MENÜ

Bodrum Masalı

Bodrum Masalı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bodrum Masalı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 505 Bodrum Masalı haberi bulunmuştur.

Bodrum Masalı Haberleri

Okulda ziller sustu

Okulda ziller sustu

Bodrum Gündoğan’ada servis minibüsü kazasında can veren, ilköğretim öğrencileri Sebahattin Utanır ile Deniz Çelikbaş ilçeyi yasa boğdu. İki öğrencinin okulunda tören düzenlendi, bir hafta zil çalınmayacağı açıklandı. Utanır ve Çelikbaş’ın boş kalan sıraları gül ve begonvillerle donatıldı.

15.05.2008Ege
İmajlardan imaj beğen

İmajlardan imaj beğen

Cem Yılmaz otomobil topluyor, Kayahan gitar. Mehmet Aslantuğ teknesinden inmiyor, Mustafa Koç planörden. Cem Boyner fotoğraf çekerken, Hüsnü Şenlendirici balık tutarken, Toprak Sergen tangoda kafasını dinliyor. II. Abdülhamid sandalye yaparmış, Yavuz Sultan Selim kuyum işleri, Fatih Sultan Mehmet bahçıvanlık. Sanıldığının aksine hobiler zaman geçirmek için icat edilmiş boş meşgaleler değil. Bir ya da birkaçıyla uğraşarak yeni bir çevre edinmek, yeni insanlarla tanışmak hatta imajınızı yenilemek bile mümkün.

21.03.2008Kelebek
Aldattığını öğrenince arabasını parçaladım

Aldattığını öğrenince arabasını parçaladım

İşletmeci Göksel Sunter'den olaylı şekilde boşanan şair-oyuncu Eylül Deniz, ayrılığın perde arkasını anlattı.

14.09.2007Kelebek
Kültür sanat Bodrum’a taşındı

Kültür sanat Bodrum’a taşındı

Yaz gelince kültür sanat aktiviteleri de yazlıklara taşınmaya başladı. Özellikle İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerde yaşayanların tercih ettiği Bodrum’da bu hafta çeşitli sergiler ve dört yıldır devam eden film festivali başlıyor.

14.06.2007Kelebek
Kostümcü Nida artık oyuncu

Kostümcü Nida artık oyuncu

Film ekibine kostümcü olarak girip, başrol oyuncusu olarak çıkan Nida Şafak, ilginç öyküsünü Kelebek'le paylaştı.

1.05.2007Kelebek
Türkiye’nin tadı damağımda kaldı

Türkiye’nin tadı damağımda kaldı

Geçen yaz Türkiye’ye iki günlüğüne gelen, ama daha sonra beş güne çıkaran Oscar’lı aktör Tom Hanks, burada geçirdiği günleri unutamıyor: Türkiye harikaydı.

12.01.2005Kelebek
Türkiye’nin tadı damağımda kaldı

Türkiye’nin tadı damağımda kaldı

Geçen yaz Türkiye’de iki günlüğüne gelen, ama daha sonra beş güne çıkaran Oscar’lı aktör Tom Hanks, burada geçirdiği günleri unutamıyor: Türkiye harikaydı. Siz Türkler eğlenmesini iyi biliyorsunuz. Ailemle birlikte bu yaz yine geleceğiz.

12.01.2005Kelebek
Rallici kız, iddialı geliyor

Rallici kız, iddialı geliyor

Altın Portakal’da tam 11 ödül alan ‘Yazı Tura’ filmindeki sevişme sahneleriyle tüm dikkatleri üzerine çeken, ‘Bir İstanbul Masalı’ndaki asi, rallici zengin kız rolüyle oyunculuktaki yeteneğini kanıtlayan Seda Akman, hayatı kuralsız ve hissettiği gibi yaşıyor.

1.11.2004Kelebek
İki düğün

İki düğün

Dedeman otelleri sahibi Nazire Dedeman’ın küçük kızı Özben Önal, önceki gece Bodrum’da evlendi. Damat Çağdaş Yüksel sandaletleriyle dikkat çekti.

29.08.2004Kelebek
Dedikodulara romantik yanıt

Dedikodulara romantik yanıt

Bodrum’da çapkınlık yaparken görüldüğü ileri sürülen Mehmet Aslantuğ, geçtiğimiz gün eşi Arzum Onan’la Göltürkbükü’ndeki İber Otel’de 8. evlilik yıldönümlerini kutladı. Eşini çiçeklerle karşılayan Aslantuğ, ‘Biz birbirimizi hálá çok seviyoruz’ dedi ve iddiaların kendilerini yıpratmayacağını belirtti.

2.08.2004Kelebek
Sex and The City’nin İstanbul versiyonu biziz

Sex and The City’nin İstanbul versiyonu biziz

New York’ta yaşayan 4 kadının hayatlarını konu alan Sex and The City (Seks ve Şehir) adında bir dizi var. İsminden de anlaşılacağı gibi Sex and The City tabu yıkan bir dizi. Güçlü, başarılı, kariyerli, zevk düşkünü, eğlenceli, moda tabiriyle marjinal kadınların yaşadığı başarısız ilişkiler anlatılıyor.

