MENÜ

Burçin Orhon

Burçin Orhon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Burçin Orhon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 79 Burçin Orhon haberi bulunmuştur.

Burçin Orhon Haberleri

Mutfak da yerleşiyor: Ünlü yıldız köy evini düzenliyor

Mutfak da yerleşiyor: Ünlü yıldız köy evini düzenliyor

Kısa bir süre önce köyde ev satın alan ünlüler arasına katılan Burçin Orhon, yeni mekanını düzenlemekle uğraşıyor.

20.03.2019Magazin
Kalp pilim bir sene sonra değişecek Burçin Orhon sağlık durumunu anlattı

'Kalp pilim bir sene sonra değişecek' Burçin Orhon sağlık durumunu anlattı

Türkiye onu 1980'li yılların başında tanımıştı. Gencecik bir dansöz olarak adını duyurmuştu. Ama o güne kadar alışılagelen meslektaşlarından çok farklıydı. Klasik anlamda göbek dansı yapmak yerine baleyi anımsatan figürleriyle dikkat çekiyordu. Kısa sürede adını herkes öğrendi ve hiç unutmadı. Burçin Orhon,dün kalp pilini kontrol ettirmek için hastaneye gitti.

9.10.2018Magazin
Yazarlık sertifikalarını aldılar

Yazarlık sertifikalarını aldılar

Türkiye'de ilk defa Erbulak Oyunculuk ve Yazarlık Evi'nde, 7 farklı ustadan; Ayşe Erbulak, Hakan Akdoğan, Özen Yula, Aslı Perker, Gülayşe Koçak, Gökhan Erarslan ve Özden İnal'dan eğitim alan 49 öğrenci, geçtiğimiz akşam 4.sü düzenlenen özel bir törenle mezun oldu.

28.05.2018Keyif
Ayşe Erbulaktan Umut dolu kitap

Ayşe Erbulak'tan 'Umut' dolu kitap

Türkiye'de ilk defa Erbulak Oyunculuk ve Yazarlık Evi'nde hayata geçirilen ve aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu 7 farklı ustadan; Ayşe Erbulak, Hakan Akdoğan, Özen Yula, Aslı Perker, Gülayşe Koçak, Gökhan Erarslan ve Özden İnal'dan eğitim alan 49 öğrencinin öykülerinden oluşmuş kolektif bir kitap olan "Umut" kitapsever ile buluştu.

21.05.2018Keyif
Ayşe Erbulaktan bir ilk

Ayşe Erbulak'tan bir ilk

Ünlü yazar ve tiyatro oyuncusu Ayşe Erbulak, sektöre vefa borcu olarak nitelendirdiği Erbulak Oyunculuk ve Yazarlık Evi'nde hayata geçirdiği çalışma ile bir ilke imza attı.

14.05.2018Keyif
Burçin Orhon: Süheyli uyarmıştım...

Burçin Orhon: Süheyl'i uyarmıştım...

Ameliyatla 106 kilodan 83 kiloya düşen Burçin Orhon'dan samimi açıklamalar...

18.12.2017Magazin
Süheyl Uygurun eşi Burçin Orhon 23 kilo verdi… İşte Burçin Orhon’un yeni hali

Süheyl Uygur'un eşi Burçin Orhon 23 kilo verdi… İşte Burçin Orhon’un yeni hali

Tiyatrocu Süheyl Uygur'un eşi Burçin Orhon, obezite ameliyatı sonrası 23 kilo verdi. eski ve yeni halinin fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Burçin Orhan’a destek mesajları yağdı. İşte Burçin Orhon’un yeni hali!

12.12.2017Magazin
106 kiloydum 23 kilo verdim, yeniden doğmuş gibiyim

'106 kiloydum 23 kilo verdim, yeniden doğmuş gibiyim'

Obezite ameliyatı sonrası 23 kilo veren Burçin Orhon, eski ve yeni halinin fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Orhon “55 yaşındayım. Benim için ne kadar güzel göründüğümün önemi yok. Eski halime de dönmeye çalışmıyorum. Bu yaşta önemli olan tek şey sağlık” dedi.

12.12.2017Magazin
Hastane dörtlüsü

Hastane dörtlüsü

Mide küçültme ameliyatı olan Burçin Orhon, kızları Robin, Ayşe ve Zeynep ile verdiği bu pozu Instagram’da paylaştı.

24.07.2017Magazin
Burçin Orhon ameliyat masasına yatıyor

Burçin Orhon ameliyat masasına yatıyor!

Son yıllarda hızla kilo alan Burçin Orhon, ameliyat masasına yatacak.

