MENÜ

Beni Affet

Beni Affet ile ilgili tüm haberleri, son dakika Beni Affet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Beni Affet haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.121 Beni Affet haberi bulunmuştur.

Beni Affet Haberleri

Harun Kolçak kimdir, kaç yaşında

Harun Kolçak kimdir, kaç yaşında?

Harun Kolçak, sevilen talk show programına konuk olarak katılacağı öğrenildi. Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden sanatçının yapacağı açıklamalar şimdiden merak konusu oldu. Şarkıcı kimliğinin yanı sıra besteciliği kimliğiyle de adından söz ettiren Harun Kolçak kimdir, kaç yaşında? İşte, çok sevilen şarkıların sahibi Harun Kolçak’ın biyografisi!

8.02.2017Kelebek
Gaye Turgut Evin Beni Affet dizisinden ayrılıyor mu

Gaye Turgut Evin 'Beni Affet' dizisinden ayrılıyor mu?

Altı sezondur devam eden "Beni Affet"in Bahar'ı Gaye Turgut Evin, bir süredir sosyal medyada gündem olan diziden ayrılacağı söylentilerine açıklık getirdi.

4.12.2016Televizyon
Girdi kanımıza, yaşarız biz onunla: Harun Kolçak

Girdi kanımıza, yaşarız biz onunla: Harun Kolçak

Harun Kolçak, 1990 ve 2000’li kuşağın isimleriyle yaptığı yeni albümde ‘Çeyrek Asır’ müzisyenliğinin değil, vokalistliğinin resmileştiği tarihi esas almış. Kolçak 40 yıldır bizimle aslında.

23.09.2016Keyif
Beni Affet dizisi 1014. bölümde büyük kutlama

Beni Affet dizisi 1014. bölümde büyük kutlama

STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Beni Affet hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor. Pazartesi günü yeni sezona yeni bölümleri ile başlayan Beni Affet dizisi dün akşam 1014. bölüm ile yayınlandı. Feride ve Cüneyt'in yeniden bir araya gelmesi büyük bir kutlamaya sebep oldu. İşte Beni Affet son bölümde yaşananlar..

21.09.2016Kelebek
Beni Affet 1013. bölüm ile yeni sezona başladı

Beni Affet 1013. bölüm ile yeni sezona başladı

STAR TV'nin sevilen günlük dizisi Beni Affet yeni sezona başladı. Dün yayınlanan 1013. bölümü ile izleyenleri ekran başına kilitleyen Beni Affet hafta içi her gün kaldığı yerden devam edecek. İşte son bölümde yaşananlar..

20.09.2016Kelebek
Kardeşim bıçaklandığında nefes alamıyorum diye yalvarmış

"Kardeşim bıçaklandığında 'nefes alamıyorum' diye yalvarmış"

Eskişehir’de eski sevgilisi 36 yaşındaki Tuba Korkmaz'ı sokak ortasında bıçakla yaraladıktan sonra kendini de bıçaklayan 33 yaşındaki Fatih S.’ye adliye önünde tepki gösteren ünlü dizi oyuncusu Şeyma Korkmaz, ablasının olayının kendisi üzerinden magazinselleştirildiğini belirterek, insanların bu konuda daha duyarlı olması gerektiğini söyledi.

28.06.2016Gündem
Harun Kolçak’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor

Harun Kolçak’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor

Harun Kolçak’ın sağlık durumuyla ilgili tedavi gördüğü hastaneden açıklama yapıldı.

25.06.2016Magazin
Harun Kolçakın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor

Harun Kolçak'ın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor

Prostat kanseri nedeniyle bir süredir tedavi gören sanatçı Harun Kolçak yoğun bakıma kaldırıldı.

22.06.2016Magazin
Ünlü oyuncu, zanlıyı görünce çılgına döndü

Ünlü oyuncu, zanlıyı görünce çılgına döndü

Eskişehir'de eski sevgilisi 36 yaşındaki T.K.’yı sokakta bıçakla yaraladıktan sonra kendini de bıçaklayan 33 yaşındaki Fatih S., tedavisinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Adliye önünde T.K.'nın dizi oyuncusu kız kardeşi Şeyma Korkmaz, zanlıya saldırdı. Polisler genç kadın ve babasını güçlükle durdurdu.

20.06.2016Gündem
Beni Affetin 998. son bölümünde neler olacak

Beni Affet'in 998. son bölümünde neler olacak?

