MENÜ

Bir Sorun Mu Var

Bir Sorun Mu Var ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bir Sorun Mu Var haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 19.015 Bir Sorun Mu Var haberi bulunmuştur.

Bir Sorun Mu Var Haberleri

Yalnız gezenler anlatıyor Her seyahat iz bırakır...

Yalnız gezenler anlatıyor! Her seyahat iz bırakır...

ABD, İngiltere, Kıta Avrupa, Hindistan... Her yerden aynı haber geliyor: Tek başına seyahate çıkan kadınların sayısı artıyor. Kadınlar, yola yalnız çıkmayı erkeklerden daha fazla tercih ediyor. British Airways’in 2018 tarihli araştırmasına göre, dünya genelinde kadınların yüzde 50’si tek başına tatile çıktığını, yüzde 75’i çıkmayı planladığını söylüyor. Biz de Hürriyet Seyahat’in kadın gezginlerine sorduk; yalnız tatil tecrübesinin kazandırdıklarını, aksiliklerden bile bir şeyler öğrendiklerini anlattılar. İşte birinci elden dönüştürücü deneyimler...

11.03.2019Seyahat
Dolandırıcılıkta çığır açtı... Demir levhaları cep telefonu diye 8 bin 200 TL’ye sattı

Dolandırıcılıkta çığır açtı... Demir levhaları cep telefonu diye 8 bin 200 TL’ye sattı

KAHRAMANMARAŞ'ta cep telefonunun ölçü ve ağırlığında metali keserek orijinal kutuya koyan ve aksesuarlarıyla birlikte satan Mehmet D., mağaza sahibinin şüphelenip durumu fark etmesi sonucu, polis tarafından gözaltına alındı. Şüpheli, adliyeye sevk edildi. Yapıştırıcı izinden şüphelenip açtığı kutudaki metali görünce şoke olduğunu belirten telefon bayisi Mehmet Sular, "20 yıldır bu mesleğin içerisindeyim. İnanılmaz planlanmış, tezgahlanmış bir olayla karşı karşıyayız. Herkese ibret olsun" dedi. Olay, iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

28.02.2019Gündem
AK Partinin seçim tanıtımını yapacağı tarih belli oldu

AK Parti'nin seçim tanıtımını yapacağı tarih belli oldu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal bir televizyon programında açıklamalarda bulundu. Ünal, "Seçim tanıtım kampanyamızı 15 Şubat'ta yapacağız" dedi.

29.11.2018Gündem
Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Merkezi sınavda sürprizle karşılaşmayacaksınız

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Merkezi sınavda sürprizle karşılaşmayacaksınız

Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya Selçuk, AA Editör Masası’na konuk oldu. 2023 Eğitim Vizyonu’yla ilgili önemli açıklamalarda bulunan Bakan Selçuk, merkezi sınavda öğrencilerin sürprizle karşılaşmayacağını söyledi. Bakan Selçuk, 'Seneye sınav daha az stresli, ne olduğu belli olan, çocukların neye çalışacağını bildiği bir düzen söz konusu' dedi.

25.10.2018Eğitim
Bu Galatasaray çok farklı

Bu Galatasaray çok farklı

‘Suni fark’ Aykut Kocaman’ın kazandırdığı bir polemikti. bu sezon ‘suni fark’ olmaz. G.Saray’ın en büyük avantajı tartışılmayan bir futbol aklına yani Fatih Terim’e sahip olmaları. F.Bahçe ve Beşiktaş’a baktığımızda, orada Terim’e verilen kayıtsız şartsız desteğin olmadığını görüyoruz.

28.08.2018Spor Arena
‘Artık göçmen değil, Avrupa’nın yerlisiyiz’

‘Artık göçmen değil, Avrupa’nın yerlisiyiz’

İslam Toplumu Milli Görüş (IGMG) Genel Başkanı Kemal Ergün, yarım asırdan beri Batılı ülkelerde yaşayan Müslümanların artık bu toplumların bir parçası olduğunu vurgulayarak, “Yaşamış olduğumuz bu toplumda her türlü buhranın kaynağı Müslümanlar olarak tarif edilmesi bizleri rencide etmektedir” dedi.

31.05.2018Avrupa
Şenol Güneş o anları anlattı İlla komalık mı olmak lazım

Şenol Güneş o anları anlattı! "İlla komalık mı olmak lazım?"

