MENÜ

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 67 Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm haberi bulunmuştur.

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölüm Haberleri

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde gerçek ortaya çıktı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde gerçek ortaya çıktı

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 28 Şubat Perşembe günü 22. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Çukurova’ya gelen sürpriz misafirler öyle şeyler söyledi ki yer yerinden oynadı. Demir’in tepkisini merak eden izleyiciler şimdi heyecanla Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.03.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm fragmanına damga vuran yüzleşme

Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm fragmanına damga vuran yüzleşme

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir dakikayı aşan Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm fragmanına Fekeli ve Hünkar’ın yüzleşme sahnesi damga vurdu. Öte yandan Yılmaz’ın konağı bastığı anlar merak uyandırdı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 21. Bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti

17.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek'in rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova, 14 Şubat Perşembe akşamı 20. bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin yayınlanan son bölümünde heyecan yine zirve yaptı. Son bölümün bitmesiyle birlikte yeni bölüm fragmanı sorgulanmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

15.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüme ölüm haberi damga vurmuştu

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüme ölüm haberi damga vurmuştu!

Atv ekranlarının entrika yüklü dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 7 Şubat Perşembe günü 19. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Çukurova'da sesler yükseldi. Gizlediği sırların ağırlığıyla sessiz kalanlar, gerçekleri haykırdı, yer yerinden oynadı. Finalde Sait’in vurulduğu haberi Fekeli’yi adeta yıktı. Konağı basan Fekeli’nin sözleri finalde merak uyandırdı. 'Katil sensin' sözleri ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova’nın 18. Bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Bir Zamanlar Çukurova’nın yayınlanan son bölümüne Demir’in başına gelen felaket damga vurdu. Finalde ise Züleyha, karşılaştığı sahneyle yıkıldı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı 18. bölüm bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 18. bölüm bölümde neler olacak?

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in rol aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Fekeli Ali'nin mezarlıkta ağladığı sahneler, izleyenlerin dikkatlerinden kaçmadı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 18. bölüm fragmanında neler var?

28.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi dün akşam 15. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizinin yayınlanan son bölümünde Yamanlar çiftliğini basan Fekeli, herkesin içinde Demir'in yakasına yapışıp, adeta gözdağı verdi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 15. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler yaşanacak

Bir Zamanlar Çukurova 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler yaşanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine gerilim dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 15. bölüm fragmanı.

15.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Züleyha’nın kaçmaya çalıştığı anları nefeslerini tutarak takip eden izleyiciler Bir Zamanlar Çukurova’nın 12. bölümünün bitmesiyle birlikte, gelecek hafta ekranlara gelecek yeni bölüm fragmanını sorgulamaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

30.11.2018Televizyon
Silah patlayacak mı Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Silah patlayacak mı? Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi dün akşam sürprizlerle dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Yılmaz tarafından vurulan Hünkar’ın yaşam mücadelesi verdiği Bir Zamanlar Çukurova son bölüm finaline zor bir seçimle sınan Züleyha’nın hamlesi damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.11.2018Televizyon
Yeni bölümde neler olacak Bir Zamanlar Çukurovanın 11 bölüm fragmanı yayınlandı

Yeni bölümde neler olacak? Bir Zamanlar Çukurova'nın 11 bölüm fragmanı yayınlandı

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in başrollerinde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 11. bölüm fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. Züleyha'nın sözlerinin çok konuşulduğu fragman, yeni bölüme dair pek çok bilgi veriyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında başka neler var? Yeni bölümde neler olacak?

20.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Hünkar ve Yılmaz öldü mü

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hünkar ve Yılmaz öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi dün akşam 10. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Züleyha ve Yılmaz’ın karşı karşıya geldiği anları nefeslerini tutarak takip eden izleyiciler, Bir Zamanlar Çukurova son bölüm finalinde Yılmaz ve Hünkar'ın vurulma anına tanık oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.11.2018Televizyon
Bebek yaşıyor mu Gözler Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında

Bebek yaşıyor mu? Gözler Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanında

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı son bölümün hemen ardından gündeme geldi. Yılmaz'ın sürpriz bir şekilde özgürlüğüne kavuştuğu Bir Zamanlar Çukurova son bölümüne Ali Felekeli’nin ortaya çıkışı damga vurdu. Final sahnesi ise kafalarda soru işareti bıraktı. Erken doğum yapan Zeliha'nın bebeği merak ediliyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.10.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Ekran macerasına kısa bir süre önce başlayan dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın 2. bölümü perşembe akşamı yayınlanacak. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 2. bölüm fragmanı ve dizinin konusunu hatırlamak isteyenler için kısa bir özet…

17.09.2018Televizyon
Adaletin bu mu dünya

Adaletin bu mu dünya?

