MENÜ

Bilsem Sonuçları

Bilsem Sonuçları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bilsem Sonuçları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 105 Bilsem Sonuçları haberi bulunmuştur.

Bilsem Sonuçları Haberleri

BİLSEM sonuçları açıklandı

BİLSEM sonuçları açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), özel yetenekli öğrencilerin tespiti amacıyla, 22 Mart Pazar günü yapılan Merkezi Bilim ve Sanat Merkezleri (BİLSEM) grup tarama değerlendirme sonuçları açıklandı.

21.04.2015Eğitim
BİLSEM sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlandı İşte, 2017 BİLSEM sonuçları

BİLSEM sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlandı! İşte, 2017 BİLSEM sonuçları

BİLSEM sınav sonuçları aileler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Evlatlarının iyi bir eğitim görmesini dileyen on binlerce aile, Milli Eğitim Bakanlığı internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanı sorguladı. Türkiye genelinde belirli lokasyonlarda düzenlenen sınavda, grup taramasını başarıyla geçen öğrenciler, eğitim görmeye hak kazandı. İşte, BİLSEM sınav sonuçları ve detaylı açıklamalar

19.04.2017Eğitim
BİLSEM sınav sonuçları bireysel değerlendirme bilgileri yayımlandı

BİLSEM sınav sonuçları bireysel değerlendirme bilgileri yayımlandı! 

BİLSEM sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından değerlendirmeye hak kazanan öğrenciler için randevu bilgileri erişime açıldı. Türkiye çapında on binlerce öğrencinin katıldığı sınav neticesinde, BİLSEM sınav sonuçlarından başarılı not alana ve bireysel değerlendirmeden geçen öğrenciler, özel eğitim almaya hak kazanacak. İşte, BİLSEM sonuçları bireysel değerlendirme bilgileri

4.05.2017Eğitim
BİLSEM 2017 mülakat sonuçları velilerle paylaşıldı

BİLSEM 2017 mülakat sonuçları velilerle paylaşıldı!

BİLSEM sonuçları, öğrenci velilerinin erişimine açıldı. Milli Eğitim Bakanlığı'nın Bilim Sanat Merkezlerinde eğitim almak için girmiş oldukları BİLSEM sınavının sonuçlarını merak eden öğrenciler ve velileri, bakanlığın yapmış olduğu açıklamanın ardından öğrenci velileri tarafından sorgulanmaya başlandı. İşte, merakla beklenen BİLSEM sonuçları ve itiraza dair bazı detaylar

15.07.2017Eğitim
BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak Sonuç tarihi belli mi

BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Sonuç tarihi belli mi?

Türkiye çapında gerçekleşen BİLSEM sınavlarının sonuçları için geri sayım başladı. Hem öğrencilerin hem de velilerin gündeminde olan BİLSEM ‘in 2018 yılı sınav 4 Mart 2018’e kadar devam edecek. Sonuçların açıklaması ardından itiraz süreci başlatılacak. Peki BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Sonuç tarihi belli mi?

12.02.2018Gündem
BİLSEM sonuçları saat kaçta açıklanacak |  MEB grup tarama sınav sonuçları

BİLSEM sonuçları saat kaçta açıklanacak? | MEB grup tarama sınav sonuçları

BİLSEM sınavına giren öğrencilerin beklediği gün geldi çattı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ocak ve mart ayının ilk haftasında gerçekleştirilen BİLSEM grup tarama uygulama sonuçları bugün açıklanacak. Tarih bilgisini edinen öğrencilerin gözü kulağı şimdi saat bilgisinde. Peki BİLSEM sonuçları saat kaçta açıklanacak?

