MENÜ

Bodrum Masalı

Bodrum Masalı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bodrum Masalı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 504 Bodrum Masalı haberi bulunmuştur.

Bodrum Masalı Haberleri

Aslının babası Faryalı mı

Aslı'nın babası Faryalı mı?

Bodrum Masalı 26. Bölüm'de; Anne ve babası hakkında bilgi toplayan Aslı, öğrendiklerini Faryalı ile paylaşarak ailesine bir adım daha yaklaşmayı planlamaktadır.Aslı, Uzay'ın yardımıyla Kos'a gider. Kos'ta annesinin peşine düşen Aslı, orayı terk ettiğini öğrense de ailesi hakkında yeni bilgiler öğrenir. Babasının bir kaçakla Bodrum'dan Kos'a gittiğini öğrenen Aslı, bunu yıllardır kendisine ağabey olan Faryalı ile paylaşmak ister. Faryalı ise öğrendiği gerçekler karşısında buz kesilir. Aslı'nın anlattıkları, Faryalı için eski hesapların kapanmadığını ortaya çıkarır. Aslı, babasını ararken çok yakınına bakması gerektiğini anlayacaktır.

27.02.2017Ekran
Bodrum Masalı 26. bölüm fragmanında Aslıya büyük şok

Bodrum Masalı 26. bölüm fragmanında Aslı'ya büyük şok!

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında Aslı'nın annesi kim sorusunun cevabı giderek karmaşık bir hal alıyor. Faryalı'nın olayın ne kadar içinde olduğu ve Aslı ile ne alakası olduğu merak konusu olurken, yeni bölüm fragmanında yaşananlar nefe kesti. Peki Bodrum Masalı son bölümde neler yaşandı?

27.02.2017Televizyon
Bodrum Masalı 26. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 26. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 5 Mart Pazar yayınlanacak yeni bölüm fragmanı yayında! Aslı ve Faryalı cephesinde neler olacak? Aslı'yı bekleyen büyük sürpriz ne?

27.02.2017Ekran
Bodrum Masalı 26. bölüm fragmanında Faryalının durumu ne olacak

Bodrum Masalı 26. bölüm fragmanında Faryalı'nın durumu ne olacak?

Bodrum Masalı 26. bölüm fragmanında heyecan yine dorukta. Faryalı için çanların çaldığı ekrana yansıyor. Her bölümünde ayrı bir entrikanın ekranlara geldiği Bodrum Masalı, 26. bölüm fragmanı ile izleyicileriyle buluştu. İşte, Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Bodrum Masalı 26. bölüm fragmanı hakkında detaylı bilgiler

26.02.2017Televizyon
En büyük korkum özgür olamamak

En büyük korkum özgür olamamak

Oyuncu Bige Önal, eski Galatasaraylı futbolcu Erhan Önal ile eski manken Mine Baysan’ın kızı. 11 yıldır ekranda, ancak hayatı hakkında çok az şey biliyoruz, çünkü kapalı yaşamayı seviyor. Önal, çocukken arkadaşlarıyla futbol oynayan, kendisini ‘hafiften Erkek Fatma’ydım’ diye tanımlayan, hayatla ve kendisiyle ilgili dertleri olan bir oyuncu. Hakan Gence, Önal ile yeni dahil olduğu dizisi ‘Bodrum Masalı’ için buluştu. Hayat hikayesinin bilinmeyenlerini konuştu…

25.02.2017Magazin
En büyük korkum özgür olamamak

En büyük korkum özgür olamamak

Oyuncu Bige Önal, eski Galatasaraylı futbolcu Erhan Önal ile eski manken Mine Baysan’ın kızı. 11 yıldır ekranda, ancak hayatı hakkında çok az şey biliyoruz, çünkü kapalı yaşamayı seviyor. Önal, çocukken arkadaşlarıyla futbol oynayan, kendisini ‘hafiften Erkek Fatma’ydım’ diye tanımlayan, hayatla ve kendisiyle ilgili dertleri olan bir oyuncu. Kendisiyle yeni dâhil olduğu dizisi ‘Bodrum Masalı’ için buluştuk.  Hayat hikayesinin bilinmeyenlerini konuştuk.