Şenol Güneş Hürriyet ve Spor Arena'ya konuştu! Mehmet Arslan'ın sorularını yanıtlayan Beşiktaş teknik direktöründen çarpıcı sözler...

20.04.2018Futbol
Orhan Gencebay: Arif Sağ ile dostluğumuz bitti

Orhan Gencebay: Arif Sağ ile dostluğumuz bitti

MESAM Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden geçen hafta istifa eden Orhan Gencebay, bugün de yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı. Orhan Gencebay, kendisi için "Artık Orhan'a güvenmem" diyen Arif Sağ'a yanıt verdi. Gencebay, "Arif Sağ yarım asırdan fazladır dostumdu, bu dostluk artık bitmiştir. Verdiği demeçlerde şahsıma hakaret eden, son derece saygısız ve gerçekdışı, art niyetle verdiği bilgilerden dolayı, bu dostluğu kendisi bitirmiştir" diye konuştu.

7.02.2018Magazin
Kocasını öldüren genç kadının ifadesi ortaya çıktı

Kocasını öldüren genç kadının ifadesi ortaya çıktı

Gazi Mahallesi’nde 5 yıllık eşini Cihangir Işık’ı (39) şiddet gördüğü iddiasıyla yatak odasında av tüfeğiyle başından vurarak öldürmekle suçlanan Aylin Işık (26) ifadesinde iki kere boşanma davası açtığını ancak kocasının ölüm tehditlerinden korktuğu için boşanamadığını söyledi. Sürekli şiddet gördüğünü anlatan Aylin Işık “Silahı önce kafama, sonra boğazıma dayadı. ‘Senin işin bitti’ dedi. Silahı elinden aldım” dedi.

19.12.2017Gündem
Habip Bitkinin ilham veren başarı öyküsü

Habip Bitkin'in ilham veren başarı öyküsü!

Bir Sorun Mu Var?'ın 18. bölümünde; Türkiye’yi gururlandıran TEOG ikincisi Çemişgezekli Habib Bitkin yarıştı. Başarısını anlatan Habip, stüdyodakilere ve ekran başındakilere duygusal anlar yaşattı.

24.08.2017Ekran
Akrabaların hayatınızı karartan bitmek bilmeyen 5 sorusu

Akrabaların hayatınızı karartan bitmek bilmeyen 5 sorusu

Geniş ve iyi akrabalık ilişkilerine sahip olmak iyi bir şey. Bir arada olma ve arkanda her zaman size destek birilerinin olduğu hissi insana iyi hissettiriyor. Ancak her bir araya gelindiğinde bitmek bilmeyen ahiret sorularının sırayla sorulması insanı bir daraltmıyor değil. İnsanın ses kaydıyla cevap veresi geliyor çoğu zaman.

24.07.2017Hayat
Ali Sunalı duygulandıran soru

Ali Sunal'ı duygulandıran soru!

“Bir Sorun Mu Var? programında duygusal anlar yaşandı. Programda çıkan soru Ali Sunal’ı hüzünlendirdi. Babası Kemal Sunal’ın rol aldığı 'Hababam Sınıfı' sorusunda Ali Sunal gözyaşlarını tutamadı. Yarışmacıdan gelen teklif ise güzel anlara yol açtı.

6.07.2017Magazin
Ali Sunalı duygulandıran soru

Ali Sunal'ı duygulandıran soru

“Bir Sorun Mu Var? programında duygusal anlar yaşandı.

6.07.2017Televizyon
Yarışmada ilan-ı aşk

Yarışmada ilan-ı aşk

Ali Sunal, sunucusu olduğu “Bir Sorun mu Var?”ın çekimlerinde beklemediği bir olay yaşadı. Özlem Çapanoğlu adlı yarışmacı, sohbet sırasında Sunal’a ilan-ı aşk etti.

12.06.2017Magazin
İlişkinizin pek de iyi gitmediğinin 5 belirtisi

İlişkinizin pek de iyi gitmediğinin 5 belirtisi

Bir süredir birliktesiniz ancak son dönemde de sanki duygularınız eskisi kadar yoğun değil. Onunla buluşmak söz konusu oldu mu duyulan heyecandan, saatler öncesinde başlayan hazırlıklardan eser yok artık. Belki de şapkayı masaya koyup düşünmenin zamanı gelmiştir. Hele aşağıdaki belirtileri de gösteriyorsanız, kesinlikle gelmiştir.

