MENÜ

Bülent Ersoy Show

Bülent Ersoy Show ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bülent Ersoy Show haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 252 Bülent Ersoy Show haberi bulunmuştur.

Bülent Ersoy Show Haberleri

Tuğba Ekinci :İtiraf Ediyorum...Yapımcı benden bir skandal istedi

Tuğba Ekinci :'İtiraf Ediyorum...Yapımcı benden bir skandal istedi'

Katıldığı Bülent Ersoy Show’da canlı performansı ile çok eleştirilen Tuğba Ekinci çarpıcı bir açıklamada bulundu. Ekinci detone kriziyle ilgili "Bülent Ersoy Show’ a katıldığımda programın yapımcısı benden bir skandal istedi. Ben de skandalların kadını olarak birazcık orkestrayı şaşırttım’’ dedi.

28.4.2015Ne OluyorHürriyet Yazarı
RTÜK Amca kızmasın demişti ama...

'RTÜK Amca kızmasın' demişti ama...

Bülent Ersoy Show bitti cezası bitmedi. RTÜK, Show TV’ye 151 bin lira ceza kesti.

25.3.2014Spor ArenaHürriyet Yazarı
Bayılması numara mıydı

Bayılması numara mıydı

BÜLENT Ersoy, dün magazin programı “Söylemezsem Olmaz”a telefonla bağlandı ve canlı yayında iddialı açıklamalar yaptı.

10.2.2014KelebekHürriyet Yazarı
KENDİMİ DİNLEDİKTEN SONRA..

'KENDİMİ DİNLEDİKTEN SONRA..'

Bülent Ersoy Show'da söylediği Delikanlım şarkısında detone olarak magazin dünyasının bir numaralı konusu haline gelen Tuğba Ekinci, Show Tv ekranlarında yayınlan Gülben programına katıldı. Başından geçen talihsiz olay hakkında konuşan Ekinci, her sanatçının benzer durumlar yaşayabileceğini söyledi. Provalarda bir sıkıntı yaşamadığını da anlatan Ekinci, canlı yayında ise teknik bir sorunla karşılaştığını söyledi. O anda sorunu çözemediklerini belirten Ekinci, "Orada anlayamadım o kadar, eve geldim izletin bana şunu dedim, direk o kedinin şeklini aldım ben. Kendimi dinledikten sonra bu fotoğrafı paylaştım ve bu benim halim dedim" dedi.

3.2.2014Ne OluyorHürriyet Yazarı
Tuğba’nın yorumunu beğendim

Tuğba’nın yorumunu beğendim

“Bülent Ersoy Show”da “Delikanlım” şarkısını seslendiren ve yorumu nedeniyle sosyal medyada ti’ye alınan Tuğba Ekinci’ye Yıldız Tilbe sahip çıktı.

27.1.2014KelebekHürriyet Yazarı
 4 ay önce nine oldum

' 4 ay önce nine oldum'

Yıldız Tilbe, kızı Sezen’in dört ay önce doğum yaptığını söyledi: “Ben artık nine oldum. Bir kız torunum var. Onun da adı Yıldız. Benim küçük Yıldız’ım.”

26.1.2014KelebekHürriyet Yazarı
Bülent Ersoydan açıklama

Bülent Ersoy'dan açıklama

Son dönemin en tartışmalı programlarından biri olan Bülent Ersoy Show, dün gece yaşanan krizden sonra yayından kaldırıldı.

21.1.2014KelebekHürriyet Yazarı
Canlı performansı olay oldu

Canlı performansı olay oldu

Show Tv'de Bülent Ersoy show'un bu haftaki konuklarından Tuğba Ekinci izleyenleri şok etti.