8.03.2018Gündem
BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak BİLSEM sonuç tarihi telafi uygulaması nedeniyle değişti

BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak? BİLSEM sonuç tarihi telafi uygulaması nedeniyle değişti

İlkokul, ortaokul ve lise seviyesinde öğrencilerin girdiği BİLSEM sınavlarıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 2018 iş takvimiyle 9 Mart'ta (bugün) açıklanması beklenen BİLSEM grup tarama sınavının sonuç tarihi ileri bir tarihe çekildi. BİLSEM sonuçları, öğrenci kimlik numarası ile http://www.meb.gov.tr adresinden öğrenilebilecek. Bireysel değerlendirmeye hak kazanan öğrenciler http://www.meb.gov.tr adresinden ilan edilecek. Peki, BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

9.03.2018Gündem
BİLSEM sonuçları için yeni tarih bilgisi geldi - MEB  sonuç tarihini duyurdu

BİLSEM sonuçları için yeni tarih bilgisi geldi - MEB sonuç tarihini duyurdu

BİLSEM sınavlarının sonuç tarihi ertelendi. Telafi sınavların yapılacak olması nedeniyle 2018 sınav takviminde belirtilen tarihte değişikliğe giden MEB, BİLSEM sonuçlarının yeni tarihini duyurular sayfasındaki bölümden paylaştı. İlkokul, ortaokul ve lise seviyesinde öğrencilerin girdiği Bilim ve Sanat Eğitim Merkezleri sınavları 6 Ocak - 4 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleşmişti. Peki BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

11.03.2018Gündem
Gözler MEBten gelecek duyuruda: BİLSEM sonuçları bugün saat kaçta açıklanacak

Gözler MEB'ten gelecek duyuruda: BİLSEM sonuçları bugün saat kaçta açıklanacak?

BİLSEM sonuçları için gözler Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi sayfasında. Aylar önce 'BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak?' soruların 2018 iş takvimiyle yanıt bulan öğrenciler, şimdi saat araştırması yapıyor. 2017-2018 bilim ve sanat merkezlerine öğrenci tanılama süreci kapsamında 10 Mart 2018 tarihinde telafi uygulaması nedeniyle BİLSEM sonuçları, 16 Mart'a ertelenmişti. Peki BİLSEM sonuçları bugün saat kaçta açıklanacak?

15.03.2018Gündem
BİLSEM sınav sonucu sonrasında itiraz süreci nasıl ilerliyor

BİLSEM sınav sonucu sonrasında itiraz süreci nasıl ilerliyor?

BİLSEM sınav sonuçları bilgisinin yayınlanmasının ardından bireysel değerlendirme sorgulaması kaldığı yerden devam ediyor. BİLSEM sonuçları için bir süredir açıklama bekleyen öğrenci velileri, sonuçların açıklanmasının ardından sürecin detaylarını sorgulamaya başladı. Peki, BİLSEM sınav sonuçları sonrasında itiraz işlemleri nasıl yapılacak? İşte, konuyla ilgili detayı bilgiler

16.03.2018Gündem
BİLSEM sınav sonuçları sonrasında itiraz nasıl yapılır

BİLSEM sınav sonuçları sonrasında itiraz nasıl yapılır?

BİLSEM sınav sonuçları açıklamasının ardından sürecin detaylarına odaklanan veliler, itiraz sürecinin nasıl işlediğini sorgulamaya başladı. BİLSEM sınav sonuçları ile yeteneklere özel eğitim alacak olan öğrenciler, bu eğitimleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından özel olarak seçilen eğitimcilerden görecek. Peki, MEB'in açıkladığı BİLSEM sonuçları ardından itiraz nasıl gerçekleştirilecek? İşte, detaylı bilgiler

19.03.2018Gündem
BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak

BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

BİLSEM sonuçları için velilerin meraklı bekleyişi devam ediyor. Dönem başından bu yana komisyon değerlendirmesi, grup tarama uygulaması ve biretsel değerlendirme gibi aşamalara tabi tutulan öğrenciler, BİLSEM bireysel değerlendirme sonuçları ile dönemi kapatmış olacak. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen değerlendirmeler, belirlenen tarihte velilerin erişimine açılacak. Peki, bireysel değerlendirmenin yapıldığı BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, merakla araştırılan sürecin detayları

13.06.2018Eğitim
BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak Sonuç tarihi değişti

BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak? Sonuç tarihi değişti

BİLSEM 2018 bireysel değerlendirme sonuçlarının açıklanacağı tarihe yönelik araştırmalar devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2018 takvimine göre, BİLSEM sonuçları 20 Haziran'da açıklanacaktı ancak son tarihinde değişikliğe gidildi. Peki, BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

21.06.2018Gündem
BİLSEM sonuçları için MEBden tarih değişikliği... BİLSEM bireysel sonuçları ne zaman açıklanacak

BİLSEM sonuçları için MEB'den tarih değişikliği... BİLSEM bireysel sonuçları ne zaman açıklanacak?

MEB (Milli Eğitim Bakanlığı), BİLSEM 2018 sonuçlarının açıklanacağı tarihte güncellemeye gitti. Daha önce yapılan duyuruda BİLSEM bireysel değerlendirme sonuçlarının 20 Haziran'da açıklanacağı bildirilmişti. Öğrenciler, 1, 2, ve 3. sınıflar bireysel sonuçlarını öğrenci kimlik numarası ile birlikte http://www.meb.gov.tr adresinden öğrenecekler. Peki, BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

21.06.2018Gündem
BİLSEM bireysel sınav sonuçları ne zaman açıklanacak İşte MEBin verdiği tarih

BİLSEM bireysel sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte MEB'in verdiği tarih

BİLSEM bireysel sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu sınava katılım sağlayan adaylar tarafından araştırılmaya başlandı. Bilim ve Sanat Merkezleri, okul öncesi eğitim, ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki özel yetenekli öğrencilerin girdiği 2018 BİLSEM sonuçları için geri sayım başladı. Peki, BİLSEM bireysel sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte MEB'in verdiği tarih.

10.07.2018Eğitim
BİLSEM sınav sonuçları MEB tarafından açıklandı | MEB BİLSEM sonuç sorgulama sayfası

BİLSEM sınav sonuçları MEB tarafından açıklandı | MEB BİLSEM sonuç sorgulama sayfası

2 Nisan- 6 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen BİLSEM bireysel değerlendirme sonuçları, adayların erişimine açıldı. Sonuçların açıklanmasının ardından öğrenciler, yerleşmeye hak kazanıp kazanmadığını sorgulamak istiyor. Peki, BİLSEM sonuçları nasıl ve nereden sorgulanır?

13.07.2018Eğitim
BİLSEM kayıtları için son 2 gün

BİLSEM kayıtları için son 2 gün!

BİLSEM sonuçları bilgisine göre Bilim Sanat Merkezlerinde eğitim almaya hak kazanan öğrenciler için kayıt tarihleri başladı. Yerleştirme sonuçlarında adı yer alan öğrencilerin kayıt işlemleri 7 Eylül tarihine kadar devam edecek.

5.09.2018Eğitim
BİLSEM sonuçları sorgulama ekranı ne zaman açılacak

BİLSEM sonuçları sorgulama ekranı ne zaman açılacak?

Velilerin BİLSEM sınav sonuçları için araştırmaları devam ediyor. Özel yetenek sahibi öğrencilerin bu yeteneklerini keşfedebilmesi ve buna uygun eğitim alabilmesi için önem arz eden BİLSEM, sonuçları ile gündemde yer alıyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın mart ayının sonunda gerçekleştirdiği bir duyuru ile sonuç açıklanma sürecinin nisan ayına ertelendiğini açıklaması üzerine veliler tarih konusunda araştırmalarına başladı. Peki, BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

9.04.2019Gündem
BİLSEM sınav sonuçları için geri sayım başladı Resmi tarih açıklaması

BİLSEM sınav sonuçları için geri sayım başladı! Resmi tarih açıklaması

Özel yetenek sahibi çocukların bu yeteneklerinde uzmanlaşmasına olanak sağlayan BİLSEM için gözler sınav sonuçlarına çevrildi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan değerlendirme sonucuna göre velilerin erişimine açılacak olan BİLSEM sınav sonuçları için geçtiğimiz günlerde tarih açıklaması gelmişti. Peki, BİLSEM sınav sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