23.05.2017Hayat
O soru Ali Sunalı ağlattı

O soru Ali Sunal'ı ağlattı

Bilgi yarışması 'Bir Sorun mu Var'ın dün akşam yayınlanan bölümünde sunucu Ali Sunal duygusal anlar yaşadı

28.04.2017Magazin
O soru Ali Sunalı ağlattı

O soru Ali Sunal'ı ağlattı

Bilgi yarışması 'Bir Sorun mu Var'ın dün akşam yayınlanan bölümünde sunucu Ali Sunal duygusal anlar yaşadı

28.04.2017Magazin
Kenan Işık’ın oğlu Mehmet Işık Ali Sunalın yarışmasında

Kenan Işık’ın oğlu Mehmet Işık Ali Sunal'ın yarışmasında

‘Bir Sorun mu var?’ın tanıtım fragmanlarına Kenan Işık’ın küçük oğlu Mehmet Işık damga vurdu. Programın sunucusu Ali Sunal, Kenan Işık’tan sonra oğluyla çalışıyor olmaktan duyduğu mutluluğu anlatırken duygusal anlar yaşandı. İşte, Kenan Işık’ın küçük oğlu Mehmet Işık ve Bir Sorun mu var?’ın formatı hakkında detaylar!

6.04.2017Televizyon
Dinler arasında ayrım yapılamaz

Dinler arasında ayrım yapılamaz

Almanya’da yaşayan Müslümanların hakları ve yükümlülüklerini belirleyecek İslam yasası yeniden tartışmaya açıldı. Tartışmayı Hıristiyan Demokrat Birlik’in (CDU) koyu muhafazakar kanadı başlattı. Günlerdir Alman siyasetçiler ve basını “İslam yasası gerekli mi, anayasaya uygun mu?” sorularını tartışıyor. Osnabrück Üniversitesi İslam Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Bülent Uçar, İslam yasası tartışmalarını ve yasa için önerilen maddeleri Hürriyet’e değerlendirdi.

6.04.2017Dünya
Kenan Işıkın oğlu Mehmet Işık, ‘Bir sorun mu var’ programına transfer oldu

Kenan Işık'ın oğlu Mehmet Işık, ‘Bir sorun mu var?’ programına transfer oldu

Yeni yarışma programı Bir sorun mu var?’ın tanıtım fragmanına Kenan Işık'ın oğlu Mehmet Işık damga vurdu. Üniversite eğitimi gören Mehmet Işık, Ali Sunal'ın sunacağı 'Bir Sorun mu Var?' isimli programda görev alacak.

4.04.2017Televizyon
Kenan Işıkın üniversiteli oğlu, Show TVnin yeni yarışmasında yarışmacı oldu

Kenan Işık'ın üniversiteli oğlu, Show TV'nin yeni yarışmasında yarışmacı oldu!

Mehmet Işık, Show TV'nin Ali Sunal'ın sunacağı 'Bir Sorun mu Var?' yarışmasında görev alacak

1.04.2017Kelebek
Karavaiev ile özel görüşme

Karavaiev ile özel görüşme!

Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat, devre arasında Shaktar Donetsk'ten kiralık olarak transfer edilen Oleksandr Karavaiev'le özel bir görüşme yaptı.

13.03.2017Spor Arena
2017 ekranının dizi dışı gündemi

2017 ekranının dizi dışı gündemi

Sezon ortasında, iddialı dizilere rakip olacak yarışmalar ve haber programları da ekrana gelmeye başladı. İşte dizi gündeminden bağımsız yeni yıl programları...

6.01.2017Televizyon
İlkokul öğrencisini 2 yıldır taciz eden öğretmen tutuklandı

İlkokul öğrencisini 2 yıldır taciz eden öğretmen tutuklandı

TUNCELİ’de bir ilkokulda sınıf öğretmeni olarak görev yapan, evli ve 2 çocuk babası Serkan K.’nin, bu yıl 4’üncü sınıfta okuyan öğrencisi M.M. adlı kızı 2 yıldır taciz ettiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan öğretmen Serkan K., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

26.10.2016Gündem
Bakan Ramazanoğlu: Temel hedefimiz kız çocuklarını 12 yıl okulda tutmak

Bakan Ramazanoğlu: Temel hedefimiz kız çocuklarını 12 yıl okulda tutmak

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, çocuk gelinlerin önüne ancak onları okulda tutarak geçebileceklerini belirtti. Ramazanoğlu, "Temel hedefimiz çocukları özellikle de kız çocuklarını 12 yıl boyunca eğitimde yani okulda tutmak. Ancak o zaman erken evlilikler dediğimiz bu çocuk gelinler sorununu ve büyük oranda aile içi ensest sorununu haledeceğiz" dedi.