25.02.2017Hayat
Vatanım Sensin dizi ihracatında rekora koşuyor

Vatanım Sensin dizi ihracatında rekora koşuyor

13. bölümüne bile gelmeden bugüne kadar Türk dizilerinin hiç görmediği yüksek satış rakamlarına ulaşan ‘Vatanım Sensin’ dizisinin 50 ülkeye satışı gerçekleşti. Doğan TV Uluslararası ve Kurumsal Strateji Grup Başkanı Özge Bulut Maraşlı, “Kanal D içerikleri bugüne kadar 147 ülkeye girmişken, 2017 sonunda 160 ülkeye ulaşacak” dedi.

20.02.2017Ekonomi
Aslının annesi kim

Aslı'nın annesi kim?

Bodrum Masalı 24. Bölüm'de; Uzay ile birlikte annesini aramak için Kos'a giden Aslı, annesinin kim olduğunu öğreniyor!

20.02.2017Ekran
Aslının annesi kim Bodrum Masalı 24. Bölümde neler oldu

Aslı'nın annesi kim? Bodrum Masalı 24. Bölüm'de neler oldu?

Bodrum Masalı 24. Bölüm'de; Uzay ile birlikte annesini aramak için Kos'a giden Aslı, annesinin kim olduğunu öğreniyor!

20.02.2017Televizyon
Bodrum Masalı 25. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 25. Bölüm Fragmanı

Ailesini bulmaya yaklaşan Aslı, hangi gerçekle yüzleşecek? Faryalı'nın sırrı ortaya çıkacak mı? Bora'nın yeni planı ne olacak? Bodrum Masalı, heyecan dolu yeni bölümüyle 26 Şubat Pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de!

20.02.2017Ekran
Bodrum Masalı bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bodrum Masalı bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bodrum Masalı bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başardı. Kanal D ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen aşk ve dram dolu dizisi Bodrum Masalı'nda heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde şoke eden dakikalar izleyicileri hayrete düşürdü. Son bölümde Faryalı ve Ateş, ev ile oteli Bora’dan kurtarmak için harekete geçtiler. Uzay’ın, Aslı’nın babasını bulma konusunda elde ettiği ipucunu fark eden Süha, arayışa dahil oldu. İzleyiciler son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Bodrum Masalı 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.02.2017Televizyon
Bodrum Masalı 24. Bölüm Fragmanı - 2

Bodrum Masalı 24. Bölüm Fragmanı - 2

Bodrum Masalı 24. Bölüm Fragmanı Yayında! Su ve Kelebek'in ilişkisini öğrenen Ateş, duyduğu gerçek karşısında nasıl tepki verecek?

18.02.2017Ekran
Nejat İşler neden bambaşka

Nejat İşler neden bambaşka?

‘Bodrum Masalı’yla ekrana dönüp performansıyla ekrandaki tüm jönleri unutturdu. Nejat İşler, ne kadar iyi olduğunu hatırlamamız için kısacık bir anın yettiği nadir oyunculardan biri.

17.02.2017Televizyon
Bodrum Masalı 24. Bölüm Fragmanı - 2

Bodrum Masalı 24. Bölüm Fragmanı - 2

Bodrum Masalı 24. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Ergüven ailesinin kaderinin çizilmesinde Bora'nın parmağı mı var? Aslı, annesini bulma konusunda bir adım daha mı yaklaşıyor?

17.02.2017Ekran
Bodrum Masalı 24. bölüm fragmanında Ateş her şeyi öğreniyor

Bodrum Masalı 24. bölüm fragmanında Ateş her şeyi öğreniyor!

Bodrum Masalı yayınlanan 24. bölüm fragmanıyla izleyenlere oldukça nefes kesen dakikalar yaşatacak. Kanal D ekranlarının herkes tarafından ilgiyle takip edilen dramatik dizisi Bodrum Masalı yeni bölümüyle pazar akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ilginç dakikalar yer alacak. Yeni bölümde Su ve Kelebek'in ilişkisini öğrenen Ateş, duyduğu gerçek karşısında nasıl tepki verecek? İşte, Bodrum Masalı 24. bölüm fragmanıyla sizlerle.

