MENÜ

Beni Affet

Beni Affet ile ilgili tüm haberleri, son dakika Beni Affet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Beni Affet haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.127 Beni Affet haberi bulunmuştur.

Beni Affet Haberleri

17’lik nişanlının bacağına imza

17’lik nişanlının bacağına imza

İzmir Çamdibi'nde ilaçlı ayranla uyuttuğu nişanlısı M.T.'yi taciz ettiği ve bacaklarına ‘‘Canım beni affet. S.A.’’ yazdığı öne sürülen Sinan Akgül, gözaltına alındı.

14.07.2002Gündem
Aldatılma konusunda sizin cevaplarınız

Aldatılma konusunda "sizin" cevaplarınız

Bir “anket” yaptık ya, aldatılmak konusunda. İşte sizin verdiğiniz cevaplar. Sevdiğiniz kadın ya da erkek size “Seni aldattım, pişmanım, beni affet!” dese, ne yaparsınız ? Kaçınız Rafet El Roman gibi düşünüyor acaba ?

16.09.2002Gündem
MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Kenan Işık askerin kucağında şampanya mı içmiş - Korumalar Nouma'yı nasıl ikna (!) etmiş - Haftanın 'dediler' haberi - Demet Akalın, Hande Ataizi'ni boynuzmalaktan korkuyormuş - El Roman karısını Ahmet Altan yüzünden aldatmış - Kırmızı noktalı yazı, falan filan...

29.12.2002Gündem
Bir kanalda üzerine yürüdü diğer kanalda beni affet dedi

Bir kanalda üzerine yürüdü diğer kanalda beni affet dedi

Dün akşam, çekimleri iki hafta önce yapılan, Erman Toroğlu'nun sunduğu ve Show TV'de yayınlanan ‘‘Karar Anı’’ adlı programda gerilim vardı. 26 yaşındaki Vedat Çelik adlı vatandaş, 25 yaşındaki eşi Filiz Çelik'i kendisini aldatmakla suçluyordu.

4.01.2003Gündem
Biz seni yine bulur,  yine vururduk Ali

Biz seni yine bulur, yine vururduk Ali

Asıl bizi affet sen Ali Bebek... çünkü biz “böyle” bir milletiz işte! At, avrat, silah demişiz, bunu bir marifet bilmişiz. O ata binmeye “sahip” ister halbuki. O silahı taşımaya “yürek.” O avratı sevecek “adam” olmak gerek... Ama bizim için at-avrat-silah, erkekliğimizin sembolüdür sadece.

14.07.2003Kelebek
Baykal: Meşruiyet olmadan asker gönderilmez

Baykal: Meşruiyet olmadan asker gönderilmez

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, ''Eğer hükümet uluslararası meşruiyet olmadan, TBMM kararı olmadan, Irak'a asker gönderme gibi bir maceraya sürükleniyorsa bunun hesabını 7 ceddi bile veremez'' dedi.

22.07.2003Gündem
Yedi ceddin hesap veremez

Yedi ceddin hesap veremez

Türk askerinin Irak'a gönderilmesine sıcak bakan Başbakan Tayyip Erdoğan'a, CHP Lideri Deniz Baykal'dan çok sert tepki geldi. ABD'nin Irak'ta hedef olmaktan çıkmak ve bedeli ödetmek için ortak aradığını belirten Baykal, ‘‘Hükümet, askerlerimizi bir maceraya sürüklerse, bunun hesabını yedi ceddi veremez’’ diye konuştu.

22.07.2003Gündem
Afişlerle af diledi

Afişlerle af diledi

Bolu'da sabah işlerine gidenler duvarları kaplayan ‘Seni çok seviyorum Haticem’, ‘Beni affet Haticem’ yazan afişlerle karşılaştı.

13.08.2003Gündem
Eve dönen terörist kız annesinden af diledi

Eve dönen terörist kız annesinden af diledi

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Esendere Sınır Kapısı'nda İran makamlarınca önceki gün güvenlik güçlerine teslim edilen PKK/KADEK üyesi 2 genç kız Topluma Kazandırma Yasası'ndan yararlanmak için başvurdu.

3.09.2003Gündem
Biyolojik darp ve yaralama

Biyolojik darp ve yaralama

Polis adliye haberlerinde çok geçer, darp (yani vurma, çarpma) ve yaralama, ceza kanununa göre suçtur, biliyorsunuz. Dünya hukuk tarihinde ilk defa bir zanlı “biyolojik darp ve yaralama” suçundan 8 yıl hapse mahkum oldu. Mohamed Dica adlı İngiliz’in suçu, “iki kadına bilerek ve kasıtlı olarak AIDS bulaştırmak.” AIDS’lilerle dayanışma kuruluşları bu karara sevineceklerine karşı çıktılar... Önemli!

13.11.2003Kelebek
Sabancıdan seçmeler

Sabancı'dan seçmeler

Kalplerde ''Sakıp Ağa'' olarak yer edinen Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sakıp Sabancı, çeşitli platformlarda yaptığı konuşmalarla ülkenin güncel sorunlarına dikkat çekti. Bu konuşmalardan bazı kesitler şöyle:

10.04.2004Ekonomi
Trilyonluk beni affet hediyesi

Trilyonluk "beni affet" hediyesi

İspanya'nın Real Madrid ve İngiltere Milli Takımı'nın ünlü futbolcusu David Beckham'ın, aldattığı eşi Victoria'ya, gönlünü alabilmek için 1 milyon sterlin değerinde (yaklaşık 2,5 trilyon TL) pembe elmas yüzük hediye etti.İngiliz basını, ''dünyanın en pahalı hediyesi'' olarak nitelendirdiği yüzüğü Beckham'ın, bugün 30 yaşına giren eşine doğum günü hediyesi olarak verdiğini yazdı.