31.01.2016Eğitim
Korkunç haber gece yarısı geldi

Korkunç haber gece yarısı geldi

Almanya'nın Iserlohn kenti yakınlarındaki A46 otoyolunda önceki gün meydana gelen elim kazada iki oğlunu kaybeden gözü yaşlı baba Bayram Dönmez, kaza haberini gece yarısı aldığını söyledi.

12.01.2016Avrupa
Helin Avşar: Göz çapkınıyım, bakarım... Ama o kadar

Helin Avşar: Göz çapkınıyım, bakarım... Ama o kadar

Ablasının şöhretinden payına düşeni aldı; 6 yaşından beri göz önünde. Helin Avşar’ın çabuk değiştirdiği işleri, gece hayatına düşkünlüğü, aşkları hep çok konuşuldu. Ama o şimdi; zannedildiği kadar sık iş değiştirmediğini, eskisi kadar gece eğlenmeye çıkmadığını, çapkın değil, ‘göz çapkını olduğunu’ söylüyor. Ve neden yumurtalarını dondurduğunu, bu işlemi nasıl uyguladığını anlatıyor...

28.11.2015Hayat
Boğaziçi Köprüsünde metrobüs kazası

Boğaziçi Köprüsü'nde metrobüs kazası

İstanbul Boğaziçi Köprüsü'nde metrobüsün bir otomobile arkadan çarpması sonucu 6 kişi yaralandı. Yaralılar arasında bulunan bir kadının kaza sonrasında çantasının çalındığı ortaya çıktı.

20.10.2015Gündem
Oxford’a kabul edilecek kadar zeki misiniz

Oxford’a kabul edilecek kadar zeki misiniz?

İngiltere’nin en saygın üniversitelerinden biri olan Oxford, gelecek akademik yıl için başvuru süresinin sona ermesine sadece günler kala ilk elemeyi geçen öğrencilere uygulayacağı zorlu sözlü sınav sorularından örnekler yayınladı.

14.10.2015Avrupa

Yazar Sonuçları

Dünyanın yükselen trendi Dubai...

Merhaba... Artık yazılarımla ben de buradayım. Gezdiklerim, gördüklerim ve deneyimlediklerimi sizlere köşemden aktaracağım. Kemerleriniz bağlıysa, ilk seferimize başlayalım.

17.01.2019

Binali Yıldırım’ın adaylığında bir sorun mu var?

ADAYLAR açıklanıyor, kulisler kaynıyor. Ankara’da dedikodudan geçilmiyor. Son 48 saattir AK Parti’nin İstanbul ve Ankara büyükşehir belediyeleri başkan adaylarıyla ilgili bir söylenti dolaşıyor.

20.12.2018

‘Şimdilik Bu Kadar’ çıktı… Emine Uşaklıgil ve Serra Yılmaz aynı kitapta

Kahkahalar içinde yapıldı bu röportaj. İki müthiş kadın, iki eski dost…

13.10.2018

Bir haftadır haritada Kazan’ın yerini arıyoruz

2007’DE Bucaspor Futbol Akademisi’ni kuran Seyit Mehmet Özkan, 2012 yılında yurtdışına ilk futbolcusunu transfer etmek üzereyken telefonu çaldı. Arayan futbolcu Salih Uçan’ın annesiydi:

8.07.2018

Severek ayrılalım, aşka hasret kalalım!

Son günlerde dört ünlü çift birbirlerini hâlâ sevdiklerini belirtip yan yana durarak boşandıklarını açıkladı. Ayrılanların kirli çamaşırları ortaya saçmasından usandığımız için bu medeni haller iyi geldi. Hem galiba Orhan Gencebay’ın güzel şarkısındaki, yıllardır çözemediğim gizli anlamı da yakaladım.

9.06.2018

Saat 6’da Yunan adasında Akşam 8’de İstanbul’da maçta

Eser Yenenler, Levent’teki La Boucherie’de arada bir şarkılı türkülü stand-up şovu yapıyor.