15.04.2019Eğitim
BİLSEM sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Tarih belli oldu

BİLSEM sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu

Bilim ve Sanat Merkezleri'nin okul öncesi eğitim, ilkokul, ortaokul ve lise çağındaki özel yetenekli öğrenciler için uyguladığı BİLSEM sınavının sonuçları için öğrenci ve velilerin heyecan dolu bekleyişi devam ediyor. Peki, BİLSEM sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

17.04.2019Gündem
Bilsem sonuçları için MEBten saat bilgisi geldi - 2019 BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak

Bilsem sonuçları için MEB'ten saat bilgisi geldi - 2019 BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bilsem grup tarama uygulama sonuçları için nefesler tutuldu.BİLSEM tanılama sürecinde gerçekleşen başvuru sayısının öngörülenin çok üzerinde olması nedeniyle grup tarama uygulama süreci uzatılmış, takvim değişikliği zorunlu hâle gelmişti. Yapılan revizeyle sonuçların 19 Nisan'da açıklanacağı duyurulmuştu. MEB'ten bugün saat bilgisi de geldi. Peki, Bilsem sonuçları saat kaçta açıklanacak?

19.04.2019Gündem
BİLSEM sonuçları açıklandı, taban puanlar belli oldu

BİLSEM sonuçları açıklandı, taban puanlar belli oldu!

Özel yetenekli olduğu belirlenen öğrencilere eğitim veren BİLSEM için sınav sonuçları erişime açıldı. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan veriye göre yaklaşık 800 bin öğrencinin değerlendirmeye tabi tutulduğu BİLSEM sınav sonuçları kurumun resmi internet sitesinden sorgulanabilecek. İşte, BİLSEM sınav sonuçları sonrası öğrenci velilerinin merak ettiği taban puanlar

19.04.2019Gündem
BİLSEM bireysel değerlendirme sınavı ne zaman

BİLSEM bireysel değerlendirme sınavı ne zaman?

BİLSEM grup tarama sonuçları ardından bireysel değerlendirme sınavı için heyecanlı bekleyiş başladı. Taban puanların bu dönem neden değişiklik gösterdiğini de açıklayan Milli Eğitim Bakanlığı, 2018-2019 takvimiyle BİLSEM tarihlerini bildirmişti. Peki, ikinci aşama olan BİLSEM bireysel değerlendirme sınavı ne zaman? İşte, BİLSEM sonuçları ve bireysel değerlendirme süreci hakkında bazı bilgiler

20.04.2019Gündem
BİLSEM sonuçları nereden öğrenilir 2019 BİLSEM sınav sonuç ekranı

BİLSEM sonuçları nereden öğrenilir? 2019 BİLSEM sınav sonuç ekranı

BİLSEM sınav sonuçları, 19 Nisan Cuma günü öğrenciler ve velilerin erişimine açıldı. Yurdun birçok noktasında gerçekleştirilen ve binlerce kişinin katılım sağladığı BİLSEM sınavının sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet sitesi aracılığıyla sorgulanabiliyor. Peki, Bilim ve Sanat Merkezlerinde eğitim görmek isteyen öğrenciler, bu sürecin ardından nelerle karşılaşacak? İşte, BİLSEM sınav sonuçları ve detaylı bilgiler

23.04.2019Gündem
BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak MEB tarih verdi

BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB tarih verdi!

22 Nisan ile 12 Temmuz tarih aralığında tamamlanan BİLSEM mülakatları tamamlandı. Bireysel değerlendirme aşamasının geride kalması ile, öğrencilerin velilerin sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihe kilitlendi. Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden açıklanması beklenen BİLSEM bireysel değerlendirme sonuçları, öğrenci bilgileri ile öğrenilebilecek. Peki, BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

12.07.2019Eğitim
BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak

BİLSEM sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bireysel değerlendirmeye tabii olan öğrencilerin katıldığı BİLSEM mülakatında meraklı bekleyiş devam ediyor. 19 Temmuz tarihinde açıklanması beklenen BİLSEM mülakat sonuçları ile ilgili gözler Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılacak açıklamaya çevrildi. Peki, BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Sonuçlar için tarih belli oldu mu? İşte, o konu hakkında bilgiler.