17.04.2004Gündem
Trilyonluk beni affet hediyesi

Trilyonluk "beni affet" hediyesi

İspanya'nın Real Madrid takımının ünlü futbolcusu David Beckham, aldattığı eşi Victoria'ya, 1 milyon sterlin değerinde (yaklaşık 2,5 trilyon TL) pembe elmas yüzük hediye etti.

17.04.2004Gündem
Beckhamın beni affet hediyeleri bitmiyor

Beckham'ın "beni affet" hediyeleri bitmiyor

Son günlerde eşi Victoria'yı aldattığı yolundaki iddialarla canı iyice sıkılan İngiliz futbolcu David Beckham, kendini affettirmek için ne yapacağını bilmiyor. Geçtiğimiz günlerde eşine pembe elmas taşlı milyarlık bir yüzük hediye eden Beckham şimdi de İsviçre Alpleri'nde ev satın aldı. İngiliz "The Sun" gazetesindeki habere göre, Beckham'ın eşine aldığı ev ve etrafındaki arazinin değeri 15 milyon euro (yaklaşık 25 trilyon lira).

20.04.2004Kelebek
Affet beni kaça patlar

Affet beni kaça patlar ?

Rebecca Loos ve Sarah Merbeck’le kaçamağı ünlü futbolcu Beckham’a çok pahalıya patladı. Gerçi eşi iddialara inanmadığını açıkladı ama Bayan Beckham’ın bu kadar anlayışlı bir eşe dönüşmesi Britanyalı futbolcuya 30 trilyona mal oldu. Beckham, 30 yaşına giren eşine önce 2,5 trilyon liralık pembe elmaslı yüzük, sonra da İsviçre Alpleri’nde 25 trilyonluk ev hediye etti. Şimdi araları iyi görünüyor. İnsanlık hali, aynı şey herkesin başına gelebilir. Bugünlerde şık bir ‘Beni affet’in kaça patladığını araştırdık.

24.04.2004Kelebek
Buz patenci aşkım oğlumun adını taşıyor

Buz patenci aşkım oğlumun adını taşıyor

En güzel aşk hikayelerinde bu hafta adının açıklanmasını istemeyen bir okuyucumuzdan, geçmişte kalan aşkına duygusal bir mesaj var. Bizden 250 milyon liralık ödül kazanan okuyucumuz, aşkı Serdar’a Kelebek aracılığıyla ulaşmayı umuyor.

11.05.2004Kelebek
Şantaj kasedi: Ben de itiraf ediyorum

Şantaj kasedi: Ben de itiraf ediyorum!

Tamer Karadağlı’ya Rus kasetlerle çekilmiş sevişme kasetleriyle şantaj yapılmaya çalışıldı, bu arada gazeteler yazdı “20 ünlünün daha seks kasedi var...” diye. Bıçak kemiğe dayandı artık, ben de itiraf ediyorum. Türkiye’den, okurlarımdan ve yüzünü kızarttığım sevgili eşimden özür diliyorum...

2.08.2004Kelebek
Kaderde Amerika’da ölü yıkamak da varmış

Kaderde Amerika’da ölü yıkamak da varmış

Pazar sabahı, günün henüz aydınlandığı o saatlerde yollar boş, cami ise tam tersine doluydu. Yaban ellerde bayram namazları farklıdır. Yıl boyunca camiye uğramayanlar bile bayram namazına gitme ihtiyacı duyar. Amerika’da da böyle olmuş, New Jersey civarındaki Türkler, birbirini görmek ve bayram namazı kılmak için camiye koşmuştu.

12.09.2004Kelebek
Yediğimiz hayvanlara acı Tanrım

Yediğimiz hayvanlara acı Tanrım!

4 Ekim Pazar kiliseye giden İngilizler, Anglikan din adamlarının çağrısı üzerine ... etini tükettikleri hayvanların ruhunun huzuru için Tanrı’ya dua ettiler. Diğer Hıristiyan ülkelerinde de benzer dualar edildi, inananlar kucaklarında kedi köpeklerle kiliselere gittiler...

5.10.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Hepinizin önünde kızımdan özür diliyorum

Mail kutumda aşağıda okuyacağınız mektubu gördüğümde, önce sadece hoşuma gitti.

14.07.2002

Eski aşkıma dönüyorum

Çark ediyorum.

Ben eski aşkıma dönüyorum.

13.11.2002

Boşlukta

'SANA yer yapayım' dedim.

Oysa o hiçbir şey istememişti! Zaten o hiçbir zaman hiçbir şey istemedi!

2.08.2003

Buz Adam bizi çıldırtçak mı?

Vaktiyle tanıdığım ve çok da sevdiğim birinin, kendisinden bahsederken, bir yandan da dalgasını geçerek kullandığı bir laf vardı: ‘Iceman always keeps his cool.’

16.07.2004