19.07.2017Magazin
Bir zamanlar maziye bak

Bir zamanlar maziye bak

Daha genç, daha heyecanlı olduğu geçmiş yılları özlemeyen yoktur büyük olasılıkla. Elbette gösteri dünyasının ünlüleri de! Bunlardan biri de "bambi" unvanıyla tanınan ve 1980'lerde kariyerinin zirvesine çıkan Burçin Orhon.

22.04.2017Magazin
Burçin Orhon kimdir Burçin Orhon biyografi

Burçin Orhon kimdir? Burçin Orhon biyografi

Türkiye’de göbek atmayan tek dansöz olarak nam salan Burçin Orhon nerelerde? Burçin Orhon, Süheyl Uygur ile evlendikten sonra ortalıktan kayboldu. Peki; Burçin Orhon kimdir? İşte Burçin Orhon hakkında merak edilen detaylar.

17.03.2016Kelebek
İş o noktaya gelirse atlarım bir yerden

İş o noktaya gelirse atlarım bir yerden

Tiyatrocu Süheyl Uygur’un eşi Burçin Orhon’a Alzheimer teşhisi kondu.

17.12.2014Magazin
Freni boşalınca...

Freni boşalınca...

Burçin Orhon, Eskişehir yolunda faciadan kıl payı döndü

9.12.2014Magazin
Babam benimle görüşmüyor

Babam benimle görüşmüyor

Konser için Türkiye’ye gelecek olan İrlandalı şarkıcı Johnny Logan’ın, eski nişanlısı Burçin Orhon ve kızları Robyn Sherrard ile görüşüp görüşmeyeceği merak konusu oldu. Anne-kız, Logan’ın uzun süredir kendileriyle konuşmadığını söyledi.

18.10.2014Magazin
Bana her gün Anneler Günü

Bana her gün Anneler Günü

15 yıldır Süheyl Uygur’la evli olan Burçin Orhon, Anneler Günü’nde kızları Lara Zeynep ve Ayşe Alkıç ile objektif karşısına geçti.

15.05.2012Gündem
Ben kızımı vermem

Ben kızımı vermem

Sanat dünyasının ünlü isimleri, çocuk yaşta evlendirilen kızlara 'Ben Kızımı Vermem' isimli projeyle dikkat çekti. Projede yer alan Ebru Cündübeyoğlu, "Oyuncak bebeklerle oynamak onların hakkı. Ben kızımı vermem, sen de verme!" dedi.

10.02.2012Gündem
Bir yılda 30 kilo verdim

"Bir yılda 30 kilo verdim"

Dört yıldan bu yana Kavacık'ta kendi adına açtığı dans akademisinde öğrenci yetiştiren Burçin Orhon'la okulunu, dansını ve yeni projelerini konuştuk.

27.10.2011Kelebek
ERKEK OLSAM ÜNLÜ BİR KADINLA EVLENMEM

ERKEK OLSAM ÜNLÜ BİR KADINLA EVLENMEM

İpek Tuzcuoğlu. Hafta Sonu dergisine çok özel bir röportaj verdi.

21.10.2011Kelebek
Alkışları hak ettik

Alkışları hak ettik

48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’ne damgasını vuran film, eşcinsel olduğu için öldürülen Ahmet Yıldız’ın hikâyesinden esinlenilerek çekilen “Zenne”ydi. Galasında ayakta alkışlanan filmi, oyuncuları Kerem Can, Giovanni Arvaneh, Tolga Tekin ve festivalde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü kazanan Erkan Avcı’yla konuştuk.

18.10.2011Kelebek
MUSTAFA ERDOĞAN’A “ÇAYCIN OLAYIM” DİYE YALVARDIM

MUSTAFA ERDOĞAN’A “ÇAYCIN OLAYIM” DİYE YALVARDIM

Danslarıyla bir dönem sahnelerde fırtına gibi esen ‘Bambi’ lakaplı Burçin Orhon, dört yıldır Kavacık’ta açtığı dans akademisinde öğrenci yetiştiriyor. Ünlü tiyatrocu Süheyl Uygur’la evli olan Orhon, akademisinin kapılarını Quality dergisine açtı, hem dans tutkusunu hem de kırgınlıklarını anlattı.

28.08.2011Kelebek
Doğum günü dansı

Doğum günü dansı

Süheyl Uygur, yeni yaşını Mor Meyhane’de kutladı.

1.12.2010Kelebek
Kalbine pil takıldı

Kalbine pil takıldı

Ünlü sunucu ve tiyatro dünyasının sevilen sanatçısı Süheyl Uygur’un eşi eski oryantal Burçin Orhon’un kalbine pil takıldı.

28.07.2010Kelebek
Hülya Avşara öyle bir baktı ki...

