MENÜ

Ben Bilmem Esim Bilir

Ben Bilmem Esim Bilir ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ben Bilmem Esim Bilir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ben Bilmem Esim Bilir haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 654 Ben Bilmem Esim Bilir haberi bulunmuştur.

Ben Bilmem Esim Bilir Haberleri

Mezarlıkta evlenme teklifi

Mezarlıkta evlenme teklifi

Emre Altuğ sonunda evlilik kararı aldı ve Çağla Şikel'e ilginç bir evlilik teklifinde bulundu.

25.04.2008Kelebek
“Ben Bilmem Eşim Bilir”

“Ben Bilmem Eşim Bilir”

Kanal D’de 7’den 70’e herkesin beğeniyle izleyeceği yeni bir yarışma programı başlıyor.

25.06.2012Kelebek
Ben Bilmem Eşim Bilir

Ben Bilmem Eşim Bilir

Kanal D’de çok yakında, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yapacağı “Ben Bilmem Eşim Bilir” adlı yeni bir yarışma programı başlıyor.

3.07.2012Kelebek
Yeni bir yarışma programı başlıyor

Yeni bir yarışma programı başlıyor

Kanal D’de yakında, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yapacağı, “Ben Bilmem Eşim Bilir” adlı, ailece izleyebileceğiniz, keyif dolu, yepyeni bir yarışma programı başlıyor.

9.07.2012Kelebek
Sunuculuğa soyundu

Sunuculuğa soyundu

Oyuncu İlker Ayrık, sunuculuğa soyundu. Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasını sunmaya hazırlanan Aksum, “Etrafımdaki herkes bu konuda bana benden fazla güveniyor” diyor.

14.07.2012 Kelebek
YENİ BİR YARIŞMA PROGRAMI BAŞLIYOR

YENİ BİR YARIŞMA PROGRAMI BAŞLIYOR

Kanal D’de bugün, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yapacağı, “Ben Bilmem Eşim Bilir” adlı, ailece izleyebileceğiniz, keyif dolu, yepyeni bir yarışma programı başlıyor.

19.07.2012Kelebek
Büyük ödül bu otomobil

Büyük ödül bu otomobil

İlker Ayrık’ın sunduğu “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışması, bu akşam dördüncü bölümüyle ekranda olacak.

23.07.2012Kelebek
Büyük ödül bu otomobil

Büyük ödül bu otomobil

İlker Ayrık’ın sunduğu “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışması, bu akşam dördüncü bölümüyle ekranda olacak.

24.07.2012Kelebek
BEN BİLMEM EŞİM BİLİR ZİRVEDE

'BEN BİLMEM EŞİM BİLİR' ZİRVEDE

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı yeni yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” kısa sürede milyonların beğenisini kazanarak ekranın zirvesine adını yazdırdı. Hafta içi her akşam ekrana gelen yarışma, yayında olduğu saatlerde sosyal medyaya da damgasını vuruyor.

26.07.2012Gündem
HERKES KAHKAHAYA BOĞULDU

HERKES KAHKAHAYA BOĞULDU

Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in, Cuma akşamı yayınlanan final bölümünde erkek yarışmacıların “fındık kırma” muhabbetleri izleyenleri kahkahalara boğdu. Sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı yarışmanın bu bölümünde erkek yarışmacılar “fındık kırma” oyunu da oynadı. Bu oyun öncesinde programın sunucusu İlker Ayrık, erkek yarışmacıların eşlerine “kocalarının fındık kırıp kırmadıklarını” sordu. Ardından da, izleyenleri kahkahalara boğan bir “fındık kırma” muhabbeti ortaya çıktı. İşte sizlerin de izlerken gözlerinizden yaş geleceği o görüntüler ve o diyaloglar

4.08.2012Ne Oluyor
KOCANIZ FINDIK KIRDI MI

'KOCANIZ FINDIK KIRDI MI'

Kanal D’nin büyük bir beğeniyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in, Cuma akşamı yayınlanan final bölümünde erkek yarışmacıların “fındık kırma” muhabbetleri izleyenleri kahkahalara boğdu.

4.08.2012Spor Arena
“BEN BİLMEM EŞİM BİLİR”DE ORYANTAL ŞOV

“BEN BİLMEM EŞİM BİLİR”DE ORYANTAL ŞOV

Kim demiş, Türk erkeği oynamaz diye! “Ben Bilmem Eşim Bilir”inde erkekler böyle oryantal şov yaptı.