20.1.2014GündemHürriyet Yazarı
TUĞBA EKİNCİNİN CANLI PERFORMANSI OLAY OLDU

TUĞBA EKİNCİ'NİN CANLI PERFORMANSI OLAY OLDU

Show Tv'de Bülent Ersoy show'un bu haftaki konuklarından Tuğba Ekinci izleyenleri şok etti..Programın ilerleyen dakikalarında Yıldız Tilbe'nin 'Delikanlım' ve Sezen Aksu'nun 'Gel Gel Sarışınım' şarkısını canlı okuyan Tuğba Ekinci, sık sık detone olunca ekranlarının başında olanlar şoke oldu. Tuğba Ekinci'nin sesi zaman zaman da duyulamadı. Ekinci'nin bu performansı sosyal paylaşım sitesi twitter'in bir anda gündemine oturdu.

19.1.2014Ne OluyorHürriyet Yazarı
BÜLENT ERSOY BAŞÖRTÜSÜYLE İLAHİ OKUDU

BÜLENT ERSOY BAŞÖRTÜSÜYLE İLAHİ OKUDU

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, sunuculuğunu yaptığı televizyon şovunda başörtü takarak ilahi okudu.Bu gece Mevlit Kandil'i olması nedeniyle Bülent Ersoy Show tv'de başörtü takarak katılan Bülent Ersoy ilahi okudu.

12.1.2014Ne OluyorHürriyet Yazarı
 O kadar da değildir  demişti ama...

' O kadar da değildir ' demişti ama...

Ali İhsan Varol’un hazırlayıp, sunduğu ‘Kelime Oyunu’nun yılbaşı özel programında gönüllü olarak yarışan olan Cem Yılmaz'a büyük şok...

30.12.2013GündemHürriyet Yazarı
Sosyal medyayı salladı

Sosyal medyayı salladı

Bülent Ersoy Show'da bu hafta sıra gecesi vardı.

24.12.2013Spor ArenaHürriyet Yazarı
BÜLENT ERSOY SOSYAL MEDYAYI YİNE SALLADI

BÜLENT ERSOY SOSYAL MEDYAYI YİNE SALLADI

Bülent Ersoy Show'da bu hafta sıra gecesi vardı. Ersoy'un konukları Bülent Serttaş, Sevcan Orhan, Yağız, Zekeriya Ünlü ve Urfa Sıra Gecesi Grubu'ydu. Bir yanda türküler söylenen, bir yanda çiğ köfte yapılan programda renkli görüntüler ortaya çıktı. Diva'nın çiğ köfte yedikten sonra 'yanıyorum Zekeriya' diyerek seslenmesi sosyal medyanın en çok konuşulan konusu oldu.

22.12.2013Ne OluyorHürriyet Yazarı
ERSOY İLE FENA DALGA GEÇTİLER

ERSOY İLE FENA DALGA GEÇTİLER

Show TV'de yayınlanan Bülent Ersoy Show'da korku dolu anlar yaşandı. Bülent Ersoy şarkı söylerken bir anda baygınlık geçirdi. Ersoy'un bayılması sosyal medyada da çok konuşuldu ve taklitleri daha şimdiden ortaya çıktı.

16.12.2013Ne OluyorHürriyet Yazarı
Bülent Ersoy canlı yayında bayıldı

Bülent Ersoy canlı yayında bayıldı

Sanatçı Bülent Ersoy, bir televizyon kanalında canlı olarak yayınlanan 'Bülent Ersoy Show' adlı programda bayılarak yere düştü.

15.12.2013Spor ArenaHürriyet Yazarı
BÜLENT ERSOY CANLI YAYINDA BAYILDI

BÜLENT ERSOY CANLI YAYINDA BAYILDI

Sanatçı Bülent Ersoy, bir televizyon kanalında canlı olarak yayınlanan 'Bülent Ersoy Show' adlı programda bayılarak yere düştü.Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Bülent Ersoy'un tansiyonunun düştüğü belirtildi.Bir süre sonrada programına kaldığı yerden devam etti.

15.12.2013HaberHürriyet Yazarı
Öyle bir cevap verdi ki...