Hülya Avşar'a öyle bir baktı ki...

Bir hafta önce kalbine pil takılan Burçin Orhon (48) yaşadıklarını Kanaltürk'teki '2. Sayfa'da anlattı.

9.06.2010Gündem
Dansa başlarken zor seçim Latin mi tango mu

Dansa başlarken zor seçim Latin mi tango mu

Hobi olarak dansı seçenlerin kurs merkezlerine gittiklerinde sordukları ilk soru, “Latin mi, tango mu yapmalıyım?” oluyor. Birbirinden çok farklı bu iki dans çeşidinin bu kadar akıllarda kalmasının en büyük sebebiyse parti, bar ya da restoranlarda sıkça yapılan danslardan olması. Sizin de aklınız ikisi arasında gidip geliyorsa, işte bir rehber niteliğinde tango ve Latin dansı.

4.09.2009Kelebek
Babam çok yakışıklı

Babam çok yakışıklı

Johnny Logan, Burçin Orhon'dan olan kızı Robin'le buluştu.

19.05.2009Kelebek
Seks işçisi oynamaktan sıkıldım

Seks işçisi oynamaktan sıkıldım

Türk Sineması'nın sıra dışı rolleriyle çok konuşulan sanatçısı Lale Mansur, hep "hayat kadını" tarzında rolleri canlandırmaktan sıkıldığını ve hayalindeki rolün bir transseksüeli oynamak olduğunu söyledi. "

21.03.2009Gündem
Dört şirketin kampanyası beş bin kişiyi internet kullanıcısı yapacak

Dört şirketin kampanyası beş bin kişiyi internet kullanıcısı yapacak

’Yeni PC Alanlara Ücretsiz İnternet Kampanyası’ kapsamında, smile adsl, Smile Dağıtım, Microsoft ve Datateknik işbirliğiyle, beş binin üzerinde kişinin ilk kez bilgisayar sahibi olması hedefleniyor. 650 dükkana sahip Smile’ın dağıtım ağıyla tüketiciye ulaşacak olan kampanya kapsamında Windows Vista yazılımıyla yüklü Exper bilgisayar satın alanlara, smile adsl tarafından iki aylık ücretsiz internet erişimi sağlanacak.

4.06.2008Gündem
Kız babası olmak meğer ne zormuş

Kız babası olmak meğer ne zormuş

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in Perihan Savaş’tan olan kızı Melek Zübeyde ile Etiler’deki Köşebaşı Kebap salonunun sahibi Ali Akkaş’ın oğlu Volkan Akkaş, önceki akşam Hilton Oteli’nde düzenlenen davetle nişanlandı. Kızı salona girerken duygulandığı gözlenen Tatlıses, "Kız babası olmanın ne kadar zor olduğunu bu gece yaşadım ve gördüm" dedi.

10.06.2007Kelebek
Medyadan magazinimsiler

Medyadan magazinimsiler

2.04.2006Seyahat
Sonunda Hülya da aldattı

Sonunda Hülya da aldattı

Hülya Avşar sonunda aldattı. Kanal D'nin sevilen dizisi "Anadolu Kaplanı"na konuk oyuncu olarak katılan Avşar, rolü gereği aldatan kadını canlandırdı.

31.03.2006Gündem
Anadolu Kaplanı zirvede başladı

"Anadolu Kaplanı" zirvede başladı

Kanal D’nin başrollerinde; Çetin Tekindor, Ayşenur Yazıcı, Hamdi Alkan, Burçin Orhon, Beste Bereket, Evren Akgün, Koray Öztürk, Ege Kökenli , Ceyda Su Ünal ve Tatyana Tsvikeviç oynadıkları yeni dizisi “Anadolu Kaplanı”nın Perşembe akşamı ekrana gelen ilk bölümü Türkiye’yi ekran başına kilitledi.

3.03.2006Kelebek
Usta oyuncunun ilk sitcomu

Usta oyuncunun ilk sitcom'u

Birol Güven'in yapımcılığını üstlendiği "Anadolu Kaplanı", bu akşam Kanal D'de başlıyor. Kendi memleketinde büyük uğraşlar sonucunda yükselmeyi başarmış bir işadamının, İstanbul'un lüks çevrelerinde yaşamaya başlamasıyla ortaya çıkan komik olayları anlatan dizide evin babası Osman'ı usta oyuncu Çetin Tekindor canlandırıyor.

