MENÜ

Ben Bilmem Esim Bilir

Ben Bilmem Esim Bilir ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ben Bilmem Esim Bilir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ben Bilmem Esim Bilir haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 654 Ben Bilmem Esim Bilir haberi bulunmuştur.

Ben Bilmem Esim Bilir Haberleri

Ünlüler eşleriyle yarışacak

Ünlüler eşleriyle yarışacak

YAPIMCILIĞINI D Productions’ın üstlendiği Kanal D’nin sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”, artık pazartesi akşamları da izleyiciyle buluşacak.

19.03.2015Magazin
İlker Ayrıktan gelin adayına: Kanka ayağı...

İlker Ayrık'tan gelin adayına: 'Kanka ayağı...'

Ekranların sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir, programın oyun bölümleri kadar, katılan çiftlerin tanışma hikayeleri üzerine dönen sohbetlerle de ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Programın sempatik sunucusu İlker Ayrık, son bölümde eşiyle kanka olduklarını söyleyen kadın yarışmacıya takılmadan edemedi.

16.03.2015Ne Oluyor
Hürriyet’in gurur günü

Hürriyet’in gurur günü

İstanbul Arel Üniversitesi tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Medya ve Sanat Ödülleri, dün akşam Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapılan törenle sahiplerini buldu. Dokuz bini aşkın öğrencinin oylarıyla verilen ödüllerin 6’sı Hürriyet Dünyası’na geldi. Doğan Yayın Grubu da toplamda 12 kategoride ödüle layık görüldü. Hürriyet’in en iyi gazete ödülünü Hürriyet İcra Kurulu Üyesi ve Dijital Medya Grup Koordinatörümüz Bülent Mumay, en iyi haber portalı seçilen www.hurriyet.com.tr’nin ödülünü ise gündem editörlerimizden Anıl Demir aldı.

1.03.2015Gündem
Ben Bilmem Eşim Bilir yine çok güldürdü

Ben Bilmem Eşim Bilir yine çok güldürdü

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışmaprogramı Ben Bilmem Eşim Bilir’in bugün ekrana gelecek bölümünde;bayanların eşleriyle olan tanışma hikayeleri tüm stüdyoyu gülmekten kırıpgeçirdi..Bayanlar, eşleriyle nasıl tanıştıklarını anlatırken bir taraftan daerkeklerin kaba tavırlarından şikayetçi oldular. Hanımların anlattıklarınaİlker Ayrık’ın yaptığı yorum ve espriler ise stüdyoyu kahkahaya boğdu.

1.03.2015Ne Oluyor
Senem ve Mustafa çiftinin zor anları

Senem ve Mustafa çiftinin zor anları

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasına katılan Senem ve Mustafa çifti mekik oyunu oynarken Mustafa Bey ayaklarıyla Senem Hanıma yaşattığı zor anları herkesi güldürdü.

28.02.2015Ne Oluyor
İlker Ayrıkın soruları Birçeye zor anlar yaşattı

İlker Ayrık'ın soruları Birçe'ye zor anlar yaşattı

Kanal D'de yayınlanan sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'de Birçe ve Hüseyin çiftinin tanışma hikayeleri programa damga vurdu.

22.02.2015Ne Oluyor
Damat soğuk terler döktü

Damat soğuk terler döktü

Kanal D’nin, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlkerAyrık’ın yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem EşimBilir’in bugün ekrana gelecek olan bölümünde Birçe-Hüseyin Alakaş çiftininhikayesi çok güldürecek.

22.02.2015Ne Oluyor
Ben Bilmem Eşim Bilirde böyle evlenme teklifi görülmedi

Ben Bilmem Eşim Bilir'de böyle evlenme teklifi görülmedi

Kanal D’nin, yapımcılığınıD Productions’ın üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, beğeni ileizlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in bugün ekrana gelecek bölümüneGözde – Oğuzhan Tacir çiftinin tanışma hikayesi damgasını vuracak.

