MENÜ

Bizim Hikaye

Bizim Hikaye ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bizim Hikaye haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.723 Bizim Hikaye haberi bulunmuştur.

Bizim Hikaye Haberleri

Bizim Hikaye dizisi son bölümüyle ekranlara geldi | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisi son bölümüyle ekranlara geldi | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Perşembe akşamları izleyiciyle buluşan Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine heyecan dolu anlar yaşattı. Dizinin son bölümünde, oğlunu geri kazanmanın tek yolunun Filiz’den kurtulmak olduğunu düşünen Ayla, kocasından yardım ister. Son bölümünün yayınlanmasının ardından gelecek hafta Perşembe akşamı ekranlara gelecek olan bölümü merak eden seyirciler, yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde başka neler oldu?

19.4.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde gerilim arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde gerilim arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Barış, Ömer’in kurduğu tuzak yüzünden hapse girme tehlikesi altındaydı. Ömer, Barış’ı içeride tutmak için elinden geleni yapsa da Barış’ı kurtaran yardım beklenmedik bir yerden geldi. Son bölümün bitmesinin ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.4.2018Televizyon
Bizim Hikaye’nin Ayşe’si Beren Gökyıldız kimdir

Bizim Hikaye’nin Ayşe’si Beren Gökyıldız kimdir?

Altın Kelebek'te En İyi Çocuk Oyuncu ödülüne layık görülen Beren Gökyıldız, Fox Tv dizisi Bizim Hikaye’nin kadrosuna dahil oldu. Küçük yaşta başarılı performansı ve yeteneğiyle dikkatleri üzerine çeken Beren Gökyıldız, 29.bölüm itibariyle kadroda olacak. Peki Beren Gökyıldız kimdir, kaç yaşında?

12.4.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisine sürpriz isim

"Bizim Hikaye" dizisine sürpriz isim

Küçük yaşta başarılı performansı ve yeteneğiyle dikkatleri üzerine çeken Beren Gökyıldız, Bizim Hikaye dizisine katılıyor.

10.4.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine ilginç dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Zeynep’in ortadan kaybolması herkesi mahvetti. Çocuğun kaçırıldığının ortaya çıkması kafaları daha da karıştırdı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

5.4.2018Televizyon
Ünlü isimler bu projede buluştu

Ünlü isimler bu projede buluştu

FOX TV 'Bizim Hikaye' dizisinin konusundan ilham alarak “El Ver, Hayata Atılsın” sosyal sorumluluk projesini başlattı.

4.4.2018Televizyon
Acun Ilıcalı: Bu işin suçlusu benim

Acun Ilıcalı: Bu işin suçlusu benim!

Acun Ilıcalı’yla dostluğumuz, onun muhabirlik yıllarında başladı. Sonra aramıza kara kedi girdi, 6 yıl konuşmadık. Görüşmesek de bu 6 yılda onun medya patronluğuna uzanan yolculuğunu gururla izledim. “Televizyonun Kolomb’u” şimdi Amerika’yı keşfetmeye hazırlanıyor. Kolombiya, Arjantin, Brezilya, Şili derken Telemundo’yla Amerika pazarına girdi. Son olarak da Amerikan Fox’la masaya oturdu. Sırada İngiltere ve Almanya var... Yarattığı “Exathlon” formatıyla Türkiye’nin en büyük tanıtım elçisi olacak Acun. Ona “Kontrolsüz büyümekten korkmuyor musun” diye sordum, “Hiç korkmuyorum, çünkü ben hep kontrolsüz büyüdüm” yanıtını aldım...

31.3.2018Magazin
Bizim Hikaye 28. bölüm fragmanında Ömerin asıl amacı belli oluyor

Bizim Hikaye 28. bölüm fragmanında Ömer'in asıl amacı belli oluyor

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin 29 Mart tarihli son bölümü finalinde Zeynep’i kaçıran adamların peşine düşen Barış, tam amacına ulaştığı anda kötü bir sürpriz yaşadı. Kısa bir süre içerisinde yayınlanan Bizim Hikaye 28. bölüm fragmanına ise Ömer’in kimliğiyle ilgili detaylar damga vurdu. İşte son gelişmelerin kısa bir özeti ve Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı!

