MENÜ

Bülent Barlas Arslan

Bülent Barlas Arslan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bülent Barlas Arslan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19 Bülent Barlas Arslan haberi bulunmuştur.

Bülent Barlas Arslan Haberleri

Minibüse kolu sıkışan çocuğu kurtarma çabası kamerada

Minibüse kolu sıkışan çocuğu kurtarma çabası kamerada

Pendik’te annesiyle birlikte minibüste yolculuk yapan küçük çocuk, koltuğun arkasına düşürdüğü klasörünü almaya çalıştığı sırada kolu koltuğun arasına sıkıştı. Minibüs şoförü ile yolcular ne kadar uğraştılarsa afacan çocuğun kolunu sıkıştığı yerden çıkaramadılar. Daha sonra küçük çocuğun kolunun itfaiye ekiplerince sıkıştığı yerden çıkarılmasıyla anne ile minibüstekiler rahat bir nefes aldı. İtfaiyenin, küçük çocuğun kolunu sıkıştığı yerden çıkarmaya çalıştığı anlar minibüsün güvenlik kameralarına yansıdı. Pendik’te geçtiğimiz günlerde annesiyle birlikte bir hatlı minibüsün arka koltuğunda seyahat eden Bülent Barlas Arslan, klasörünü koltuğun arkasındaki bagaj kısmına düşürdü. Küçük çocuk, kolunu koltuğun arasından sokarak klasörünü düştüğü yerden almaya çalıştı. Afacan çocuk, klasörünü düşürdüğü yerden alamadığı gibi bir de kolunu koltuğun arasına sıkıştırdı. Minibüs şoförü Tekin Aycan, minibüsü durdurarak bagaj kapısını açtı ve çocuğun kolunu sıkıştığı yerden çıkarmaya çalıştı. Koltukları sökmesine rağmen çocuğun kolunun sıkıştığı yerden kurtaramayan şoför Aycan, minibüsü itfaiye istasyonuna çekti.İtfaiye görevlileri çocuğun kolu sıkışmış halini ilk gördüklerinde şaşkına döndüler. Küçük çocuğun kolu, buradaki itfaiye erlerinin çalışması sonucu sıkıştığı yerden kurtarıldı. Küçük çocuk, annesi ve minibüstekiler çocuğun kolunun kurtarılması ile rahat bir nefes aldılar. Kolunda herhangi bir yaralanma olmadığı öğrenilen küçük çocuk, tedbir amaçlı olarak ambulans ile hastaneye götürüldü.

26.06.2019Haber
Minibüste korku dolu anlar Ne yaptılarsa çıkaramadılar

Minibüste korku dolu anlar! Ne yaptılarsa çıkaramadılar

İstanbul Pendik’te annesiyle birlikte minibüste yolculuk yapan küçük çocuk, koltuğun arkasına düşürdüğü klasörünü almaya çalıştığı sırada kolu koltuğun arasına sıkıştı. Minibüs şoförü ile yolcular ne kadar uğraştılarsa çocuğun kolunu sıkıştığı yerden çıkaramadılar. Daha sonra küçük çocuğun kolunun itfaiye ekiplerince sıkıştığı yerden çıkarılmasıyla anne ile minibüstekiler rahat bir nefes aldı. İtfaiyenin, küçük çocuğun kolunu sıkıştığı yerden çıkarmaya çalıştığı anlar minibüsün güvenlik kameralarına yansıdı.

26.06.2019Gündem
611 akademisyenden ifade özgürlüğü bildirisi

611 akademisyenden ifade özgürlüğü bildirisi

Türkiye’de yaşanan son tartışmaların ardından, farklı üniversitelerden 611 profesör, doçent ve yardımcı doçent bir bildiri yayınladı. Aralarında Prof. Dr. Daron Acemoğlu ve Prof. Dr. Dani Rodrik dahil dünyaca ünlü akademisyenlerin de bulunduğu grup, fikir ve ifade özgürlüğü vurgusu yaptı.

18.01.2016Gündem
CHP ön seçim sonuçları açıklandı

CHP ön seçim sonuçları açıklandı

CHP'de Parti Meclisi'nin aldığı karar doğrultusunda 45 seçim bölgesinde hakim denetiminde ön seçimler yapıldı.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da İzmir 2’inci bölgeden girdiği ve 41 il, 45 seçim bölgesini kapsayan önseçimler bugün yapıldı. Yaklaşık 760 bin CHP üyesinin oy kullanma hakkının bulunduğu önseçime katılım yüzde 50 seviyesinde kaldı.

30.03.2015Gündem
Gediz Üniversitesi yerleşke kurdu

Gediz Üniversitesi yerleşke kurdu

Gediz Üniversitesi’nin, Yenilenebilir Enerji Laboratuvarı, Proje Geliştirme ve Teknoloji Transfer Ofisi, Üniversite Sanayi İşbirliği Ofisi ile dersliklerden oluşan İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Yerleşkesi törenle hizmete girdi.

26.02.2015Eğitim
Görev şehidi anısına konser

Görev şehidi anısına konser

Gaziantep'te hasta yakını tarafından öldürülen görev şehidi Dr. Ersin Arslan'ı meslektaşları ve sanat dünyası unutmadı.

14.09.2012Kelebek
Ekibiyle gözaltında

Ekibiyle gözaltında

Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Mustafa Bilgili’nin talebi üzerine Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi, 31 kişi hakkında, “Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasına engel olmaya kısmen veya tamamen teşebbüs” suçlamasıyla gözaltı ve arama kararı verdi. 28 Şubat döneminin Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Çevik Bir’le birlikte 27 kişi gözaltına alındı. 3 ismin yurtdışında olduğu belirtildi.

12.04.2012Gündem
Yacht Dergisi yarışmasından kazananlar

Yacht Dergisi yarışmasından kazananlar

İşte Yacht Dergisi ve hurriyet.com.tr'nin düzenlendiği 'Burası Neresi' yarışmasına katılan ve doğru cevap vererek kazanan okurlarımız...

24.02.2011Gündem
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
Yolcuların listesi

Yolcuların listesi

Kaçırılan THY uçağında bulunan yolcuların isimleri belli oldu. Uçağın yolcu listesi şöyle:

29.03.2003Gündem
Bilecik

Bilecik

24.02.1999Gündem

Yazar Sonuçları

Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız

91 yıl önce kurulan Cumhuriyetimiz, ulusal egemenlik temeline dayandırılan, hedefi çağdaş uygarlığa ulaşmak olan, ümmetten ulusa, kuldan yurttaşa kararlı bir dönüşümün ilk adımıydı.

27.10.2014

Amin ve Alkış

İSMAİL Cem'in cenaze töreni nedeniyle Teşvikiye Camii bu kadar kalabalığı belki de görmedi. İktidardan muhalefete; medyadan iş dünyasına kadar her kesimden insan vardı. Aslında cenaze daha büyük bir camiden kaldırılmalıydı.

26.01.2007