MENÜ

Berdan Mardini

Berdan Mardini ile ilgili tüm haberleri, son dakika Berdan Mardini haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Berdan Mardini haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 163 Berdan Mardini haberi bulunmuştur.

Berdan Mardini Haberleri

MGDnin en iyileri

MGD'nin en iyileri

Magazin Gazetecileri Derneği'nin geleneksel olarak düzenlediği Meslek Başarı Ödülleri kazananlara verildi. Okmeydanı'ndaki Cevahir Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen törende, yazılı ve görsel basın dallarında başarılı haberlere imza atan gazeteciler ödüllendirildi. İşte MGD'nin en iyileri:

25.04.2003Gündem
Düğünde cezaevinden naklen ev sahipliği

Düğünde cezaevinden naklen ev sahipliği

Edirne F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan Karagümrük çetesi lideri Nuri Ergin, 21 yaşındaki oğlu Nurettin Ergin'in Akgün Otel'de yapılan düğününe telefonla katıldı. Oğlunu ve gelinini telefonla tebrik edip 3 saat boyunca elden ele dolaşan telefonla tüm misafirlere ‘‘Hoşgeldin’’ diyen Nuri Ergin'in ardından Tekirdağ F Tipi Cezaevi'nde tutuklu olan kardeşi Vedat Ergin aynı yolu izledi.

26.03.2003Gündem
Hamile kalmak problem değil

Hamile kalmak problem değil

Kısa süre önce Ömer Durak'la nikah masasına oturan Ebru Gündeş, bugünlerde hamileliğiyle ilgili söylentiler yüzünden hayli dertli. Gündeş, önceki gün kamera karşısına geçtiği şov programının ardından, gazetecilerin bu konudaki sorularına yanıt verdi.

28.02.2003Kelebek