MENÜ

Bendevi Palandöken

Bendevi Palandöken ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bendevi Palandöken haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.315 Bendevi Palandöken haberi bulunmuştur.

Bendevi Palandöken Haberleri

Turizmi 12 ay canlı tutmalıyız

"Turizmi 12 ay canlı tutmalıyız"

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, turizmin mevsimsellikten kurtarılması gerektiğini belirterek, "12 ay turizm imkanı veren sağlık ve termal turizm yatırımları artırılmalı." ifadesini kullandı.

12.12.2017Ekonomi
TESK’ten AVM servisi çıkışı

TESK’ten AVM servisi çıkışı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu(TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, alışveriş merkezlerindeki ücretsiz servisleri doğru bulmadıklarını belirterek, “AVM yönetimlerinin bu taşımacılık faaliyetlerinden dolayı vergi mükellefi olmaları gerek. Personeli taşımak için ruhsat alıp müşterilere hizmet eden bu servisler amaç dışı kullanılıyor. Üstelik AVM'lerin birçoğu, taşımacılık faaliyeti yaptıkları güzergahlar ile saatleri internet siteleri üzerinden açıkça ilan ediyor. Taşımacı esnafımız üzerindeki bu haksız rekabete bir an önce dur denmeli” dedi.

10.12.2017Ankara
AVMye gidenler dikkat Servislerle ilgili çok önemli açıklama

AVM'ye gidenler dikkat! Servislerle ilgili çok önemli açıklama!

TESK Genel Başkanı Palandöken: "AVM, süpermarket ve sosyete pazarlarının müşteri çekmek için kullandığı ücretsiz servis hizmetleri dolmuş, halk otobüsü ve taksici esnafına büyük zarar veriyor. Kaçak olarak faaliyet gösteren bu servisler, acilen kaldırılmalı" açıklamasında bulundu.

9.12.2017Ekonomi
TESKten yılbaşı alışverişi uyarısı

TESK'ten yılbaşı alışverişi uyarısı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yılbaşı kutlamalarının yaklaşmasıyla piyasaya kalitesiz ve sahte ürünler sürülmeye çalışıldığını belirterek, "Vatandaşlarımız yeni yıl için hediye paketi hazırlarken satın aldıkları ürünlere dikkat etmeli." uyarısında bulundu.

4.12.2017Ekonomi
Yas ile değil neşeyle kutlansın

Yas ile değil neşeyle kutlansın

Dünyanın en zor mesleklerinden birini madencilerin icra ettiğini belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nde önemli açıklamalarda bulundu.

3.12.2017Ankara
Esnaf’a ‘TESK Kart’

Esnaf’a ‘TESK Kart’

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TESK Kart'ın aralık ayından itibaren kullanılabileceğini belirterek, "Türkiye genelinde 2 milyon esnafımız, başvuru yapıp hiçbir bedel ödemeden kartı kullanarak hem aile bütçelerine hem de iş yeri bütçelerine katkı sağlayacak" ifadesini kullandı.

30.11.2017Ankara
Ahilik Fonu kesintileri 1 yıl ertelensin

'Ahilik Fonu kesintileri 1 yıl ertelensin'

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Esnaf Ahilik Sandığı prim kesintilerinin 1 yıl ertelenmesi gerektiğini belirterek, "Her ay yatırılması gereken SGK prim borcunu bile ödemekte güçlük çeken esnafımıza Ahilik Fonu kesintilerinde 1 yıl erteleme kolaylığı sağlanmalı." ifadelerini kullandı.

28.11.2017Ekonomi
TESKten yılbaşı kampanyaları uyarısı

TESK'ten "yılbaşı kampanyaları" uyarısı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, vatandaşları yılbaşı kampanyalarının cazibesine kapılmamaları konusunda uyararak, "Bilinçli tüketici zaten indirimin ne kadar olduğunu bilir, alışverişin büyüsüne kapılıp zarara uğramaz." ifadesini kullandı.

27.11.2017Ekonomi
Su faturaları ile ilgili kritik açıklama

Su faturaları ile ilgili kritik açıklama

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, su faturalarındaki okuma bedeli gibi kalemler nedeniyle faturaların yüksek geldiğini ifade ederek, Ankara'da şube yolu bakım bedeli olarak faturaya yansıyan 5 liralık okuma bedelinin kaldırılmasını istedi.

