MENÜ

Biber Gazı

Biber Gazı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Biber Gazı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Biber Gazı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 6.157 Biber Gazı haberi bulunmuştur.

Biber Gazı Haberleri

16.04.2000Gündem

16.04.2000Gündem
Travestilere Balyoz Timi

Travestilere 'Balyoz Timi'

Ankara Emniyet Müdürlüğü, olay çıkaran travestileri etkisiz hale getirmek için özel bir ekip kurdu. "Balyoz Timi" adı verilen özel birimde görev yapacak personelin tamamının uzak doğu sporlarında uzman olduğu bildirildi.

15.08.2001Gündem
Çevik Kuvvete biber gazı teşhisi

Çevik Kuvvet'e biber gazı teşhisi

Doç Dr. Alada'nın, gözüne biber gazı sıkan polislerden şikáyetçi olması üzerine 400 Çevik Kuvvet görevlisi yüz yüze teşhise getirildi.

8.01.2002Gündem
Hem işgalci, hem güçlü

Hem işgalci, hem güçlü

Küçükbakkalköy'de toplu konut alanındaki gecekonduların yıkımında meydan savaşı çıktı. Zabıta ve yıkım ekipleri dövüldü. Çevik Kuvvet polisleri atılan taşlarla yaralandı. 20 kişi gözaltında.

31.07.2002Gündem
Savaşa tekbirli hayır

Savaşa tekbirli hayır

Çeşitli kentlerde dün de ‘Savaşa hayır’ mitingleri düzenlendi. Radikal İslamcılar ile İHD'nin, Ankara'daki mitinginde, ‘‘Kahrolsun ABD’’ ve ‘‘Allahüekber’’ sloganları birbirine karıştı. Sıhhiye Abdi İpekçi Parkı'ndaki mitinge, Mazlum Der ve İHD üyeleri birlikte katıldı.

19.01.2003Gündem
Barış eyleminde araba taşladılar

Barış eyleminde araba taşladılar

Taksim Meydanı girişinde savaş karşıtı basın açıklaması yaptıktan sonra Abdullah Öcalan lehine slogan atan HADEP'li grup yoldan geçen araçları taşladı.

9.02.2003Gündem
Biber gazı şakasını terör saldırısı sandılar: 21 ölü

Biber gazı şakasını terör saldırısı sandılar: 21 ölü

ABD'nin Chicago kentindeki bir gece kulübünde dün sabaha karşı çıkan kavga sırasındaki izdihamda 21 kişi öldü, çoğu ağır olmak üzere çok sayıda kişi yaralandı.

18.02.2003Dünya
ABDde gece kulübünde yangın: 54 ölü

ABD'de gece kulübünde yangın: 54 ölü

ABD'nin Rhode Island eyaletinin West Warwick şehrinde, bir gece kulübünde çıkan yangında ilk belirlemelere göre 54 kişinin öldüğü bildirildi.

21.02.2003Dünya
Savaş ve barış

Savaş ve barış

Irak'taki savaşı protesto etmek için dün Taksim ve Tepebaşı'nda düzenlenen 3 eylemden ikisine polisin müdahalesi sonucu savaş manzaraları yaşandı. AKM önünde kadın ve çocukların düzenlediği eylemde ise barış şarkıları söylendi.

29.03.2003Gündem
Erdoğanın evinin önünde F tipi protesto

Erdoğan'ın evinin önünde 'F tipi protesto'

F tipi cezaevlerini protesto etmek amacıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Üsküdar Emniyet Mahallesi'ndeki evinin önünde gösteri yapmak isteyen gruba, polis tarafından biber gazı ve cop kullanılarak müdahale edildi. Müdahale sonucu 10 gösterici gözaltına alındı.

29.06.2003Gündem
Başbakan’ın evine yaklaşamadılar

Başbakan’ın evine yaklaşamadılar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Üsküdar'daki evinin önünde F tipi cezaevlerini protesto etmek isteyen Tutuklu ve Hükümlü Yakınları Derneği üyelerine polis izin vermedi.

29.06.2003Gündem
MHP’lilerden büyük protesto

MHP’lilerden büyük protesto

Irak'ta 11 subay ve astsubayımızın ABD silahlı güçleri tarafından gözaltına alınmasını protesto amacıyla ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu'na yürümek isteyen MHP'li bir grup, polisin müdahalesiyle dağıtıldı.

6.07.2003Gündem

Yazar Sonuçları