Beni Affet Star Tv ekranlarında yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Son bölümüyle ekrana gelecek olan Beni Affet'te Sedat hapisten kurtulur. Kemal'in başına gelen beklenmeyen gelişme Bahar'ı kahredecek. İşte Beni Affet'in yeni bölümünden detaylar..

13.06.2016Kelebek
Beni Affet dizisi yeni bölümde beklenmedik olay

Beni Affet dizisi yeni bölümde beklenmedik olay!

STAR TV'nin hafta içi her gün yayınlanan dizisi Beni Affet 997. bölüm ile bu akşam ekrana gelecek. Uzun süredir yayınlanan Beni Affet dizisinin son bölümünde Eylül, Cüneyt ve Feride'nin yardımıyla ölümden kurtuluyor. Beni Affet yeni bölüm için heyecan dorukta.

10.06.2016Kelebek
Beni Affet 995. yeni bölümde neler yaşanacak

Beni Affet 995. yeni bölümde neler yaşanacak?

Beni Affet hafta içi her gün izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. 995. yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizinin son bölümünde Eylül'ü öldürtmeye çalışan kişinin Solmaz olduğunu anlarlar. Şahin Bahar'ı alıp götürmek ister. Yeni bölümü ekrana gelecek olan Beni Affet'te neler yaşanacak? Detaylar haberimizde..

8.06.2016Kelebek
Beni Affet 987. son bölümde şok

Beni Affet 987. son bölümde şok!

Beni Affet hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor. Dün akşam 987. bölümü ile seyirci karşısına çıkan dizinin son bölümünde Hakan, Feride'ye oyun oynuyor. Murat ise Reyhan'a kaçmayı teklif ediyor. Beni Affet son bölümde yaşananları sizler için derledik.

28.05.2016Gündem
Beni Affet dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak

Beni Affet dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

Star Tv'nin sevilen dizisi Beni Affet hafta içi her gün sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Beni Affet'in yeni bölümünde neler yaşanacak? Ferman'ın annesinin gelmesiyle işlerin bozulduğu Beni Affet'te Bahar ve Kemal cephesinde neler yaşanıyor?

25.05.2016Gündem
Beni Affet 984. bölümde neler olacak

Beni Affet 984. bölümde neler olacak?

Beni Affet dizisi 984. bölümüyle saat 17.00'de Star Tv ekranlarında. Son bölümde Güneş'in 1. yaş doğum günü kutlandı. Sürpriz misafir Ferman'ın annesi Sultan oldu. Yeni bölümde Sultan Hanım Yıldız'dan özür diledi. Fakat Yıldız Sultan Hanımı affetmedi. Çok az ömrünün kaldığını söyleyen Sultan Yıldız'ın gönlünü alabilecek mi? Yıldız Sultan'a torununu gösterecek mi? Beni Affet 983. bölümde yaşananlar ve gelecek bölüm detayları.

23.05.2016Gündem
Beni Affet 982. yeni bölümde neler olacak

Beni Affet 982. yeni bölümde neler olacak?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Beni Affet hafta içi her gün yeni bölümleriyle ekrana geliyor. 982. bölümü yayınlanacak olan Beni Affet'in yeni bölümünde neler yaşanacak? Star Tv ekranlarında hafta içi her gün 17.00'da ekrana gelen Beni Affet'te Eylül ile Levent arasındaki yakınlık günden güne artıyor.

20.05.2016Gündem
Beni Affet 981. bölüm için nefesler tutuldu

Beni Affet 981. bölüm için nefesler tutuldu!

STAR TV'nin heyecanla izlenen dizisi Beni Affet 981. bölüm ile bu akşam ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Beni Affet son bölümde Faruk ortadan kayboluyor. Bahar ve Kemal yeni bir hayata başlıyorlar. Beni Affet son bölümde yaşananlar ve dahası haberimizde.

19.05.2016Gündem
Annecim, ne olur beni affet

Annecim, ne olur beni affet

Hatası ne bilmiyoruz… Ama bildiğimiz tek şey özrünün çoktatlı oluşu. Bu özür karşısında taş olsa erir. E, sen de affet annesi bir dahayapmayacak.

18.05.2016Eğlence
Beni Affet 979. yeni bölüm için nefesler tutuldu

Beni Affet 979. yeni bölüm için nefesler tutuldu!

STAR TV'nin uzun soluklu dizisi Beni Affet bu akşam 979. bölüm ile ekrana gelecek. Hafta içi her gün yayınlanan günlük dizi Beni Affet'te Faruk mahkemeye çıktı. Yeni bölümde neler olacak merak konusu. Bahar ve Kemal yeniden mutlu. İşte Beni Affet son bölümde yaşananlar..

