MENÜ

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bergüzar Korel haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.183 Bergüzar Korel haberi bulunmuştur.

Bergüzar Gökçe Korel 27 Ağustos 1982 yılında İstanbul'da doğuştu., Türk oyuncudur. Tanju Korel, Hülya Darcan çiftinin kızlarıdır. Oyuncu Halit Ergenç'in eşidir.


Bergüzar Korel Haberleri

Perşembe’nin galibi yine “Vatanım Sensin” oldu

Perşembe’nin galibi yine “Vatanım Sensin” oldu

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Okan Yalabık, Levent Can, Fatih Artman, Ufuk Bayraktar, Şükran Ovalı, Pınar Deniz, Boran Kuzum, Miray Daner, Berker Güven gibi önemli isimlerin yer aldığı reyting rekortmeni dizisi “Vatanım Sensin” önceki akşam ekrana gelen yeni bölümü ile yine zirvedeki yer aldı.

17.11.2017Televizyon
Vatanım Sensinde, heyecan dorukta

"Vatanım Sensin"de, heyecan dorukta

"Vatanım Sensin"de, heyecan dorukta

15.11.2017Merkez
Ünlülerin en doğal halleri

Ünlülerin en doğal halleri

Saint Michel Fransız Lisesi gençlerin “ünlülük” kavramı üzerinde düşünmelerini sağlamak için Psychologies dergisinin danışmanlığında çarpıcı bir fotoğraf sergisi organize etti. Açılışı 8 Kasım’da yapılan “Ünlü-Ünsüz Uyumu” isimli sergi, Demet Evgar’dan Fazıl Say’a, Serkan Keskin’den Bergüzar Korel'e kadar birçok ünlünün fotoğrafını Beyoncé ve Rihanna’nın fotoğrafçısı Rodolphe Gonzalez’in merceğinden yansıtıyor.

13.11.2017Kitap Sanat
“Vatanım Sensin” yeni sezona zirvede başladı

“Vatanım Sensin” yeni sezona zirvede başladı

Kanal D’nin, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur Taylan, Durul Taylan, Burak Arlıel yaptığı, oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Okan Yalabık, Levent Can, Fatih Artman, Ufuk Bayraktar, Şükran Ovalı, Pınar Deniz, Boran Kuzum, Miray Daner, Berker Güven gibi önemli isimlerin yer aldığı “Vatanım Sensin” önceki akşam ekrana gelen yeni sezon ilk bölümü ile zirvedeki yerini aldı.

10.11.2017Televizyon
Vatanım Sensin’in Seher’i Şükran Ovalı kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

Vatanım Sensin’in Seher’i Şükran Ovalı kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Şükran Ovalı, sessizliğini Vatanım Sensin dizisiyle bozdu. En Şeref Meselesi’nde Derya karakterini canlandıran Şükran Ovalı, bu kez Seher olarak izleyici karşısına çıkacak. Peki Vatanım Sensin’in Seher’i Şükran Ovalı kimdir?

9.11.2017Televizyon
Vatanım Sensin son bölüm ile yeni sezona bomba gibi başladı İşte, Azizeli yeni bölüm fragmanı

Vatanım Sensin son bölüm ile yeni sezona bomba gibi başladı! İşte, Azize'li yeni bölüm fragmanı

Vatanım Sensin yeni sezona muhteşem bir başlangıç yaptı. Direnişin yeni sezon da devam ettiği dizide Cevdet yaşadığı büyük badireyi atlatmış ve sağlığına tekrar kavuşmuştur. Tedavi altında olduğu Londra'dan İzmir'e yeniden gelen Cevdet, Vatanım Sensin yeni sezonunda geri kalan misyonunu sürdürmektedir. İşte, etkileyici bir son bölümün ardından merakla araştırılan Vatanım Sensin 33. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

9.11.2017Televizyon
‘Vatanım Sensin’ dizisinin yeni bölüm fragmanlarında Azize neden yok Yeni sezon başlıyor

‘Vatanım Sensin’ dizisinin yeni bölüm fragmanlarında Azize neden yok? Yeni sezon başlıyor!

Vatanım Sensin dizisinin yeni sezon ilk bölümüne sayılı saatler kaldı. Kanal D ekranlarının soluksuz izlenen dizisi Vatanım Sensin bu akşam yeni sezonuyla ekranlarda olacak. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in başrolde olduğu dizinin yeni sezonunda Sevr Antlaşması döneminde yaşananlar ekrana taşınacak. İşte yeni bölüm fragmanları.

