MENÜ

Bodrum Masalı

Bodrum Masalı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bodrum Masalı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 509 Bodrum Masalı haberi bulunmuştur.

Bodrum Masalı Haberleri

Bodrum Masalı 18. bölüm fragmanı yayında: Bagajda ne var

Bodrum Masalı 18. bölüm fragmanı yayında: Bagajda ne var?

Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak bölümüyle yine çarpıcı sahneleri ekrana taşıyacak. Kanal D’nin ilgi gören dizileri arasında başı çeken Bodrum Masalı’nın son bölümünde Gözde ve Evren ilişkisini herkes öğrenmiş, Su da dahil herkes Evren’e sırtını dönmüştü. Bodrum Masalı 18. bölüm fragmanında ise Aslı ve Ateş’in panik halleri ön planda! Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı ve özeti detayda!

29.12.2016Televizyon
Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanında Yıldızın büyük sırrı

Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanında Yıldız'ın büyük sırrı

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Son gelişmeleriyle hafızalara kazınan dizi bu hafta 17. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Artık çocuklarının da kendisine sırt dönmesiyle yalnız kalan Evren, Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanında şok eden sözler sarf ederek Yıldız'ı tehdit ediyor. Peki, Yıldız'ın büyük sırrı ne? İşte, Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanı ve son bölümün detayları!

27.12.2016Televizyon
Bodrumda aşk

Bodrum'da aşk

Bodrum Masalı 17. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık..

27.12.2016Televizyon
4 dkda Bodrum Masalı 17. Bölüm

4 dk'da Bodrum Masalı 17. Bölüm

Bodrum Masalı 17. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık

26.12.2016Haber
Bir babanın en büyük pişmanlığı

Bir babanın en büyük pişmanlığı!

Bodrum Masalı 17.Bölüm'de; Evren ile Gözde'nin ilişkisini tüm aile öğreniyor!Su’nun da affetmediği Evren artık evdeki herkes tarafından dışlanıyor.

26.12.2016Ekran
Bodrum Masalı 18. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 18. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 18. Bölüm Fragmanı yayında! Başı belaya giren Aslı ile Ateş, kendilerini kurtarabilecekler mi?

26.12.2016Eğlence
Tuzağa düştüler

Tuzağa düştüler!

Bodrum Masalı 17.Bölüm'de; Aile reisliğine soyunan Ateş, para kazanmak için tehlikeli bir yol seçiyor!Ateş, para bulmak için üzerine atlayacağı iş, başını hiç beklemediği bir derde sokuyor.

26.12.2016Ekran
Tüm dünyaya hizmet ediyorlar

Tüm dünyaya hizmet ediyorlar

Bu yıl ilk kez Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) Ekonomi Bakanlığı’nın katkılarıyla düzenlediği “Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı” araştırmasında şampiyonlara ödüller verildi. Başbakan Binali Yıldırım başta olmak üzere 3 başbakan yardımıcısı ve 7 bakanın katıldığı törende, Doğan TV Haber ve Görsel Yayıncılık AŞ ise ‘Görsel-İşitsel Hizmetler’ kategorisinde birincilik ödülü aldı.

25.12.2016Ekonomi
Bodrum Masalı 17. yeni bölüm fragmanı İnternete özel yayınlandı

Bodrum Masalı 17. yeni bölüm fragmanı İnternete özel yayınlandı!