17.05.2016Gündem
Beni Affet 977. yeni bölüm için nefesler tutuldu

Beni Affet 977. yeni bölüm için nefesler tutuldu!

Beni Affet bu akşam 977. bölüm ile ekrana gelecek. Hafta içi her gün yayınlanan dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu. Kemal ve Bahar amaçlarına ulaşacak mı? Beni Affet son bölümde yaşananlar haberimizde.

13.05.2016Gündem
Beni Affet 975. yeni bölümde sürpriz karar

Beni Affet 975. yeni bölümde sürpriz karar!

Beni Affet bu akşam 975. bölüm ile ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Beni Affet yeni bölümde Bahar ve Kemal, İnci cinayeti ile ilgili yeni bilgilere ulaşacak mı? Beni Affet hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor. İşte Beni Affet son bölümde yaşananlar..

11.05.2016Gündem
Beni Affet 972. son bölümde nefes kesen son

Beni Affet 972. son bölümde nefes kesen son!

Beni Affet 972. bölüm ile dün akşam yayınlandı. STAR TV'nin günlük dizisi Beni Affet hafta içi her gün ekrana gelmeye devam ediyor. Beni Affet son bölümde neler oldu? Kemal ve Bahar, Demir'in oyununa gelecekler mi? Beni Affet son bölümde yaşananlar haberimizde.

7.05.2016Gündem
Beni Affet 971. yeni bölümde neler olacak

Beni Affet 971. yeni bölümde neler olacak?

STAR TV'nin sevilen dizisi Beni Affet hız kesmeden devam ediyor. Bu akşam 971. bölümü ile ekrana gelecek olan Beni Affet dizisinde heyecan dorukta. Demir ve Bahar arasına neler yaşanacak? Beni Affet son bölümde yaşananlar haberimizde..

5.05.2016Kelebek
Melisa ve annesi sonunda buluştu

Melisa ve annesi sonunda buluştu

17 yaşındaki Melisa Keser, öz annesini bulmak için evden ayrıldı ve kayboldu. Önce anne, sonra da Melisa ortaya çıktı. Anne Suna Sönmez ve Melisa, 17 yıl sonra önceki gün kucaklaştı

5.05.2016Gündem
Beni Affet 968.bölümde heyecan bitmiyor

Beni Affet 968.bölümde heyecan bitmiyor!

Beni Affet bu akşam 968. bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Hafta içi her gün Star TV'de yayınlanan dizinin yeni bölümünde heyecan dorukta. Ahmet ile Eylül arasında neler olacak? İşte Beni Affet 967.bölüm detayları..

2.05.2016Kelebek
Beni Affet 967. yeni bölümde heyecan dorukta

Beni Affet 967. yeni bölümde heyecan dorukta!

Beni Affet 967. bölüm için nefesler tutuldu. Hafta içi her akşam ekrana gelen dizi bu akşam 967. bölüm ile seyirci karşısına çıkacak. İnci'yi arama çalışmaları sonuç verecek mi? Beni Affet son bölümde yaşananlar ve dahası haberimizde.

29.04.2016Kelebek
Beni Affet yeni bölümde gerçekler ortaya çıkacak mı

Beni Affet yeni bölümde gerçekler ortaya çıkacak mı?

Beni Affet dizisi bu akşam 966. bölümü ile ekrana gelecek. Hafta içi her gün yayınlanan dizinin son bölümünde Umut, Elif'i buluyor. Fakat Umut'u rahatsız eden durumlar ortaya çıkıyor. Beni Affet son bölümde yaşananlar haberimizde.

28.04.2016Kelebek
Beni Affet dizisi yeni bölümde neler olacak

Beni Affet dizisi yeni bölümde neler olacak?

Beni Affet dün akşam 963. bölüm ile ekrana geldi. STAR TV'nin hafta içi her gün ekrana gelen dizisinin son bölümünde Kemal, Demir'in katil olduğunu ortaya çıkarmaya çalıştı. Sedat ise Feride'ye aşık oldu. Beni Affet son bölümde yaşananlar haberimizde.

26.04.2016Kelebek
Beni Affet 963. bölümde neler olacak

Beni Affet 963. bölümde neler olacak?

Beni Affet bu akşam 963. bölüm ile ekrana gelecek. Hafta içi her akşam yayınlanan dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu. Beni Affet son bölümde Bahar, İnci'nin ölümü ile ilgili sürpriz bir detay yakaladı. İşte Beni Affet son bölümde yaşananlar haberimizde.

