MENÜ

Bi Fikrin Mi Var

Bi Fikrin Mi Var ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bi Fikrin Mi Var haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 25 Bi Fikrin Mi Var haberi bulunmuştur.

Bi Fikrin Mi Var Haberleri

Günlerce tartışılmıştı... Organik hoşaf tartışmasında taraflar konuştu

Günlerce tartışılmıştı... Organik hoşaf tartışmasında taraflar konuştu

TRT Haber’de yayımlanan, “Bi Fikrin Mi Var” adlı yarışmasında finale kalan ‘organik hoşaf’ projesinin sahibi Kübra Ağca, “Programın amacı fikrin ticari potansiyeliydi. Projeme bu açıdan önem verildi. ‘Alzheimer çipi’ projesini elediğim iddiaları doğru değil” dedi. Aynı yarışmaya Alzheimer çipi projesiyle katılan Alp Onur ve Bora Çıbıkçı ise, “Yarışmada organik hoşaf projesiyle eşleşmemiş olmamıza rağmen sosyal medyada bir yanlış anlaşılma oldu” dedi.

10.08.2017Gündem
“yavuz diye bi çocuk” var, izlemeniz lazım

“yavuz diye bi çocuk” var, izlemeniz lazım!

Açık Mikrofon kültürü memlekette sanılandan daha da yaygın aslında. İşte bu kültürün son dönemde en önde gelen temsilcilerinden biriyle beraberiz bu hafta, Yavuz Günal 73. sayımızın Tanıyalım sayfasında.

4.12.2017Kampüs
Serzenişli bir tarzım var Yapı meselesi... Anlatabiliyo muyum

Serzenişli bir tarzım var Yapı meselesi... Anlatabiliyo muyum!

Recep İvedik, komedyen Şahan Gökbakar’ın televizyon programı için yarattığı hayali bir karakterdi. İvedik, televizyona çıktığı ilk günden itibaren seyircilerin sevgisini kazandı. İnternetteki maceralarının videoları hayranları tarafından beş milyon kez tıklandı. Recep İvedik karşısındakine aklından geçeni lafı sakınmadan söylüyor, kendini asabi, kompleksli ve agresif olarak tanımlıyordu. Şimdilerde İvedik, 22 Şubat’ta vizyona girecek ilk sinema filminin heyecanı içinde. Biz de ona herkesin merak ettiği soruları yönelttik.

19.02.2008Kelebek

Ver oradan 6 şapka

Yaşamınızla ilgili önemli bir anı nasıl yaşarsınız? Önemli bir toplantıda neye göre konuşursunuz? Hayati bir kararı nasıl alırsınız? Neye göre düşünür, neye göre karar verir ve neye göre bir kararınızı bekletirsiniz?

26.04.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Adabı vardır ıslak mendilin

Vakit çalan, dikkat dağıtan, şarj bitiren, bazen kişiye kendini yetersiz hissettiren, kıskandıran, insanı insana kırdıran, her şeye rağmen tiryakisi olduğumuz ve çekirdek çitler gibi başladıktan sonra bir türlü bırakamadığımız sosyal medyada gün geçmiyor ki yeni bir enteresanlık karşımıza çıkmasın.

8.01.2019

Kadının derdi

Havva’dan bu yana...

Hadi bırakalım Havva’yı, anneannemize kadar gidelim.

9.03.2007

Rober Hatemo’nun çok işi var berberinin daha çok...

Burası, kimi zaman "At bi’ kemik" tadında konu dilendiğimiz, kimi zaman da "isteyin çalalım; pardon yazalım" tadında hizmet veren pek interaktif, bir şey ya... (Pek muhterem okur; okumaya niyetliysen, bu yazı lisandan yana hafif mutant, parantezden yana da tabiri caizse manyak edilmiş bir şekilde seyredecek; uyarmadı deme.)

2.02.2007

Düşün taşın, taşın düşün

Bu aralar hayat bana aile saadetinden yana görünmüş olsa gerek.

20.01.2007

Punk Shui: Evi tanınmayacak hale getirme sanatı

Feng Shui hadisesini bilenler vardır aranızda. "Evi toplayıp huzur bulma sanatı" diyeceğim; takipçilerinin elinden kurtulsam, çocukların ve kocasının arkasını toplamaktan bıkmış ev kadınlarından kurtulamayacağım.

4.08.2006

Ortaya karışık klip alemi

Sabahtan beri müzik kanalları arasında zaplıyorum. Sabahtan beri derken de abartmıyorum...

30.09.2005

Erkek, utangaç kadın seviyor

İKİ erkek okurumdan iki ayrı e-mail geldi geçenlerde. İkisi de kızları anlatıyor. Anlattıkları taban tabana zıt olmasına rağmen neticede aynı kapıya çıkan bir husus var. Kızların bilmesi gereken. Bari duyurayım dedim.

16.03.2005

Ne var ne çok Ercan Bey?

Ercan Bey, Ercan'ım; aşkım, tatlım, servi boylum, yakışıklım...

7.06.2003