22.07.2019Gündem
BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak MEB tarih verdi

BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB tarih verdi

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından gerçekleşen BİLSEM mülakatlarının ardından, sonuçların açıklanacağı tarih gündemde yer almaya devam ediyor. 19 Temmuz'da açıklanması beklenen BİLSEM mülakat sonuçları ile ilgili Bakanlıktan açıklama geldi. Peki, BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? BİLSEM sonuçları nereden öğrenilecek? İşte, o konu hakkında bilgiler.

29.07.2019Gündem
MEB duyurdu BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

MEB duyurdu! BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Özel yetenekli öğrencilerin katıldığı BİLSEM mülakat sonuçları öğrenci ve velilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Mülakat sınavında başarı sağlayan öğrenciler, sınav sonuçlarına MEB'in internet sitesi MEBBİS üzerinden erişim sağlayacaklar. Peki, BİLSEM mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, BİLSEM mülakatlarıyla ilgili merak edilen bilgiler.

9.08.2019Gündem
BİLSEM bireysel mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak MEB yanıtladı

BİLSEM bireysel mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB yanıtladı

BİLSEM bireysel değerlendirme sonuçları için geri sayım sabah saatlerinden itibaren devam ediyor. Peki, BİLSEM sonuçları nereden açıklanacak ve nasıl öğrenebilecek? BİLSEM bireysel değerlendirme sınavında başarılı olan öğrencilerin kayıtları ne zaman yapılacak? İşte, BİLSEM bireysel değerlendirme sonuçları hakkında bazı bilgiler

21.08.2019Gündem
BİLSEM sınav sonuçları nasıl öğrenilir BİLSEM kayıtları ne zaman başlıyor

BİLSEM sınav sonuçları nasıl öğrenilir? BİLSEM kayıtları ne zaman başlıyor?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 13 Mayıs- 9 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen BİLSEM bireysel değerlendirme sonuçları açıklandı. 2019 BİLSEM bireysel değerlendirme sonuçları MEB'in internet sitesi üzerinden erişime açıldı. Sınavda başarı sağlayan öğrenciler, BİLSEM'e kayıt hakkı elde edecekler. Peki, BİLSEM sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, o konu hakkında bilgiler.

21.08.2019Gündem
Otomobil, müzik, resim ve hayvan seven bir kabine

Otomobil, müzik, resim ve hayvan seven bir kabine

Seçimler yapılır, hükümetler kurulur. Gözler ve dikkatler hep bu hükümetlerin siyasi duruşlarına, siyasi profillerine kilitlenir. Ne kadar solda, ne kadar sağda oldukları, ne kadar şahin ya da güvercin durdukları, milli görüşten mi, radikal kökenden mi geldiklerine bakılır.

7.12.2002Kelebek
Otomobil, müzik, resim ve hayvan seven bir kabine

Otomobil, müzik, resim ve hayvan seven bir kabine

Seçimler yapılır, hükümetler kurulur. Gözler ve dikkatler hep bu hükümetlerin siyasi duruşlarına, siyasi profillerine kilitlenir.

7.12.2002Kelebek
Özkaya: Gerektiği zaman çekilmesini bilirim

Özkaya: Gerektiği zaman çekilmesini bilirim

Yargıtay Başkanı Özkaya, Çakıcı ile ilgili iddialarla şahsında yargının yıpratıldığını ve Yargıtay'a hakaret edildiğini söyledi. Linç baskısı altında olduğunu kaydeden Özkaya "Altından ev verseler tenezzül etmem. Gerektiği zaman çekilmesini bilirim" dedi.