26.11.2017Ekonomi
TESK Başkanından benzin zammı tepkisi

TESK Başkanı'ndan 'benzin zammı' tepkisi

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) tarafından 24 Kasım'dan itibaren geçerli olmak üzere benzine yapılacak olan 8 ila 10 kuruş arasındaki zammı değerlendiren TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “İki günde ne değişti de benzine 8 ila 10 kuruş arasında zam geliyor. Bu zamma mutlaka mantıklı bir açıklama yapılmalı” dedi.

23.11.2017Ekonomi
TESKten esnafa faizsiz kredi talebi

TESK'ten esnafa "faizsiz kredi" talebi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, "Esnaf veresiye defterleriyle vatandaşa faizsiz ve icrasız bir ödeme imkanı sunarken devletimiz de zor gününde esnafımıza faizsiz kredi imkanı vermeli." ifadesini kullandı.

22.11.2017Ekonomi
Yeni POS cihazı zorunluluğu 1 yıl ertelenmeli

Yeni POS cihazı zorunluluğu 1 yıl ertelenmeli

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, yeni nesil yazar kasa kullanma zorunluluğunun bir yıl daha uzatılması gerektiğini belirterek, “Pos cihazı olarak da kullanılan yeni nesil yazar kasa kullanma zorunluluğu 2014 cirosu 150 bin liranın altında olan esnaf için 2018'e kadar ertelenmişti. Fiyatları 2 bin ila 18 bin lira arasında değişen pos cihazlarının esnafa büyük bir mali yükü olacağından bu cihazların kullanım zorunluluğu bir yıl daha ertelenmeli” dedi.

21.11.2017Ankara
Bekir Bozdağdan Taşerona kadro açıklaması

Bekir Bozdağ'dan Taşerona kadro açıklaması

Taşerona kadro için açıklama yapan Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, çalışmaların devam ettiği, kısa süre içerisinde ise yasanın TBMM'de ele alınacağı bilgisini verdi. Yüz binlerce kişiyi yakından ilgilendiren taşeron işçiye kadro konusu için tarih bilgisini de veren Bekir Bozdağ, aralık ayının son haftası ile ocak ayının ilk haftası içerisinde bu durumun çözüme kavuşacağını belirtti

20.11.2017Gündem
Taşeron işçilere kadroda son durum ne Kadro ne zaman verilecek

Taşeron işçilere kadroda son durum ne? Kadro ne zaman verilecek?

Taşerona kadro konusu son günlerin en çok konuşulan ve araştırılan konularından biri oldu. Kadro bekleyen milyonlarca taşeron hükümet cephesinden yapılan her açıklamayı büyük bir dikkatle takip ediyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu'ndan gelmişti. Peki taşeron işçilere kadroda son durum ne? Kadro ne zaman verilecek?

16.11.2017Gündem
Sınavı geçen belgesini alarak nitelikli bir manikürcü olacak

"Sınavı geçen belgesini alarak nitelikli bir manikürcü olacak" 

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, manikürcü ve pedikürcü olmak için artık sınav ve belgelendirmenin zorunlu olduğunu belirterek, "Hijyen, iş sağlığı, müşteri ilişkileri gibi konularda sınavı geçen belgesini alarak nitelikli bir manikürcü olacak." ifadesini kullandı.

15.11.2017Ekonomi
Açıklamalar geldi: Taşeron işçilere kadro için tarih bekleniyor

Açıklamalar geldi: Taşeron işçilere kadro için tarih bekleniyor

Birçok kurumda istihdam edilen taşeron işçilere kadro konusunda gelişmeler gelmeye devam ediyor. Türkiye genelinde birçok kişinin merakla beklediği ve her gün araştırmaya devam ettiği taşerona kadro konusu, kurumlarda istihdam edilen kişilerin sorguladığı konular arasında yer aldı. Peki, taşeron işçilere kadro konusunda ne gibi gelişmeler ortaya çıktı? İşte, tüm detaylar

15.11.2017Ekonomi
Her bir ana caddede bir katlı otopark olmalı

'Her bir ana caddede bir katlı otopark olmalı'

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, büyükşehirlerde otopark yetersizliğinin büyük sorun olduğunu belirterek, "İş yerlerinin yoğun olduğu her ana caddede en az bir katlı otoparkın bulunması zorunlu olmalı." ifadelerini kullandı.