15.02.2015Ne Oluyor
Ivana Sert ile İlker Ayrık Aşkın Gözü Kördür Oynarsa

Ivana Sert ile İlker Ayrık "Aşkın Gözü Kördür" Oynarsa!

Ivana Sert, konuk olarak katıldığı Ben Bilmem Eşim Bilir de “Aşkın Gözü Kördür” oyununu sunucu İlker Ayrık'la oynadı, ortaya bu renkli anlar çıktı

8.02.2015Ne Oluyor
Nasıl duş aldığıma kadar her şeyime karışır

Nasıl duş aldığıma kadar her şeyime karışır!

Kanal D’nin, sunuculuğunuİlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem EşimBilir’in  yeni bölümünde Tolgahan Bey’insözleri tüm stüdyoyu kırıp geçirdi. Tolgahan Bey eşinin, yemekyemesinden, nasıl duş yaptığına kadar her şeyine karışmasından yakındı. İlkerAyrık'ın  “duşuna nasıl karışabilir ki?” sorusu üzerine “buranı, şuranı yıkadınmı?” diye sorular sorduğunu söyleyen yarışmacı, eşi Gülsen Hanım’ın bir dekontrol ettiğini söyleyince tüm stüdyo kahkahaya boğuldu. 

1.02.2015Ne Oluyor
Ben Karımı Seviyorum İlker Bey

Ben Karımı Seviyorum İlker Bey!

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ileizlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in  (24 OcakCumartesi) bugün ekrana gelecek bölümünde; Cemal Bey’in açıklamaları damgasınıvuracak!Eşinin oğlunun sünnet düğününe sevgilisiyle gelen Cemal Bey,eşinin kendine bu nedenle güvenmediğini söyleyecek. Yine aynı sünnet düğünündeeşi ve sevgilisini konuşurken gördüğünde yakalandığını anlayan yarışmacınınkaçmaya çalışmasını taklit eden İlker Bey ise, tüm stüdyoyu gülmekten kıracak.İlker Bey’in ıssız adaya düşsen yanına ne alırsın, sorusu üzerine Cemal Bey’in“Canlı alabiliyor muyuz?” cevabı tüm izleyenlere unutamayacakları bir kahkahaşöleni yaşatacak.Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha ve eğlence dolu yenibölümüyle bugün saat 16:00’da Kanal D’de!

24.01.2015Ne Oluyor
Şimdiye kadar oltaya gelen en güzel balıksınız

'Şimdiye kadar oltaya gelen en güzel balıksınız!'

Kanal D’nin, sunuculuğunuİlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem EşimBilir’de Sevcan- Okançiftinin tanışma hikayesi damgasını vurdu. İlker Bey’in “Nasıltanıştınız?” sorusuna “Oltaya geldim” cevabını veren Sevcan Hanım, daha ilkdakikadan izleyiciyi güldürdü. Arkadaşlarıyla deniz kenarındafotoğraf çektirmek için duran Sevcan Hanım’a orada balık tutmakta olan eşi OkanBey’in oltasının ucu takılması; Sevcan Hanım’ın “Oltaya geldim” sözünün aslındaşaka olmadığını gösterdi Okan Bey’in daha sonradan Sevcan Hanım’ın yanınagidip “Oltaya gelen en güzel balıksınız!” sözünü söylemesi ise izleyicidenbüyük alkış aldı.

16.01.2015Ne Oluyor
Ben bilmem eşim bilirde eski yarışmacılar yarışıyor

Ben bilmem eşim bilir'de eski yarışmacılar yarışıyor

Kanal D’nin, sunuculuğunuİlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem EşimBilir’in (6 Ocak Salı) yarın ekrana gelecek bölümünde; Ben Bilmem Eşim Bilir’dedaha önce yarışan, araba kazanamayan ama gönüllerde taht kuran çiftleryarışacak!