9.08.2012Ne Oluyor
KİM DEMİŞ TÜRK ERKEĞİ OYNAMAZ DİYE

KİM DEMİŞ TÜRK ERKEĞİ OYNAMAZ DİYE

Kim demiş, Türk erkeği oynamaz diye! “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam ki bölümüne erkeklerin oryantal şovları damgasını vuracak!

9.08.2012Kelebek
İLKER AYRIKA, KADIN YARIŞMACIDAN TOKAT

İLKER AYRIK'A, KADIN YARIŞMACIDAN TOKAT!

Kanal D’nin sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde, bayan yarışmacılardan biri, hırslandırmak için eşinin ensesine tokat atmak istedi. İlker Ayrık, yoğun ısrarlarla tokatı önce kendisine attırdı. Ancak sempatik sunucunun hiç tahmin etmediği ağır tokatla karşılaşması stüdyoda renkli anlar yaşanmasına neden oldu. İlker Ayrık, yediği darbenin etkisinden yeni kurtulmuşken, ikinci oyunda da terliğin azizliğine uğradı. İşte kahkahalarla izleyeceğiniz o renkli anlar...

13.08.2012Ne Oluyor
İlker Ayrık’a kadın yarışmacıdan tokat

İlker Ayrık’a kadın yarışmacıdan tokat

Kanal D’nin sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde, kadın yarışmacılardan biri, hırslandırmak için eşinin ensesine tokat atmak istedi.

13.08.2012Gündem
Şampiyona ev hediyesi

Şampiyona ev hediyesi

Üsküdar Belediyespor, şampiyon sporcusu Aslı Çakır Alptekin'e Çamlıca'da bir ev hediye ederek ödüllendirdi.

14.08.2012Spor
“BEN BİLMEM EŞİM BİLİR”DE TUZLU KAHVE İÇME REKORU

“BEN BİLMEM EŞİM BİLİR”DE TUZLU KAHVE İÇME REKORU!

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in dün akşam ekrana gelen bölümünde tuzlu kahve içme oyunu da oynandı. Oyun öncesinde bayanlar, eşlerinin kaç fincan tuzlu kahve içebilecekleri tahmininde bulundular. Yarışmacılardan Merve Özücü, eşi Eray Gürcan Güzel’in 10 fincan tuzlu kahve içeceği iddiasında bulundu. Ardından da Eray Gürcan Güzel, 60 saniye içinde 10 fincan tuzlu kahve içerek rekor kırdı. İşte, erkeklerin tuzlu kahveyle imtihanlarından renkli görüntüler;

15.08.2012Ne Oluyor
Yarışma barıştırdı

Yarışma barıştırdı

Mehtap–Alp Doğan çifti, “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışması sayesinde boşanmaktan vazgeçti.

17.08.2012Kelebek
Bir yarışma hayatlarını değiştirdi

Bir yarışma hayatlarını değiştirdi

Kanal D’de yayınlanan “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışması, bir çifti boşanmanın eşiğinden döndürdü.

18.08.2012Kelebek
Erkeklerin topuklu ayakkabı kâbusu gerçek oldu

Erkeklerin topuklu ayakkabı kâbusu gerçek oldu!

İlker Ayrık’ın sunduğu Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının dün akşam ekrana gelen bayram özel bölümünde erkekler topuklu ayakkabıyla koştu, hanımlar eğlendi.

21.08.2012Kelebek
TUZLU KAHVE İÇME REKORU KIRDILAR

TUZLU KAHVE İÇME REKORU KIRDILAR

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in dün akşam ekrana gelen bölümünde tuzlu kahve içme oyunu da oynandı.

22.08.2012Gündem
TOPUKLU YARIŞ

'TOPUKLU' YARIŞ

Kanal D’nin sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir" bayram özel bölümüyle ekranlardaydı.Programın dün akşam ekrana gelen bölümünde oynanan topuklu ayakkabı oyunu erkeklerin kâbusu oldu. Oyun öncesinde, hanımlar eşlerinin ne kadar süre içinde topuklu ayakkabıyla parkuru tamamlayacaklarını tahmin ettiler.Sıra oyuna geldiğinde, yarışmacıların hayatlarında ilk kez giydikleri topuklu ayakkabı ile koşma mücadelesi renkli anlara sahne oldu.

22.08.2012Ne Oluyor
BEN BİLMEM EŞİM BİLİR DE BAKLAVA KRİZİ

"BEN BİLMEM EŞİM BİLİR" DE BAKLAVA KRİZİ

'Ben Bilmem Eşim Bilir'in yayınlanan bayram özel programına, baklava yeme oyunu damgasını vurdu...

