradığın her şey Altıncı Caddede

Aradığın her şey Altıncı Cadde'de

Elif Dürüst için kardeşiyle birlikte kurduğu Aralık Derneği neredeyse her şey demekti. Şimdi ona bir de online dekorasyon alışveriş sitesi Altıncı Cadde eklendi. Giyimiyle pek çok kadının örnek aldığı Dürüst, artık altincicadde.com’da kendi zevkinin kombinasyonlarıyla evini yenilemek isteyenlere rehber de oluyor.

27.06.2012Kelebek
Burcuna göre evini döşe

Burcuna göre evini döşe

Mevsimlerin hepimiz üzerinde nasıl etkilere sahip olduğunu biliyoruz. Gelin, hep beraber her ay doğanın ve mevsimlerin üzerimizde bıraktığı yansımalarla burçlarımızı ve nasıl birer dekoratör olduğumuzu tanıyalım.

4.06.2012Ekonomi
Sirke gibi keskin sözlük

Sirke gibi keskin sözlük

Cesur 4 Yüz ekibi bu hafta yine zorlu bir işe soyundu. Sivri çıkışları ve acımasız yorumlarıyla tanınan yazarlarımız bu kez kendilerini koydu hedef tahtasına; Ekşi Sözlük’e benzer şahsi sözlükler hazırladı.

31.12.2011Kelebek
Burcuna göre tatil yap

Burcuna göre tatil yap

ABD merkezli seyahat sitesi Tripbase.com yeni bir uygulama başlattı.

1.08.2010Gündem
Çocuğunuzun Cinsiyetine Siz Karar Verin

Çocuğunuzun Cinsiyetine Siz Karar Verin!

Doğacak çocuğun cinsiyetini seçebilmek için, belli bir saatte döllenmeyi, Ay'ın astrolojik konumuna göre yapabilir miyiz? Yani kız mı olsun yoksa erkek mi? Karar sizin...

4.12.2009Astro Gündem
Yöneticinizin burcuna göre davranın

Yöneticinizin burcuna göre davranın

Hangi burçtan yöneticilerle daha rahat çalışılır? İşkolik yöneticiler hangi burçtan çıkar? Okuyun, yöneticinizin burcuna göre hareket edin. Astrolog Oğuzhan Ceyhan derledi.

12.11.2009Ekonomi
Her burcun prezervatif seçimi farklıdır

Her burcun prezervatif seçimi farklıdır!

Burçlar gezegenlerin etkisiyle dönemsel olarak erkekleri, libidolarındaki değişimlere göre farklı prezervatif çeşitlerine yöneltiyor...

12.11.2009Astro Gündem

Yazar Sonuçları

Akrep burcunda yenileyici Ay!

Gökyüzündeki bu kadar olumlu etkinin altında oluşuyor olması bugün meydana gelen Yeni Ay’ı daha özel kılıyor. Akrep burcundaki yeni ay, her zamankinden daha faydalı, daha kalıcı, daha derin veya daha etkili yenilikler yapmamızı sağlayabilir.

10.11.2015

Sarışınlar aptal mıdır?

Hayatım boyunca hep sarışın oldum.

16.02.2013

Yorgunluktan bitene kadar

İstediğiniz kadar genetik mirasınız iyi olsun... İstediğiniz kadar diyet yapın...

9.02.2013

Olmayan kardeş kayda girmiş

DÜNKÜ ‘Hile mi var?’ yazısındaki şikayetlerin benzerleri geliyor. Ankara’dan emekli öğretim üyesi Kenan Yumurtacı “Benim başıma geleni de yazmaktan kendimi alamadım” diyor.

13.05.2011