12.11.2017Ekonomi
Taşeron işçiye kadro haberlerinde son gelişmeler

Taşeron işçiye kadro haberlerinde son gelişmeler

Taşeron işçilere kadro haberleri arasına her geçen gün bir yenisi daha katılıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan kamu yetkililerinin dışında, sendikaların yöneticilerinden de açıklamalar gelmeye devam ediyor. Taşerona kadroyla ilgili çalışmaların devam ettiğini kaydeden Başbakan ve Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanı, yıl sonuna kadar bu durumun kararlılıkla devam edeceğini ifade etti. İşte, Taşeron işçilere kadro hakkında detaylı bilgiler

11.11.2017Ekonomi
Taşeron işçilere kadro konusunda yeni açıklamalar

Taşeron işçilere kadro konusunda yeni açıklamalar!

Taşeron işçilere kadro durumunu günbegün araştıran vatandaşlar, yeni gelişmeleri sorgulamaya devam ediyor. Devlet erkanının taşeron işçilere kadro konusunda yapmış olduğu yeni gelişmelerle ilgili açıklamalar gelmeye devam ederken, sendika yöneticileri de konuyla ilgili görüşlerini aktarmayı sürdürüyor. İşte, taşeron işçilere kadro konusunda yeni gelişmler

9.11.2017Ekonomi
Palandöken: İthal et konusunu Rekabet Kurumuna taşıdık

Palandöken: İthal et konusunu Rekabet Kurumu'na taşıdık

Palandöken: İthal et konusunu Rekabet Kurumu'na taşıdık

9.11.2017Batman
Köye dönüş teşvik edilsin

"Köye dönüş teşvik edilsin"

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, vatandaşların yeniden köylerine dönerek çiftçilik yapabilmeleri için teşvik edilmeleri gerektiğini belirterek, "Köye dönüş için mevcut projelerde uygulanan yaş sınırı kaldırılmalı." ifadesini kullandı.

8.11.2017Ekonomi
Esnaf sayısı 31 bin 442 arttı

Esnaf sayısı 31 bin 442 arttı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, esnaf sayısının ekimde geçen yılın aynı ayına göre 31 bin 442 kişi arttığını belirterek, "En sevindirici artış kadın esnaf sayısının bir ayda bin 622, bir yılda 14 bin 471 artarak 264 bin 390'a çıkması." ifadesini kullandı.

7.11.2017Ekonomi
TESKten besiciye destek talebi

TESK'ten besiciye destek talebi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, ucuz et için ithalatı ve iki zincir markette satışı yerine besicilerin teşvik edilmesi gerektiğini belirtti.

6.11.2017Ekonomi
Karekod uygulaması karşılıksız çek sayısını düşürdü

"Karekod" uygulaması karşılıksız çek sayısını düşürdü

TESK Genel Başkanı Palandöken: "Çeklere olan güven arttı. Karşılıksız çek sayısının azalmasında çeklerde karekod uygulaması etkili oldu" açıklamasında bulundu.

4.11.2017Ekonomi
Ucuz et... Ama herkese

Ucuz et... Ama herkese!

Et ve Süt Kurumu aracılığı ile ülke genelinde hizmet veren iki market 29 liradan kıyma ve 31 liradan kuşbaşı et satışına başladı. Vatandaşın ucuz ete ulaşmasının önü de açılmış oldu. Ancak vatandaşın alacağı etin özellikleri ve ulaşılabilirliği konusunda belirsizliğini koruyan birçok soru var.

3.11.2017Ekonomi
Ucuz et satılmaya başladı

Ucuz et satılmaya başladı

BİM İcra Kurulu Üyesi Aykaç, "Et satış fiyatlarını ucuzlatma projesi kapsamında yapılan satışlardan BİM hiçbir kar elde etmeyecektir" dedi. Aykaç, Et ve Süt Kurumu ile 1 Kasım'da yapılan sözleşme gereğince, kurumdan tedarik edilen karkas etlerin tedarikçi firmalar tarafından kuşbaşı ve kıyma haline getirilerek 500 gramlık MAP ambalajlarda hazırlandığını ve bugün itibarıyla yurt genelindeki tüm mağazalarda satışına başlandığını bildirdi.

3.11.2017Ekonomi
Ucuz ette yeni gelişme...

Ucuz ette yeni gelişme...

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Et ve Süt Kurumunun (ESK) uygun fiyatlı etlerinin sadece 2 market zinciri tarafından satılacak olmasına ilişkin, 'Talebimiz, ülke genelinde faaliyet gösteren 26 bin kasap iş yerine de bu imkanın tanınmasıdır' ifadesini kullandı.