Bodrum Masalı 17. yeni bölüm fragmanları yeni bölüm öncesi birçok tüyo verdi. He bölümde ayrı bir sürpriz ile takipçilerini karşılayan Bodrum Masalı, 17. yeni bölüm fragmanı ile yine güzel bir bölüm olacağının sinyalini verdi. Yayınlanan iki ayrı fragmanın yanı sıra, İnternet'e özel ayrı bir fragmanın daha paylaşıma açılması,izleyicileri memnun etti. Peki Bodrum Masalı 17. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte merak edilen detaylar

25.12.2016Televizyon
Dilan Çiçek Deniz ile Bodrum’da çok özel röportaj

Dilan Çiçek Deniz ile Bodrum’da çok özel röportaj

Angelina Jolie ve Audrey Hepburn'ün karışımı gibi... Türkiye ikinci güzeli seçildi, oyunculuğa başladı, iki dizide rol aldı. Ama kalplerimizde bu sezon 'Bodrum Masalı'nda canlandırdığı 'su' karakteriyle yer etti ve büyük jürimiz tarafından "2016'nın parlayan yıldızı" seçildi. 22 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz, yükselişinin sırrını anlattı.

24.12.2016Haber
Dilan Çiçek Deniz: Küçük bir yerde yaşarken adeta okyanusa geldim

Dilan Çiçek Deniz: 'Küçük bir yerde yaşarken adeta okyanusa geldim'

Alıştığımızdan farklı bir oyuncu portresi onunki... Annesi eski edebiyat öğretmeni bir hippi, babası bir maceraperest... 15 yaşında ilk şiir kitabını çıkardı. Duyduğunu ezberleme yeteneğiyle İngilizceyi kısa sürede çözdü. Şimdi İspanyolca öğreniyor. Bir yandan denemeler yazıyor. Sylvia Plath’i kendine örnek alıyor. İki sene önce Türkiye güzellik yarışmasında ikincilik tacını giyen Dilan Çiçek Deniz, bu sene ‘Bodrum Masalı’yla ekranın parlayan yıldızı oldu. Şevval Sam ve Timuçin Esen’le başrolü paylaşan oyuncuyla Bodrum’da buluştuk.

24.12.2016Hayat
Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanında şoke eden olay

Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanında şoke eden olay!

Bodrum Masalı yayınlanan yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Son bölümde nefes kesen sahneleriyle ekrana kilitleyen ve final anıyla soru işaretleri bırakan Bodrum Masalı 17. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde Yıldız'dan Gözde'ye sert bir tokat geliyor. Su, yaşanılanları kabul edemiyor! İşte, Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanı ve daha fazlası!

22.12.2016Televizyon
Ezgi Şenler: Aslı gibi sevmek isterdim

Ezgi Şenler: Aslı gibi sevmek isterdim

“Bodrum Masalı” dizi sektörüne genç bir yetenek daha kazandırdı. Dizinin platonik aşığı Aslı’ya hayat veren Ezgi Şenler, “Aslı’nın hiç yılmadan aşkının peşinden gitmesi, ona karşı koyamaması, bana kalırsa Ateş’e olan saf ve temiz aşkından kaynak-lanıyor. Aslı gibi sevmek isterdim birini” diyor.

22.12.2016Magazin
4 dkda Bodrum Masalı 16. Bölüm

4 dk'da Bodrum Masalı 16. Bölüm

4 dk'da Bodrum Masalı 16. Bölüm

19.12.2016Ne Oluyor
Bodrum Masalında Yıldızdan tokat geliyor

Bodrum Masalı'nda Yıldız'dan tokat geliyor

Bodrum Masalı 16. bölüm'de; Evren ile Gözde'nin ilişkisi açığa çıktı. Evren ve Gözde’yi yakalayan Faryalı, gördükleri karşısında neye uğradığını şaşırırken, Aslı ise Ateş’e babasının annesini aldattığını söyledi. Kısa sürede yayınlanan Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanına ise Yıldız'ın attığı tokat damga vurdu. İşte, sürprizlerle dolu bir bölümün sinyalini veren Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanı ve detaylar!