8.11.2017Magazin
Vatanım Sensin yeni sezonda kadroyu büyütüyor

Vatanım Sensin yeni sezonda kadroyu büyütüyor

Kanal D’nin yeni sezon bölümleri merakla beklenen ‘Vatanım Sensin’in yayın tarihi belli oldu. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in başrolde olduğu dizi, 9 Kasım’da izleyiciyle buluşacak.

3.11.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul oyuncuları kimlerdir Yeni sezon oyuncu kadrosu

Diriliş Ertuğrul oyuncuları kimlerdir? Yeni sezon oyuncu kadrosu

Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncuları, diziyi yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Oyuncu kadrosuna 8 yeni kişi katılan Diriliş Ertuğrul'da, yeni sezon oyuncuları on binlerce kişi tarafından merak edilmeye başlandı. İşte, diziye yeni katılan oyuncular ve geçtiğimiz sezonun oyuncularının yer aldığı Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncuları ve detaylı bilgiler

1.11.2017Televizyon
Moda devinden altın öneriler

Moda devinden altın öneriler

Moda devinden altın öneriler

31.10.2017Ankara
Vatanım Sensinin yeni sezonda Cevdet sürprizi... Yeni sezon ne zaman

Vatanım Sensin'in yeni sezonda Cevdet sürprizi... Yeni sezon ne zaman?

Vatanım Sensin'in yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet Komutan'ın yaşadığını gören dizi takipçileri, şimdi büyük bir heyecanla Vatanım Sensin yeni sezon tarihini araştırıyor. Peki haziran ayında sezon finali yapan Vatanım Sensin'in yeni sezonu ne zaman başlayacak?

29.10.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncuları kimdir İşte Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncu kadrosu

Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncu kadrosu

Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncuları kimdir sorusu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Diriliş Ertuğrul dizisi bu akşam yeni sezonu ve yeni oyuncu kadrosuyla ekranlarda yer alacak. Dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosunda yer alan isimler birçok izleyici tarafından oldukça dikkat çekti. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncuları kimdir? İşte, Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncu kadrosu.

25.10.2017Televizyon
Dostlar buluştu

Dostlar buluştu

Bergüzar Korel, hafta sonu yakın arkadaşı Esra Erol ve kardeşi Eda ile Vadistanbul’daydı.

23.10.2017Magazin
Moda’nın kalbi Yenimahalle’de atacak

Moda’nın kalbi Yenimahalle’de atacak

Moda’nın kalbi Yenimahalle’de atacak

23.10.2017Yenimahalle
Diriliş Ertuğrul oyuncuları kimdir Yeni sezon oyuncuları

Diriliş Ertuğrul oyuncuları kimdir? Yeni sezon oyuncuları

Diriliş Ertuğrul yeni sezon oyuncuları ile iddialı bir yıl geçirmeye hazırlanıyor. Birbirinden önemli isimlerle 4. sezona devam eden Diriliş Ertuğrul, oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Konusu kadar karakterlere değer katan oyuncuları ile de konuşulan Diriliş Ertuğrul, yeni sezonda yeni isimlerle devam edecek. İşte, merakla araştırılan Diriliş Ertuğrul oyuncuları ve yeni sezonda diziye katılan isimler hakkında detaylı bilgiler

18.10.2017Televizyon
Vatanım Sensinin yeni sezonu ne zaman başlayacak

Vatanım Sensin'in yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Vatanım Sensin dizisi için geri sayım başladı. Kanal D ekranlarının herkes tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen heyecanlı dizisi Vatanım Sensin'in yeni sezonu hakkında beklenti sürüyor. Dizinin ne zaman başlayacağı konusunda araştırma yapan diziseverler net bir tarih bekliyorlar. Peki, Vatanım Sensin'in yeni sezonu ne zaman başlayacak?

10.10.2017Televizyon
En yakışan çift: Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün

En yakışan çift: Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün

Dubai'deki Uluslararası Arap Festivali'nde internet üzerinden 'Birbirlerine en yakışan çift' oylaması yapıldı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün birinci oldu

8.10.2017Magazin
Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğa Uluslararası Arap Festivali ödülü

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ'a 'Uluslararası Arap Festivali' ödülü

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ'a 'Uluslararası Arap Festivali' ödülü

7.10.2017İstanbul
Halit Ergenç isyan etti

Halit Ergenç isyan etti

HALİT Ergenç, dizi oyuncularının bölüm başına aldığı ücretlerin eleştirilmesine tepki gösterdi.

