MENÜ

Ben Bilmem Esim Bilir

Ben Bilmem Esim Bilir ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ben Bilmem Esim Bilir haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ben Bilmem Esim Bilir haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 653 Ben Bilmem Esim Bilir haberi bulunmuştur.

Ben Bilmem Esim Bilir Haberleri

HERKESİ KAHKAHAYA BOĞAN YARIŞMACI

HERKESİ KAHKAHAYA BOĞAN YARIŞMACI

Kanal D'nin, sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir"de Gaziantepli yarışmacı İlker Ayrık'a hiç beklemediği bir sürpriz yaptı. Önce eşiyle ilginç ve komik tanışmasını anlatan yarışmacı, ardından stüdyoya memleketinden getirdiği baklavaları getirtti. Sürprize çok şaşıran Ayrık'ın baklava yerken ki halleri izleyenlere kahkahaya boğdu. KURGU: Levent SERT

1.12.2012Ne Oluyor
AŞKIM BENİ BAŞKASIYLA DÜŞÜN

"AŞKIM BENİ BAŞKASIYLA DÜŞÜN"

Kanal D'de yayınlanan ve ünlü oyuncu İlker Ayrık'ın sunduğu eğlence programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir' yine çok tartışılacak. Programa yarışmacı olarak katılan kadının, eşini 'gaza getirmek' için söylediği 'Beni başkasıyla düşün' sözleri, olay yarattı. Berk Oktay ve Hande Kaymaz çifti, büyük ödül olan arabayı almak için lastikli kemerde yumurta toplamak için ter döktü. Yarışan eşini harekete geçirmek için 'Kötü şeyler düşün. Bana sinirlen. Beni başkasıyla düşün' diyen Hande Kaymaz pes dedirtti.

25.11.2012Ne Oluyor
ERKEKLER TOPUKLU AYAKKABI GİYERSE...

ERKEKLER TOPUKLU AYAKKABI GİYERSE...

Sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde oynanacak topuklu ayakkabı oyunu erkekleri yine zorlayacak. Eşlerinin tahmin ettiği süre içinde zorlu parkuru tamamlamaya çalışan erkeklerin düşmesi, ortaya renkli anlar çıkaracak. Bir yarışmacının düşmesinin ardından, sempatik sunucu İlker Ayrık’ın da yarışmacı için özellikle düşmesi izleyenlerden büyük alkış alacak.

25.11.2012Ne Oluyor
Sığıntılar, seyirci karşısında

Sığıntılar, seyirci karşısında

Kanal D ekranlarında hafta içi izleyici ile buluşan "Ben Bilmem Eşim Bilir" yarışmasının sunucusu ve TRT’de yayınlanan "Seksenler" dizisinin oyuncusu İlker Ayrık, bu kez Aykut Taşkın ile birlikte de "Sığıntılar" adlı oyunla seyircilerin karşısına çıktı.

20.11.2012Kelebek
“Ben Bilmem Eşim Bilir” Cumartesi’nin birincisi

“Ben Bilmem Eşim Bilir” Cumartesi’nin birincisi

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, hafta sonları büyük bir beğeni ve ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in Cumartesi günü ekranagelen bölümü, birçok iddialı dizi ve yarışma programını geride bıraktı ve birinci oldu.

19.11.2012Kelebek
EŞİNİN AYAĞINI ÖPTÜ

EŞİNİN AYAĞINI ÖPTÜ

Kanal D'nin, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir"in dün akşam yayınlanan bölümünde kadınların oynayacağı kaleye gol atma oyunu eğlenceli anlar yaşattı. Yarışmacılar kaleye gol atıp puan almak için çaba gösterdi. Programa yarışmacılardan Alper'in eşinin ayağını öpmesi damga vurdu.

19.11.2012Ne Oluyor
HANIMLAR MESSIYE TAŞ ÇIKARDILAR

HANIMLAR MESSI'YE TAŞ ÇIKARDILAR

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde hanımların oynayacağı kaleye gol atma oyunu eğlenceli anlar yaşatacak. Hanımlar kaleye gol atıp puan almak için çaba gösterirken, oyun sırasında kullandıkları taktikler ise herkesi şaşırtacak. Genelde erkeklerin ilgisini çeken bu oyunda bu defa hanımlar kıyasıya mücadele edecekler. İlgi ile izleyeceğiniz o anlar bu akşam Kanal D’de ekrana gelecek!

