MENÜ

Biz Neysek

Biz Neysek ile ilgili tüm haberleri, son dakika Biz Neysek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Biz Neysek haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 94 Biz Neysek haberi bulunmuştur.

Biz Neysek Haberleri

Sabaha kadar Dance

Sabaha kadar 'Dance'

Hollanda’da yaşayan müzisyen Sanem Kalfa, son günlerde Romen gitarist George Dumitriu ile büyük emek vererek çıkardıkları ‘Dance’ albümünün keyfini sürüyor. Kalfa ile albümü çıkarma sürecinde yaşadıklarını, Dumitriu ile uyumunu ve albümde etkileri hissedilen tasavvuf felsefesiyle olan ilişkisini konuştuk.

13.07.2018Kitap Sanat
Ne sandınız, genç kızlar Cem Belevinin değil de bizim mi sevgilimiz olacaktı

Ne sandınız, genç kızlar Cem Belevi'nin değil de bizim mi sevgilimiz olacaktı?

‘Genç kızların yeni sevgilisi’ Cem Belevi, yeni single’ı ‘Sor’da pek de yeni bir şey vaat etmiyor.

11.09.2015Keyif
Sultana: Akılları fikirleri seks

Sultana: Akılları fikirleri seks!

Türkçe rap müziğin asi ismi Sultana, kadın-erkek meselesinde manifesto gibi bir şarkıyla karşımızda. Dijital platformlarda satışa çıkan yeni şarkısı ‘Biz Neysek’ için buluştuk

11.09.2015Hayat
Erdoğandan önemli açıklamalar

Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep'teki toplu açılış töreninde konuşuyor.

7.03.2015Gündem
Başbakanı kızdıran site

Başbakan'ı kızdıran site

Başbakan Erdoğan, “Şu an Antalya’da bir site var, ‘Laik olmayanlar giremez’ diyor. Bundan rahatsızım” dedi. Erdoğan’ın gündeme getirdiği o sitenin Antalya Lara’daki Feyziefe Sitesi olduğu ortaya çıktı.

10.06.2011Gündem
CHPde dini sohbet açılımı

CHP'de dini sohbet açılımı

CHP'nin yeni Parti Meclisi üyesi ve Fırat Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Muhammet Çakmak'ın, “Fethullah Gülen bir fenomendir, bilgedir” sözlerinin yankısı sürerken, bir açıklama da CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Nazan Çetin'den geldi. Çetin, kadınların evlerde Kuran okuyup, dini sohbet ederek gerçekleştirdikleri rutin toplantılara katılacaklarını söyledi.

27.12.2010Gündem
Erdoğan: Biz neysek oyuz

Erdoğan: Biz neysek oyuz

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Biz neysek oyuz. Biz, Hazreti Mevlana'nın ifade ettiği gibi, olduğu gibi görünenlerden, göründüğü gibi olanlardanız. Hiçbir gizli ajandamız, hiçbir gizli niyetimiz yok ve olamaz. Biz, medeniyet mirasımıza, kültürel ve tarihi mirasımıza sahip çıktığımız içindir ki bugün Ortadoğu'dan Kafkasya'ya, Balkanlar'dan Afrika'ya barışın kılavuzluğunu, adaletin sözcülüğünü yapıyoruz” dedi.

27.11.2010Gündem
Teknoloji ve kahve Borsa’da prim yaptı

Teknoloji ve kahve Borsa’da prim yaptı

Yurtsan Atakan ve Ali Esad Göksel teknoloji ve kahve dünyasındaki son trendleri Tekofaks Panasonic İcra Kurulu Başkanı Hande Bermek Başoğlu ve Starbucks Türkiye Genel Müdürü Can ekinci ile Türkiye’nin farklı bölgelerinden yemekleriyle ünlü Borsa Restoran’da konuştu.

10.04.2008Kelebek
Çelik: Kamplaşarak gücümüzü tüketiyoruz

Çelik: Kamplaşarak gücümüzü tüketiyoruz

Bu yıl yedincisi düzenlenen Marka Konferansı’na cumhurbaşkanlığı seçimi damgasını vurdu.

7.12.2006Ekonomi
Eurovision’a vatan millet meselesi diye gittik

Eurovision’a vatan millet meselesi diye gittik

Dün gece Maslak Park Orman'da gerçekleşen elektronik müzik festivali Electronically Yours'da sahne alan TATU ile konser günü, her şeye hatta TATU'nun bizzat kendisine rağmen yapılmış bir röportaj...

13.08.2003Gündem
t.A.T.u ile tadımlık röportaj gerisi de tamam inşallah...

t.A.T.u ile tadımlık röportaj gerisi de tamam inşallah...