Netflix’in iki yeni yapımı ‘When They See Us’ ve ‘Killer Ratings’adalet duygusunu sorgularken, farkındalık da yaratıyor.Gerçek hayattan uyarlanan iki belgesel, insanın tüylerini ürpertiyor.

Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm fragmanında acı gerçekler gün yüzüne çıkıyor

Bir Zamanlar Çukurova 22. bölüm fragmanında acı gerçekler gün yüzüne çıkıyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlanan 22. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Çukurova'da herkesin bildiği ama dile gelmeyen acı gerçekler bu bölümde gün yüzüne çıkıyor. İşte, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı.

27.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölümünde Hünkar kayboluyor 22. bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde Hünkar kayboluyor! 22. bölüm fragmanı yayınlandı

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova'nın 28 Şubat'ta yayınlanacak 22. bölümü öncesi, yeni bölümden ilk fragman geldi. Fragmana Hünkar Yaman'ın kaybolması damga vurdu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak? Fragmanda başka neler var?

26.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hünkar'ın, ömrü boyunca ayağına taş değmesin diye uğraştığı oğlu Demir Yaman eşyalarını toplayıp konağı terk etti. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova 21. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova'nın bu hafta ekranlara gelecek 21. bölümü öncesi, yeni bölümden ipuçları veren fragmanı yayınlandı. Diziseverlerle paylaşılan fragmanda, pek çok dikkat çeken diyalog var. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak?

19.02.2019Televizyon
Şimdi bu belgeseller izleniyor

Şimdi bu belgeseller izleniyor

Şu sıralar en çok izlenen ve sohbetlere konu olan belgesellerden bir demet...

Bir Zamanlar Çukurovanın 20. bölümünde tüm oyunlar ortaya mı çıkıyor

Bir Zamanlar Çukurova'nın 20. bölümünde tüm oyunlar ortaya mı çıkıyor?

Yaman ailesinin etrafında geçen olayların anlatıldığı ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken Zamanlar Çukurova'nın 14 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak 20. bölümü öncesi yeni bölüme dair detaylar veren fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde, Fekeli ve Demir'in Yamanlar konağındaki karşılaşması tüm kirli çamaşırları ortaya dökecek olayları başlatacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 20. bölüm fragmanında başka neler var?

13.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova yayınlanan son bölümüyle şoke etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova yayınlanan son bölümüyle şoke etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine nefes kesen anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde gizlediği sırların ağırlığıyla sessiz kalanlar, gerçekleri haykırdı ve yer yerinden oynadı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın 19. bölüm fragmanı yayınlandı Züleyhadan Demire sert sözler

Bir Zamanlar Çukurova'nın 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Züleyha'dan Demir'e sert sözler

Bir Zamanlar Çukurova'nın 7 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak 19. bölümü öncesi, yeni bölümden ilk fragman diziseverlerle paylaşıldı. 19. bölümün oldukça gerilim dolu olacağının sinyallerinin verildiği fragmana, Züleyha'nın Demir'e karşı sarf ettiği sözler damga vuracak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak. Fragmanda başka neler var?

4.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 19. Bölüm fragmanında zehir zemberek sözler

Bir Zamanlar Çukurova 19. Bölüm fragmanında zehir zemberek sözler

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Yaklaşık 1 dakika uzunluğundaki Bir Zamanlar Çukurova 19. Bölüm fragmanına Züleyha’nın zehir zemberek sözleri damga vurdu. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Yeni bir yol çizmeye karar veren Yılmaz, Züleyha’dan uzak durabilecek mi? İşte, Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümünden ilk görüntüler

3.02.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde son nefesini vermeden Hünkar'la görüşmek isteyen Hüsamettin Sözübir'in söyleyemeden öldüğü gerçek ortaya çıktı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

31.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölümde çok eden manzara Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde çok eden manzara! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Melike İpek’in Müjgan karakteriyle dahil olduğu Bir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm finaline Sanayi Odası Başkanlığı'nı Demir'e kaptıran Yılmaz'ın tuzağı damga vurdu. Öte yandan geçmişin sırlarını açığa çıkaracak olan Hüsamettin’in ölüm döşeğindeki görüntüleri nefeslerin tutulmasına sebep oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova yen bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yer aldı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hünkar ile Fekeli, olaylı gecenin ardından, yıllar sonra ilk defa karşılıklı konuştu. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovada uykular kaçıyor 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova'da uykular kaçıyor! 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova, 24 Ocak Perşembe akşamı 17. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak, sevilen dizi son olarak 27 Aralık 2018'de ekranlara gelmişti. Dizinin bu haftaki yeni bölümünde, Hünkar ile Fekeli, olaylı gecenin ardından, yıllar sonra ilk defa karşılıklı konuşacak. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümünde neler olacak? 17. bölüm fragmanında neler var?