3.11.2017Ekonomi
TESK Başkanı Palandöken: Esnaflarımız bilirkişi olabilecek

TESK Başkanı Palandöken: Esnaflarımız bilirkişi olabilecek

TESK Başkanı Palandöken: Esnaflarımız bilirkişi olabilecek

2.11.2017Ankara
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: Kalifiye eleman sayısını artıracağız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: Kalifiye eleman sayısını artıracağız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık: Kalifiye eleman sayısını artıracağız

30.10.2017Ankara
“Zam yapmayın demekten usandık”

“Zam yapmayın demekten usandık”

Benzin ve motorine bu geceden geçerli olmak üzere yapılan büyük zammı eleştiren TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Biz zam yapmayın demekten usandık, onlar zam yapmaktan usanmadı.Özellikle motorine yapılan 17 kuruşluk zam, esnafa ve çiftçiye büyük bir darbe olur” dedi.

30.10.2017Ekonomi
‘TESK kart’ görücüye çıkıyor

‘TESK kart’ görücüye çıkıyor

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) tarafından uzun süredir çalışması yapılan esnaflara yönelik TESK kart’ın tanıtımı bugün saat 14.00’te gerçekleştirilecek.

29.10.2017Ankara
Staj sigortası mağdurlarının talebi Meclis gündeminde

Staj sigortası mağdurlarının talebi Meclis gündeminde

TBMM Genel Kurulu'nda konuşan CHP İstanbul Milletvekili Didem Engin, staj mağdurlarının taleplerini gündeme getirerek, bütçe görüşmeleri öncesi staj mağduriyetine son verilmesi için Meclis'teki tüm partilere çağrıda bulundu.

25.10.2017Ekonomi
Palandökenden ambalaj değerlendirmesi

Palandöken'den "ambalaj" değerlendirmesi

ürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, sebze ve meyvenin üretiminden satışına kadar tüm aşamaları için getirilen ambalaj zorunluluğuna ilişkin, "Ambalajlama sistemi fireyi satışa kadar önler, satış aşamasında israfı artırır." değerlendirmesinde bulundu.

25.10.2017Ekonomi
‘Esnaf AVMye yenik düşmesin’

‘Esnaf AVM'ye yenik düşmesin’

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, esnafın, AVM'ler ve zincir marketlerin yarattığı haksız rekabete karşı korunması gerektiğini belirterek, "Esnaf iç huzurun teminatıdır. Esnafın AVM'lere ve zincir marketlere yenik düşmesi ekonominin de iç huzurun da dengesini bozar" ifadesini kullandı.

19.10.2017Ankara
‘Ertelenen SGK prim ödemesi seneye başlasın’

‘Ertelenen SGK prim ödemesi seneye başlasın’

2016 yılının Aralık ayı ile 2017 yılının Ocak ve Şubat aylarında ödenmesi gereken SGK Primlerinin ödemelerinin 9 ay ertelendiğini söyleyen Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Bu primler, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında ödenecek. Esnaf hem içinde bulunduğu ayın primini hem de geçmiş dönemden ertelenen primleri aynı anda ödemek zoruinda kalacak. Bir de yapılandırmadan gelen borç taksitlerinin ödemesi eklenince yılın son üç ayı esnafın mali yükü 3 katına çıkacak” dedi.

17.10.2017Ekonomi
ESYEM projesiyle esnaf işinde uzman olacak

"ESYEM projesiyle esnaf işinde uzman olacak"

TESK Genel Başkanı Palandöken: "Geçtiğimiz yıl hayata geçirdiğimiz ve eylülde yetkilendirme sözleşmesini imzaladığımız ESYEM projemizle mesleki yeterlilik sınavları düzenleyip başarılı olanlara belgelendirme yapacağız" açıklamasında bulundu.