4.10.2017Magazin
Yüz Yüze oyuncuları kimlerdir

Yüz Yüze oyuncuları kimlerdir?

Yüz Yüze oyuncuları, dizinin ilk tanıtımının ekranlara gelmesinin ardından araştırılmaya başlandı. Sinem Kobal ve Birkan Sokullu'nun başrollerinde oynadığı dizide birbirinden deneyimli isimler yer alıyor. Birbirine düşman olan ancak bunun farkında olmayan iki kişinin birbirleriyle olan ilişkisini anlatan Yüz Yüze, oyuncuları kadar konusuyla da dikkat çekiyor. İşte, merakla araştırılan Yüz Yüze oyuncuları ve dizinin konusu hakkında detaylı bilgiler

29.9.2017Televizyon
Ünlü çift müjdeyi verdi

Ünlü çift müjdeyi verdi

“Vatanım Sensin”in başrol oyuncuları Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, önceki akşam Rumelihisarı’ndaki İskele Balık’ta yemekteydi.

28.9.2017Magazin
Kahve tutkunları buluştu

Kahve tutkunları buluştu

Hafta sonu Maçka KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenen Coffee Festival’e Sedef Avcı, Bergüzar Korel ve Simge Tertemiz de katıldı.

25.9.2017Magazin
Yan binasından 20 ton çöp çıktı Ünlü isim, Bergüzar Korelin kapısını da temizledi

Yan binasından 20 ton çöp çıktı! Ünlü isim, Bergüzar Korel'in kapısını da temizledi

Ferhan Şensoy, elinde kova, ayağında terlikle sokağı yıkadı.

24.9.2017Magazin
Bergüzar Korel haklı mı

Bergüzar Korel haklı mı?

Magazin Konseyi, geçen haftanın en çok konuşulan olaylarını masaya yatırdı.

24.9.2017Magazin
Sonbaharda içimizi açacak 66 güzel şey

Sonbaharda içimizi açacak 66 güzel şey

Belki İzmir, Ankara ya da Antep’tesiniz; o ünlü şarkıdaki gibi üstü çiğ kaplı bir sonbahar gülüne denk geldiniz… Ola ki Trakyalısınız; salkım salkım güzgülü üzümleri duruyor önünüzde… Yahut Karadeniz’de sağı-solu güzgülü çiğdemleri bastı; anladınız ki ufak ufak yaylaları boşaltma vakti... Biliyoruz canım, ağlamadınız; hüzünlüsünüz sadece. “Ya sevmeyi bilmedim yıllarca / Ya sevince geç kaldım” diye hayıflanmamak için... Durun ya, yazın hercailiği geçti ama kışın donukluğuna daha çok var.

23.9.2017Hürriyet Pazar
Bergüzar benim 8 yıllık karım, en kıymetlim...

'Bergüzar benim 8 yıllık karım, en kıymetlim...'

2009 yılında oyuncu Bergüzar Korel nikah masasına oturan Halit Ergenç, evlilikleriyle ilgili yapılan yorumlara Instagram'dan yanıt verdi.

23.9.2017Magazin
Bergüzar Korel: Enayi yerine konmak istemiyorum

Bergüzar Korel: Enayi yerine konmak istemiyorum

Bergüzar Korel: Enayi yerine konmak istemiyorum

21.9.2017Diğer
Vatanım Sensin yeni sezonuyla ilgili flaş gelişme… Eylül ayında başlamayacak

Vatanım Sensin yeni sezonuyla ilgili flaş gelişme… Eylül ayında başlamayacak

Vatanım Sensin yeni sezonu için araştırmalar başladı. Sezon finalinde Cevdet’in ölüp ölmediğini merak eden izleyiciler büyük bir heyecanla Vatanım Sensin 2. sezon tarihini sorguluyor. Ancak bu bekleyiş bir süre daha devam edecek. Peki tarihi sahneleriyle sosyal medyaya da konu Vatanım Sensin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

13.9.2017Televizyon
İşte ünlülerin ek işleri Kazançları dudak uçuklatıyor

İşte ünlülerin ek işleri! Kazançları dudak uçuklatıyor

Hülya Koçyiğit, İbrahim Tatlıses, Bülent Ersoy, Hülya Avşar, Bergüzar Korel, Kenan Doğulu... HT Magazin'den Mehmet Çalışkan ünlülerin ek işlerini yazdı

12.9.2017Ekonomi
Bergüzar Korelin duygusal anları

Bergüzar Korel'in duygusal anları

Bergüzar Korel’in doğum günü için hayranları, bu yıl da anlamlı bir sürpriz hazırladı. Bergüzar Korel Universal Fan Club, Korel’in çocukluğunun geçtiği Karaburun’daki bir anaokuluna sanat atölyesi yaptırdı. Atölyenin açılışına katılan ünlü oyuncu duygusal anlar yaşadı.