19.12.2016Televizyon
Gerçekler ortaya çıktı

Gerçekler ortaya çıktı

Bodrum Masalı 16. Bölüm'de; Evren ile Gözde'nin ilişkisi açığa çıkıyor.Evrenve Gözde’yi yakalayan Faryalı, gördükleri karşısında neye uğradığınışaşırırken, Aslı ise Ateş’e babasının annesini aldattığını söylüyor. DİĞER VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

19.12.2016Ne Oluyor
Bodrum Masalı son bölümün ardından 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bodrum Masalı son bölümün ardından 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bodrum Masalı bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Kanal D ekranlarının herkes tarafından ilgiyle izlenen ve takip edilen dizisi Bodrum Masalı'nda bu akşam oldukça ilginç dakikalar yer aldı. Dizinin son bölümünde Evren'in gizli saklı çevirdiği sırlar açığa çıktı ve ekranlara damgasını vurdu. Aslı, gizlediği gerçeği Ateş'e söyledi ve gerçeği uzun süredir sakladığı için Ateş'in güvenini kaybetti. Son bölümün ardından izleyiciler Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanı için arama yapmaya başladılar. Peki, Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.12.2016Televizyon
Bodrum Masalı 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Kandırdılar beni

Bodrum Masalı 16. bölüm 2. fragmanı yayınlandı: Kandırdılar beni

Bodrum Masalı’nın akşam ekrana gelecek öncesi yayınlanan yeni fragmanlar dizinin takipçilerini meraklandırdı. Ekran macerasına bir hafta ara veren Bodrum Masalı 16. bölüm fragmanlarında Evren’in ihanetinin ortaya çıkacağına dair görüntüler ön planda! Evren ve Gözde'nin sahnesine tanık olan Faryalı, gördükleri karşısında ne yapacağını bilemiyor. İşte, Bodrum Masalı 16. Bölüm fragmanları ve detaylar!

16.12.2016Televizyon
Dizilerin rönesans devri: Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel fark yarattı

Dizilerin rönesans devri: Vatanım Sensin ile Cesur ve Güzel fark yarattı

Bu sezon zengin kız fakir oğlan kısır döngüsü kırıldı. Ekranda yerini almaya devam eden diziler, ilgi çekici yeni temalar, güçlü kadrolar ve başarılı yönetmenlerle dizi tarihimizin rönesansını müjdeliyor.

16.12.2016Televizyon
Bodrum Masalı 16. bölümü ne zaman yayınlanacak

Bodrum Masalı 16. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı'ının dün akşam ekrana gelmesi beklenen 16. bölümüyle ilgili son dakika kararı alındı. Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen, Alperen Duymaz, Hilmicem İntepe, Dilan Çiçek Deniz, Hilmicem İntepe’nin başrollerinde yer aldığı Bodrum Masalı 16. bölümü, Kanal D'nin yayın akışından son anda çıkartıldı. Peki, Bodrum Masalı 16. bölümü ne zaman yayınlanacak?

12.12.2016Televizyon
‘Bodrum Masalı’nda  üç kilit, üç kapı

‘Bodrum Masalı’nda üç kilit, üç kapı

‘Bodrum Masalı’nda Aslı ile Ateş ve Kelebek ile Su ikililerinin sonunda resmen ‘çift’ olması genç izleyicileri fazlasıyla memnun etti. Gerçi araya derhal önemli kırgınlıklar girecek gibi. Yine de Allah mesut etsin diyelim ve son haftalarda hikâyenin gidişatında kilit rol oynayan üç karaktere bakalım. Bu kilitler önemli kapıları açacak, o kapılar yeni yollara çıkacak...

9.12.2016Televizyon
Bodrum Masalı 16. bölüm fragmanında Yıldız gerçeği öğreniyor mu

Bodrum Masalı 16. bölüm fragmanında Yıldız gerçeği öğreniyor mu?

Bodrum Masalı'nın yeni bölümü büyük bir heyecanla beklenirken yayınlanan fragman dizinin takipçilerini meraklandırdı. Geçtiğimiz hafta ekrana gelen son bölüm finalinde Faryalı, Gözde ve Evren'in öpüşme sahnesine tanık olması ekrana kilitlemiş, önümüzdeki hafta yaşanacaklar sorgulanmıştı. Peki, Bodrum Masalı 16. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Yıldız gerçeği öğreniyor mu? İşte, Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

7.12.2016Televizyon
4 dakikada Bodrum Masalı

4 dakikada Bodrum Masalı

Bodrum Masalı 15.Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık.