18.11.2012Ne Oluyor
SIRTLARINDA EŞLERİNİ TAŞIRKEN BÖYLE DÜŞTÜLER

SIRTLARINDA EŞLERİNİ TAŞIRKEN BÖYLE DÜŞTÜLER

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir"in bu akşam yayınlanacak bölümünde oynanacak eşini sırtta taşıma oyunu erkekleri bir hayli zorlayacak. Oyunu ilk önce sempatik sunucu İlker Ayrık'ın göstermesi ve başarılı olması büyük alkış toplarken itirafı ise herkesi güldürecek. Yarışmacıların zorlu parkuru tamamlamak için koşarken düşmesi ise izleyenleri kahkahaya boğarken, bir yarışmacının eşine iltifat etmesi herkesin beğenisini kazanacak.

17.11.2012Ne Oluyor
EŞLERİNİ BÖYLE ÇILDIRTTILAR

EŞLERİNİ BÖYLE ÇILDIRTTILAR

Kanal D'nin, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir"in yeni bölümünde oynanacak külkedisi oyunu izleyenleri kahkahaya boğacak. "Ben güzelden anlarım" oyununun külkedisi versiyonu olan yeni oyunu özellikle erkeklerin en sevdiği oyunlardan biri olacak. Güzel hanımlarla tanışan beyler ardından, hanımların ayakkabılarını hatırlamak için hafızasını zorlayacaklar. Bazı yarışmacıların oyun bittikten sonra bile tahmin etmeye devam etmesi, eşlerin kıskançlık krizlerine neden olacak.

16.11.2012Ne Oluyor
Hanımları kıskandıracak oyun

Hanımları kıskandıracak oyun

Sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, hafta sonları büyük bir beğeni ve ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in yarın akşam ekrana gelecek bölümünde oynanacak “ayakkabı eşleştirme” adlı yeni oyun, kadın yarışmacıları kıskançlık krizlerine sokacak.

16.11.2012Kelebek
AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR

AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde oynanacak “Aşkın gözü kördür” oyununda komedi ve heyecan bir arada olacak.

11.11.2012Kelebek
AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR

AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde oynanacak “Aşkın gözü kördür” oyununda komedi ve heyecan bir arada olacak. Hanımlar gözleri kapalı olan eşlerine sofrayı nasıl kurması gerektiğini tarif edecek. Erkekler gözleri görmeden bardakları doldurmak ve mumları yakmak için büyük çaba gösterirken, hanımların heyecan ve kahkaha içinde anlatışı, renkli anlar yaşatacak. Hanımların gülmekten konuşamadığı o anlar ise herkesi eğlendirecek. Programın bu yeni oyunu bu akşam Kanal D’de yayınlanacak.

11.11.2012Ne Oluyor
YUMURTALARI NEFESLERİYLE ÇEVİRDİLER

YUMURTALARI NEFESLERİYLE ÇEVİRDİLER

Kanal D’nin, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir'in" bu akşam yayınlanacak bölümünde hanımların oynayacağı nefes oyunu herkesi hayrete düşürecek. Cumartesi günü yayınlanacak bölümde oynanacak "Yumurtayı nefesle ters çevirme" oyunu, hanımların nefes kuvvetlerini ortaya çıkaracak. Yarışmacıların tek nefesle yumurtaları bardağın içinde çevirmesi izleyenleri şaşırtırken, keyifli anlara sahne olacak. Yeni oyunun ilk siftahını ise sempatik sunucu İlker Ayrık yapacak. İşte kahkaha ile izleyeceğiniz o anlar.

10.11.2012Ne Oluyor
SEVİNÇTEN HORON TEPTİLER

SEVİNÇTEN HORON TEPTİLER

Sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir, Türkiye’nin tüm illerinden başvuru alıp, il il dolaşmaya devam ediyor. Ben Bilmem Eşim Bilir'n dün akşam yayınlanan bölümünde Karadenizli Pembe - Muhamet Okumuş çifti geceye damgasını vurdu. Oyunları başarıyla geçen Okumuş çifti izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatırken, 4x4 arabayı kazanmalarının ardından stüdyodakilerle teker teker kucaklaştılar. Kazanmanın sevinciyle horon tepen Okumuş çifti, arabayı üniversite okuyan oğullarına vereceklerini söyleyerek izleyenlere duygusal anlar yaşattı. İşte kahkahayla izleyeceğiniz o anlar...

4.11.2012Ne Oluyor
RİZELİ ÇİFT RAKİPLERİNE MEYDAN OKUYABİLECEK Mİ

RİZELİ ÇİFT RAKİPLERİNE MEYDAN OKUYABİLECEK Mİ

Sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde kıyasıya bir mücadele ekranlara gelecek. Türkiye’yi il il dolaşıp başvuruları değerlendiren Ben Bilmem Eşim Bilir’de ilk şanslı çift Rize’den olacak. Sempatik çift arabayı çekme oyununu oynayarak, yarışabilmek için mücadele edecek. Yaşça kendinden küçük rakiplere meydan okuyan çiftin, işte heyecan ve kahkaha dolu o anları...