10.9.2017Magazin
Bergüzar Korel: Attığınız adım başı para olmuş. Alaçatı özellikle feci bir halde

Bergüzar Korel: Attığınız adım başı para olmuş. Alaçatı özellikle feci bir halde

Önceki gün Tarkan konserine Hülya Darcan’la gelen ünlü oyuncu Bergüzar Korel, en önde yerini aldı.

10.9.2017Magazin
Siyah İnci’nin oyuncu kadrosu dikkat çekti… Ne zaman başlayacak

Siyah İnci’nin oyuncu kadrosu dikkat çekti… Ne zaman başlayacak?

Yeni dizi Siyah İnci’nin tanıtım fragmanları ekranlarda dönmeye başladı. Aşk, entrika ve sırlarla örülü bir hikayeyi anlatacak olan Siyah İnci’nin oyuncu kadrosu merak uyandırdı. Diziseverler kadronun detaylarını ve yayın tarihini araştırmaya başladı. Peki Siyah İnci ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar!

6.9.2017Televizyon
Vatanım Sensin yeni sezon ne zaman

Vatanım Sensin yeni sezon ne zaman?

Vatanım Sensin yeni sezonu için araştırmalar başladı. Kanal D ekranlarının reytingleri alt üst eden dizisi Vatanım Sensin 8 Haziran Perşembe günü 31. bölümüyle sezon finali yapmış, Cevdet’in öldüğünü düşündüren sahneler şok etkisi yaratmıştı. Şimdi ise tüm gözler yeni sezonda! Peki Vatanım Sensin yeni sezonu ne zaman başlayacak?

5.9.2017Televizyon
Muhterem Nuru kim canlandıracak

Muhterem Nur'u kim canlandıracak?

Medyatava ÖzelMüslüm Gürses'in hayat öyküsünün beyazperdeye taşınacağı sinema filminin hazırlıkları sürüyor.

31.8.2017Televizyon
Kanal Dnin sezon tanıtımı sosyal medyayı yıktı

Kanal D'nin sezon tanıtımı sosyal medyayı yıktı!

Kanal D'nin merakla beklenen yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı.

31.8.2017Televizyon
Bergüzara en güzel doğum günü hediyesi

Bergüzar'a en güzel doğum günü hediyesi

Hayranları, doğum gününde Bergüzar Korel için yine anlamlı bir sürpriz hazırladı. Bergüzar Korel Universal Fan Club, Korel’in çocukluğunun geçtiği yere sanat atölyesi yaptırdı.

28.8.2017Keyif
Bergüzar Korel: Tur şirketleri bu işi paraya çevirmişler

Bergüzar Korel: Tur şirketleri bu işi paraya çevirmişler

Güzel oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün Cihangir’deydi. Kendisine ait olan Just Coffee adlı mekana gelen oyuncu, burada uzun zamandır görüşemediği dostlarıyla buluştu

21.8.2017Magazin
Bergüzarı beklediler

Bergüzar'ı beklediler

Ortadoğu’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Bergüzar Korel’in Cihangir’deki Just Coffee adlı mekanına Arap hayranları akın etti.

15.8.2017Magazin
Bergüzar tatilde

Bergüzar tatilde

Bergüzar Korel, Fethiye’de başladığı tatile Çeşme’de devam ediyor. Eşi Halit Ergenç’in işleri nedeniyle eşlik edemediği oyuncu, önceki gün Paradiso Beach’teydi.

31.7.2017Magazin
Bergüzar Korel Meyhaneci şarkısıyla eğlendirdi

Bergüzar Korel 'Meyhaneci' şarkısıyla eğlendirdi

Güzel oyuncu Bergüzar Korel, Ebru Gündeş'in 'Meyhaneci' şarkısına playback yaptı, Halit Ergenç kendinden geçti.

