MENÜ

Burak Başarır

Burak Başarır ile ilgili tüm haberleri, son dakika Burak Başarır haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Burak Başarır haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 87 Burak Başarır haberi bulunmuştur.

Burak Başarır Haberleri

Zorlu bölgede fırsatları görüyoruz

Zorlu bölgede fırsatları görüyoruz

10 ülkede 26 fabrikası olan Anadolu Grubu’nun iştiraki Coca-Cola İçecek gözünü yeni pazarlara dikti. Bulundukları coğrafyada çalışmayı, ‘Bebekler gibi saat başı ağlayarak uyanıp yeniden uyuyorum’ şeklinde tanımlayan Coca-Cola İçecek CEO’su Burak Başarır, “Şikâyetçi değiliz. Yeni ülkeler için iştahımız var” şeklinde konuştu.

30.06.2019Ekonomi
Coca-Cola İçecek’in ilk yarı cirosu 5 milyar liraya çıktı

Coca-Cola İçecek’in ilk yarı cirosu 5 milyar liraya çıktı

Coca-Cola İçecek, yılın ilk yarısında FAVÖK’ünü bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 34 artırırken, şirketin net satışı da yüzde 22 artışla 5 milyar TL olarak gerçekleşti.

9.08.2018Ekonomi
Coca-Cola’dan % 21 büyüme

Coca-Cola’dan % 21 büyüme

ANADOLU Grubu’nun ana hissedarı olduğu Coca-Cola İçecek (CCI), 2017 yılı finansal sonuçlarını açıkladı.

7.03.2018Ekonomi
Satış hacmini yüzde 21 arttırdı

Satış hacmini yüzde 21 arttırdı

Bu yıl Türkiye’de 10’uncu fabrikasını açan Coca-Cola İçecek satış hacmini yüzde 4, cirosunu yüzde 21 arttırdı.

28.02.2018 Ekonomi
Fitch CCI’nın  notunu yükseltti

Fitch CCI’nın notunu yükseltti

ANADOLU Grubu’nun ana hissedarı olduğu, Türkiye, Orta Doğu, Orta Asya ve Pakistan’da 25 fabrika ve 10 bini aşkın çalışanıyla faaliyet gösteren Coca-Cola İçecek (CCI), uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings’in açıklaması ile en yüksek kredi derecelendirme notuna sahip Türk şirketi oldu.

8.07.2017Ekonomi
Fitch, Türkiyenin en yüksek şirket notunu verdi

Fitch, Türkiye'nin en yüksek şirket notunu verdi

Fitch Ratings, Coca-Cola İçecek’in (CCI) yabancı para cinsinden notunu 'BBB-' seviyesinden ‘BBB' seviyesine yükseltti. Böylelikle CCI, Türkiye’de en yüksek kredi notu ile derecelendirilen şirket oldu.

7.07.2017Ekonomi
ISPARTA ATAĞI

ISPARTA ATAĞI!

Coca-Cola, Türkiye’deki 10’uncu fabrikasını 110 milyon TL yatırımla Isparta’da kurdu. Coca-Cola İçecek, yılda 40 milyon litre içecek üretme kapasitesi olan Isparta fabrikasında 300 kişiye de istihdam yaratacak.

29.03.2017Ekonomi
Orta Asya devi oldu

Orta Asya devi oldu

Anadolu Grubu’nun Orta Asya’ya son 10 yılda yaptığı yatırımların toplamı 500 milyon doları bulurken, bunun yarısı Kazakistan’da gerçekleşti. Coca-Cola İçecek’in Kazakistan’da 80 milyon dolar yatırımla kurduğu ikinci fabrikasının açılış töreninde konuşan Anadolu Grubu Başkanı Tuncay Özilhan, 3 yıl içinde bu ülkeye 50 milyon dolar daha yatıracaklarını belirtti.

30.05.2016Ekonomi
CEO’lar öğrencilerle t-MBA Zirvesi’nde buluştu

CEO’lar öğrencilerle t-MBA Zirvesi’nde buluştu

İstanbul’da özel okul öğrencilerinin düzenlediği t-MBA zirvesine Türkiye ve dünyanın önemli şirketlerinden birçok CEO katılarak, gençlere iş dünyası ile ilgili tavsiyelerde bulundu. İstanbul Vali Yardımcısı Ahmet Hamdi Usta ile birlikte zirveye katılan Coca-Cola Türkiye CEO’su Burak Başarır, Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın ve Pearson Türkiye Ülke Müdürü Özhan Toktaş  deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

26.04.2016Eğitim
Tuncay Özilhan: Ekonomi başsız kaldı

Tuncay Özilhan: Ekonomi başsız kaldı

ANADOLU Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, son yıllarda cari açık krizi sebebiyle Türkiye’nin büyüme hızının bilinçli olarak yavaşlatıldığını belirterek, “Türkiye yüzde 7 ve üstünde büyürse işsizlik sorununu çözebilir. Bunun altında kalırsa çözemez. Nitekim işsizlik yüzde 10’un üzerine çıktı” diye konuştu.

