MENÜ

Bugün Hava

Bugün Hava ile ilgili tüm haberleri, son dakika Bugün Hava haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Bugün Hava haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 35.750 Bugün Hava haberi bulunmuştur.

Bugün Hava Haberleri

26.10.2000Gündem

26.10.2000Gündem

26.10.2000Gündem
Basra sıcağı

Basra sıcağı

Sıcak hava önümüzdeki günlerde de etkisini devam ettirecek, sadece Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda sağanak yağış bekleniyor.

13.07.2001Gündem
Egede fırtına var Akdeniz ise yanıyor

Ege'de fırtına var Akdeniz ise yanıyor

Bu yılki iklim koşulları şaşkınlık verici. Akdeniz Bölgesi aşırı sıcakların etkisinde kavrulurken, ülkenin batısı önceki gün başlayan fırtınadan yıkılıyor. İzmir'de 4 kişinin ölümüne yol açan şiddetli yağış ve dolunun ardından yine fırtına bekleniyor.

2.08.2001Gündem
Operasyona Cuma molası

Operasyona Cuma molası

ABD, Cuma gününün müslümanlar için kutsal gün olduğunu söyleyerek, Afganistan'a bugün hava saldırıları düzenlemeyeceklerini açıkladı.
 Bölgedeki askeri güçlerin haritası
 Uydu görüntüleriyle Ladin'in kampları
 Fotoğraflarla savaş

12.10.2001Gündem
G.Saray-Kocaeli randevusu yine ertelendi

G.Saray-Kocaeli randevusu yine ertelendi

Süper Lig'de dün akşam oynanması gereken, ancak olumsuz hava koşulları nedeniyle bugüne ertelenen G.Saray-Kocaelispor maçı, İstanbul'daki olumsuz hava koşullarının devam etmesi ve Ali Sami Yen Stadı'nın zemininin futbol oynamaya elverişli olmaması nedeniyle, Futbol Federasyonu tarafından ileri bir tarihe ertelendi.

17.12.2001Spor
Kar yok yağmur var

Kar yok yağmur var

İstanbul'un yüksek kesimlerine dün de kar yağdı. Göztepe, Kartal ile Bebek, Sarıyer, Rumelifeneri, Kemerburgaz dolaylarında dün sabah saatlerinde hafif kar yağışı görüldü.

20.12.2001Gündem

Yazar Sonuçları