13.02.2017Televizyon
Bodrum Masalı 24. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 24. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 24. Bölüm Fragmanı Yayında. Su ve Kelebek'in ilişkisini öğrenen Ateş, duyduğu gerçek karşısında nasıl tepki verecek? Her konuda kendisini dışlanmış hisseden Ateş, şimdi ne yapacak? Bodrum Masalı yeni bölümüyle 19 Şubat Pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de.

13.02.2017Ekran
Bodrum Masalı 23. bölüm yeni fragmanında Sevgililer Günü şoku

Bodrum Masalı 23. bölüm yeni fragmanında Sevgililer Günü şoku

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D'nin kadrosunda yeni isimleri dahil ederek başarılı bir şekilde ilerleyen dizisi Bodrum Masalı'nda Nejat İşler'in, Bora karakteri ile kattığı heyecan dizi bu haftaki bölüme de damgasını vururken; Kelebek'in, Su'ya 14 Şubat Sevgililer Günü sürprizi hiç beklemedikleri gibi sonlanacak. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Bodrum Masalı 23. bölüm fragmanları ve detaylar!

12.02.2017Televizyon
Bodrum Masalı 23. Bölüm Fragmanı - 2

Bodrum Masalı 23. Bölüm Fragmanı - 2

Bodrum Masalı 23. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Bora'nın Yıldız ve çocuklarıyla ilgili planı ne? Faryalı'nın da bildiği çok önemli bir gerçek mi var?

11.02.2017Ekran
Bodrum Masalı 23. Bölüm Fragmanı - 2

Bodrum Masalı 23. Bölüm Fragmanı - 2

Bodrum Masalı 23. Bölüm Fragmanı - 2 yayında. Bora'nın Yıldız ve çocuklarıyla ilgili planı ne? Faryalı'nın da bildiği çok önemli bir gerçek mi var?

10.02.2017Ekran
Kolum kırılsa hissetmem

Kolum kırılsa hissetmem

“Bodrum Masalı” dizisinin Alara’sı Serel Yereli, hayatının bilinmeyenlerini InStyle dergisine anlattı. Bedenini terbiye etmek için sokaklarda yattığını söyleyen, “Ölüm bir anlam taşıyor ve o nedenle sorun değil” diyen 22 yaşındaki oyuncu, açıklamalarıyla şaşırttı.

7.02.2017Magazin
Bodrum Masalı 23. bölüm fragmanında sürpriz

Bodrum Masalı 23. bölüm fragmanında sürpriz

İşte Bodrum Masalı son bölümde meydana gelen olay ve yeni bölüm fragmanı

6.02.2017Ekran
Bodrum Masalı 23. bölüm fragmanında sürpriz..

Bodrum Masalı 23. bölüm fragmanında sürpriz..

Bodrum Masalı dün akşam yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında geçtiğimiz hafta Nejat İşler'in olacağı duyurulmuş ve bu gelişme heyecan yaratmıştı. Peki Bodrum Masalı'nın dün akşamki bölümünde neler yaşandı? İşte Bodrum Masalı son bölümde meydana gelen olay ve yeni bölüm fragmanı

6.02.2017Televizyon
Bodrum Masalı bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bodrum Masalı bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bodrum Masalı bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitlemeyi başardı. Kanal D ekranlarının heyecan seviyesi oldukça yüksek dizisi Bodrum Masalı'nda bu akşam nefes kesen dakikalar yaşandı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde şoke eden dakikalar yer aldı. Son bolümde Ateş, Su ve Yıldız banka borcu nedeniyle evlerinden atıldılar. Faryalı, onları bu durumdan kurtarmak için kendi bildiği yollarla para aramaya başladı. Dizinin heyecan dolu son bölümünün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanı için arama yapmaya başladılar. Peki, Bodrum Masalı 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.02.2017Televizyon
Bodrum Masalı 22. Bölüm Fragmanı - 2

Bodrum Masalı 22. Bölüm Fragmanı - 2

Bodrum Masalı 22. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Bodrum Masalı yeni bölümünde Bora'nın gizemi merak uyandırıyor! Faryalı her şeyi bırakıp, gitmek zorunda mı kalacak?