23.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Dizilerin yılbaşı nedeniyle yayınlarına ara vermesi sebebiyle bir süredir yeni bölümüyle izleyicileriyle buluşamayan Bir Zamanlar Çukurova'nın bu hafta yayınlanacak 17. bölümüne ait fragman diziseverlerle paylaşıldı. Yayınlanan fragman, yeni bölümün oldukça heyecan dolu geçeceğinin sinyallerini verdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanında neler var? Yeni bölümde neler olacak?

21.01.2019Televizyon
Nerede kalmıştık

Nerede kalmıştık?

Ocak ayı tatili sona erdi, diziler dönüyor. Ekran karşısında yerimizi almadan, nerede kalmıştık; bir bakıp hafıza tazeleyelim mi?

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta var mı Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölümü ne zaman

Bir Zamanlar Çukurova bu hafta var mı? Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü ne zaman?

Ekranlara geldiği ilk günden bu yana ilgiyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova, dizilerin yılbaşı nedeniyle yayınlarına ara vermesi sebebiyle bir süredir yeni bölümüyle izleyicileriyle buluşamıyor. Dizinin yayın gününün gelmesiyle birlikte araştırmalarına hız veren diziseverler, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü hakkında araştırma yapıyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova bu hafta var mı? Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü ne zaman?

17.01.2019Televizyon
17. Bölüm tarihi belli oldu Bir Zamanlar Çukurovanın yeni bölüm ne zaman

17. Bölüm tarihi belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm ne zaman?

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in başrollerinde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 17. bölüm tarihi belli oldu.Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 17. yeni bölümü ne zaman?

16.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam yayınlanacak mı Yeni bölüm ne zaman

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam yayınlanacak mı? Yeni bölüm ne zaman?

Perşembe akşamları Atv'de yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova'nın bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Son olarak 27 Aralık 2018'de 16. bölümüyle diziseverlerle buluşan dizi, yılbaşı nedeniyle yayın hayatına kısa bir ara vermişti. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölümü ne zaman? Bir Zamanlar Çukurova bu hafta var mı?

10.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Bir Zamanlar Çukurova dizisi bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı ve tarihi merak konusu oldu. Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, en son 29 Aralık’ta izleyicileriyle buluşmuştu. Yılmaz, Züleyha ve Demir arasında yaşanacak yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler, ‘Bir Zamanlar Çukurova bu hafta yok mu, yeni bölüm ne zaman?’ sorusuna yanıt arıyor.

3.01.2019Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 16. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Hünkar'ın, kocasının katili Fekeli ile tokalaşması adeta son bölüme damga vurdu. Öte yandan yaşanan gelişmeler 'Züleyha İstanbul'a mı kaçıyor?' sorusunu akıllara getirdi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

28.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova son bölümde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde sırlar bir bir ortaya çıkıyor, yer yerinden oynuyor. Kendi kafasına göre iş yapan Gaffur, bunun bedelini ağır bir şekilde ödüyor. Son bölüm bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı.

27.12.2018Televizyon
Demir ve Yılmaz karşı karşıya geliyor | Bir Zamanlar Çukurova 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Demir ve Yılmaz karşı karşıya geliyor | Bir Zamanlar Çukurova 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in başrollerinde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 15. bölümünden kesitler içeren yeni bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Yeni bölüm fragmanında Züleyha ve Fekeli Ali'nin ağladığı sahneler dikkat çekiyor: Peki, yeni bölüm fragmanında başka neler var? 15. bölümde neler olacak?

19.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanında ölüm sessizliği yaşanıyor

Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanında ölüm sessizliği yaşanıyor

Bir Zamanlar Çukurova dizisi yayınlanan 14. bölüm fragmanıyla izleyicilerine hareketli dakikalar yaşatmaya devam edecek. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde 10 kişinin hayatını kaybettiği büyük patlama, Çukurova'da büyük yankı yapıyor. İşte, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı.