22.08.2012Ne Oluyor
KADIN YARIŞMACI FENA DÜŞTÜ

KADIN YARIŞMACI FENA DÜŞTÜ

Kanal D'de yayınlanan "Ben Bilmem Eşim Bilir" adlı yarışma programı yine izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşattı. Oynanan "gazoz kapağı açma" yarışmasında kadınlar gazoz şişesini tuttu erkekler ise şişenin kapaklarını açmaya çalıştı.Sıra Ersan-Deniz çiftine geldiğinde ise talihsiz bir olay yaşandı. Kadın yarışmacı yerdeki şişelerden birine basarak yere düştü. İşte yarışmada yaşanan o talihsiz an...

24.08.2012Ne Oluyor
Erkeklerin topuklu yarışı

Erkeklerin 'topuklu' yarışı

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir bayram özel bölümüyle ekranlardaydı.

24.08.2012Gündem
Kadınlar erkeklerden daha rekabetçi

Kadınlar erkeklerden daha rekabetçi

İlker Ayrık, ilk sunuculuk denemesinde hedefi 12’den vurdu. “Ben Bilmem Eşim Bilir”, kısa sürede izleyicinin yeni tutkusu haline geldi. Başarılı oyuncu, kadınların oyunlarda erkeklerden daha rekabetçi olduğunu, daha kolay gaza geldiklerini söylüyor.

29.08.2012Kelebek
38 DAKİKAYLA BÖYLE REKOR KIRDI

38 DAKİKAYLA BÖYLE REKOR KIRDI

Kanal D’nin büyük bir ilgi ve beğeniyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” de oynanan eğlenceli oyunlarda, yarışmacılar rekor üstüne rekor kırıyor. Programın final oyununda da, Serkan Aydındağ, eşi Yeliz'i 38 dakika boyunca kucağında taşıyarak, “eşi kucağında taşıma” oyununun daha önce 28 dakika olan rekorunu kırdı. Erkek yarışmacıların kan ter içinde kaldıkları ve yorgunluktan kollarının titrediği bu oyun sonunda, daha önceki 28 dakikalık rekor da Serkan Aydındağ tarafından kırılmıştı.

30.08.2012Ne Oluyor
DANSÖZ KAÇTI ERKEK YARIŞMACILAR KOVALADI

DANSÖZ KAÇTI ERKEK YARIŞMACILAR KOVALADI

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir yeni yayın dönemine sürpriz ve yenilenmiş oyunlarıyla girdi.Artık hafta sonu yayınlanacak programın dün akşamki bölümüne gizemli konuk damgasını vurdu. Sunucu İlker Ayrık yarışmacıların meraklı bakışları ardından ring kurulmuş stüdyoya gizemli konuğu davet etti. Kuvvetli bir rakiple boks yapacağını düşünen yarışmacılar, sürpriz misafirin dansöz olduğunu görünce stüdyoda keyifli anlar yaşandı. Erkek yarışmacıların dansöze para takmak için kovalaması ise eğlenceli anlara sahne oldu. Ben Bilmem Eşim Bilir yenilenmiş stüdyosu ve yeni oyunlarıyla artık hafta sonu Kanal D’de.

3.09.2012Ne Oluyor
YENİ TANITIM ÇOK BEĞENİLDİ

YENİ TANITIM ÇOK BEĞENİLDİ

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı ve büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in yeni tanıtım filmi çok beğenildi. Artık sadece, Cumartesi ve Pazar akşamları saat 20.00’de ekrana gelen yarışmanın yeni tanıtım filminde, sunucu İlker Ayrık’ın yanı sıra, programda daha önce yarışan yarışmacılar da yer aldı. İşte büyük beğeni gören o tanıtım filmi.

7.09.2012Ne Oluyor
AĞLAYARAK YARIŞTILAR

AĞLAYARAK YARIŞTILAR

Ben Bilmem Eşim Bilir'in acı biber yeme oyunu yarışmacıları ağlattı. Kanal D'nin sevilen programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in yeni bölümünde oynanacak acı biber oyunu, izleyenlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Yarışmacılar acı biber oyununu kazanmak için hem ellerinden gelen performansı gösterdiler hem de acının etkisiyle ağladılar. İşte size, Ben Bilmem Eşim Bilir'in o inanlmaz sahneleri..

8.09.2012Ne Oluyor
NİJERYALI DAMATTAN GÖBEK ŞOV

NİJERYALI DAMATTAN GÖBEK ŞOV

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde, Nijeryalı yarışmacı göbek atıp, oryantal yapacak. Gülfem ve İngilizce öğretmeni eşi Fredrıck Ilory’nin oryantal dansı renkli anlara sahne olacak. Erkek yarışmacıların korkulu rüyası olan göbek atma oyununda, Nijeryalı damat izleyenleri şaşırtacak.