15.10.2017Ekonomi
TESK Başkanı Palandöken: İthal et faydadan çok zarar getirir

TESK Başkanı Palandöken: İthal et faydadan çok zarar getirir

TESK Başkanı Palandöken: İthal et faydadan çok zarar getirir

13.10.2017Merkez
Palandökenden yasa uyarısı

Palandöken'den yasa uyarısı

Palandöken'den yasa uyarısı

13.10.2017Serik
Palandökenden Uluslararası Antalya Film Festivali açıklaması

Palandöken'den 'Uluslararası Antalya Film Festivali' açıklaması

Palandöken'den 'Uluslararası Antalya Film Festivali' açıklaması

12.10.2017Serik
Palandöken:10 yılda bakkal sayısı 240 binden 165 bine düştü

Palandöken:10 yılda bakkal sayısı 240 binden 165 bine düştü

Palandöken:10 yılda bakkal sayısı 240 binden 165 bine düştü

12.10.2017Merkez
Bakkal sayısı 10 yılda 240 binden 165 bine geriledi

Bakkal sayısı 10 yılda 240 binden 165 bine geriledi

Zincir marketlerin büyük bir hızla çoğalmaya devam ettiğini belirten Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Bakkal ve büfe sayısı son 10 yılda yüzde 31 azalarak 240 binden 165 bine düşerken, sadece son bir yılda zincir market sayısı yüzde 13 artarak 28 bine ulaştı” dedi.

12.10.2017Ekonomi
TESK ve SGKdan kayıtlı istihdama destek projesi

TESK ve SGK'dan kayıtlı istihdama destek projesi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TESK-SGK işbirliğiyle hayata geçirilen kayıtlı istihdamın artırılmasına yönelik projenin 10 Ekim'de Bursa'da başlayacağını ve 15 ilde sosyal güvenlik hakkında bilinçlendirme konferansları düzenleyeceklerini bildirdi.

11.10.2017Ekonomi
Palandöken: Kayıtdışı istihdamla mücadelemiz sürüyor

Palandöken: Kayıtdışı istihdamla mücadelemiz sürüyor

Palandöken: Kayıtdışı istihdamla mücadelemiz sürüyor

10.10.2017Merkez
Türkiye ile ABD arasında vize işlemlerinin askıya alınması

Türkiye ile ABD arasında vize işlemlerinin askıya alınması

TESK Genel Başkanı Palandöken: "Esnaf ve sanatkarlar camiası olarak samimi bir diplomatik süreçle sorunun kısa sürede aşılacağına inancımız tam"

9.10.2017Ekonomi
Bendevi Palandöken: Kayıtlı istihdamın desteklenmesi projesi başlıyor

Bendevi Palandöken: Kayıtlı istihdamın desteklenmesi projesi başlıyor

Bendevi Palandöken: Kayıtlı istihdamın desteklenmesi projesi başlıyor

9.10.2017Ankara
Kadın esnaf ve sanatkar sayısı 14 bin arttı

Kadın esnaf ve sanatkar sayısı 14 bin arttı

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye'de kadın esnaf ve sanatkar sayısının geçen yıl eylülden bu yana 14 bin 437 arttığını belirterek, "Türkiye'de kadın esnaf ve sanatkar sayısının her geçen gün artacağı inancındayız." ifadesini kullandı.

8.10.2017Ekonomi
Çocuk işçiye karşı UNESCO protokolü

Çocuk işçiye karşı UNESCO protokolü

Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, okulda olması gereken çocukların tarlada çalıştığını belirterek, çocuk işçiliğini yok etmeye kararlı olduklarını ve bunun için UNICEF ile protokol imzaladıklarını bildirdi.

5.10.2017Ankara
Bendevi Palandöken, “400 bin çocuk tarlada çalışıyor”

 Bendevi Palandöken, “400 bin çocuk tarlada çalışıyor”

 Bendevi Palandöken, “400 bin çocuk tarlada çalışıyor”

5.10.2017Merkez
‘8 ayda 303 bin karşılıksız çek’

‘8 ayda 303 bin karşılıksız çek’

Çek kullanım tutarının geçen yılın ilk 8 ayına göre arttığını, fakat karşılıksız çeklerin azaldığını belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Bankalara ibraz edilen toplam çek tutarı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 7,4 artarak 500 milyar TL oldu. Toplam çek adedi ise yüzde 9 azalarak 13 milyona düştü. Çeklerin karşılıksız çıkmasını önleyici yeni düzenlemeler yapılmalı. Bu noktada bankalar sorumluluklarını artırmalı” dedi.

3.10.2017Ankara

Yazar Sonuçları

Ucuz et... Ama herkese!

Et ve Süt Kurumu aracılığı ile ülke genelinde hizmet veren iki market 29 liradan kıyma ve 31 liradan kuşbaşı et satışına başladı. Vatandaşın ucuz ete ulaşmasının önü de açılmış oldu. Ancak vatandaşın alacağı etin özellikleri ve ulaşılabilirliği konusunda belirsizliğini koruyan birçok soru var.

3.11.2017