MENÜ

Beşiktaş - Belgrad Ormanları

Beşiktaş - Belgrad Ormanları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Beşiktaş - Belgrad Ormanları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 41 Beşiktaş - Belgrad Ormanları haberi bulunmuştur.

Beşiktaş - Belgrad Ormanları Haberleri

Yarın hizmete başlıyor Sadece hafta sonu kullanılabilecek

Yarın hizmete başlıyor! Sadece hafta sonu kullanılabilecek

Doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açılan ve yarın seferlere başlayacak D1 ve D2 hatları, hafta sonları hizmet verecek.

14.06.2019Ekonomi
İETTden İstanbullulara iyi haber Sadece hafta sonları...

İETT'den İstanbullulara iyi haber! Sadece hafta sonları...

İETT'nin, doğa yürüyüşü yapmak isteyen İstanbullular için açtığı D1 ve D2 numaralı hatlar, 9 Haziran'da sefere başlayacak.

7.06.2018Gündem
Maçka Parkı ağaçlarının peşinde...

Maçka Parkı ağaçlarının peşinde...

İstanbul’un sayılı yeşil alanlarından Maçka Parkı, şubat ayında tünel yapımı gerekçe gösterilerek sökülen 199 ağaçla gündeme gelmişti. İBB bu ağaçların başka yerlere nakledileceğini açıklamıştı. Dediğini yaptı da... Peki uygulama başarılı oldu mu? Uzmanlarla birlikte yeni yerlerinde inceleyip nedenleriyle durum raporu çıkardık: Sarıyer’deki çınarlarda ümit var ama Zekeriyaköy’e dikilen sedirlerin neredeyse tamamı kurudu.

12.05.2018Hürriyet Pazar
Leicester başardı sıra Beşiktaş’ta

Leicester başardı sıra Beşiktaş’ta

Beşiktaş’ı 3 sezon üst üste şampiyon yapan Gordon Milne, eski takımı Leicester City’den sonra Kara Kartal’ın da mutlu sona ulaşmasını  istediğini belirterek, “Eğer öyle olursa bu yıl 2 şampiyonluk birden yaşayacağım ve bu da hayatımın en mutlu anı olacak” dedi.

5.05.2016Futbol
Ben neden koşuyorum

Ben neden koşuyorum?

Daha önce hiç bu kadar uzun mesafe koşmadım. Çünkü aslında aklı başında biriyim. Peki geçen pazarki 36. Vodafone İstanbul Maratonu’nda ne işim vardı?

24.11.2014Hayat
Yağmurlu günde İstanbul’da yapılacak 10 şey

Yağmurlu günde İstanbul’da yapılacak 10 şey

Yağmur mevsimi çoktan geldi. İstanbul yağmurun en çok yakıştığı şehirlerden biri. Hem hüzünlü, hem de melankolik geçer yağmurlu günler İstanbul’da. Yapılacak çok şey vardır aslında. Tadı güneşli günlere kıyasla daha iyi çıkacak şeyler...

2.10.2009Seyahat
Bunlar olmadan bahar geçmez

Bunlar olmadan bahar geçmez

Kırda piknikten gölde sörfe, Ada turlarındam pazar kahvaltısına işte baharın vazgeçilmezleri... İstanbul Life dergisi sizin için derledi.

8.06.2007Seyahat
Bir haftada 5 kilo verdi

Bir haftada 5 kilo verdi

Diyetle 80 kiloya inen Beşiktaş'ın yıldızı, ‘‘5 kilo daha verene kadar diyete devam edeceğim’’ dedi.

29.12.2003Spor
Pikniğe İETT ile gidiyoruz

Pikniğe İETT ile gidiyoruz

Sıcaklar malum. Eğer siz de bu sıcaklarda bir yerlere gidemiyorsanız İETT'nin ‘‘Piknikli Günleri’’ size iyi gelecek. Bu yaz en gözde güzergah Beykoz-Riva hattı. Piknikli Günler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki yazı tam size göre.

9.08.2002Gündem
İETTden Piknikli Günler seferleri

İETT'den 'Piknikli Günler' seferleri

İETT, ''Piknikli Günler'' adı altında mesire yerlerine otobüs seferleri düzenleyecek. İETT Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Riva'ya her gün, Belgrad, Beykoz-Kaymakdonduran ve Florya Ormanları'na da hafta sonları gerçekleştirilecek olan seferler, 15 Haziran Cumartesi günü başlayacak ve eylül ayında sona erecek.

12.06.2002Gündem
Beşiktaş süper

Beşiktaş süper

Siyah beyazlı takımı dayanıklılık testinden geçiren antrenör Roland Koch, ‘‘Oyuncuların kondisyonları mükemmel. Bu takım sezon sonuna kadar koşar’’ dedi.

14.02.2002Spor
Ve Nihat gitti

Ve Nihat gitti

Beşiktaş'ın yıldızı, asbaşkan Yıldırım Demirören ve menajer Sinan Engin ile birlikte Real Sociedad yöneticileriyle masaya oturmak için İspanya’ya uçtu. İspanyol ekibi Nihat için Kartal'a 6 milyon dolar ve Jankauskas'ı önerdiği belirtildi.

19.11.2001Spor
Daum devrim istedi

Daum devrim istedi

Yönetimlerin görev sürelerinin yeterli olmadığını ifade edenAlman çalıştırıcı, ‘Avrupa’da yönetimler 4’er yıllık süre ile göreve geliyorlar. Çünkü 2 yılda ne yönetici, ne de teknik adam istediklerini yapabiliyor’ dedi.

5.10.2001Spor

Yazar Sonuçları

Bayramda Balyanları ve eserlerini keşfedin

İstanbul’u en çok bayram zamanı seviyorum, tüm şehir bana kalmış gibi geliyor. Bu bayramı Napolyon’un “Dünya tek bir ülke olsaydı, başkenti İstanbul olurdu” dediği şehirde geçirecekseniz size sıra dışı bir ailenin eserlerini ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Bir Ermeni aile olan Balyanlar, dışarıdan bakıldığında göze oldukça sade görünen, ancak süslemelerin daha çok içeride yoğunlaştığı eski Osmanlı tarzını tamamıyla ters yüz etmişler. Süsleme sanatının tüm inceliklerinin dış cephede de bonkörce kullanıldığı batı tarzını eserlerine uyarlamışlar. İstanbul’un neredeyse her köşesinde eserler bırakmışlar.

16.09.2016