5.12.2016Televizyon
4 dkda Bodrum Masalı 15. Bölüm

4 dk'da Bodrum Masalı 15. Bölüm

Yıldız’ın kutuyu yakmasıyla umutları yok olan Faryalı, hayatınıtümden değiştirecek bir karar alır. Üniversite için İzmir’e giden Aslı,Ateş’ten uzak kalmamak için yeni yollar denerken, gizli hayranı KuzeyIşıkları’nın hâlâ peşinde olduğunu saklamak zorundadır. Üstelik Alara dabu işi bozmak için işe koyulur.Gözde hem otel hem de Evren’leilgili büyük planına Gönenç’i dahil eder, bir yandan da Faryalı ileYıldız’ın arasındaki gerilime dahil olur. Kelebek ve Su yeniilişkilerini Ateş’ten gizli yaşamaya başlar, önlerine başka engeller deçıkacaktır.Bodrum Masalı 15. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık.

5.12.2016Ne Oluyor
Bodrum Masalı 15. bölüm fragmanında sürpriz yakınlaşma

Bodrum Masalı 15. bölüm fragmanında sürpriz yakınlaşma

Bodrum Masalı yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla hem şaşırttı hem meraklandırdı. Kanal D ekranlarının izleyenleri ekran başına kilitleyen dizisi Bodrum Masalı 15. bölümüyle bu akşam kaldığı yerden devam edecek. Sevilen dizinin yeni bölümünde oldukça duygusal dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Faryalı ile Yıldız'ın geçmişi, herkeste derin etkiler bırakıyor. İşte, Bodrum Masalı 15. bölüm fragmanıyla sizlerle.

4.12.2016Televizyon
Uyuşturucu zanlıları, dizi setinin içinden geçerek adliyeye getirildi

Uyuşturucu zanlıları, dizi setinin içinden geçerek adliyeye getirildi

Bodrum'da uyuşturucu ticareti yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 4 kişi adliyeye sevk edildi. Zanlıların adliyeye getirilişi esnasında adliye bahçesinde Bodrum Masalı dizisinin çekimleri vardı. Uyuşturucu zanlılarının dizi setinin içinden geçerek adliyeye girdi.

3.12.2016Gündem
Dilan Çiçek Deniz: Bizim sette herkes bal

Dilan Çiçek Deniz: Bizim sette herkes bal

Henüz 22 yaşında olmasına rağmen Şevval Sam ve Timuçin Esen gibi deneyimli isimlerle aynı kadroda yer alan Dilan Çiçek Deniz, hem oyunculuğu, hem güzelliği, hem de pozitif enerjisiyle dikkat çekiyor. “Bodrum Masalı”nın genç yıldızı, FormSante dergisine konuştu.

3.12.2016Magazin
Anneliğin elli tonu

Anneliğin elli tonu

Meğer ekranda imkânsız aşk hikâyelerinin yanı sıra bir kadının bir çocuğu sevmesini de görmeye hasretmişiz. Hadi salı gecesini ‘anneler gecesi’ haline getiren renk renk, çeşit çeşit ‘dizi anneleri’ne bakalım....

2.12.2016Televizyon
Bodrum Masalı 15. bölüm yeni fragmanı şaşırttı Aslı her şeyi anlatacak mı

Bodrum Masalı 15. bölüm yeni fragmanı şaşırttı! Aslı her şeyi anlatacak mı?

Bodrum Masalı'nın yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken yayınlanan fragmanlar çok çarpıcı gelişmelerin sinyalini verdi. Sevilen Kanal D dizisinin pazar günü ekrana gelecek bölümün fragmanında Aslı, gerçekleri Ateş'e anlatacakmış gibi görünüyor. Peki, Bodrum Masalı 15. bölüm fragmanında dikkat çeken diğer sahneler neler? Dizinin diğer karakterleri arasında neler yaşanacak? İşte, Bodrum Masalı 15. bölüm fragmanları!