1.03.2006Kelebek
Çılgın Türkler sosyeteye girdi

Çılgın Türkler sosyeteye girdi

Birol Güven’in yapımcılığını üstlendiği, Çetin Tekindor, Ayşenur Yazıcı, Hamdi Alkan, Burçin Orhon ve Altın Portakal ödülüyle adını duyuran Beste Bereket’in rol aldığı "Anadolu Kaplanı" adlı sit-com, yarın akşam Kanal D’de başlıyor. Dizide, büyük uğraşlar sonucu kendi memleketinde yükselmeyi başarmış bir işadamının, hem kendi ailesinden hem de çevresinden gelen baskılarla yaşamını İstanbul’un lüks çevrelerinde devam ettirmeye çalışmasıyla ortaya çıkan komik durumlar ele alınıyor.

28.02.2006Kelebek
101 kilo olursam eşim boşar

101 kilo olursam eşim boşar

Birol Güven’in yapımcılığını üstlendiği ’Anadolu Kaplanı’ isimli dizide rol alan Burçin Orhon, kilolarıyla barışık olduğunu söyledi. Yakında gösterime girecek dizinin setinde, rol arkadaşı Hamdi Alkan’la kilo konusunda sık sık şakalaşan Orhon, "Eşim Süheyl Uygur 100 kiloya kadar izin verdi. Ancak 101 kilo olursam beni boşayacakmış" dedi.

22.02.2006Kelebek
Bizim assolistlerin hepsi dans özürlüsü

Bizim assolistlerin hepsi dans özürlüsü

Kanal D’nin sevilen yarışması "Benimle Dans Eder misin"in jürisinde yer alan Yonca Evcimik, uzmanlık alanı olan dans konusunda iddialı konuştu. Kendisinin Türkiye’de dans ile müziği en iyi buluşturan kişi olduğunu söyleyen sanatçı, assolistlerin sahne şovlarını ise ağır bir dille eleştirdi: "Assolistler dünyası ne yazık ki dans özürlüsü!"

30.01.2006Kelebek
O hálá bizim Johnny

O hálá bizim Johnny

İrlanda adına yarışan ve seslendirdiği ‘Hold Me Now’ adlı şarkı, Eurovision tarihinin en iyi üçüncü şarkısı seçilen İrlandalı sanatçı Johnny Logan, Türkiye’ye sevdalı. Yıllar önce bir süre ülkemizde yaşayan ve oyuncu Burçin Orhon’dan Robin adlı bir kızı bulunan Johnny Logan, ‘Merhaba Türkiye! Ben hálá aynı Johnny’im. Dolmayı, salçayı ve Robin’i çok özledim’ dedi.

25.10.2005Kelebek
Kısa kısa...

Kısa kısa...

21.06.2005Kelebek
Miami’de misafir ediyor

Miami’de misafir ediyor

24.01.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

Robyn için babası Süheyl

Burçin Orhon, Johnny Logan’la yıllar önce yaşadığı ilişkiyi anlattı.

22.12.2014

Zihnimi kaybetmekten korkmuyorum!

Nasıl bir sahiciliktir...Tarifi yok!

20.12.2014

Sevgili Burçin Orhon, sağlık dediğin ve komik annem benim

Hâlâ ev bakınıyorum kendime, hâlâ ama yıllar sonra anamla yaşamak iyi geldi galiba bana.

18.12.2014

Hayatla dans

Biri hayat kavanozuma elini sokup dans şekerini çıkarsa sesim kısılır, rengim solar. Belki bu yüzden Rüzgar’ın dans eden bir erkek olmasını istiyorum.

22.03.2013

Sezen Aksu’nun Meral’i...

Meral Okay’a yandığım kadar, yemin ederim Sezen Aksu’nun Meral’ini yitirişi için de yandım, yandım, yandım.

15.04.2012

Mutlu son

Lösemili Çocuklar Vakfı Başkanı Gündüz Gedikoğlu’nun oğlu Yaman evlendi.

6.08.2006

En lezzetli yarışma

Her yıl yenisi düzenlenen Moulinex Yemek Yarışması’nın geçtiğimiz gün Cevahir Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen finalinin jüri üyeliğini Neşe Erberk, Erol-Ute Büyükburç, Cem Arslan, Emine Beder ve manken Yüksel Ak yaptı. Yüksel Ak, "Ben hem yemek yemeyi severim hem de yapmayı" dedi.

10.04.2006

Bu bahsi kapatalım kuzum...

Tarkan'ın İngilizce albümü tam bir yılan hikayesi...

23.10.2005

Miami’de misafir ediyor

Seray Sever, bir hafta önce Miami’de yaşayan filmci Pamir Demirtaş’ın misafiri olarak Amerika’ya gitti.

24.01.2005

Dünya turnesine çıkıyor

‘İsyankar’ adlı single’ını yurt dışında piyasaya çıkaran Mustafa Sandal, dünya turnesine hazır....

18.01.2005