Öyle bir cevap verdi ki...

Show TV'de yayınlanan Bülent Ersoy Show'un konukları Cengiz Kurtoğlu ve Niran Ünsal'dı

3.12.2013Spor ArenaHürriyet Yazarı
BÜLENT ERSOYDAN CANLI YAYINDA İLGİNÇ SÖZLER

BÜLENT ERSOY'DAN CANLI YAYINDA İLGİNÇ SÖZLER

Show TV'de yayınlanan Bülent Ersoy Show'un dün akşamki konukları Cengiz Kurtoğlu ve Niran Ünsal'dı. Program şarkılar ve danslar eşliğinde devam ederken Bülent Ersoy'un Niran Ünsal'a verdiği cevap geceye damga vurdu. Ünsal'ın Bülent Ersoy'a "Dişinizde ruj var" demesiyle Ersoy'un verdiği cevap stüdyodakileri güldürdü. Bülent Ersoy'un bu sözleri sosyal medyada da çok konuşulan konulardan biri oldu.

2.12.2013Ne OluyorHürriyet Yazarı
Bülent Ersoy çılgına döndü

Bülent Ersoy çılgına döndü

Show TV'de yayınlanan "Bülent Ersoy Show" programında oldukça sinirlenen Diva, şarkıya devam etmeyen sazları fırçaladı.

25.11.2013GündemHürriyet Yazarı
BÜLENT ERSOY CANLI YAYINDA ÇILGINA DÖNDÜ

BÜLENT ERSOY CANLI YAYINDA ÇILGINA DÖNDÜ

Show TV'de yayınlanan "Bülent Ersoy Show" programında oldukça sinirlenen Diva, şarkıya devam etmeyen sazları fırçaladı. Programda 'Hesabım Var' şarkısını seslendirirken başı ile devam işareti yapmasını anlamayan sazlara 'Olacak iş değil başım alzheimer hastaları gibi sallamaktan fenalık geldi, devam diyorum bu sazında sorumsuzluğu,vermeyince mabud neylesin mahmut' diyerek fırçaladı.

24.11.2013Ne OluyorHürriyet Yazarı
Bülent Ersoyu kızdıracak benzetme

Bülent Ersoy'u kızdıracak benzetme

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, sunuculuğunu yaptığı Bülent Ersoy Show programında giydiği kıyafetle sosyal paylaşım sitesi Twitter'da Türkiye gündemine girdi. Ünlü şarkıcının kıyafeti üzerine Twitter'da binlerce yorum yapıldı. Ersoy'un kıyafeti Susam Sokağı'nın unutulmaz karakteri Kurabiye Canavarı'na benzetildi.

21.10.2013GündemHürriyet Yazarı
BÜLENT ERSOYUN KIYAFETİ SOSYAL MEDYADA GECENİN KONUSU OLDU

BÜLENT ERSOY'UN KIYAFETİ SOSYAL MEDYADA GECENİN KONUSU OLDU

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, sunuculuğunu yaptığı Bülent Ersoy Show programında giydiği kıyafetle sosyal paylaşım sitesi Twitter'da Türkiye gündemine girdi. Ünlü şarkıcının kıyafeti üzerine Twitter'da binlerce yorum yapıldı.

20.10.2013Ne OluyorHürriyet Yazarı
BÜLENT ERSOYDAN REJİYE SERT SÖZLER

BÜLENT ERSOY'DAN REJİYE SERT SÖZLER

Show TV'de yayınlanan "Bülent Ersoy Show" programında Ersoy, playback okuyacağı şarkıyı zamanında giremeyen rejiye çok sinirlendi. Şarkı bittikten sonra reji için canlı yayında "İçerideki kuş beyinliler playback şarkıya giremediler ondan sonra kendi sesimle girmek istedim orada sesi açmadılar" diyerek tepki gösterdi.