2.12.2016Televizyon
4 dakikada Bodrum Masalı

4 dakikada Bodrum Masalı

Bodrum Masalı 14. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık.

28.11.2016Televizyon
4 dkda Bodrum Masalı 14. Bölüm

4 dk'da Bodrum Masalı 14. Bölüm

Evren, Faryalı’yı kurduğu tuzağa çekmiş, ondan hesap sormayıplanlamaktadır ancak işler umduğu gibi gelişmeyecektir. Ateş, Aslı veKelebek, Su’nun hayalini gerçekleştirmek üzere Cahit’in inşaatındanmalzeme indirmiş ama yakalanmışlardır. Onları izleyen bir çift göz dahavardır. Alara ise, planlarını bozmak için harekete geçildiğindenhabersiz zaferine hazırlanmaktadır.Gözde, Evren’in Yıldız’a dönüşüne bozulmuştur. Evren’i affetmemeye bu kez kararlı görünmektedir.Bodrum Masalı 14. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık.

28.11.2016Ne Oluyor
Bodrum Masalı 14. bölüm fragmanında Alara boş durmuyor

Bodrum Masalı 14. bölüm fragmanında Alara boş durmuyor!

Bodrum Masalı 14. bölüm fragmanı yeni bölümde yaşanacak olaylar hakkında bazı detayları gözler önüne serdi. Su için ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazır olan gençler, genç kızın bu hayali için inşaattan malzeme aşırmışlardır. Bodrum Masalı 14. bölüm fragmanında bu durum kısa sürede fark edilmiştir. Onların bu birliğini hazmedemediğini her fırsatta gösteren Alara, yine planlarını uygulama peşindedir. İşte tüm bunların yaşanacağı Bodrum Masalı 14. bölüm fragmanı ve detayları

28.11.2016Kelebek
Bodrum Masalı 15. Bölüm Fragmanı yayında

Bodrum Masalı 15. Bölüm Fragmanı yayında!

Su ile Kelebek arasında romantik anlar yaşanıyor! Bodrum Masalı heyecan dolu yeni bölümüyle 4 Aralık Pazar 20.00'de Kanal D'de!

28.11.2016Televizyon
Bodrum Masalı 15. bölüm fragmanı yayında

Bodrum Masalı 15. bölüm fragmanı yayında!

Bodrum Masalı 15. Bölüm Fragmanı yayında! Su ile Kelebek arasında romantik anlar yaşanıyor! Bodrum Masalı heyecan dolu yeni bölümüyle 4 Aralık Pazar 20.00'de Kanal D'de!Aslı ve Ateş aşk sarhoşu! Bodrum Masalı yeni bölümüyle 4 Aralık Pazar 20.00'de Kanal D'de! 

28.11.2016Ne Oluyor
Bodrum Masalı 15. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 15. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 15. Bölüm Fragmanı yayında. Su ile Kelebek arasındaromantik anlar yaşanıyor. Aslı ve Ateş aşk sarhoşu. Bodrum Masalı heyecan dolu yeni bölümüyle 4Aralık Pazar 20.00'de Kanal D'de!

27.11.2016Ne Oluyor
Sözleriyle fenomen oldu

Sözleriyle fenomen oldu

Sıkı durun! Bodrum Masalı'nın ele avuca sığmayan kötü çocuğu Uzay'ın bu sözleri sizi kahkahalara boğacak!

22.11.2016Televizyon
Bodrum Masalında müzik ziyafeti

Bodrum Masalı'nda müzik ziyafeti

Kanal D'nin sevilen dizisi Bodrum Masalı'nda müzik ziyafeti yaşandı. Dizinin Yıldız'ı 'Abalımın Cepkeni'ni, Gözde'si ise 'Kırılsın Ellerim'i söyledi.