23.04.2016Kelebek
Beni Affet 962. son bölümde şaşırtan olay

Beni Affet 962. son bölümde şaşırtan olay!

STAR TV'nin hafta içi her gün yayınlanan dizisi Beni Affet 962. ile ekrana geldi. Bahar ve Kemal eski günlerine dönebildi mi? Uzun yıllardır yayınlanan dizinin yeni bölümü heyecanla bekleniyor. İşte Beni Affet 962. bölümde yaşananlar..

23.04.2016Kelebek
Beni Affet 959. bölümde şoke eden haber

Beni Affet 959. bölümde şoke eden haber!

Beni Affet bu akşam 959. bölüm ile ekrana geldi. Hafta içi her gün yayınlanan dizinin yeni bölümün için heyecan dorukta. Bahar ve Kemal eski günlerine geri dönebilecek mi? Beni Affet son bölümden detaylar ve dahası haberimizde.

20.04.2016Kelebek
Facebook hesabı nasıl silinir

Facebook hesabı nasıl silinir?

Facebook'la olan ilişkinize ara vermek ya da tamamen bitirmek için bilmeniz gereken her şey...

19.04.2016Teknoloji
Beni Affet 955. son bölümde şok eden sahne - izle

Beni Affet 955. son bölümde şok eden sahne - izle

STAR TV'nin sevilen dizisi Beni Affet yeni bölümü için nefesler tutuldu. Hafta içi her gün yayınlanan günlük dizi bu gün saat 17.00'de izleyicisi ile buluşacak. Son olarak 955. bölüm ile ekrana gelen Beni Affet'te neler olmuştu? İşte merak edilen detaylar..

15.04.2016Kelebek
Beni Affet 954. bölümde neler olacak

Beni Affet 954. bölümde neler olacak?

STAR TV'nin heyecan dolu dizisi Beni Affet 954. bölüm ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Dün akşam yayınlanan son bölümde Kemal ve Bahar'ın ayrılıkları herkesi üzdü. Feride ise zor bir yola giriyor. Beni Affet son bölümde neler oldu?

12.04.2016Kelebek
Beni Affet 952. son bölümde şoke eden karar - İzle

Beni Affet 952. son bölümde şoke eden karar - İzle

STAR TV'nin sevilen dizisi Beni Affet Cuma akşamı 952. bölümü ile yayınlandı. Hafta içi her gün ekrana gelen dizinin son bölümünde Şahin'in kalp krizi herkesi etkiledi. Beni Affet son bölüm detayları haberimizde.

10.04.2016Kelebek
Beni Affet 951. son bölümde Feride oyuna geliyor - izle

Beni Affet 951. son bölümde Feride oyuna geliyor - izle

STAR TV'nin sevilen dizisi Beni Affet dün akşam 951. bölüm ile ekrana geldi. Hafta içi her gün yayınlanan dizinin yeni bölümünde neler olacak merak konusu. Beni Affet bu akşam 952. bölüm ile ekrana gelecek.

8.04.2016Kelebek
Bu gece Regaip Kandili.. İşte en güzel Kandil mesajları

Bu gece Regaip Kandili.. İşte en güzel Kandil mesajları

Bugün üç ayların başlangıcını müjdeleyen gün olan Regaip Kandili. Hicri takvime göre Recep ayının ilk Perşembe gecesini Cuma'ya bağlayan gece olarak kabul ediliyor. Regaip Kandili'nde sevdilerinize değerli yakınlarınıza Kandil mesajlarınızı gönderebilmeniz için en güzel Kandil mesajlarını haberimizde bir araya getirdik. İşte Regaip Kandili mesajları ve bu gecede neler yapılması gerektiğini içeren detaylar

7.04.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Nerede kapımda cool olduğun günler?

Bu haftanın magazin bombası: Rafet El Roman yine yeni yeniden yılan hikâyesini aratmayan bir boşanma davasıyla karşımızda... Envai çeşit gereksiz skandalla bezenen davadan yola çıkarak, ‘önceleri cool takılan ayrılırken, çocuklaşan adam’ profilini inceleyelim...

8.10.2016

Güzel şeyler

Dünya kadınları ilginç bir konuda başkaldırdı, hijyenik ped ve tamponlardan vergi alınmasına isyan ediyorlar...

16.04.2016

Seni seviyorum ne olur beni affet

Bu aralar bana kim gelse sohbetler aynı.

12.04.2016

Seni seviyorum, ne olur beni affet

Bu aralar bana kim gelse sohbetler aynı.

7.04.2016