MENÜ

Beştepe

Beştepe ile ilgili tüm haberleri, son dakika Beştepe haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Beştepe haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.869 Beştepe haberi bulunmuştur.

Beştepe Haberleri

Sağanak yağmur İstanbulu felç etti

Sağanak yağmur İstanbul'u felç etti

İstanbul'u etkisi altına alan sağanak yağış nedeniyle 368 ev ve işyerini su bastı. Cadde ve altgeçitlerde su toplanması ulaşımı aksatıyor. Yağış perşembeye kadar sağanak halinde sürecek.

20.08.2001Gündem
Tufan gibi yağmur

Tufan gibi yağmur

Yaz boyunca sıcaklardan kavrulan İstanbul, bu kez de Nuh Tufanı'nı andıran yağmurlara teslim oldu. Birçok ev ve işyerini su bastı. Tıkalı ızgaralar yine geçit vermedi, yollar nehirlere döndü, yıldırımlar düştü.

20.08.2001Gündem
Ankarada eylem günü

Ankara'da eylem günü

Abdi İpekçi Parkı'nda yapılacak kitlesel basın açıklaması nedeniyle Türk-iş, DİSK, KESK ve HAK-İŞ'e bağlı işçi ve memurlar Hipodrom, Beştepe Kavşağı ve Kolej Kavşağı'nda toplanmaya başladılar.

9.11.2001Gündem
Terfi eden ve görev süreleri uzatılan komutanların tam listesi

Terfi eden ve görev süreleri uzatılan komutanların tam listesi

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer tarafından onaylanan Yüksek Askeri Şura kararı ile 30 Ağustos 2002 tarihinden geçerli olmak üzere bir üst rütbeye yükselen general ve amiraller; general ve amiralliğe yükselen albaylar ile görev süresi uzatılan generaller şöyle:

3.08.2002Gündem
Süreyyaya Gençler jesti

Süreyya'ya Gençler jesti

Avrupa şampiyonu atletimiz Süreyya Ayhan'a, Gençlerbirliği futbolcuları anlamlı bir jest yaptı. Önceki gün Kocaelispor galibiyet primini alan kırmızı-siyahlılar aralarında topladıkları parayla Ayhan'a, Başkan İlhan Cavcav ve yönetim kurulu üyeleri ise milli sporcumuzun antrenörü Yücel Kop'a, birer Rolex saat hediye ettiler.

14.08.2002Spor
ANAP mitingi dönüşü facia

ANAP mitingi dönüşü facia

ANAP Genel Başkanı Mesut Yılmaz'ın Kahramanmaraş mitingine aile fertleriyle birlikte katılan Elbistan İlçe Başkanı Mehmet Yalavaç'ın (45) 4 çocuğu, dönüş yolunda kazada öldü.

27.10.2002Gündem
Yolcuların listesi

Yolcuların listesi

Kaçırılan THY uçağında bulunan yolcuların isimleri belli oldu. Uçağın yolcu listesi şöyle:

29.03.2003Gündem
40 üniversiteden 1500 gönüllü yarın okulları onaracak, doğayı temizleyecek

40 üniversiteden 1500 gönüllü yarın okulları onaracak, doğayı temizleyecek

Toplum Gönüllüleri Vakfı, yarın kutlayacağımız 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı alışılmışın dışında bir yöntemle kutluyor. 40 üniversiteden bin 500 gönüllü 4 ilde tamir gerektiren okulları onaracak, sağlık taramaları yapacak, huzurevlerini, Çocuk Esirgeme Kurumu'nun yuvalarını ziyaret edecek, doğayı temizleyecek.

17.05.2003Gündem
Kerem imzayı attı

Kerem imzayı attı

Galatasaray'ın yedek kalecisi Kerem İnan, başkent ekibi Gençlerbirliği ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Türkiye'nin en iyi üç kulübünden birine geldiğini söyleyen Kerem, "Gençlerbirliği'nin kalecisi Gökhan'ı da Ümit Milli Takım'dan tanıyorum. Aramızda dostça bir rekabet olacaktır." dedi.

3.06.2003Futbol
Bülent Akın G.Birliğinde

Bülent Akın G.Birliği'nde

Gençlerbirliği, İngiltere'nin Bolton Wandorers takımında forma giyen Bülent Akın'la 2 yıllık sözleşme imzaladı. Yuvaya döndüğü için mutlu olduğunu ifade eden Bülent Akın, "Beşiktaş'tan da teklif aldım. Ancak ücret konusunda anlaşamadık" dedi.

10.06.2003Futbol
Gençlerden 3 imza

Gençler'den 3 imza

Transfer çalışmalarını hızla sürdüren Gençlerbirliği, bugün Beşiktaş altyapısından 3 genç oyuncuya imza attırdı. Ali Cansun, Bülent Kocabey ve Ali Öztürk'ü 2 yılı opsiyonlu olmak üzere 5 yıllığına renklerine bağlayan Gençlerbirliği başkanı İlhan Cavcav, "Biz bir aileyiz, ben de onların babasıyım" dedi.

17.06.2003Futbol
Yeni Genel Sekreter Sarıışık

Yeni Genel Sekreter Sarıışık

Yüksek Askeri Şura'nın bugün sona eren ''Ağustos ayı olağan toplantısı''nda alınan kararlar açıklandı. Cumhurbaşkanı Sezer'in onayladığı kararlara göre, MGK Genel Sekreterliğine Orgeneralliğe terfi eden Şükrü Sarıışık atandı.

4.08.2003Gündem
3te 2 yenilendi

3'te 2 yenilendi

Donanma Komutanı Oramiral Özden Örnek Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na, Harp Akademileri Komutanı Orgeneral Halil İbrahim Fırtına ise Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na getirildi. Orgeneral rütbesinde olan 15 komutanlığın 10'unda değişiklik yapıldı.

4.08.2003Gündem