26.01.2018

Sofranın tadını stokçu mu kaçırdı?

SON 4.5 yılda dünyada gıda fiyatları yüzde 20’ye yakın düşerken, Türkiye’de neden yüzde 60’a yakın arttı? Aynı dönemde dışarıda et fiyatı yüzde 8 düşerken, bizde ara ara ithalat kararlarına rağmen neden içeride yüzde 80 arttı? Grafikte de yer alıyor; 2012 sonundan bu yana dünya gıda fiyatları ile Türkiye’deki gıda fiyatlarının ayrı yollardan ilerlemesinin tek görünür nedeni var; uzun süre düz bir çizgi ve bant içinde seyreden ama 2012 sonrası yüzde 100’e yakın artan, yani ikiye katlanan döviz kuru.

4.07.2017

Bana deli diyorlar çünkü farklıyım, asıl deli onlar çünkü hepsi aynı!

Çok ilginç bir kadın. Eski fotoğraflarına bakınca inanamıyorsunuz. “Bu o kadın mı, Zehra Serap Azbay mı?” diyorsunuz? Sürekli değişiyor çünkü. Binbir surat gibi. Saç farklı, tip farklı, havası farklı. Gerçekten inanılır gibi değil. Ve bu kadın, Funda Mentaloğlu takma ismiyle kitaplar yazıyor.

24.06.2017

Asıl deli onlar çünkü hepsi aynı!

Çok ilginç bir kadın. Eski fotoğraflarına bakınca inanamıyorsunuz. “Bu o kadın mı, Zehra Serap Azbay mı?” diyorsunuz? Sürekli değişiyor çünkü. Binbir surat gibi. Saç farklı, tip farklı, havası farklı. Gerçekten inanılır gibi değil. Ve bu kadın, Funda Mentaloğlu takma ismiyle kitaplar yazıyor. Sevdim; çünkü böyle insanlar çok yok. Çünkü böyle bir cesaret yok. 7 ay önce, saçını sıfıra vurdurup, yollara düşen biri o. Bu aralar Türkiye’de ama aslında Hindistan’da yaşıyor. Kendini ve dünyayı keşfediyor. Bir taraftan da sürekli yazıyor. Üçlemesinin son kitabı ‘Küfürsüz Aşklar’la karşımızda...

23.06.2017

Enseyi karartmayalım

BİR-iki gündür okuyuculardan şöyle soru ve yorumlar alıyorum; ‘otomatik katılıma girenlerin çoğu hemen çıkıyormuş, neden ayrılıyorlar, yeni sistemde bir sorun mu var?’. Kimileri de, ‘böyle olacağı baştan belliydi, bu dönemde kim, nasıl tasarruf etsin’ diyor.

19.01.2017

Mersin'de AMATEM

İnsan bu binanın içinde gezerken hepsini bir arada görünce daha çok dua ediyor... Allah kimseyi bu maddelerle tanıştırmasın, yaşatmasın…Çok güzel bir merkez yapmışlar. Mis gibi! Sosyal alanları kocaman... İçerisinde yok yok! Spordan, sanat atölyelerine kadar içerisinde bir sürü yapılacak şey var.

10.10.2016

23 Nisan yine mi güme gidecek?

PAZAR günü Vodafone Arena İnönü Stadı açılışı kutlandı.

12.04.2016

Ne susuyorsun Etyen Bey, ne duruyorsun Markar Bey

CEMAAT’in sesiyken kayyum sayesinde hükümetinizin sesi haline gelen bir gazete, sanki çok büyük bir ayıbı, çok utanılacak bir kusuru, çok büyük bir yolsuzluğu açıklar gibi çakmış manşeti sekiz sütun üstüne...

11.02.2016

Aldatıldığım günden beri uzun ilişki yaşayamıyorum

Sevgilim beni yakın arkadaşımla aldattı. Bu olaydan beri 2 aydan uzun ilişki yaşayamıyorum.

16.10.2015

Markovic direkt, Van Persie yedek

BARCELONA'da Guardiola 4-3-3'ü oynatırken orta sahadan Busquets'i stoperler Mascherano ve Pique'nin yanına çekerken, Iniesta ve Xavi'yi ileriye üçlüyü aktif olarak yolluyor ve tiki-taka denilen pas sayısı ve oyun kontrolüyle Barcelona'yı kupalara boğan bir sistem yaratıyordu.

21.09.2015