2.02.2017Ekran
Bodrum Masalı 22.Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 22.Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı Nejat İşler'in olduğu fragman yayınlandı! Nejat İşler, Bodrum Masalı dizisinde hangi karakteri canlandıracak? Bodrum Masalı 22.Bölüm'de neler olacak?

30.01.2017Ekran
Nejat İşler, Bodrum Masalı ile dönüyor

Nejat İşler, Bodrum Masalı ile dönüyor

Nejat İşler, uzun süre ara verdiği ekranlara “Bodrum Masalı” ile geri dönüyor. Ünlü oyuncu, dizide bu haftadan itibaren Bora rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

30.01.2017Televizyon
Nejat İşlerden sürpriz karar

Nejat İşler'den sürpriz karar!

Nejat İşler 2013'te 'İntikam'da oynamış sonrasında rahatsızlanınca dizi defterini kapattığını açıklayıp Bodrum'a yerleşmiş ve birçok teklifi reddetmişti. Nejat İşler 4 yıllık kuralını bozdu.

29.01.2017Futbol
Bodrum Masalı 21. bölüm fragmanında Aslıya büyük şok

Bodrum Masalı 21. bölüm fragmanında Aslı'ya büyük şok

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sırlarla örülü senaryo örgüsüyle dikkatlerin odağında kalmaya devam eden Bodrum Masalı yarın 21. bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Yeni bölüme damga vuran gelişme Aslı’yı bekleyen kötü sürpriz olacak. Gerçek babasını öğrenmek isteyen Aslı, Asım’ın başına gelenler ardından yıkılacak. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Bodrum Masalı 21. bölüm tüyoları!

28.01.2017Televizyon
Bodrum Masalı 21. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 21. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 21. Bölüm Fragmanı yayında! Aslı'yı kötü bir sürpriz bekliyor! Bodrum Masalı yeni bölümüyle 29 Ocak Pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de!

23.01.2017Ekran
Bodrum Masalı 20. bölüm 2. fragmanında Aslının annesi bulunuyor

Bodrum Masalı 20. bölüm 2. fragmanında Aslı'nın annesi bulunuyor

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanları izleyicileriyle buluştu, dizinin bugünkü bölümüne dair önemli detaylar ortaya çıktı. Bu akşam izleyicileriyle buluşacak olan Bodrum Masalı 20. bölümünde Aslı'nın annesi bulunuyor. Aslı, Ataş ve Bodrum arasında duygusal anlar yaşanıyor. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Bodrum Masalı 20. bölüm fragmanları ve daha fazlası!

22.01.2017 Televizyon
Nejat İşler setlere döndü

Nejat İşler setlere döndü

Nejat İşler’in, yoğun istek üzerine setlere dönme kararı aldığı öğrenildi. Ünlü oyuncu, eğer son dakikada karar değiştirmezse “Bodrum Masalı”nda rol alacak.

21.01.2017Magazin
Bodrum Masalı 20. bölüm fragmanında Yıldızdan şok karar

Bodrum Masalı 20. bölüm fragmanında Yıldız'dan şok karar

Bodrum Masalı yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken 20. bölüm fragmanı çarpıcı gelişmelerin sinyalini verdi. Her hafta başka bir sürprizin yaşandığı dizinin son bölümünde Evren, Yıldız hakkında ki gerçekleri Faryalı anlatmış, final sahnesi herkesin kafasında soru işareti bırakmıştı. Pazar günleri ekrana gelen Bodrum Masalı'nın yeni bölüm fragmanı da kısa sürede yayınlandı. Peki, yeni bölümde neler olacak? İşte, Bodrum Masalı 20. bölüm fragmanı ve detaylar!

17.01.2017Televizyon
4 dkda Bodrum Masalı 19. Bölüm

4 dk'da Bodrum Masalı 19. Bölüm

Bodrum Masalı 19. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık.

17.01.2017Ekran
Bodrum Masalı 20. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 20. Bölüm Fragmanı

Evren'le yollarını ayıran Yıldız'a, Ateş ve Su destek oluyor! Bodrum Masalı yeni bölümüyle 23 Ocak Pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de!