5.01.2015Ne Oluyor
Ben Bilmem Eşim Bilirde ünlülerin zor anları

Ben Bilmem Eşim Bilir'de ünlülerin zor anları

Eşlerinin söylediği kelimeleri anlamaya çalışan ünlü isimler, izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşattılar. 

2.01.2015Ne Oluyor
Ünlü isimler barfiks yarışına girerse

Ünlü isimler barfiks yarışına girerse!

Ben Bilmem Eşim Bilir programının yılbaşı gecesi için özel olarak hazırladığı ve ünlülerin yarıştığı bölüm, izleyenleri ekrana kilitledi. Eşleriyle büyük ödülü kazanmak için ter döken ünlüler barfiks yarışmasında stüdyodaki ve ekran başındaki izleyicilere eğlenceli anlar yaşattılar. Keremcem'in eşi Seda Güven, eşi barfiks çekerken onu desteklemek için ilginç bir teknik kullanınca, yarışmanın sunucu İlker Ayrık'ın dilinden kurtulamadı. 

2.01.2015Ne Oluyor
Demet Akalın: Ayağımla dalga geçtiniz

Demet Akalın: Ayağımla dalga geçtiniz

Kanal D ' nin, sunuculuğunu İlker Ayrık ' ın yaptığı yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir, yılbaşı özel bölümü ile evlere konuk oldu

1.01.2015Magazin
İrem Dericiden şaşırtan itiraf

İrem Derici'den şaşırtan itiraf

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir'in yıl başı özel bölümüne İrem Derici'nin itirafı damga vurdu. İşte o anlar ve stüdyoda yaşananlar.

1.01.2015Ne Oluyor
Demet Akalın kazandığı arabayı bağışlamayınca takipçilerinden tepki gördü

Demet Akalın kazandığı arabayı bağışlamayınca takipçilerinden tepki gördü

'Ben Bilmem Eşim Bilir'e katılan Demet Akalın-Okan Kurt çifti Mercedes kazandı.  Demet Akalın Instagram hesabından arabayı kızları Hira için kazandıklarını duyurdu. Fakat Akalın'ın takipçileri, yarışmadan kazandıkları ve rahatlıkla sahip olabilecekleri bu Mercedes'i bağışlamadıkları için tepki gösterdi.

31.12.2014Ne Oluyor
Yılbaşı akşamı televizyonda neler var (TV Canlı Yayın Rehberi izle)

Yılbaşı akşamı televizyonda neler var? (TV Canlı Yayın Rehberi izle)

Yılbaşını evlerinde geçirmek isteyenler bu sene de televizyonlarının karşısına kurulacaklar ve televizyon izleyecekler. Peki yılbaşında televizyonda neler çıkacak? Kanal D, CNN Türk, Star TV, Show Tv, Fox TV, ATV, TRT 1, TV8 ve CNBC-E'de hangi programlar izlenebilecek. İşte TV kanalları ve rehberi...

31.12.2014Keyif
Ben bilmem eşim bilir yılbaşı özel

Ben bilmem eşim bilir yılbaşı özel

Kanal D’nin, sunuculuğunuİlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem EşimBilir’in  (31 Aralık Çarşamba) bugün ekrana gelecek yılbaşı özel bölümüne,ünlü çiftlerin tanışması, efsaneleşmiş oyunlar ve sürpriz konuklar damgasınıvuracak!Ben Bilmem Eşim Bilir’ingelenekselleşmiş oyunlarından topuklu ayakkabı ve acı biberi gören yarışmacılarkorku dolu anlar yaşayacak. Çİftler acı biber yerken zorlansa da, Ümit Besen’inbiberleri beşer onar yemesi, herkesi hayrete düşürecek! Keremcem’in biberyedikten sonra hıçkırması ise tüm stüdyodakileri kırıp geçirecek.

31.12.2014Ne Oluyor
Ben Bilmem Eşim Bilir’in yılbaşı özel bölümünde ünlüler yarışıyor

Ben Bilmem Eşim Bilir’in yılbaşı özel bölümünde ünlüler yarışıyor

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, yayınlandığı ilk günden itibaren keyifle izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir, yılbaşında ünlülerin yarışacağı özel bölümüyle ekrana gelecek.

