MENÜ

Bilgim Doktorası

Bilgim Doktorası ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bilgim Doktorası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5 Bilgim Doktorası haberi bulunmuştur.

Bilgim Doktorası Haberleri

İçimde bir dekorasyon canavarı varmış

İçimde bir dekorasyon canavarı varmış

Biz onu hep moda ve tekstil sektörünün içinde gördük. Ama Başmüzakereci Egemen Bağış'ın eşi Beyhan Hanım geçen ekim ayında herkesi şaşırttı ve büyük takdir toplayan dekorasyon markası Anatoli'yi yarattı. Kendisi takip etmediğini söylese de markası devlet erkanının da hediyelik eşya gözdesi haline geldi. Beyhan Bağış'la yooistanbul ile ortaklaşa verdiği davette konuştuk.

11.02.2012Kelebek
Ona göre din ile evrim arasında uzlaşmaz bir çelişki yok

Ona göre din ile evrim arasında uzlaşmaz bir çelişki yok

Francisco Ayala, misyoner olmak için 5 yıl ilahiyat okumuştu ama Hıristiyanlığı yaymaya gayret eden bir rahip yerine genetik ve evrimsel biyoloji profesörü oldu. Şimdi 75 yaşında dünyayı dolaşıp evrim teorisini anlatıyor.

25.04.2009Gündem
Kusursuz cinayetin sırrını biliyorum

Kusursuz cinayetin sırrını biliyorum

Ben bunun bir haksızlık olduğunu düşünüyorum. Profesör Sevil Atasoy’u görevden almanın. Yanlış anlamayın, ona değil, bize haksızlık. Adli Tıp’ı derlemiş toplamış, başka ülkelere model oluşturacak bir sistem kurmuş biri, Türkiye’yi dışarıda kendi alanında temsil eden biri, görevinde kalmalıydı. Çünkü o bizim yüzümüzün akı... Becerikli, başarılı...

25.06.2005Kelebek

Yazar Sonuçları

40 yaş kadını için şart: Omega-3

“Karatay Diyeti”ni orada burada duymuştum ama Profesör Canan Karatay kimdir, nasıl biridir bir fikrim yoktu. Bu röportajı yapma sebebim, onu daha yakından tanımaktı.

5.03.2012