MENÜ

Beyaz Elbise

Beyaz Elbise ile ilgili tüm haberleri, son dakika Beyaz Elbise haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Beyaz Elbise haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 2.310 Beyaz Elbise haberi bulunmuştur.

Beyaz Elbise Haberleri

44 bedenin üzerinde seksi kıyafet üreten marka

44 bedenin üzerinde seksi kıyafet üreten marka

Dünyanın en büyük ‘‘büyük beden imparatorluğu’’ ABD'de bulunuyor. 2200 dükkanıyla Charming Shoppes Inc'ın şemsiyesi altında Catherine's Big Size, Fashion Bag ve Lane Bryant gibi markalar var.

7.02.2003Gündem
MEDYADAN : Mag-azin

MEDYADAN : Mag-azin

Ahu Tuğba’yı kovalayan paralı beş kısmet – Gözü kadında olmayan erkekler – Aşk yok seks var – Kalburüstü ve elek altı Türk sosyetesinden seçmeler – Kredi kartı limitini kaça bağladılar – Naomi komşuda pişerse bize de düşer mi – Düzeyli aşklar kontürlü başlar – Genç kızımızın baş döndüren sanat kariyeri – Feministler kusura bakmasın ama Avşarlar eski ve köklü bir aile olmak zorunda – Sponsor olarak seks şoplarla anlaştım... vs

9.02.2003Kelebek
Dünya modasına yön veren en güçlü 30 kişi

Dünya modasına yön veren en güçlü 30 kişi

Pazar günleri yayımlanan İngiliz The Observer Gazetesi, bir uzmanlar grubuna moda dünyasının en büyük isimlerini sordu.

14.02.2003Gündem
Dünya modasına yön veren en güçlü 30 kişi

Dünya modasına yön veren en güçlü 30 kişi

Pazar günleri yayımlanan İngiliz The Observer Gazetesi, bir uzmanlar grubuna moda dünyasının en büyük isimlerini sordu. Ortaya çıkan 30 kişilik listede Fransız Yves Saint Laurent'dan Kıbrıslı Hüseyin Çağlayan'a kadar birçok tasarımcı yer aldı.

14.02.2003Gündem
Önlük devri bitiyor

'Önlük' devri bitiyor

İlkokullarda kıyafet, belirli kurallara uyulması koşuluyla serbest bırakılıyor. Öğrenciler "renk ve model bakımından sade" kıyafetler giyebilecek.

5.03.2003Gündem
Önlük devri bitiyor

'Önlük' devri bitiyor

İlkokullarda kıyafet, belirli kurallara uyulması koşuluyla serbest bırakılıyor. Öğrenciler "renk ve model bakımından sade" kıyafetler giyebilecek. Tek tip forma giyilmesi uygulamasına son vermek amacıyla, ''Milli Eğitim Bakanlığı ile Diğer Bakanlıklara Bağlı Okullardaki Görevlilerle Öğrencilerin Kılık-Kıyafetlerine İlişkin Yönetmelik''te değişiklik yapılacak.

5.03.2003Gündem
Hint güzeli Ebru Gündeş

Hint güzeli Ebru Gündeş

Ebru Gündeş önceki günkü şov programının çekimlerine Hintli kostümüyle katıldı. Gündeş, programında uzun süre Hindistan'da kalan oryantal Tanyeli'yi taklit etti. Gündeş, Tanyeli'nin gösterdiği Hintlilere özgü dans figürlerini yaparken zorlandı.

7.03.2003Gündem
Üçüz karateciler

Üçüz karateciler

Ayben, Aylin ve Aysin yedi yaşındalar. Anneleri ev kadını, babaları bir balıkçıda tezgahta çalışıyor. Aileleri yoksul, ama şansları doğdukları gün açıldı. Çünkü üçüzdüler! Reklam ajanslarının ilgisini çektiler. Henüz ikinci sınıftalar, ama mankenlik ve fotomodellik yaparak eve para getiriyorlar. Üstelik, karatenin kata dalında yeşil kuşakları var.