30.3.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine ilginç dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ömer’in bir anda Filiz’in hayatına girmesi Barış’ı çok rahatsız etti. Ömer’le ilgili şüpheleri her geçen gün artan Barış, Filiz’e Ömer’in gerçek yüzünü göstermek için farklı bir yola başvurdu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.3.2018Televizyon
Nesrin Cavadzade yürüyen merdiven mağduru oldu

Nesrin Cavadzade yürüyen merdiven mağduru oldu

Bizim Hikaye dizisinde 'Tülay' karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade, yürüyen merdiven mağduru oldu.

29.3.2018Magazin
İzlerken dişlerimizi sıktıran 7 sevimli çocuk oyuncu

İzlerken dişlerimizi sıktıran 7 sevimli çocuk oyuncu

Dizi ve filmlerde sergiledikleri şahane yetenekleri ve sevimlilikleri ile gönüllerimize taht kuran çocuk oyuncular, çoğu zaman izlerken dişlerimizi sıkmamıza sebep oluyorlar. Tatlı mı tatlı halleri, bıcır bıcır konuşmaları, büyümüş de küçülmüş tavırlarıyla kendilerine hayran bırakmayı başaran küçük oyuncular, diğer oyunculardan rol bile çalabiliyorlar. İşte yetenekleri ve sevimlilikleri ile kendilerinden sıkça konuşturan, çocuk oyuncu dendiğinde akıllara ilk gelen 7 sevimli çocuk oyuncu!

27.3.2018Hayat
Bizim Hikaye 27. Bölüm tanıtımı

Bizim Hikaye 27. Bölüm tanıtımı

Bizim Hikaye 27. Bölüm tanıtımını yayınlandı.

23.3.2018Ekran
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Barış’ın Hülya’yla birlikte olduğunu öğrenen Filiz yıkıldı. Bu sırada çalıştığı dükkan satıldı ve Filiz’in hayatına yeni bir patron, Ömer, girdi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

22.3.2018Televizyon

Engin Akyürek:Tuba da Beren de işinde iyi

Şu sıralar Latin Amerika’da Engin Akyürek rüzgarı esiyor. Onun için “Maradona’dan daha popüler” diyorlar... Okuduğu kitaplar Arjantin’de bir anda en çok satanlar listesine giriyor. Kolombiya’dan Şili’ye hayranları bana bile ulaşıp Engin’i soruyorlar... Önümüzdeki hafta vizyona girecek “Çocuklar Sana Emanet” filmini fırsat bilip ben de gittim Engin’e bu durumu sordum. Dizilerden girdik, yazarlığından çıktık... Cansu Dere dedikodusunun nereden çıktığını tartışıp sevgilisi olup olmadığına uzandık.

17.3.2018Magazin
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında Cemal Toktaş göründü

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanında Cemal Toktaş göründü

Bizim Hikaye dizisinin 26. bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Perşembe günleri izleyici karşısına çıkan Bizim Hikaye’nin yeni bölüm fragmanında kadroya dahil olan isim ilk kez göründü. Cemal Toktaş’ın ilk kez görüldüğü Bizim Hikaye 26. bölüm fragmanı ve son gelişmelere dair kısa bir özet!

16.3.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümüyle hareketli anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümüyle hareketli anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Esra ve Hikmet’in başına gelenler herkesi çok korkuttu. Filiz artık Hikmet’le aralarındaki ilişkinin son bulacağını Esra’ya kesin bir dille söyledi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.3.2018Televizyon
Gelişim Üniversitesi öğrencilerinden Hürriyete ödül

Gelişim Üniversitesi öğrencilerinden Hürriyet'e ödül

İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından bu yıl 7’incisi düzenlenen “Medya Ödülleri” sahiplerini buldu. Ödüller medya, spor ve sanat dünyasından İstanbul Gelişim Üniversitesi öğrencilerinin seçtikleri isimlere verildi. Ödül töreni, üniversitenin yeni kampüsü Gelişim Tower’da düzenlendi. Törende Hürriyet Gazetesi de 'Yılın en aktif gazetesi' ödülünü kazandı.