22.11.2016Televizyon
Bodrum Masalı son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bodrum Masalı son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bodrum Masalı bu akşam yayınlanan 13. bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizileri arasında yerini alan Bodrum Masalı bu akşam oldukça hareketli bir bölüm izletti. Heyecan dolu dizinin son bölümünde Yıldız ve Faryalı arasında yaşananlar diziye damgasını vurdu. Dizinin son bölümünün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanı için arama yaptılar. Peki, Bodrum Masalı 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.11.2016Kelebek
Bodrum Masalına Kıvanç Kasabalı katıldı

Bodrum Masalı'na Kıvanç Kasabalı katıldı

Kanal D’de yayınlanan Bodrum Masalı dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı.

20.11.2016Televizyon
Bodrum Masalı 13. bölüm fragmanında büyük sır ortaya çıkıyor

Bodrum Masalı 13. bölüm fragmanında büyük sır ortaya çıkıyor

Bodrum Masalı yeni bölüm öncesi yayınlanan fragmanıyla takipçilerine sürprizlerle dolu gelişmelerin sinyalini verdi. Dizinin yarın akşam ekrana gelecek bölümünde gizli kalmış bir mektup ortaya çıkıyor, Evren'in hırsı daha da artıyor. Peki, Bodrum Masalı 13. bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Bodrum Masalı yeni fragmanı ve detaylar!

19.11.2016Televizyon
Bodrum Masalı 13. bölüm yeni bölüm fragmanında sürpriz oyuncu dikkat çekti

Bodrum Masalı 13. bölüm yeni bölüm fragmanında sürpriz oyuncu dikkat çekti

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanıyla yine ekrana kilitleyecek sahnelerin sinyalini verdi. Dizinin pazar günü ekrana gelecek bölümünde Aslı ve Ateş arasındaki kıvılcım alevlenirken yıllar sonra ortaya çıkan mektup, Evren'i hırslandırıyor. Öte yandan Bodrum Masalı 13. bölüm fragmanında diziye bu hafta yeni bir isim dahil olduğu görülüyor. Peki, yeni fragmanlarda göze çarpan diğer detaylar neler? İşte, Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanları!

18.11.2016Televizyon
O Ses Türkiyede haftaya damga vuran performans

O Ses Türkiye'de haftaya damga vuran performans

O Ses Türkiye yarışmasına bu hafta damga vuran isim Zafer Yılmaz oldu. “Ya ben anlatamadum” isimli Karadeniz türküsünü seslendiren yarışmacının performansı hem jüri üyelerini ve stüdyodakileri hem de ekran başındakileri adeta büyüledi. Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran yarışmacı için kıyasıya mücadele yaşandı. İşte, Zafer Yılmaz'ın O Ses Türkiye performansı!

16.11.2016Televizyon
Ünlü oyuncu Murat Aygeni 3 gün boyunca karanlık odada kaldı

Ünlü oyuncu Murat Aygeni 3 gün boyunca karanlık odada kaldı

Ünlü oyuncu Murat Aygeni gözüne kaçan kimyasal madde nedeniyle 3 gün boyunca karanlık odada yaşadı.

15.11.2016Televizyon
Bodruma yerleşmek istiyorum

Bodrum'a yerleşmek istiyorum

Bodrum ilçesinde çekimleri devam eden "Bodrum Masalı" dizisinin ünlü oyuncuları, tatil beldesine yerleşme planları yapıyor. Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, Bodrum'un Kadıkalesi mevkisindeki bir otelde 16. bölüm çekimleri devam eden dizinin setine konuk oldu. Burada yönetmen ve oyuncularla bir süre sohbet eden Gödekmerdan, daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

15.11.2016Televizyon
4 dakikada Bodrum Masalı

4 dakikada Bodrum Masalı

Bodrum Masalı 12. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık.

14.11.2016Televizyon