Allah biliyor ya, hayatımda yaptığım en zorlu röportajlardan biriydi. Sorun, röportajın Moskova üzerinden telefon konferansıyla yapılmasında değildi. Sorun, sorulacak soruları önceden görmek isteyen ‘‘o tarafın organizatörlerinin’’ dayatmasıydı.

9.08.2003Gündem
PKK ve FETÖ aynı yerden emir almaktadır

"PKK ve FETÖ aynı yerden emir almaktadır"

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, insanları tefrikaya düşürmek ve ayrıştırmanın, yerli ve milli bir proje olmadığını belirterek, "100 yıl önce başlamış bir projedir. Amaç, Türkiye'nin bölgedeki gücünün zayıflatmasıdır. PKK bölücü terör örgütü ve FETÖ terör örgütü aynı kaynaktan beslenmekte ve aynı yerden emir almaktadır." dedi.

20.06.2019Gündem
Son dakika: İşte yeni askerlik sistemi... Milli Savunma Bakanı Akar şema ile anlattı

Son dakika: İşte yeni askerlik sistemi... Milli Savunma Bakanı Akar şema ile anlattı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, yeni askerlik sistemiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Akar, yeni sistemle ilgili olarak 'Hem erbaş ve erler hem bedelli olanlar bir ay temel eğitim yapacak. Bunun sonunda bedelliye ayrılanların askerlikle ilişkisi kesilecek. Yeni askerlik sistemi dağılımı bedelli askerlik, yükümlü erbaş ve erler, yedek astsubaylık, yedek subaylık ve dövizli askerlik şeklinde olacak' diye konuştu. Akar, yeni askerlik sisteminin detaylarının da bugün Milli Savunma Bakanlığı internet sayfasına konulacağını söyledi.

8.03.2019Gündem
Avrupa ve ABDye: Medeniyet makyajı aktı

Avrupa ve ABD'ye: Medeniyet makyajı aktı

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Buldukları her fırsatta Türkiye’nin demokrasisine, insan haklarına, özgürlüklerine laf edenler bugün kendi imtihanları ile baş başalar. Avrupa ve ABD için söylenecek söz, medeniyet makyajının aktığı ve altındaki gerçek yüzlerin ortaya çıkmaya başladığıdır” dedi. Erdoğan, Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında düzenlenen ‘İnsanlığın Medeniyeti’ programında özetle şunları söyledi:

11.12.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İnsan Hakları Günü kapsamında düzenlenen 'İnsanlığın Medeniyeti Programı' ve 'İnsanlığa Umut: Türkiye' programında konuştu. Yerel seçimlerle ilgili uyarılarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kibir ve büyüklenme bataklığına düşen, erişilemeyen kişi durumuna gelen kimsenin AK Parti'de yeri yoktur" dedi.

10.12.2018Gündem
Kadınların kalesi

Kadınların kalesi

Türkiye’de nüfusa oranla en fazla kadın esnaf Çanakkale’de yaşıyor. Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne göre 32 odada 4 bin 500’e yakın kayıtlı kadın esnaf bulunuyor. Yetkililere göre diğer kentleri bu konuda geçmekte en önemli etken Çanakkale’nin huzurlu ve güvenli bir kent olması. Yani Çanakkale’deki kadın esnafın sırrı, şehrin havasında gizli.

24.02.2018Ekonomi
Avusturya’daki Türkler aldığından çok veriyor

Avusturya’daki Türkler aldığından çok veriyor

15 Temmuz darbe girişiminin ardından ülkede iftiralara maruz kaldıklarını ancak bu durumun kendilerini güçlendirdiğini belirten Can, “Hem doğduğumuz hem de doyduğumuz ülkede kimseye ihanet etmediğimiz ve her şeyimizi paylaştığımız için Allah’ın izniyle bizim sırtımız yere gelmez” dedi.

20.06.2017Ekonomi
Başbakan Yıldırım Hollanda kriziyle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı

Başbakan Yıldırım Hollanda kriziyle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı

Başbakan Binali Yıldırım canlı yayında soruları yanıtladı. Başbakan Yıldırım, Hollanda Başbakanı'nın yemek teklifi ettiği iddiasını doğruladı. Yıldırım, Hollanda'nın, konsolos gözaltına alındığı için özür dilediği bilgisini de paylaştı.

14.03.2017Gündem
Gece Gölgenin Rahatına Bak diyen Çağatay Akman: Günde 1 milyon tık almak artık beni etkilemiyor

'Gece Gölgenin Rahatına Bak' diyen Çağatay Akman: Günde 1 milyon tık almak artık beni etkilemiyor

Çağatay Akman ismini bir kenara not edin. Henüz 18 yaşında ve bir ay önce yayınlanan ilk şarkısı ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’la sadece YouTube’da inanılmaz bir tık oranına kavuşmakla kalmadı, aynı zamanda pek çok müzik platformunda da birinci sıraya oturdu. Bugünlerde herkesin merak ettiği Akman’la başarısının sırrını konuştuk.