15.3.2018Gündem
Bizim Hikaye 25. bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak

Bizim Hikaye 25. bölüm fragmanı yayınlandı – Yeni bölümde neler olacak?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Altı çocuklu bir ailenin yaşadıklarını trajikomik bir şekilde aktaran Bizim Hikaye’nin son bölümünde yangın krizi çıktı. Esra’nın kocası Hikmet’in de içerisinde bulunduğu evi yaktı. Şimdi ise gözler yeni gelişmelerde! İşte Bizim Hikaye 25. Bölüm fragmanı ve son bölümü kaçıranlar için kısa bir özet!

9.3.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Fikri’nin ameliyattan sağlam bir şekilde çıkmasıyla Elibol Ailesi’nin üstündeki kara bulutlar biraz dağılmış gözükmekteydi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.3.2018Televizyon
Bizim Hikaye 24. bölüm ne zaman Yeni bölüm hangi gün

Bizim Hikaye 24. bölüm ne zaman? Yeni bölüm hangi gün?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, ancak dizinin yayın akışından çıkartılması kafalarda soru işareti bıraktı. Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz’in paylaştığı Bizim Hikaye 24. bölümü yerine tekrarı yayınlandı. Peki aile dizisi Bizim Hikaye 24. bölüm ne zaman? Yeni bölüm hangi gün?

2.3.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde hareketli dakikalar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde hareketli dakikalar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine ilginç anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde böbreği çalınan Fikri’nin durumu git gide kötüleşmekteydi. Bu durumdan sorumlu Yeliz ise Filiz’in öfkesine maruz kaldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.3.2018Televizyon
Bizim Hikaye 24. Blüm 1. Tanıtımı

Bizim Hikaye 24. Blüm 1. Tanıtımı

Bizim Hikaye 24. Blüm 1. Tanıtımı

25.2.2018Ekran
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Fikri öldü mü

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fikri öldü mü?

Bizim Hikaye dizisinin 22 Şubat tarihli bölümü ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Fikri’nin yaşam mücadelesinin ön plana çıktığı Bizim Hikaye son bölüm finalinde büyük bir sürpriz yaşandı. Peki Fikri öldü mü? Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.2.2018Televizyon
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde Fikri öldü mü

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Fikri öldü mü?

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son gelişmelerin hemen ardından başladı. Böbreği çalınan Fikri'nin yaşam mücadelesi verdiği Bizim Hikaye, 22 Şubat tarihli bölüm finalinde sürpriz gelişmeler arka arkaya yaşandı. Peki son bölümde Fikri öldü mü? Filiz ve Barış cephesinde neler oldu? İşte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanının akıbeti!

22.2.2018Televizyon
Hamamda kutlama

Hamamda kutlama

“Bizim Hikaye” adlı dizide rol alan Burak Deniz önceki gece tarihi Cağaloğlu Hamamı’nda 28’inci yaşını kutladı.

22.2.2018Magazin
El ele geldiler

El ele geldiler!

'Bizim Hikaye' dizisinin Barış'ı Burak Deniz gecede "Yılın Yükselen Oyuncusu" ödülüne layık görüldü.

17.2.2018Magazin
Bizim Hikaye 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölümde neler olacak

Bizim Hikaye 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. 15 Şubat Perşembe akşamı ekrana gelen Bizim Hikaye 22. bölümünde davada yaşananlar Barış’ı alt üst etti. Barış artık Filiz’le olan geçmişini silmek için büyük adımlar attı ve Tıp fakültesine geri döndü. Finalde Barış ile karşılaşan Filiz, büyük bir yıkım yaşadı. Peki Bizim Hikaye 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

16.2.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Şükran’ın çocukları yeniden yüzüstü bırakması Filiz’i istemediği bir karara itti. Filiz Cemil’le evliliğini sürdürmeye mecbur kaldı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.2.2018Televizyon
Bizim Hikaye 22. Bölüm 1. Tanıtımı