12.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Perşembe akşamları atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova 13. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin son bölümünde Fekeli ve Yılmaz, Demir ve Cengaver'in hazırladığı tuzağın tam ortasına düştü. Öte yandan, Fekeli'nin öldüğünü sanan Hünkar, onu karşısında görünce çok şaşırdı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

8.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde yüzleştiği acı gerçeklerden sonra, 'Hayallerimiz vardı, çocuğumuz olacaktı' diyerek acı çeken Yılmaz, intikam ateşini yeniden harladı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.12.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde umudunu da alıp esaretten kaçmak isteyen Züleyha, acısı ve öfkesi harmanlanan Demir'e bir kez daha yenildi. Son bölümün bitmesinin ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29.11.2018Televizyon
Bu potansiyeli ortaya çıkarmalı

Bu potansiyeli ortaya çıkarmalı

Gayrimenkul şirketi Nef, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Hürriyet gazetesinin gerçekleştirdiği ‘Adana Ekonomi Zirvesi’ kapsamında düzenlenen ilk panelde dünyanın içinde bulunduğu ekonomik durum, reel ekonomi, sanayinin gelişimi ve kurlardaki değişimlerin yatırımlar üzerindeki etkisi gibi konular masaya yatırıldı. Sanayi ve üretim konusunda Türkiye’nin en önde gelen illerinden biri olan Adana’nın gelecekte de aynı başarıyı sürdürebilmesi için neler yapılabileceği konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Türkiye’de tarım, sanayi ve turizm alanında öne çıkan Adana’da, diğer illerde de bu işin başarılabilmesi için neler yapılabileceği tartışıldı. Marka kent olma yolunda birçok festivale de ev sahipliği yapan Adana’nın tanıtım ve pazarlama konusunda yapabilecekleri de masaya yatırıldı.

24.11.2018Ekonomi
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Demir'in kolayca alt edebileceğini düşündüğü Yılmaz, Fekeli'nin gücü sayesinde Çukurova'da meydan okudu. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurovanın son bölümde neler yaşandı 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova'nın son bölümde neler yaşandı? 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek'in başrolde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova, 8 Kasım akşamı 9. kez izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde, Demir'in kolayca alt edebileceğini düşündüğü Yılmaz, Fekeli'nin gücü sayesinde Çukurova'da meydan okudu. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

9.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 9. bölümüyle ekranlarda olacak Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Bir Zamanlar Çukurova 9. bölümüyle ekranlarda olacak! Yeni bölüm fragmanları yayınlandı

Vahide Perçin, Uğur Güneş, Murat Ünalmış ve Hilal Altınbilek'in başrollerinde yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'nın 9. bölüm fragmanları, yeni bölümün oldukça heyecanlı geçeceğinin sinyallerini verdi. Fekeli Ali'nin Yılmaz'a söylediği sözlerinin çok konuşulduğu fragman yeni bölüme dair pek çok bilgi veriyor. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 9. bölüm fragmanlarında başka neler var? Yeni bölümde neler olacak?

7.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Demir ile Yılmaz'ın mücadelesinin damga vurduğu Bir Zamanlar Çukurova'nın 8. bölümü dün akşam izleyicilerle buluştu. Dizinin son bölümünde Yılmaz'ı ırgatların sakladığından şüphelenen Demir, adeta çılgına döndü. Son bölümün bitmesinin hemen ardından, gelecek hafta yayınlanacak 9. bölümün fragmanı merak konusu oldu. Peki, Bir Zamanlar Çukurova 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

2.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde şoke eden anlar yaşandı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Demir ile Yılmaz'ın mücadelesi alev aldı. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.11.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yılmaz ve Fekeli taşları yerinden oynatmaya geldi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başladı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.10.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde heyecan arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Yılmaz'ın öldüğünü zanneden Züleyha, sevdiği adam için dua ederken aftan yararlanan Yılmaz cezaevinden çıkıp Demir'den intikam almak istedi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.10.2018Televizyon
Bir Zamanlar Çukurova 6. bölüm fragmanı yayınlandı | Diziye yeni bir isim katılıyor

Bir Zamanlar Çukurova 6. bölüm fragmanı yayınlandı | Diziye yeni bir isim katılıyor!

Bir Zamanlar Çukurova'nın merakla beklenen 6. bölümüne ait fragman diziseverlerle paylaşıldı. 18 Ekim Perşembe akşamı ekranlarda olacak yeni bölüme dair pek çok ipucu veren fragmanda, Yılmaz'ın hapisten çıktığı ve Züleyha'nın merdivenlerden düştüğü görülüyor. Öte yandan fragmanda bir de yeni oyuncu sürprizi var. Peki, Bir Zamanlar Çukurova'nın 6. bölümünde neler olacak? Diziye katılan yeni oyuncu kim?

13.10.2018Televizyon