15.09.2012Ne Oluyor
YARIŞMACI KADINDAN ŞAŞIRTAN İTİRAF

YARIŞMACI KADINDAN ŞAŞIRTAN İTİRAF

EŞİNİ KAYINVALİDESİNDEN BİLE KISKANDIĞINI İTİRAF ETTİ... Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde Selda – İbrahim çifti izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak. Selda Hanım’ın eşine zeytinim, küçük kaplanım ve minnoşum diye seslenmesi izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek. Eşini kayınvalidesinden bile kıskandığını söyleyen Selda Hanım, İbrahim Bey’i sütlerle ve fıstıklarla beslediğini söylemesi herkesi güldürecek. İşte o renkli anlar…

15.09.2012Ne Oluyor
Nijeryalı damattan göbek şov

Nijeryalı damattan göbek şov

İlker Ayrık’ın sunduğu “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşamki bölümünde yer alan ‘göbek atma oyunu’, renkli görüntülere sahne olacak.

15.09.2012Kelebek
Başarıyı kutladılar

Başarıyı kutladılar

Kanal D’nin ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in ekibi, önceki akşam Ortaköy’deki Nomads adlı mekânda bir araya geldi.

20.09.2012Kelebek
BEN EŞİMİ BAŞIMDA DEĞİL SIRTIMDA TAŞIRIM

BEN EŞİMİ BAŞIMDA DEĞİL SIRTIMDA TAŞIRIM

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir, yepyeni bir oyunla izleyicilerin karşısına çıkacak. Her zaman eşlerinin kendilerini taşımalarını isteyen hanımların bu hayali bu gece gerçek olacak. Oynanacak yeni oyunun ilk siftahını ise sempatik sunucu İlker Ayrık uygulamalı olarak yapacak. Sırtlarında eşleriyle parkuru tamamlamak beyler için hiç kolay olmazken, oyun sırasında yaşananlar ise renkli görüntülere sahne olacak.

22.09.2012Ne Oluyor
HEM REKORTMEN OLDULAR HEM ARABAYI KAZANDILAR

HEM REKORTMEN OLDULAR HEM ARABAYI KAZANDILAR

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in geçtiğimiz bölümünde yarışan Dicle Işın – Ahmet Turgal çifti oyunlarda üst üste kırdıkları rekorlarla herkesi şaşırttı. Yarışmacı Ahmet Turgal önce pinponları kuvvetli nefesiyle en kısa sürede bardaktan çıkarmayı başardı. Ardından eşi Dicle Işın tam 22 tane acı biber yiyerek büyük bir rekora imza atmış oldu. Final oyununda ise arabaya yerleştirdikleri 21 kişi ile rekor kırdılar. Yarışmacı çiftin 3 ayrı oyunda 3 farklı rekor kırdığı programda, İlker Ayrık’ın sözleri ise izleyenleri güldürdü

23.09.2012Ne Oluyor
Ödüllerini teslim aldılar

Ödüllerini teslim aldılar

“Ben Bilmem Eşim Bilir”in 3 şampiyon çifti otomobillerini teslim aldı.

23.09.2012Kelebek
KADIN YARIŞMACI KISKANÇLIKTAN DONUP KALDI

KADIN YARIŞMACI KISKANÇLIKTAN DONUP KALDI

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in geçtiğimiz bölümünde hanımların eşlerini kıskanmaları herkesi kahkahalara boğdu. "Ben güzelden anlarım" oyunu için stüdyoya gelen güzelleri, eşleriyle sohbet ederken gören hanımlar, kıskançlıktan ne yapacaklarını şaşırdılar. İşte gülerek izleyeceğiniz o anlar...

24.09.2012Ne Oluyor
“Ben Bilmem Reyting Bilir”

“Ben Bilmem Reyting Bilir”

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”, Pazar akşamı, Yetenek Sizsiniz Türkiye ve En Büyük Show’u geride bıraktı ve A/B SES’te günün birincisi oldu.

26.09.2012Kelebek
81 bin başvuru

81 bin başvuru

Kanal D’nin, hafta sonları ekrana gelen sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”, yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgili ile izlenmeye devam ediyor. Şimdiye kadar 40 bölüm yayınlanan programa, bu güne kadar tam 81 bin çift başvurdu. Toplamda 160 çiftin yarıştığı “Ben Bilmem Eşim Bilir”de, 16 tane sıfır kilometre otomobil verildi.