Bizim Hikaye 22. Bölüm 1. Tanıtımı

Bizim Hikaye 22. Bölüm 1. Tanıtımı

12.2.2018Ekran
Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Fox Tv ekranlarında yayınlanan aile dizisi Bizim Hikaye'nin 8 Şubat tarihli 21. bölümünde Cemal'den boşanmaya hazırlanan Filiz, mahkeme günü büyük bir şok yaşadı. Olaylı final sahnesi ardından gözler yeni fragmana çevrildi. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.2.2018Televizyon
Bizim Hikayenin oyuncu kadrosuna hangi isim dahil oldu

'Bizim Hikaye'nin oyuncu kadrosuna hangi isim dahil oldu?

FOX TV'de yayınlanan "Bizim Hikaye" dizisinin kadrosuna sürpriz bir isim katıldı...

7.2.2018Televizyon
Bizim Hikaye 21. bölüm fragmanında yeni oyuncu göründü

Bizim Hikaye 21. bölüm fragmanında yeni oyuncu göründü

Bizim Hikaye'nin yeni bölüm tarihine kısa bir süre kala fragman yayınlandı. Trajikomik aile dizisi Bizim Hikaye'nin 1 Şubat Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde Fikri'ye konulan teşhis büyük bir sırrın ortaya çıkmasını sağladı. Bir ablası olduğunu öğrenen Filiz, büyük bir şok yaşadı. Yeni tanıtım fragmanında ise yeni oyuncu ilk kez göründü. İşte Bizim Hikaye 21. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

6.2.2018Televizyon
Bizim Hikaye 21. Bölüm 1. Tanıtımı

Bizim Hikaye 21. Bölüm 1. Tanıtımı

Bizim Hikaye 21. Bölüm 1. Tanıtımı

5.2.2018Ekran
Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Fikri ve Şükran’ın sağlık sorunları yaşadığı Bizim Hikaye 20. bölüm finalinde Barış’ın da aslında büyük bir dram yaşadığı ortaya çıktı. Finalde Filiz, bir ablası olduğunu öğrendi. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.2.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam etti. Her hafta perşembe akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam eden Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde Şükran’ın başına gelenler tüm aileyi derinden sarstı. Bu olay aynı zamanda Şükran’ın hayatı boyunca sergilediği dengesiz davranışlarının sebebini de öğrenmelerine vesile oldu. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.2.2018Televizyon
Bizim Hikaye 20. yeni bölüm fragmanında Filiz’in ablası ortaya çıkıyor

Bizim Hikaye 20. yeni bölüm fragmanında Filiz’in ablası ortaya çıkıyor

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hem Şükran’ın hem de Fikrin’in hastaneye yatırıldığı bilgisiyle meraklanan dizi takipçileri asıl sürprizle Bizim Hikaye 20. bölüm fragmanının son saniyelerinde karşılaştı. Peki yeni bölümde neler olacak? Filiz’in üvey bir ablası mı var? İşte Bizim Hikaye 20. bölüm fragmanı ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

29.1.2018Televizyon
Merlyn feat. Nejat Uygur & Müge Su - Aklım Başımda Değil

Merlyn feat. Nejat Uygur & Müge Su - Aklım Başımda Değil

2017’de ilk albümü “Ayağa Kalk” ı çıkartan Merlyn, Fox tv’nin bizim hikaye dizisinde yer alan parçası “Aklım Başımda Değil”i dizi oyuncuları Nejat Uygur ve Müge Su Şahin ile akustik canlı performans olarak yeniden seslendirdi.

29.1.2018Life Style
Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisi yayınlanan son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Bizim Hikaye'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Barış ve Filiz’in geçici mutlulukları Cemil’in gelişiyle yerle bir oldu. Filiz istemeyerek de olsa Cemil’le birlikte mahalleye dönmek zorunda kaldı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.1.2018Televizyon
Bizim Hikaye 19. yeni bölüm fragmanında Filizden şaşırtan karar

Bizim Hikaye 19. yeni bölüm fragmanında Filiz'den şaşırtan karar

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşılan Bizim Hikaye 19. bölüm fragmanına Barış’ın sözleri damga vurdu. Filiz’e olan aşkının ne kadar büyük olduğunu anlatmaya çalışan Barış, duydukları karşısında yıkılıyor. İşte Bizim Hikaye 19. Bölüm fragmanı ve son bölümü hatırlamak isteyenler için kısa bir özet!