15.03.2003Kelebek
Gecelerin acılı türkücüsü aslında memur kütüphaneci

Gecelerin acılı türkücüsü aslında memur kütüphaneci

47 yıllık yaşam hikayesinde yoksulluk, acı, kırık bir aşk hikayesi, kız kaçırma, kan davası dahil her şey var. ‘‘Beni besleyen de yaşamım. Acısız sanatçı olmaz’’ diyor Hasan Karadaş. Daha ilkokul yıllarında, Yılmaz Güney'in Pire Nuri adlı filmini seyretmek için naylon ayakkabılarını satıp bilet aldığı günlerde, sinema oyuncusu olmaya karar vermiş.

4.04.2003Kelebek
Gelinlikleri gelin tasarlıyor

Gelinlikleri gelin tasarlıyor

Vakko'nun gelinliklerini Hakko ailesinin gelini olan Marina Elhadef (26) tasarlıyor. Vitali ve Alber Hakko'nun ablası Bella Elhadef'in gelini olan Marina Elhadef, Londra'da moda tasarımı okuduktan sonra New York'ta gelinlik ve iç çamaşırı konusunda çalışmış.

25.04.2003Gündem
İçkileri Red Bull-votka fetişleri marka felsefeleri pozitif olmak

İçkileri Red Bull-votka fetişleri marka felsefeleri pozitif olmak

1990'lı yıllardan itibaren büyük kentlerde hızla yaygınlaşan club kültürü ve clubber'lar akademik araştırma konusu oldu. İzmir'deki clubber'lar arasında yedi ay yaşayan 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Fırat Kutluk dinledikleri müzikten hayata bakışlarına kadar bu yeni alt kültürü inceledi.

31.05.2003Gündem
Babalar hediyede anneyi karne desteğiyle geçti

Babalar hediyede anneyi karne desteğiyle geçti

Okulların kapanması nedeniyle karne hediyeleri için yapılan alışveriş de eklenince Babalar Günü'nde kredi kartlarıyla yapılan alışveriş Anneler Günü'nü geçti. Anneler Günü'nde kredi kartı ile 145.7 trilyon liralık alışveriş yapılırken, Babalar Günü alışveriş tutarı 195.6 trilyona ulaştı.

17.06.2003Ekonomi
Benim mesleklerim-2

Benim mesleklerim-2

Daha önce itiraf ettim size, bir zamanlar (mevsimine göre) balıkçı-yorgancı-faytoncu olmayı hayal ettiğimi. Sonra, bir gün, yattığım yerde düşündüm: Babam bana boşuna “maymun iştahlı” dememiş. Daha ne meslekler hayal etmişim meğer ben. Mesela...

2.07.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Acaba siz ne istiyordunuz?

‘‘Babamın küçük bir bakkal dükkánı vardı. Dükkán küçüktü ama yarısı boştu. Babam, mal alıp dükkána koyacak sermayeyi bir türlü denkleştiremezdi. Sermayenin yarısı müşterilerdeydi.

2.03.2003

Ohh, yüreğim serinledi!

‘‘Hahhaayt! Şu Hakan hıyarı da kendini yakışıklı sanıyor. Aslında sırık gibi bir herif.’’

9.03.2003

Beyaz tenliler daha iyi koca bulur

O Hint reklamını belki MTV'de görenleriniz olmuştur. İki genç kız yatak odasında oturmuş koyu bir muhabbete dalmışlar. Ten rengi daha açık olanın sevgilisi var ve dolayısıyla çok mutlu.

2.05.2003

Bu benim üçüncü Anneler Günüm

Yarın Anneler Günü... Benim üçüncü Anneler Günüm.

9.05.2003

Medya baronları balosu

DUBLIN

GAZETECİ denilen insan, sadece olayların değil aynı zamanda çelişkilerin de tanığıdır. İşte size güzel bir örnek:

10.06.2003

Türkiye’nin en seksi oteli: HILLSIDE SU

Seksi nedir?

Beynimizin içindeki ekranda multi-medya gösterisine dönüşebilecek bir şey mi? Yani o kadar büyük bir prodüksiyon mu? Bence değil.

4.07.2003