29.12.2014Magazin
Kocam Facebook listesini Adan Zye...

'Kocam Facebook listesini A'dan Z'ye...'

Kanal D’nin, sunuculuğunuİlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem EşimBilir’e Yasin Bey’inçapkınlığı ve eşi Gülşen Hanım’ın kurnazlığı damgasını vurdu. Gülşen Hanım, eşiyle sosyalmedya üzerinden tanıştığını anlattı. Sevgili olduktan sonra eşinin Msnşifresini isteyen Gülşen Hanım, asıl niyetinin eşinin Facebook hesabına bakmakolduğunu söyledi. Yasin Bey’in farklı kadınlarla da konuştuğunu gören GülşenHanım, eşine hesap sorduğunda ise, Yasin Bey’in tüm kadınları akrabası olarakgöstermesi, herkesi şaşkına çevirdi. 

28.12.2014Ne Oluyor
Kedi Özledi filmi izle | FOX TV Canlı yayın akışı

Kedi Özledi filmi izle | FOX TV Canlı yayın akışı

Engin Günaydın ile başrollerini paylaştığı Galip Derviş dizisi ile tanınan Algı Eke ve Geniş Aile ise üne kavuşan ve şimdilerde Ben Bilmem Eşim Bilir’i sunan İlker Ayrık’ın başrollerini üstlendikleri “Kedi Özledi” filmi bu akşam FOX TV’de izlenebilecek.

24.12.2014Keyif
Cüneyt Özdemir: İnsaf yahu

Cüneyt Özdemir: İnsaf yahu!

RTÜK, Kanal D'de ekrana gelen Ben bilmem eşim bilir yarışmasında, erkeklerin başka kadınlarla dans etmesini Türk aile hayatına aykırı buldu. Dans nedeniyle kanala 410 bin TL ceza kesildi. Cüneyt Özdemir haberi sunduktan sonra 'insaf yahu' diye tepki gösterdi.

19.12.2014Haber
Ne yakışıklı bebe lafı ortalığı karıştırdı

"Ne yakışıklı bebe" lafı ortalığı karıştırdı

Kanal D’nin, sunuculuğunuİlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem EşimBilir’in  (20 Aralık Cumartesi) bugün ekrana gelecek bölümünde; KübraHanım’ın kıskançlığı damgasını vuracak!Çok kıskanç olduğunu söyleyenKübra Hanım’ın, İlker Bey’in “kıskançlıkla ilgili bir façan var mı?” sorusuüzerine anlattıkları, herkesi çok güldürecek! Yolda eşiyle yürürken kızlarınKerem Bey’e laf atması üzerine sinirlenen Kübra Hanım, dayanamayıp kızlarınsaçına yapıştığından söz edecek. Laf atan kızların daha sonra kendinden özürdilemesine ayrıca sinirlenen Kübra Hanım, anlatımıyla tüm stüdyoyu kırıpgeçirecek.

19.12.2014Ne Oluyor
Hiçbir kadın Rusya’ya giden sevgilisine “Hadi ben yatıyorumsen keyfine bak” demez

Hiçbir kadın Rusya’ya giden sevgilisine “Hadi ben yatıyorumsen keyfine bak” demez

“Arabada mısın sahiden, kornaya bas öyleyse”, “Evdeyim mi dedin, al telefonu git sifonu çek!” Kıskançlık çağında teknoloji ‘olağan şüpheliler’in işini zorlaştırırken şüphecileri de paranoya krizlerine sokuyor. Öyle ki, şifreyi ele geçiren ‘sevgili’ GPS yardımıyla her adımı takip edebiliyor. Yoksa siz hâlâ “Benim sevgilim telefonumu karıştırmıyor” diyenlerden misiniz? Yoksa Demir çifti gibi kıskançlık oyununun tarafları mı?