23.1.2018Televizyon
Bizim Hikaye 19. Bölüm 1. Tanıtımı

Bizim Hikaye 19. Bölüm 1. Tanıtımı

Bizim Hikaye 19. Bölüm 1. Tanıtımı

22.1.2018Ekran
Bizim Hikaye 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Filizin seçimi...

Bizim Hikaye 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Filiz'in seçimi...

Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Şükran’ın geri döndüğü, Filiz ve Barış arasında duygusal anların yaşandığı Bizim Hikaye son bölüm finali kafalarda soru işareti bıraktı. Bir seçim yapmak zorunda bırakılan Filiz, ne karar verecek? Bu sorunun yanıtı önümüzdeki hafta belli olacak. Peki Bizim Hikaye 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.1.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Bizim Hikaye'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Barış’ın Filiz’i düğünden kaçırması herkese şok etkisi yarattı. Barış’ı düğüne çağıran Fikret ve Kiraz ise şimdilik sırlarını gizlemekteydi. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.1.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisi ekibini kahreden ölüm

Bizim Hikaye dizisi ekibini kahreden ölüm!

"Bizim Hikaye" dizisinin çekildiği alana jeneratör ve ışık taşıyan kamyonun devrilmesi sonucu sürücü Kemal Bozdoğan hayatını kaybetti. Dizinin başrol oyuncularından Burak Deniz sosyal medya hesabından acısını paylaştı.

16.1.2018Televizyon
6 ay aradan sonra...

6 ay aradan sonra...

"Bizim Hikaye"nin Fikri'si Reha Özcan ​ile "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz"in Ender'i​ Kemal Başar'ın oynadığı "Ted Bundy", 6 aylık aradan sonra yeni reji ve dramaturjisi ile 24 Ocak Çarşamba akşamı Duru Tiyatro'da yeniden seyirci karşısına çıkıyor.

15.1.2018Keyif
Bizim Hikaye 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölümde neler olacak

Bizim Hikaye 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Sürprizlerle dolu Bizim Hikaye son bölüm finaline Filiz ve Cemil'in nikah masasına oturduğu anlar damga vurdu. Filiz ve Barış aşkının bittiğini düşünen izleyiciler asıl sürprizi son sahnede yaşadı. Peki Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.1.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bizim Hikaye dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bizim Hikaye dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Bizim Hikaye'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Barış büyük sırrını sonunda itiraf etti. Bu durum Filiz ile birlikte herkesi derinden sarstı. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Bizim Hikaye dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.1.2018Televizyon
Bizim Hikaye 17. Bölüm 1. Tanıtımını

Bizim Hikaye 17. Bölüm 1. Tanıtımını

Bizim Hikaye 17. Bölüm 1. Tanıtımını yayınlandı

6.1.2018Ekran

Yazar Sonuçları

Çok da şey etmemek lazım!

Var ya... Mutlaka bu filmi izleyin! Hem güleceksiniz hem ağlayacaksınız.

17.3.2018

Sinema daha özgür, dizide 2 yıl aynı sakalla geziyorsun

Şu sıralar Latin Amerika’da Engin Akyürek rüzgarı esiyor. Onun için “Maradona’dan daha popüler” diyorlar... Okuduğu kitaplar Arjantin’de bir anda en çok satanlar listesine giriyor. Kolombiya’dan Şili’ye hayranları bana bile ulaşıp Engin’i soruyorlar... Önümüzdeki hafta vizyona girecek “Çocuklar Sana Emanet” filmini fırsat bilip ben de gittim Engin’e bu durumu sordum. Dizilerden girdik, yazarlığından çıktık... Cansu Dere dedikodusunun nereden çıktığını tartışıp sevgilisi olup olmadığına uzandık.

17.3.2018