3.07.2004Kelebek
Ah yolculuk, seni gidi çetin ceviz karnıma giren ağrı gibisin

Ah yolculuk, seni gidi çetin ceviz karnıma giren ağrı gibisin!

Reyan Tuvi, bir yıldır sizler için Türkiye’nin hemen her yanını gezdi. Hürriyet Seyahat birinci yaşını kutlarken, bütün bu gezdiği yerler içinden bir ‘parlayan yıldızlar’ seçmesi yapmaya karar verdik. Bu nedenle Reyan Tuvi, bu kez de masa başında oturarak Türkiye’yi yeniden dolaştı ve sizler için en etkilendiği yerleri seçti.

27.06.2004Kelebek
Türkiye’nin en iyi 10 mantıcısı

Türkiye’nin en iyi 10 mantıcısı

Mantı, Türkiye'nin en güzel, en çok sevilen yöresel yemeklerinden biri. Mantı deyince akla önce Kayseri geliyor. Bu ilin bazı köylerinde, ayrıca Niğde, Sivas, Çorum, Yozgat, Tokat gibi illerin köylerinde de geleneksel olarak yapılıyor.

12.12.2003Seyahat
Beyoğlunda cinayet

Beyoğlu'nda cinayet

Size bu yazıda, 125 yıldır dimdik ayakta duran tarihi bir binanın nasıl bir cinayete kurban gittiğini anlatmaya çalışacağım. Evet binalar da ölür; ama Türkiye'de elbirliğiyle öldürülür!

24.11.2001Gündem
Kitap

Kitap

3.09.1999Gündem

Yazar Sonuçları

Varını yoğunu doğduğu yöreye yatırmış bir garip adam

İki gün için değer mi?

Gitmeden hemen herkesin dudak kıvırarak sorduğu soru bu.

12.10.2007

Gökdelenler ne aşkı ne de yalnızlığı ortadan kaldırır...

Selim İleri Zaman’daki yazısında “Kent ve Mimari” konusunu işlerken, hem kendi romanı “Bir Akşam Alacası”ndaki, hem de Kerime Nadir’in “Aşka Tövbe”sindeki Pendik’e göndermeler yaparak geçmişe duyduğu özlemi seslendirmişti.

26.08.2007

Biliyorum, hálá hediye arıyorsunuz!

Hediye verme sanatını, seçimi, paketi, kurdelesi, süsü, notu, kartı... şeklinde büyük bir seremoniye dönüştürme eğilimindeyseniz, işiniz zor, çok iyi biliyorum.

28.12.2006

Dini yayınlar kontrolsüz

'MEVLİT ve Atatürk' (8.9.2006) başlıklı yazı üzerine bazı din adamları arayarak, bu programların kontrolsüz yürütüldüğünü belirtip "Yazdıklarınız tamamen doğrudur, mevlitlerde Diyanet'in izni olmadan bazı tarikat ve cemaat mensupları bu programlarda yer alıyorlar" dedi.

11.09.2006

Aynı faturayı 2. kez ödemek zorunda kalmayın

TÜKETİCİLER Derneği (TÜDER) Genel Başkanı Engin Başaran, bazı firmaların kasıtlı olarak ödenmiş senetleri saklayıp haksız kazanç sağlamaya çalıştıklarını belirterek kamuoyuna şu uyarıda bulunuyor.

19.07.2006

5 milyon dolar aldı

Yaz aylarının favori tatil beldesi Bodrum-Türkbükü, buranın en çok tercih edilen otellerinden biriyse Maki...

16.10.2005

İyi haberleri içimize sindiremiyoruz

Gazete haberlerine bakacak olursanız, ülkenin ekonomisi ve siyasi gelişmeler olumlu yönde gelişiyor. Bu haberleri medya uydurmuyor. Rakkamlar böyle söylüyor. Buna rağmen hala “işlerin iyi gittiğini” bir türlü içimize sindiremiyoruz. Yılların verdiği karamsarlıktan kendimizi kurtaramıyoruz.

5.08.2005

Kick boks’ta sponsor bolluğu

Show TV’nin haftalardır bangır bangır duyurduğu, her pazartesi akşamı yayınladığı maçlarla köpürttüğü Dünya Kick Boks Şampiyonası cumartesi gecesi yapıldı.

15.05.2005

Saat 10'da Kordon'da

RUMUZ: KUNTEPER
kunteper_sehirde@yahoo.com

18.08.2004

Medyatik arkadaşlar birlikte eğlendi

Haftasonunda İstanbul’un gözde mekanlarından Laila yine birçok ünlüyü ağırladı. Bu isimler arasında iki kişi dikkatimi çekti.

28.06.2004

Sabah denizden çıkan öğlen sofranıza düşer

Şimdi sayıları azalsa da bir zamanlar İstanbul'da, sokak aralarında, benim esnaf-balıkçıları diye adlandırdığım böyle lokantalar vardı. İşte İstiridye de onlardan biri.

22.03.2003