14.12.2014Hayat
Eşi için Abim gibi severim - severdim dedi

Eşi için "Abim gibi severim - severdim" dedi

KanalD’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışmaprogramı Ben Bilmem Eşim Bilir’in  (13 Aralık Cumartesi) ekranagelecek bölümünde; Zeynep ve Selçuk çiftinin tanışması damgasını vuracak! Zeynep Hanım, Selçuk Bey’leaynı yüzme havuzunda antrenörlük yaparken tanıştıklarını anlatacak. SelçukBey’i kendisinden yaşça büyük olduğu için o zamanlar abisi gibi sevdiğisöyleyen Zeynep Hanım, tüm stüdyoyu kahkahaya boğacak. Ablasının Selçuk Bey’iistememesi üzerine Zeynep Hanım’ın babasının devreye girmesiyle sözlenebilençifte; İlker Bey’in “Selçuk’un arkasına babam sağ olsun yazalım” demesi ise tümstüdyoyu kırıp geçirecek.

13.12.2014Ne Oluyor
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm (240) bu hafta yok çünkü...

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm (240) bu hafta yok çünkü...

Kurtlar Vadisi Pusu 240. yeni bölüm bu hafta Kanal D ekranlarında yayınlanmayacak. Necati Şaşmaz, Çiğdem Batur, Ali Buhara Mete, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Gaye Gürsel'in oynadığı, yönetmen sandalyesinde Doğan Ümit Karaca'nın oturduğu fenomen dizi bu hafta ekranlara gelmeyecek.

11.12.2014Keyif
Erkek olsam bir numaralı çapkın olurdum

"Erkek olsam bir numaralı çapkın olurdum"

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in (7 Aralık Pazar) bugün ekrana gelecek bölümünde; Merve- Birant çifti çok şaşırtacak!Birant Bey’i tavlamak için bir hayli uğraştığını anlatan Merve Hanım, iki erkek arkadaş gibi takılmayı çok sevdiklerini belirtecek. İlker Bey’in “yakında çapkınlığa da çıkarsınız” sözüne verdiği “Erkek olsam bir numaralı çapkın olurdum!” cevabı ise tüm stüdyoyu çok güldürecek.

7.12.2014Ne Oluyor
Kulağımdan öp beni

Kulağımdan öp beni

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in (6 Aralık Cumartesi) bugün ekrana gelecek bölümünde; Pınar Hanım’ın kulak takıntısı damgasını vuracak!

6.12.2014Ne Oluyor
Böyle yarışmacı görülmedi Cenaze çıkmayınca psikolojim bozuluyor

Böyle yarışmacı görülmedi! 'Cenaze çıkmayınca psikolojim bozuluyor'

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in (29 Kasım Cumartesi) bugün ekrana gelecek bölümünde; Selçuk Bey’in mesleği herkesi çok şaşırtacak!Mesleği, şehirlerarası cenaze taşımacılığı olan Selçuk Bey, 10 yıldır çalıştığı işinden bahsederken gözleri parlayacak. Mesleğini çok sevdiğini her fırsatta belirten yarışmacı, cenaze çıkmadığındaysa üzüldüğünü belirtecek. Merhumların konuşmadığını, bu nedenle de sesiz bir şekilde keyifle yolculuk yaptığını belirten Selçuk Bey, izleyenleri hem güldürecek hem de şaşırtacak.

29.11.2014Ne Oluyor
Deniz Hanımdan cin fikirler

Deniz Hanım'dan cin fikirler!

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in son bölümüne; Deniz Hanım’ın kıskançlığı damgasını vurdu. İşi gereği sık sık seyahat eden Onur Bey’in, otelde yalnız olup olmadığını anlamak için Deniz Hanım, bir yöntem geliştirdiğini belirtti. Görüntülü konuşma yaptıkları sırada odayı kontrol eden Deniz Hanım, bununla da yetinmeyip koridorun ve holün görüntüsünü de istediğini belirtti. Onur Bey uyurken de kameranın açık kalmasını isteyen Deniz Hanım, bu hareketiyle herkese dudak ısırttı. Görüntülü telefon yokken, eşinin odada olduğunu anlamak için sifonu çektirmesi ise herkesi kahkahaya boğdu.