21.08.2004Gündem
Medyadan : MUHTELİF

Medyadan : MUHTELİF

Bush’un gözünü bürüyen kan – Hastaneye sandviçi nasıl sokmuş – Şok’un zâârif sakso esprisi – Milletvekilleri ne iş yapar – Biz bıldırcın mıyız yahu – Türkler dünyaya nasıl insanlık derse vermiş – Santim hesabıyla kitap tanımını – Erdoğan, imam, cemaat – Toplu Konut İdaresi ahır da yapsın – Bozkurt işaretine kardeş geldi – Müşerref ılımlı İslam adımları atıyormuş – Le Pen’in bizden fena halde gö(z)ü korkmuş...vs alıntılar

23.01.2005Kelebek
Gücümüzü birleştirdik markamız sarsılmadı

Gücümüzü birleştirdik markamız sarsılmadı

Tayvanlı BenQ’ya satılan Siemens Communications’ın yeni CEO’su Clemens Joos, BenQ’yu ‘Asya’nın Almanları’ diye tanımladı. Joos, ‘Başkaları gibi ilkel değil, profesyonel birleşme planladık. Gücümüzü birleştirdik, markamız da sarsılmadı’ dedi.

2.07.2005Ekonomi
Naklen RTÜK uyarısı

Naklen RTÜK uyarısı

RTÜK Başkanı, "Hakemleri arenanın içine atar gibi insanların önüne atmak ne kadar doğru? Kendisini savunamayanları eleştirirken, dikkat edin. Takınılan tutum ve kullanılan üslup sorunları arttırmaya yönelik" dedi.

2.10.2007Futbol
Delgado: Liverpoolla 10 kere oynasak böyle bir sonuç çıkmaz

Delgado: Liverpool'la 10 kere oynasak böyle bir sonuç çıkmaz

Beşiktaş'ın Arjantinli futbolcusu Matias Emilio Delgado, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nden gruptan çıkabileceklerini söyledi.

4.12.2007Futbol
Çankaya adımı bir rol model olmalı

Çankaya adımı bir rol model olmalı

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz ve bazı belediye meclis üyeleriyle ilgili suç duyurusunda bulunmalarını "Türkiye’nin güvene; kamu yönetiminin dürüstlükle ve ’herkes için adalet’ anlayışıyla işlediğini görmeye ihtiyacı vardı" diye değerlendirdi.

24.12.2008Gündem
Böyle kepazelik görmedim

'Böyle kepazelik görmedim'

Ergenekon soruşturmasıyla ilgili olarak Kanada’dan yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Tuncay Güney, 2001'de yapıldığı iddia edilen polis sorgusunda, Ergenekon örgütünün çekirdek kadrosunda komutanlar bulunduğunu öne sürdü ve eski Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı’nın da adını verdi. Karadayı’nın, soruşturma sürecinde Ergenekon örgütünün “1 numara”sı olduğu söylentileri de çıkarılmıştı.

16.01.2009Gündem
Aşk için  değişmem

Aşk için değişmem

Nefes kesen bir bölümle sezon finali yapan “Kuzey Güney”in fanatik izleyicileri, yeni bölümlerin başlamasına iple çekiyor.

5.08.2012Kelebek
Erbakan “sen haklıymışsın” dedi

Erbakan “sen haklıymışsın” dedi

Eski Bakanlardan Mehmet Ağar, Libya gezisine itiraz ettiği Necmettin Erbakan’ın dönüşte kendisine, “Sen haklıymışsın” dediğini açıkladı.

10.11.2012Gündem

Yazar Sonuçları

Baharın gülleri açtı

KARLI, yağmurlu havalar içimi o kadar daraltmış ki dün otomobilimle işe gelirken yolu uzattım ve Boğaz’ın bir ucundan neredeyse diğer ucuna kadar gittim.

10.03.2006

Zeytin gözlü prensesim benimle evlenir misin?

Yaşadığımız onca olaya rağmen hâlâ aşığım sana. Hayat çok kısa, esas olan aşk, sevgi. Ben bunları bir tek sende buldum, sende yaşadım. Benim hayatıma anlam katan sensin...

26.10.2012