30.03.2015Ekonomi
Coca Colada flaş atama

Coca Cola'da flaş atama

Coca-Cola İçecek (CCİ) Üst Yöneticisi (CEO) Damian Gammell 1 Ocak 2014 itibariyle Anadolu Grubu'nun Anadolu Efes ve CCİ'den oluşan İçecek Bölümü'nün Başkanlığına atanırken, Coca-Cola İçecek'in CEO'luğuna ise Burak Başarır geçecek.

21.10.2013Ekonomi
1000 fabrika içinde ‘en kalitelisi’ Ankara

1000 fabrika içinde ‘en kalitelisi’ Ankara

Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı’nın mükemmellik modeli uygulamasında, Türkiye’den Coca-Cola İçecek (CCİ), Ankara Fabrikası, 20 ülkede fabrikası bulunan Coca-Cola sistemi içinde bu ödülü kazanan ilk fabrika oldu.

13.10.2012Ekonomi
Coca Colada üst düzey yönetici değişikliği

Coca Cola'da üst düzey yönetici değişikliği

Türkiye, Pakistan, Ortadoğu ve Orta Asya’da 10 ülkede 21 fabrikası ve 10 binden fazla çalışanı olan Coca-Cola İçecek üst yönetiminde yapılan değişiklikle, Hüseyin Akın Uluslararası Operasyonlar Başkanlığı’na getirilirken CFO Burak Başarır ise Türkiye Bölge Başkanlığı’na atandı.

11.12.2009Ekonomi
Kolesterolden korunma yolları...

Kolesterolden korunma yolları...

Kalp krizi açısından önde gelen risk faktörlerinden biri olan kolesterolün sigara kadar zararlı olduğunu biliyor musunuz?

Sevgili Geçmişin oyuncu kadrosunda kimler var İşte Sevgili Geçmiş oyuncuları ve konusu

Sevgili Geçmiş'in oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Sevgili Geçmiş oyuncuları ve konusu

Star TV ekranlarında izleyicilere merhaba diyen Sevgili Geçmiş dizisi cuma akşamı 2. bölümü ile ekranlara geldi. 3 genç kadının yıllar sonra kardeş olduğunun ortaya çıkması ile olaylar zincirinin geliştiği dizide, çok sayıda ünlü oyuncu kamera karşısına geçiyor. Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği Sevgili Geçmiş oyuncuları ve konusu ile merak uyandırdı. Peki, Sevgili Geçmiş'in oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Sevgili Geçmiş'in konusu.

1.11.2019Televizyon
Sevgili Geçmiş dizisinin oyuncuları kimler, konusu ne

Sevgili Geçmiş dizisinin oyuncuları kimler, konusu ne?

Genç ve deneyimli isimleri bir araya getiren Sevgili Geçmiş dizisi, Star TV'nin yayın akışı içerisindeki yerini aldı. Cuma akşamları yayınlanacak olan Sevgili Geçmiş'te usta oyuncu Emre Kınay, insanları yönetmeyi ve manipüle etmeyi başaran Cemal karakterini canlandırırken; bir diğer usta isim Ece Uslu, 24 yıl cezaevinde kalan bir kadına hayat veriyor. Peki, Sevgili Geçmiş dizisinin diğer oyuncuları kimler?

30.10.2019Televizyon
Kuzey Yıldızı oyuncuları dikkat çekiyor Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncu kadrosu içinde kimler var

Kuzey Yıldızı oyuncuları dikkat çekiyor! Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncu kadrosu içinde kimler var?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları arasında yer alan isimler dikkatleri üzerine çekiyor. Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, bir köprünün üstündeki iki inatçı keçinin hikayesini konu ediniyor. Peki, Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları arasında kimler yer alıyor? İşte, dizinin oyuncu kadrosu içerisinde yer alan isimler hakkında detaylı bilgiler

5.10.2019Televizyon
Altın Koza’nın jüri başkanı Serra Yılmaz

Altın Koza’nın jüri başkanı Serra Yılmaz

26. Adana Altın Koza Film Festivali’nin Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması jürisi belli oldu. Başkanlığını oyuncu Serra Yılmaz’ın üstlendiği jüride görev alacak diğer isimler; İlksen Başarır, Öykü Karayel, Emine Yıldırım, Aytekin Ataş, Soykut Turan ve Uğur Vardan.