22.11.2014Ne Oluyor
Evli çiftten İlker Ayrıka değişik hareketler

Evli çiftten İlker Ayrık'a 'değişik' hareketler

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de yarışmanın galibi olan Demet –Ertan Demir çiftinin sevinci damgasını vurdu!Final etabı olan “Seken Top” la heyecanlı bir oyun yaşayan çift, Ertan Bey’in attığı topla galibiyeti kazandı. Son model arabayı kazanan çift sevinçten ne yapacağını şaşırdı! Önce birbirlerine sarılan çift daha sonra ilker Bey’i kucaklayıp öpmeye başlayınca ortaya komik görüntüler çıktı. Çift sevincini yaşarken, İlker Ayrık zor anlar yaşadı...

17.11.2014Ne Oluyor
RTÜKün ceza kestiği o görüntüler

RTÜK'ün ceza kestiği o görüntüler

RTÜK, Kanal D’de yayımlanan ‘Ben Bilmem Eşim Bilir’ adlı yarışma programında erkek yarışmacıların eşleri dışındaki başka kadınlarla dans etmelerini ‘genel ahlak’a aykırı bularak ‘aile yapısını bozduğu‘na hükmetti ve  programa 410 bin TL ceza kesildi. Aldatma algısının eğlence unsuru olarak sunulmasının doğru olmadığına kanaat getiren RTÜK Türk aile yapısını temelden sarsabilecek ve genel ahlakın bozulmasıyla sonuçlanabilecek bir sürece yol açabileceği görüşünü benimsedi. Üst Kurul, bu doğrultuda, Kanal D televizyonuna RTÜK mevzuatının, “yayınlar toplumun milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine aykırı olamaz” hükmünün ihlal edildiği gerekçesiyle para cezası kesti. 

16.11.2014Ne Oluyor
Köpeğim ruj sürmeden evden çıkmaz

'Köpeğim ruj sürmeden evden çıkmaz'

Kanal D'nin Ben Bilmem Eşim Bilir programına Aygen- Sedat Kazancıoğlu çifti damga vurdu. Köpeğine ruj sürmeden sokağa çıkarmadığını anlatan Aygen Hanım, yaptığı açıklamalarla izleyenleri şaşırttı

7.11.2014Ne Oluyor
Yarışmacının çeyrek altın sevdası şaşırttı

Yarışmacının çeyrek altın sevdası şaşırttı

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'e Aygen - Sedat Kazancıoğlu çifti damga vurdu. Aygen Hanım'ın, "aş-erme" noktasına kadar getiren çeyrek altın iştahı, İlker Ayrık başta olmak üzere, stüdyodakilerin ağızlarını açık bıraktı.

7.11.2014Ne Oluyor
Kırmızı halıda şıklık yarışı

Kırmızı halıda şıklık yarışı

5. Ayaklı Gazete TV Yıldızları Ödülleri, ön-ceki akşam Le Méridien İstanbul Etiler’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

31.10.2014Magazin
Kıskanç sevgiliden inanılmaz taktikler

Kıskanç sevgiliden inanılmaz taktikler

Kanal D ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı 'Ben Bilmem Eşim Bilir’e Hazal Hanım’ın kıskançlığı damga vurdu!Yücel Bey’in tek başına dışarda olmasından hoşlanmayan Hazal Hanım, Yücel Bey’in tam olarak nerde ve ne yaptığını öğrenebilmek için geliştirdiği ilginç formülü seyircilerle paylaşacak: Yücel Bey’in bulunduğu yerden fotoğraf çekip atmasını isteyen Hazal Hanım, bununla da kalmayıp güncel olduğunu anlamak için bazı hareketlerde bulunmasını isteyecek. İlker Bey’in hareketleri taklit edişi ise herkesi kahkahaya boğacak.