20.01.2017Keyif
Bahçeliden çok önemli başkanlık açıklaması

Bahçeli'den çok önemli başkanlık açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, başkanlık sistemi tartışmalarına ilişkin, "Bizim ağzımızdan evet yada hayıra ilişkin bir ifade çıkmamışken referandumu yapıp sonucu ilan edenler bilsin ki kaos elçileri kriz çığırtkanları darbe şakşakçılarıdır. Önemle ifade ediyor kalın olarak çiziyorum, MHP'nin TBMM'de tercihi ne olursa milletin karşısında da tıpatıp aynısı olacaktır. Meclis'te evet dersek, milletin huzurunda da evet deriz" diye konuştu.

25.10.2016Gündem
AB’den Bakan Dedeoğlunu kızdıran teklif

AB’den Bakan Dedeoğlu'nu kızdıran teklif

AB Komisyonu’nun yayınladığı Türkiye’nin İlerleme Raporu’nu değerlendiren AB Bakanı Dedeoğlu, “Evet, rapor ağır, üzüyor, ama yol gösterici” dedi. Bakan görüşmelerde AB’den bir komiser yardımcısının mülteci krizinde ilerleme karşılığında raporun yumuşatılmasını gündeme getirdiğini anlattı.

11.11.2015Dünya
Restleşme

Restleşme

Bahçeli, HDP’yi kastederek “Yargıtay Başsavcılığı devreye girmeli” çağrısında bulundu. Erdoğan, “Parlamento dokunulmazlık zırhından sıyırmalı” dedi. Demirtaş da ‘dokunulmazlığımızı kaldırın’ resti çekti.

28.07.2015Gündem
Bahçeli MHPnin seçim beyannamesini açıkladı

Bahçeli MHP'nin seçim beyannamesini açıkladı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin seçim beyannamesini açıklıyor. Bahçeli konuşmasında MHP'nin ekonomik vaatlerini art arda sıraladı. Bahçeli asgari ücretin 1400 TL olacağını söyledi.

3.05.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Biz neysek futbolumuz da o

Dün gece Trabzonspor-Fenerbahçe maçında yaşanan rezaleti, Ankaragücü-Amed Sportif maçında yaşanan rezaletten bağımsız okumak mümkün değil.

25.04.2016

‘Kuşu Kalkmaz’dan 15 yıl sonra ne değişti

Kuşu Kalkmaz, hem cesur sözleri hem de Umur Turagay imzalı klibiyle ikibinli yılların başında en dikkat çekici şarkılardan biriydi.

16.02.2016

Eğilmediler!

Ben eskisinden de kararlı bir şekilde aynı şeyi düşünüyorum;“Fenerbahçe’ye ve Beşiktaş’a haksızlık edildi!”

15.07.2013

Ne birlik ama

KULÜPLERİN yöneticileri bir araya geliyor ama savaş baltaları ellerinde. Sorunun yaratıcılarından, sorunun çözümü bekleniyor.

13.02.2012

Nereye koştuğun değil nereden kaçtığın önemli

Murat Bilgili, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu. İhtisas için Adlı Tıp’ı seçiyor. “Ne iş yapıyorsun?” diye soranlara, “Ölü doktoruyum” diyor çünkü ancak o zaman anlıyorlar.

6.08.2011

Uydurma rivayetlerde kadın (2)

GEÇEN haftaki yazımızda "uydurma rivayetlerdeki kadın" konusuna değinmiş ve bunu örnekleyeceğimizi yazmıştık.

19.06.2008

4. sınıf öğrencileri Semra Hanım’ı sever mi

Anlatacağım olay bir devlet ilköğretim okulunda yaşandı. Bir arkadaşımın çocuğunun okuduğu dördüncü sınıfta geçtiğimiz cuma günü öğretmen çocuklara ‘Bugün 17 Aralık... Bugün önemli ne var’ diye sormuş.

19.12.2004

Vatan ve Kıbrıs

NE dünya, ne de Kıbrıs kırk sene önceki dünya ve Kıbrıs ! (...) Ama biz 2001’de hala iki devletten başka çözüm olmadığını, yoksa soykırım yaşanacağını söylüyoruz. Soykırımı düşünüyorsanız, yazıklar olsun size !

21.11.2001

Doğan ailesi, bizim aile...

Aral Ailesi olarak biz, heyt heyt heyt yazan, kazan kaldıran, Gırgır’la Fırt’la kendimizi ifade etmeye çalışan, doğru bildiğimizi söylerken kimseyi tanımayan, neysek o olduk hep...

22.05.2015