15.01.2017Ekran
Bodrum Masalı 19. bölüm fragmanında Faryalı gerçeği öğreniyor

Bodrum Masalı 19. bölüm fragmanında Faryalı gerçeği öğreniyor

Bodrum Masalı 19. bölüm fragmanıyla çok konuşulacak gelişmelerin sinyalini verdi: Aslı, annesinin izini buluyor; Faryalı öğrendikleriyle büyük bir yıkım yaşıyor! Bodrum Masalı yeni bölümünde; Aslı'nın annesi kim? Uzay ile konuştuğunu öğrenen Aslı'nın yeni planı ne olacak? Bodrum Masalı 19. bölüm fragmanı ve ipuçları detayda!

15.01.2017Televizyon
2017de hangi oyuncuların yıldızı parlayacak

2017'de hangi oyuncuların yıldızı parlayacak?

Yeni yeteneklerle tanışmayı ve yeni yüzler izlemeyi seviyoruz. Haliyle ekrana "Merhaba!" diyen projelerde de tanışacağımız yeni isimler fazlasıyla dikkatimizi çekiyor. Geçtiğimiz yıllarda tanıştığımız ve 2016 senesiyle birlikte ekrandaki ve beyazperdedeki etkisini arttıran, etkisi arttıkça 2017 senesi için "Bu yıl onu konuşuruz," dedirten oyunculara göz atalım!

10.01.2017Televizyon
4 dkda Bodrum Masalı 18. Bölüm

4 dk'da Bodrum Masalı 18. Bölüm

Bodrum Masalı 18. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık... Ateş’in para bulabilmek için girdiği araba transferi işi bekledikleri gibi gitmez. Arabanın bagajında genç bir adam bulurlar. Kelebek, Aslı ve Ateş, peşlerindeki polisten kaçmaya çalışırken, arabanın bagajında buldukları gencin kim olduğunu merak etmektedirler. Yıldız ise Evren’den boşanmaya kararlıdır. Verdiği kararı uygulamak için harekete geçer ama Evren boşanmamak için direnecektir.

9.01.2017Ekran
Bodrum Masalı 19. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 19. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 19. Bölüm Fragmanı yayında! Faryalı, Yıldız'ın kendi bebeğini taşıdığını öğrendiğinde nasıl bir tepki verecek? Bodrum Masalı yeni bölümüyle 15 Ocak Pazar akşamı 20.00'de Kanal D'de!

8.01.2017Ekran
Bodrum Masalı 19. bölüm fragmanı merak uyandıracak

Bodrum Masalı 19. bölüm fragmanı merak uyandıracak

Bodrum Masalı 19. yeni bölüm fragmanı takipçilerini heyecanlandırdı. Romantizm temasıyla her bölümde farklı duygulara yelken açtıran Bodrum Masalı, 19. yeni bölüm fragmanı ile takipçilerine güzel dakikalar yaşatacağının sinyalini verecek.İşte, farklı duygular besleyen ancak, aynı hislere sahip olan bireylerin yeni hayatlara yepyeni umutlar taşınacağının göstergesi olacak Bodrum Masalı, 19. yeni bölüm fragmanı ile yine çok konuşulacak

8.01.2017Televizyon
Bodrum Masalı 18. Bölüm 2. Fragmanı

Bodrum Masalı 18. Bölüm 2. Fragmanı

Yıldız ve Faryalı, geçmişin güzel günlerini yaşamaya tekrardan mı başlayacak?

1.01.2017Ekran
Bodrum Masalı 18. Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 18. Bölüm Fragmanı

Başı belaya giren Aslı ile Ateş, kendilerini kurtarabilecekler mi?

1.01.2017Ekran
Bodrum Masalı yeni bölümünden gelen haber üzdü Ne zaman yayınlanacak

Bodrum Masalı yeni bölümünden gelen haber üzdü! Ne zaman yayınlanacak?