14.10.2013Ne OluyorHürriyet Yazarı
Televizyon reytingine ‘hediye’ karıştı, polis 8 şirkete baskın yaptı

Televizyon reytingine ‘hediye’ karıştı, polis 8 şirkete baskın yaptı

Üsküdar Cumhuriyet Savcılığı, televizyon programlarının izlenme oranlarıyla ilgili ölçümlerde “para ve hediye”nin devreye girdiği iddiaları üzerine 6 prodüksiyon şirketine operasyon düzenledi. Reyting ölçüm şirketleri AGB ve TNS’yi de kapsayan operasyonlarda İstanbul’da 2, Ankara’da da 4 kişi gözaltına alındı.

14.12.2011EkonomiHürriyet Yazarı
İki devden talk show

İki devden talk show

8.8.1997KelebekHürriyet Yazarı
Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye soyman ütü üzerinde sucuk yaptı

Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye soyman ütü üzerinde sucuk yaptı

Dünya Güzellerim'in yeni bölümü yayınlandı. Hindistan'da geçen bölümde, aç kalan Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan, ütü üzerinde sucuk yaptı.Hürriyet Haber12 Temmuz 2017 - 23:07:00Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan ütü üstünde sucuk yaptıShow Tv'de ekranlara gelen Dünya Güzellerim'in yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. Hindistan'da kendi damak zevklerine göre yiyecek bir şey bulamayan ünlü isimler, otel odasında ütü üzerinde sucuk ziyafeti çekti.Safiye Soyman, ekranlara gelen yeni bölümdeki o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

13.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
Nur Yerlitaş hastaneye kaldırıldı

Nur Yerlitaş hastaneye kaldırıldı

Nur Yerlitaş sevenlerini korkuttu. Bodrum'da tatil yapan modacı Nur Yerlitaş, dün gece saatlerinde fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

10.7.2017MagazinHürriyet Yazarı
Dizisiz yaz eğlencesi

Dizisiz yaz eğlencesi

Yazın vazgeçilmezi Ege dizileri ve romantik komediler bu sezonyerini eğlence programlarına bırakıyor...

16.6.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
İzzet Yıldızhan kaç yaşında İzzet Yıldızhan’ın son hali

İzzet Yıldızhan kaç yaşında? İzzet Yıldızhan’ın son hali

Uzun süredir sessizliğini koruyan İzzet Yıldızhan, son haliyle dikkatleri üzerine çekti. Yeni tarzıyla çeşitli programlara katılan İzzet Yıldızhan’ın yaşı, nereli olduğu, kariyeri gibi özel hayatına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, yeni tarzıyla adından söz ettiren İzzet Yıldızhan kaç yaşında?

9.5.2017KelebekHürriyet Yazarı
560 kilo bagaj fazlasıyla yola çıktılar

560 kilo bagaj fazlasıyla  yola çıktılar

Bülent Ersoy, Banu Alkan, Burcu Esmersoy ve Safiye Soyman, yeni programları için önceki gün Hindistan’a uçtu.

7.5.2017MagazinHürriyet Yazarı
Türkiye’nin tatlı ve güzel ‘aile’ albümü

Türkiye’nin tatlı ve güzel ‘aile’ albümü

Zeki Müren sevenleriyle dertleşiyor... Zeki Alasya ile Metin Akpınar tatlı tatlı atışıyor... Sait Faik Abasıyanık içini döküyor... Uğur Dündar suçluların peşinde koşuyor... Adile Naşit ‘kuzucuklarına’ masallar anlatıyor... Ve biz derin bir nefes alıyoruz... TRT’nin 200 bin saatlik arşivi geçen hafta internete yüklenmeye başladığından beri gündemimiz o tatlı, eski, nostaljik Türkiye. Şu an yayındaki çok eksik ve biraz keyfi bir arşiv de olsa o eski günler yine de ilaç gibi geldi.

8.4.2017TelevizyonHürriyet Yazarı
Yılbaşı akşamı televizyonda hangi programlar var

Yılbaşı akşamı televizyonda hangi programlar var?