26.10.2014Ne Oluyor
Ben Bilmem Eşim Bilirde Eşim Rus düşkünü isyanı

Ben Bilmem Eşim Bilir'de 'Eşim Rus düşkünü' isyanı

Kanal D'de yayınlanan eğlenceli yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'de, kadın yarışmacılardan biri eşinin kötü özelliklerini sayarken 'Rus kadın düşkünü' olmasından yakındı.

14.10.2014Eğlence
Sonuna kadar inkar tutmazsa isyan

"Sonuna kadar inkar tutmazsa isyan"

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir yine çok güldürdü.

13.10.2014Ne Oluyor
Eşim Rus düşkünü deyince...

"Eşim Rus düşkünü" deyince...

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'de yine kahkaha tufanı yaşandı. Yarışmacılardan biri eşinin en kötü huyunun "Rus düşkünü" olduğunu söylemesi herkesi hem şaşırttı hem de güldürdü.

13.10.2014Ne Oluyor
Acı biber performansı dudak ısırtacak

Acı biber performansı dudak ısırtacak

Kanal D’nin, yapımcılığını Indhouse'un üstlendiği, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir yeni sezon, ilk bölümüyle (11 Ekim Cumartesi) bugün ekranlara gelecek! Herkesi kahkahaya boğacak olan yeni bölümde; bayanlar cayır cayır yanacak, “Topuklu Ayakkabı” oyunu ise beylerin başına bela olacak.

11.10.2014Ne Oluyor

Yazar Sonuçları

"Benimki daha acı!"

“Reality şov” denen formatı “hakikat gösterisi” olarak kullanmanın ne denli doğru olduğunun ispatı gibiydi geçen pazar ATV’de ilk kez ekrana gelen En Sevdiğim 3 Şarkı.

23.01.2015

Sürat her zaman felaket mi?

Paramparça’nın mevcut dizilerin tempo düzenini de “paramparça” ettiğini fark etmeyen kalmamıştır herhâlde. Ne yazık ki, dizilerin süreleriyle gelirleri arasında trajik bir ilişki var.

9.01.2015

Yılbaşında elektrik kesilir mi?

31 Aralık 2014’te, saat 18.30’da Cihangir’de elektrikler kesildi...

1.01.2015

Hangi dizinin hısmı, hangisinin hasmı Diriliş “Ertuğrul”?

Diriliş “Ertuğrul”un (TRT böyle isimlendiriliyor, kısaca DE diyelim) henüz ikinci bölümünü izledik belki ama, görünen köy kılavuz istemez, bir “başarı hikayesi” olduğu ortada.

21.12.2014

Hiçbir kadın Rusya’ya giden sevgilisine “Hadi ben yatıyorum sen keyfine bak” demez

“Arabada mısın sahiden, kornaya bas öyleyse”, “Evdeyim mi dedin, al telefonu git sifonu çek!” Kıskançlık çağında teknoloji ‘olağan şüpheliler’in işini zorlaştırırken şüphecileri de paranoya krizlerine sokuyor. Öyle ki, şifreyi ele geçiren ‘sevgili’ GPS yardımıyla her adımı takip edebiliyor. Yoksa siz hâlâ “Benim sevgilim telefonumu karıştırmıyor” diyenlerden misiniz? Yoksa Demir çifti gibi kıskançlık oyununun tarafları mı?

29.11.2014

Kıskançlardan korunmanın dijital yolları!

Hepimiz dünyanın kendi etrafımızda döndüğüne inanıyoruz.

29.11.2014

Dizileri yayından kaldırmak en çok bizi üzüyor

Yapımcısı, oyuncusu, yöneticisi, programcısı neredeyse TV sektörünün tamamı 2014 yılından memnuniyetsiz...

15.11.2014