28.09.2012Kelebek
İLKER AYRIK YANDIM ALLAH DEDİ

İLKER AYRIK "YANDIM ALLAH" DEDİ

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de bu akşam oynanacak yepyeni acılı çiğköfte yeme oyununda, yarışmacılara “yandım Allah” dedirtecek. Önce sunucu İlker Ayrık, acıdan rengi koyulaşan çiğköfteleri yemeye çalışacak. Fena halde ağzı yanan sempatik sunucunun o halleri stüdyodakileri kahkahaya boğacak. Erkek yarışmacılar ise, bol isotlu ve acılı çiğköfteyi eşlerinin tahmin ettiği sayı kadar yiyebilmek için büyük çaba gösterecek, acının etkisiyle de bir hayli terleyecekler.

29.09.2012Ne Oluyor
EŞİMİ 24 SAAT İNTERNETTEN TAKİP EDİYORUM

EŞİMİ 24 SAAT İNTERNETTEN TAKİP EDİYORUM

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde, kaptan eşini 24 saat internetten takip eden yarışmacının bu itirafı izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Ülke ülke dolaşarak gemi kaptanlığı yapan eşini çok kıskandığını söyleyen yarışmacının ilginç itirafı stüdyodakileri şaşırttı. Sempatik sunucu İlker Ayrık’ın bayan yarışmacıyı taklit ettiği anlar ise izleyenleri güldürecek.

30.09.2012Ne Oluyor
Acılı etap

Acılı etap

İzleyicinin yeni hafta sonu eğlencesi “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşamki bölümünde, erkek yarışmacıları “acı”lı bir etap bekliyor.

30.09.2012Kelebek
EŞİNDEN İNTİKAM ALDI

EŞİNDEN İNTİKAM ALDI

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de ilk defa turşu suyu içen yarışmacı, eşinin tahmin ettiği sayı kadar turşu suyu içmek için büyük mücadele gösterdi. Turşu sularını büyük çaba göstererek içen yarışmacı, ikinci oyunda eşinin başında sopa kırarak adeta intikam aldı. İşte o anlar…

1.10.2012Ne Oluyor
EŞİNDEN İNTİKAM ALDI

EŞİNDEN İNTİKAM ALDI

Kanal D’nin sevilen yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir’de ilk defa turşu suyu içen yarışmacı, eşinin tahmin ettiği sayı kadar turşu suyu içmek için büyük mücadele gösterdi.

2.10.2012Spor Arena
KAVUŞAMAYAN AŞIKLARDA BÖYLE TER DÖKTÜLER

"KAVUŞAMAYAN AŞIKLAR"DA BÖYLE TER DÖKTÜLER

Kanal D’nin ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in yarın akşam yayınlanacak bölümünde; erkekler yarışmacıları sürpriz bir oyun bekliyor. İlk kez oynanan “Kavuşamayan Aşıklar” oyununda erkek yarışmacılar bağlı oldukları platformdan tüm engellere rağmen koşarak eşlerine yumurta getirmeye çalışacaklar. Yarışmacılar yumurtaları kırmadan eşlerine taşımak için ter dökerken, stüdyodakiler kahkahaya boğulacak. Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha dolu yeni bölümü ile yarın akşam saat 20.00’de Kanal D’de!

5.10.2012Ne Oluyor
KADIN YARIŞMACI EŞİNİ BAKIN NASIL GAZA GETİRDİ

KADIN YARIŞMACI EŞİNİ BAKIN NASIL GAZA GETİRDİ

Kanal D’nin sevilen yarışması "Ben Bilmem Eşim Bilir"in son bölümünde kadın yarışmacının eşini gaza getirmek için söyledikleri, herkesi şaşkına çevirdi. Yarışmacı kadının bilek güreşi oyununda eşini motive etmek için söylemediği laf kalmadı. Ünlü sunucuya öyle sözler söyledi ki, sempatik sunucu İlker Ayrık bile stüdyoyu terk etti. İşte Türkiye'yi ekrana kilitleyen o görüntüler...

7.10.2012Ne Oluyor

Yazar Sonuçları

Futbol taraftarı en çok hangi ülkeye gitmek ister?

Türk takımlarının Avrupa Kupaları’ndaki maçlarını deplasmanda takip eden taraftar sayısı son 10 yılda ciddi şekilde arttı...

31.08.2012

7 Ekim Dünya Erkekler Günü

Kimse farkında değil ama dün 7 Ekim, Dünya Erkekler Günü’ydü...

7.10.2012