18.7.2017Magazin
Bergüzar Korel Meyhaneci şarkısıyla eğlendirdi

Bergüzar Korel 'Meyhaneci' şarkısıyla eğlendirdi

Güzel oyuncu Bergüzar Korel, Ebru Gündeş'in 'Meyhaneci' şarkısına playback yaptı, Halit Ergenç kendinden geçti.

18.7.2017Magazin
Saç farkı

Saç farkı

Bergüzar Korel, önceki gün Zorlu Center’daydı.

5.7.2017Magazin
Bizans Oyunları oyuncuları kimdir Filmin konusu nedir

Bizans Oyunları oyuncuları kimdir? Filmin konusu nedir?

Bizans Oyunları, oyuncuları ve farklı konusu ile dikkat çekti. Mayaların göç edip Anadolu'ya gelmesini konu alan film, Türk boyları ile Mayaların kaynaşarak bir kavmi ortaya çıkarmasını konu alıyor. Peki, Bizans Oyunları oyuncuları kimlerdir? İşte, filmin konusu ve oyuncular hakkında detaylı bilgiler

26.6.2017Televizyon
Tatilde imaj değişti

Tatilde imaj değişti

İzlenme rekorları kıran “Vatanım Sensin”in Azize Hemşire’si Bergüzar Korel, dizi tatile girer girmez imajını yeniledi.

22.6.2017Magazin
Vatanım Sensin son bölümde (sezon finali) Cevdet öldü mü

Vatanım Sensin son bölümde (sezon finali) Cevdet öldü mü?

Vatanım Sensin son bölümünde sezon finali heyecanı yaşandı. Başrollerini Bergüzar Korel ve Halit Ergenç'in paylaştığı tarihi dizi dün akşam 31. bölümüyle sezona ara verdi. Vatanım Sensin'in son bölümündeki her sahneyi büyük bir dikkatle takip eden izleyiciler, Cevdet'in öldüğünü düşündüren görüntülerle büyük bir şaşkınlık yaşadı. Yunan karargahının her köşesine bombalar yerleştiren Cevdet kurşunların hedefi oldu. Peki, Vatanım Sensin sezon finali bölümünde Cevdet öldü mü?

9.6.2017Televizyon
Vatanım Sensin sezon finali fragmanına infaz sahneleri damga vurdu

Vatanım Sensin sezon finali fragmanına infaz sahneleri damga vurdu

Vatanım Sensin sezon finali fragmanı izleyicileriyle buluştu. Ekran macerasına kısa bir ara vermeye hazırlanan Vatanım Sensin 31. bölümüyle sezon finali yapacak. Yeni bölümde Vasili, önce yargılanıyor, ardından infaza gönderiliyor. Peki, Vasili, orduya ihanetten infaz edilecek mi? Ali Kemal'in kardeşi olduğunu öğrenen Leon, nasıl bir tepki verecek? İşte Vatanım Sensin 31. bölüm fragmanı ve sezon finali özeti!

7.6.2017Televizyon
Vatanım Sensine Çanakkale Türküsü damgasını vurdu

Vatanım Sensin'e Çanakkale Türküsü damgasını vurdu

Oyuncu kadrosunda Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış gibi önemli isimlerin yer aldığı yeni dizisi “Vatanım Sensin” Perşembe akşamı yayınlanan yeni bölümüne Çanakkale Türküsü damgasını vurdu. Dizi izleyicileri ekran başında duygusal anlar yaşadı.

2.6.2017Televizyon
Vatanım Sensinin sezon finali tarihi belli oldu

Vatanım Sensin'in sezon finali tarihi belli oldu

Vatanım Sensin dizisi dün akşam nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Gerek başarılı oyuncu kadrosu gerekse çarpıcı senaryo örgüsüyle adından söz ettiren Vatanım Sensin'in son bölümleri o kadar heyecanlıydı ki, izleyiciler şimdiden sezon finalinin nasıl olacağını düşünmeye başladı. Peki, perşembe akşamlarına damga vuran tarihi dizi ne zaman sezon finali yapacak? İşte, Vatanım Sensin'in sezon finali tarihi!

2.6.2017Televizyon
Vatanım Sensin final sahnesi merak uyandırdı

Vatanım Sensin final sahnesi merak uyandırdı

Vatanım Sensin 28. bölüm'de; Cevdet hakkındaki gerçekleri öğrenen Azize, rahat bir nefes alır ve özlemini duyduğu sevdasına artık kavuşmanın mutluluğunu yaşar.

19.5.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Çocuklar da google’lar

Anneanne: Güzelliği dillere destan bir balerin.

12.10.2017