9.09.2019Kitap Sanat
Elimi Bırakmanın yeni bölümünde heyecan dorukta 17. bölüm fragmanları yayınlandı

Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde heyecan dorukta! 17. bölüm fragmanları yayınlandı

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 17. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne Cansu, Kadir’le başladığı oyunla Çelen ailesini etkisi altına almayı başaracak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman da izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde başka neler olacak? Fragmanlarda neler var?

17.11.2018Televizyon
Bir Umut Yeter dizisinin yayın tarihi belli oldu.. Bir Umut Yeter oyuncuları kimler

Bir Umut Yeter dizisinin yayın tarihi belli oldu.. Bir Umut Yeter oyuncuları kimler?

Kanal D’de ekran hayatına başlamaya hazırlanan MF Yapım imzalı "Bir Umut Yeter" için hazırlıklar başladı. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Melis Civelek’in kaleme aldığı Bir Umut Yeter'in oyuncu kadrosu da belli oldu. İşte dizinin yayınlanacağı tarih ve dizinin ilk fragmanı

21.09.2018Televizyon
2018 milletvekili seçim sonuçları belli oldu... İşte partilerin milletvekili listeleri

2018 milletvekili seçim sonuçları belli oldu... İşte partilerin milletvekili listeleri

24 Haziran seçim sonuçları ile birlikte, Türkiye Büyük Millet Meclisine girecek olan 600 milletvekilinin listesi de belli oldu. YSK tarafından henüz resmi açıklama yapılmadığı için kesin olmayan seçim sonuçları olarak belirlenen listede, AA'nın son verilerine göre AK Parti'yi 293, CHP'yi 146, HDP'yi 67, MHP'yi 50, İYİ Parti'yi ise 44 milletvekili temsil edecek. İşte, 24 Haziran kesin olmaya seçim sonuçları bilgisine göre 600 milletvekilinin illere göre dağılımı

25.06.2018Gündem
Son dakika... CHPnin milletvekili aday listesi belli oldu

Son dakika... CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir 2. bölge 1. sıradan aday oldu. Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya 1. sıradan, Bülent Tezcan Aydın 1. sıradan aday oldu.

21.05.2018Gündem
Söz son bölümünde gündem Çolak oldu 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Söz son bölümünde gündem Çolak oldu! 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Söz son bölümü ile gündemde yer almaya devam ediyor. Çolak'ı ele geçiren Yavuz ve timi, başarılarının devamı için mücadelelerini aksatmadan sürdürüyor. Söz son bölümünde büyük badireler atlatan timin başından sıkıntı eksik olmuyor. Peki, Bahar ve Yavuz arasındaki ilişkinin de bambaşka boyut kazandığı Söz son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4.03.2018Televizyon
Ben bittim demeden Valbuena çıkmaz

Ben bittim demeden Valbuena çıkmaz

Fenerbahçe’de taraftarın sahada en güvendiği ve performansını en çok alkışladığı oyuncu Valbuena. Aykut Kocaman ise son haftalarda onu sürekli oyundan alıyor. Ama bu takımda kendisi “Bittim ben” demeden oyundan alınmayacak tek kişi odur.

31.10.2017Spor Arena
Mehmet Aurelio: Aziz Yıldırım benim için 1 numaradır

Mehmet Aurelio: Aziz Yıldırım benim için 1 numaradır

Türkiye Milli Takımı formasını giyen eski futbolcu Marco Aurelio, Hürriyet'e özel röportaj verdi.

27.06.2017Futbol
Kara Sevda final bölümünden yeni görüntüler yayınlandı

Kara Sevda final bölümünden yeni görüntüler yayınlandı

Kara Sevda final bölümü 2. fragmanı izleyicileriyle buluştu. İlk fragmanda Kemal ve Nihan çiftine dair bir ipucu alamayan Kara Sevda izleyicileri yeni fragmanda çarpıcı detaylarla karşılaştı. Ekran macerasını noktalayacak olan entrika dozu yüksek dizinin son bölümünde Emir, korkunç bir plan yaparak Nihan'ın Kemal'i vurmasını sağlamıştı. Peki, finalde neler yaşanacak? İşte Kara Sevda 74. bölüm fragmanı ve final ipuçları!

20.06.2017Televizyon
Kara Yazıda Yaren yakalanacak mı Yeni fragman yayınlandı mı

Kara Yazı'da Yaren yakalanacak mı? Yeni fragman yayınlandı mı?

Kara Yazı dün akşam nefesleri kesen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Şimdi gözler, yayın hayatına kısa bir süre önce başlamasına rağmen adından söz ettiren Kara Yazı'nın yeni bölümünde! Kız kardeşinin suçsuzluğunu kanıtlamak uğruna kendini tehlikeye atan Yaren, Mehmet'e yakalanacak mı? Bu sorunun yanıtı 3. bölümde belli olacak. Peki, Kara Yazı son bölüm ardından yeni fragman yayınlandı mı?