Yılbaşını evde veya televizyon karşısında geçirecek olan vatandaşlar akşam yılbaşı programlarını aramaya başladı. Televizyon kanalları yılbaşı eğlencesi için farklı farklı programlar hazırlarken, Ben Bilmem Elim Bilir programı konukları ile dikkat çekiyor. Peki Yılbaşı akşamı televizyonda hangi programlar var?

31.12.2016TelevizyonHürriyet Yazarı
Dizi karakterleri yılbaşında ne izler

Dizi karakterleri yılbaşında ne izler?

Diziler, karakterler ve yılbaşı özel programları... Kim, neyi, niye izler?

30.12.2016TelevizyonHürriyet Yazarı
Gündeme bomba gibi düşen iki boşanma

Gündeme bomba gibi düşen iki boşanma

Bu boşanma haberi de magazin gündeminde bomba etkisi yarattı...

25.9.2016MagazinHürriyet Yazarı
Asuman Krause-Sefa Doğanay Talk Show Güldürdü

Asuman Krause-Sefa Doğanay Talk Show Güldürdü

Asuman Krause-Sefa Doğanay Talk Show Güldürdü

3.6.2016TekirdağHürriyet Yazarı
Oya Aydoğan son yolculuğuna bugün uğurlanacak

Oya Aydoğan son yolculuğuna bugün uğurlanacak

Aort yırtılması nedeniyle hastaneye kaldırılan ve günlerce yaşam savaşı veren ünlü sanatçı Oya Aydoğan'dan dün acı haber geldi. 12 saat süren ameliyat sonrası tedavisi yoğun bakımda uyutularak devam eden Oya Aydoğan hayatını kaybetti. Sanatçının oğlu Gurur, annesinin cenazesinin, isteği üzerine Ulus Mezarlığı'nda toprağa verileceğini açıkladı.

16.5.2016MagazinHürriyet Yazarı
Gülben Ergen kimdir

Gülben Ergen kimdir?

Şu sıralar kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği’nin 32. Anaokulu’nu Artvin’in Hopa ilçesi Kemalpaşa Beldesi’nde açmasıyla gündeme gelen Gülben Ergen kimdir? Gülben Ergen nerede ve ne zaman dünyaya geldi, kariyerindeki çalışmaları nelerdir? Detaylar haberimizde…

30.3.2016HayatHürriyet Yazarı
Nur Yerlitaş kimdir

Nur Yerlitaş kimdir?

Moda dünyasının Nurella’sı Nur Yerlitaş kimdir? Moda yarışmalarının vazgeçilmez ismi Nur Yerlitaş nerede ve ne zaman dünyaya geldi. Kendine has sevilen tarzı ile dikkat çeken Nur Yerlitaş’ın hayatı detaylarıyla haberimizde

28.3.2016HayatHürriyet Yazarı
Nur Yerlitaşın fotoğrafları sosyal medyayı salladı

Nur Yerlitaş'ın fotoğrafları sosyal medyayı salladı

Bir zamanlar sıkı arkadaş olan ünlü moda tasarımcısı Barbaros Şansal ve Nur Yerlitaş arasına kara kedi girmişti. Nur Yerlitaş ile arası bozuk olan ve uzunca bir süredir konuşmayan Barbaros Şansal, önceki gün sosyal medya hesabı üzerinden Nur Yerlitaş’ın fotoğraflarını paylaşmıştı. İşte sosyal medyayı sallayan o fotoğraflar. Detaylar haberimizde…

14.3.2016KelebekHürriyet Yazarı
Gullüm Show’un Azize’si tutuklandı Fehmi Dalsaldı kimdir

Gullüm Show’un Azize’si tutuklandı! Fehmi Dalsaldı kimdir?