Bodrum Masalı yeni bölümünün ekranlarda görülmemesi merak uyandırdı. Genç ve deneyimli kadrosuyla dikkat çeken Bodrum Masalı'nın bugün 18. bölümüyle izleyici karşısına çıkması bekleniyordu. Ancak Kanal D yayın akışında yapılan değişiklikle dizi bugün yayınlanmadı. Peki, Bodrum Masalı ne zaman yayınlanacak?

1.01.2017Televizyon
Şevval Sam: İçindeki çocukla teması kesmemeli

Şevval Sam: İçindeki çocukla teması kesmemeli

“Bodrum Masalı”nın Yıldız’ı Şevval Sam, yoğun çekim temposuna rağmen sürpriz bir projeye imza attı, okul öncesi çocuklar için “Nanninom” adlı bir albüm hazırladı. 10 şarkı ve 2 öyküden oluşan albümünün grafik tasarımları ile resimlemelerini de kendisi yapan Sam, “İçimde eteğimden çekiştiren bir kız çocuğu varmış meğer, anca duymuşum sesini” diyor.

31.12.2016Magazin
Dizi karakterleri yılbaşında ne izler

Dizi karakterleri yılbaşında ne izler?

Diziler, karakterler ve yılbaşı özel programları... Kim, neyi, niye izler?

30.12.2016Televizyon
Bodrum Masalının Uzayı Serhan Onat: Kötü olan seksidir

Bodrum Masalı'nın Uzay'ı Serhan Onat: 'Kötü olan seksidir'

O ekranın en sempatik kötü karakteri. ‘Bodrum Masalı’nda canlandırdığı ‘Uzay’ karakterinin replikleri sayesinde kısa sürede fenomen oldu. Rolü, dizi içinde her geçen gün büyüyor ama hakkında hâlâ çok az şey biliyoruz. Serhan Onat’la Bodrum’da buluştuk. Deniz tutkunu oyuncuyla teknesinde, Çin’den İstanbul’a uzanan hayat hikâyesini ve dertlerini konuştuk.

30.12.2016Hayat
Kötü olan seksidir

Kötü olan seksidir

O ekranın en sempatik kötü karakteri. ‘Bodrum Masalı’nda canlandırdığı ‘Uzay’ karakterinin replikleri sayesinde kısa sürede fenomen oldu. Rolü, dizi içinde her geçen gün büyüyor ama hakkında hâlâ çok az şey biliyoruz. Serhan Onat’la Bodrum’da buluştuk. Deniz tutkunu oyuncuyla teknesinde, Çin’den İstanbul’a uzanan hayat hikâyesini ve dertlerini konuştuk.

30.12.2016Yaşam
Bodrum Masalı 18. bölüm fragmanı yayında: Bagajda ne var

Bodrum Masalı 18. bölüm fragmanı yayında: Bagajda ne var?

Bodrum Masalı bu hafta yayınlanacak bölümüyle yine çarpıcı sahneleri ekrana taşıyacak. Kanal D’nin ilgi gören dizileri arasında başı çeken Bodrum Masalı’nın son bölümünde Gözde ve Evren ilişkisini herkes öğrenmiş, Su da dahil herkes Evren’e sırtını dönmüştü. Bodrum Masalı 18. bölüm fragmanında ise Aslı ve Ateş’in panik halleri ön planda! Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı ve özeti detayda!

29.12.2016Televizyon
Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanında Yıldızın büyük sırrı

Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanında Yıldız'ın büyük sırrı

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Son gelişmeleriyle hafızalara kazınan dizi bu hafta 17. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Artık çocuklarının da kendisine sırt dönmesiyle yalnız kalan Evren, Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanında şok eden sözler sarf ederek Yıldız'ı tehdit ediyor. Peki, Yıldız'ın büyük sırrı ne? İşte, Bodrum Masalı 17. bölüm fragmanı ve son bölümün detayları!

27.12.2016Televizyon
Bodrumda aşk

Bodrum'da aşk

Bodrum Masalı 17. Bölüm'de yaşanan önemli anları 4 dakikaya sığdırdık..

27.12.2016Televizyon

Yazar Sonuçları

Kötü Baba Sendromu

TV dizileri son zamanlarda ‘kötü baba’ karakterlerinden geçilmiyor. Peki ama 1970’lerin o sevecen babalarına ne oldu?

18.02.2017