5.04.2017Televizyon
Kara Yazı dizisi oyuncuları kimlerdir Kara Yazı dizisi bu akşam Kanal Dde başlıyor

Kara Yazı dizisi oyuncuları kimlerdir? Kara Yazı dizisi bu akşam Kanal D'de başlıyor!

Kara Yazı dizisi oyuncuları birçok vatandaş tarafından oldukça merak konusu oldu. Kanal D ekranlarının bu akşam yayınlanacak olan yeni dizisi Kara Yazı yayınlanan fragmanları ve oyuncu kadrosuyla oldukça dikkat çekti. Kara Yazı'nın oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Emre Kınay, Zeynep Çamcı, Ushan Çakır gibi usta oyuncular bulunuyor. Peki, Kara Yazı dizisinin konusu ne olacak? Kara Yazı dizisi oyuncuları kimlerdir? İşte merak edilen dizi hakkında detaylar.

28.03.2017Televizyon
Aşk ve Gurur 2. bölüm fragmanı yayımlandı - Aşk ve Gurur oyuncuları

Aşk ve Gurur 2. bölüm fragmanı yayımlandı - Aşk ve Gurur oyuncuları

Aşk ve Gurur'un ilk bölümü dün akşam görücüye çıktı. Sırlarla örülü senaryo örgüsüyle dikkat çeken dizi kadrosundaki güçlü oyuncularıyla da sosyal medyaya konu oldu. İlk bölümün hemen ardından Aşk ve Gurur 2. bölüm fragmanı da izleyicileriyle buluştu. İşte, yeni bölümden ilk kareler ve Aşk ve Gurur oyuncuları hakkında detaylar!

6.03.2017Kelebek

Yazar Sonuçları

Pakistan’da milyar doları yakaladı 9 ülkeden 50 milyon dolar kâr getirdi

COCA-Cola İçecek (CCI) CEO’su Burak Başarır, Faisalabad fabrikası açılışı vesilesiyle hazırladığı sunumu Lahor’daki sohbette ekrana yansıttı:

19.04.2018

Avrupa'nın 'kalbi'ne yerleşti, 'darbe'yi dik durarak anlattı

MAKİNE ve Aksamları İhracatçıları Birliği ile Makine Tanıtım Grubu Başkanı Adnan Dalgakıran, 15 Temmuz 2016’daki hain darbe girişimi sonrasında başkanlığını yürüttüğü Makine Sanayi Dernekleri Federasyonu’na (MAKFED) üye 18 sektör derneğinin Avrupa’daki konumunu inceledi:

18.08.2016

Pakistan’da ‘Anadolu’ atağı

Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, büyük hissedarı oldukları Coca-Cola İçecek (CCI) ile Pakistan’a 2008’den bu yana 500 milyon doları aşan yatırım yaptıklarını belirterek, “Ülkedeki 6’ncı tesisimizi 70 milyon dolara Multan’da açtık.

13.03.2016

5 ülkeye 250 milyon $

COCA-Cola İçecek (CCI), son yıllarda hızlı gelişen Kazakistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Türkmenistan ve Tacikistan pazarına 3 yıl içinde 250 milyon dolarlık daha yatırım yapmayı planlıyor.

13.12.2014

Yıllara meydan okumak isteyenlere beslenme kılavuzu

Yaş ilerledikçe kalori ihtiyacı düşüyor, besin değeri açısından kaliteli gıdaları tercih etmek ve günlük kalori alımını kısıtlamak, formu korumak açısından daha da önem kazanıyor. Yaşlanmanın etkilerini azaltmak ve sağlıklı yaşamak için de "anti-aging" beslenme öne çıkıyor.

3.08.2008

Güzellik için sadece zayıflamak yetmez

Kış süresince vücuduna özen göstermeyi erteleyenler, bu süreçte aldıkları kiloları vermek için harekete geçtiler.

13.06.2008

50. yılda şaşkınlığa

Trabzonspor geçen hafta çok iyi bir futbol ortaya koymuş ve Beto’yu geçememesine rağmen herkesin beğenisini kazanmıştı.

11.02.2018

Acun’un yeni ilgi silahı: Yıldız Tilbe!

Bir ilgi arsızlığı muhabbeti ya da Fatih Altaylı’nın bizzat ilgi arsızlığı yaparak ilgi o...puları listesi hazırlaması, pek değerli köşe yazarlarının kendi ilgi arsızlarını açıklaması, bazılarının da bizzat bu listede anılması konuları sürüp gidiyor, biliyorsunuzdur.

17.10.2017