Gullüm Show’un Azize’si ünlü komedyen Fehmi Dalsaldı, Lefkoşa Ercan Havaalanı’nda cebinde yaklaşık 2 gram ağırlığında hintkeneviri ile yakalandı. Fehmi Dalsaldı, uyuşturucu bulundurduğu gerekçesiyle tutuklanarak hakim karşısına çıkarıldı.

19.2.2016KelebekHürriyet Yazarı
İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş yarışmaya geri dönüyor

İşte Benim Stilim Nur Yerlitaş yarışmaya geri dönüyor!

Ünlü modacı Nur Yerlitaş, “Çok yoruldum” diyerek “İşte Benim Stilim” programından ayrılmıştı. Nurella, yeni sezona Nur Yerlitaş’sız başlayan “İşte Benim Stilim 2016” programına geri dönüyor. Detaylar haberimizde…

26.1.2016KelebekHürriyet Yazarı
Nur Yerlitaş Hangi Kanala Geçti

Nur Yerlitaş Hangi Kanala Geçti?

İşte Benim Stilim All Star yarışmasının biten bölümlerinde ki ünlü modacı Nur Yerlitaş, TV8'den istemediği bir şekilde ayrılmasının ardından yeni anlaşmaya vardığı kanalı açıkladı. Peki; Nur Yerlitaş (Nurella) hangi kalan ile anlaştı?, Nur Yerlitaş'ın yeni kanalı hangisi?, Nur Yerlitaş hangi kanala geçti?

30.12.2015KelebekHürriyet Yazarı
Sormazsam içim rahat etmez sorsam kimse cevap vermez

Sormazsam içim rahat etmez sorsam kimse cevap vermez!

Ayşe Arman dünkü nefis röportajında “hepimizin kişisel tarihi diye” ne güzel tarif etmiş Türkan Şoray’ı.

29.11.2015MagazinHürriyet Yazarı
Bülent Ersoy Kenan Evrenin vefatının ardından ilk kez konuştu

Bülent Ersoy Kenan Evren'in vefatının ardından ilk kez konuştu

Bülent Ersoy’a 12 Eylül darbesinden sonra sahne yasağı konmuştu. Tam 8 yıl sahnelerden uzak kalan Bülent Ersoy sahnelere nasıl döndüğünü ve o günlerde neler yaşadığını anlattı.

13.5.2015MagazinHürriyet Yazarı

Yazar Sonuçları

İtirazım var bu dertli şansıma...

Türkiye’nin bu yoğun siyasi gündeminde Bülent Ersoy’un görüşlerini aktarabileceği bir mecra yaratılamazsa, fanzin çıkaralım mı diye, şahsen kapısına dayanmayı düşünüyorum

26.1.2014

Atlar da kurtulsun insanlar da

 Hayvanseverlerle birlikte yıllar boyunca bin kere yazdık şu Adalar’daki fayton meselesini.

12.5.2017

Dün dünle beraber gitti cancağızım açgözlülere yeni savaşlar lazım...

Daha birkaç yıl öncesine kadar etrafımda geleceğe dair umut dolu ütopyalar dinlerdim dostlarımdan... Ama şimdilerde kapkaranlık distopyalardan başka bir şey duymaz oldum tüm tanıdıklarımdan...

27.3.2016

İşte Rusya krizinin olası senaryoları...

(Rusya krizinin etkilerine görüşler yağıyor. Bugün de bakanlara sunulan ATSO’nun raporu)

12.2.2016

Sormazsam içim rahat etmez sorsam kimse cevap vermez!

Ayşe Arman dünkü nefis röportajında “hepimizin kişisel tarihi diye” ne güzel tarif etmiş Türkan Şoray’ı.

29.11.2015

Huysuz'a küstüm

Birçoğumuz onu “Pop Star”ın jüri üyesi olarak tanıdı. Sivri yorumları ve şahsına münhasır bakış açısıyla bir anda Türkiye’nin anti-kahramanı oldu.

29.8.2015