MENÜ

Burç Günlük

Burç Günlük ile ilgili tüm haberleri, son dakika Burç Günlük haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Burç Günlük haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 712 Burç Günlük haberi bulunmuştur.

Burç Günlük Haberleri

Astrolojik Cinsel Çekim Gücünüzü Test Edin

Astrolojik Cinsel Çekim Gücünüzü Test Edin!

Boğa-Yengeç çifti, tutkulu ve heyecanlı bir cinsellik yaşar! Peki ya diğerleri...

29.04.2010Astro Gündem
Acemi Prenses

Acemi Prenses

Sakin yaşantınızı sürdürürken uzaklardaki bir ülkenin prensesi olduğunuzu öğrenseniz neler hissedersiniz? Sizi bilmiyoruz ama, genç Mia Thermopolis, ciddi bir çelişki yaşıyor. Bir yanda sanatçı annesi ile paylaştığı özgür yaşam. Diğer yanda bir prensesin katı kurallarla belirlenen yaşamı.

6.12.2001Gündem
Astroloğuna sormadan sen bir hiçsin

Astroloğuna sormadan sen bir hiçsin

Yıldız falları Avrupa ve Amerika'da tam bir çılgınlık halinde. Amerika'da 70 milyon insan güne falını okuyarak başlıyor. Astroloji kitapları 10-12 dile çevriliyor ve 60 milyon satıyor. İnternette 3 milyonun üzerinde fal adresi var. Popüler sitelere yılda 120 milyon ziyaretçi giriyor.

28.12.2002Gündem
Çin takviminde keçi yılı yaklaşıyor

Çin takviminde keçi yılı yaklaşıyor

Çinlilerin geleneksel Ay Takvimi"ne göre, 1 Şubat günü Keçi Yılı başlayacak. Çinliler, 31 Ocak gecesi aile üyeleriyle bir araya gelerek, yeni yılı karşılayacak. Çin"de, geleneksel yeni yıl "Bahar Bayramı" olarak kutlanıyor. Çinliler, 1912'de uluslararası takvim standardını kabul etti. Ancak, Ay Takvimi'ne göre belirlenen geleneksel yılbaşı, Çinliler arasında önemini korumaya devam etti.

24.01.2003Seyahat
Maymun Yılı başladı

Maymun Yılı başladı

Çin'de dün gece Koç yılı bitti, Maymun Yılı başladı. Milyonlarca Çinli Ay Takvimi'ne göre yeni yıla girişi şölenlerle, toplantılarla kutluyor.

22.01.2004Seyahat
Keklik Burcu

Keklik Burcu

15 gündür Anadolu’nun değişik yerlerinde il il dolaşıp, kurumsal ve kişisel seminerler veriyorum. Bunlardan özellikle Türkiye Petrolleri A.Ş.’nin Ankara Genel Müdürlük ile Batman ve Adıyaman Bölge Müdürlüklerindeki seminerler çok renkli geçti. Unutulmaz keyif aldım. Harika vakit geçirdim. Ve kadirşinas dostlar tanıdım.

8.03.2004Seyahat
Yarından itibaren uçuyor

Yarından itibaren uçuyor

Kanat seslerini işitiyor musunuz? Etrafta kelebekler uçuşuyor. Çünkü ‘Kelebek’ dönüyor. Hürriyet Gazetesi’nin en köklü markalarından, Altın Kelebek yarışmasıyla adı kendi sınırlarını aşan Kelebek, yeniden uçmaya başlıyor.

13.03.2004Kelebek
Bahar alerjisine dikkat

Bahar alerjisine dikkat

İlkbaharın gelişiyle birlikte ortaya çıkan polen alerjisine karşı dikkat edilmesi gerekiyor. ''Bahar alerjilerinin nedeni polenler'' diyen uzmanlar baharla birlikte alerjik hastalıklarında geldiğini belirtiyorlar.

23.03.2004Gündem

Yazar Sonuçları