3.11.2012Ne Oluyor
ERKEKLER KADINLARLA YARIŞTI

ERKEKLER KADINLARLA YARIŞTI

Kanal D’nin sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde oynanacak bilek güreşi oyunu erkek yarışmacıları ter döktürecek. Erkeklerin hanımlarla yaptığı bilek güreşinde zorlanması ise stüdyodakileri kahkahaya boğacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu renkli görüntüleri bu akşam Kanal D’de ekrana gelecek.

28.10.2012Ne Oluyor
ÖNCE KIZLARLA DANS ETTİ SONRA EŞİNE HESAP VERDİ

ÖNCE KIZLARLA DANS ETTİ SONRA EŞİNE HESAP VERDİ

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde yine eşler arasında kıskançlık krizi yaşanacak. İlker Ayrık’la sohbet eden hanımlar eşlerine güvendiklerini söylerken, erkeklerin kızlarla birlikte vakit geçirmesi herkesi güldürecek. Güzel kızlarla dans eden beyler, eşlerinin kendilerini izlediğini görünce kendilerini işte böyle savunacaklar. Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu eğlenceli bölümü bu akşam Kanal D’de!

27.10.2012Ne Oluyor
BEYLER ZIPLADI EŞLER HAVAYA UÇTU

BEYLER ZIPLADI EŞLER HAVAYA UÇTU

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşam yayınlanacak bölümünde beyler zıplayacak, eşler 60 saniyede en çok zıplayan olmak için dayanmaya çalışacak. Hanımlar trambolin üzerinde otururken, erkekler 60 saniye içinde zıplayarak eşlerini havaya kaldırmaya çalışacak. Beyler oyun sırasında düşündüklerinden daha çok yorulurken, izleyenler ortaya çıkan renkli görüntülerle keyifli anlar yaşayacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’in kahkaha ve eğlence dolu bu bölümü bu akşam Kanal D’de ekrana gelecek.

26.10.2012Ne Oluyor
“BEN BİLMEM EŞİM BİLİR” TÜRKİYE’Yİ DOLAŞIYOR

“BEN BİLMEM EŞİM BİLİR” TÜRKİYE’Yİ DOLAŞIYOR!

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir” Türkiye’yi dolaşıyor ve programa yarışmacı olarak katılma fırsatını izleyicilerinin ayağına getiriyor.

24.10.2012Gündem
EŞİNE MEYDAN OKUDU

EŞİNE MEYDAN OKUDU

Sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı Kanal D'nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in yeni bölümünde erkeklerin oynayacağı frizbi oyunu izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Beyler oynanacak bu yeni oyunda ellerindeki frizbileri atarak, şişeleri düşürmeye çalışacaklar. Erkekler frizbi oyununda zorlanırken, hanımların tek atışta başarılı sonuçlar alması izleyenleri kahkahaya boğacak.

24.10.2012Ne Oluyor
ZORLA OTOMOBİL VERİYOR…

ZORLA OTOMOBİL VERİYOR…

Programa daha önce katılıp da kazanamayanlara bayram için son bir şans daha veriliyor.

23.10.2012Gündem
STÜDYODA MANGAL ZİYAFETİ

STÜDYODA MANGAL ZİYAFETİ

Ben Bilmem Eşim Bilir bayram özel programıyla bayram boyunca Kanal D ekranlarında olacak. Programın bu akşam yayınlanacak bölümünde stüdyoda mangal ziyafeti yaşanacak. Lezzetli kokuların ortaya çıkmasıyla iştahı kabaran sempatik sunucu İlker Ayrık’ın esprileri ise izleyenleri kahkahaya boğacak.

23.10.2012Ne Oluyor
KIZLARA BAKARKEN KARISINA YAKALANINCA BAKIN NE YAPTI

KIZLARA BAKARKEN KARISINA YAKALANINCA BAKIN NE YAPTI

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'de kıskanç eşin bakışları kocasını korkuturken, izleyenleri kahkahaya boğdu. Oyun öncesinde beyler, kameranın kayıtta olduğunu bilmeden güzel kızlarla dans edecekler. Ardından stüdyoya giren yarışmacılar eşlerinin kendilerini dans ederken izlediklerini öğrenince ne cevap vereceklerini şaşıracaklar. Kıskanç kadının eşine kızması ve eve gidince cezalandıracağını söylemesi ise renkli anlara sahne oldu.

21.10.2012Ne Oluyor
Siz de yarışmacı olabilirsiniz

Siz de yarışmacı olabilirsiniz

Oyununu gönder, yayınlansın, programa yarışmacı olarak katıl!

20.10.2012Kelebek
DONDURMA YEME REKORU KIRILDI

DONDURMA YEME REKORU KIRILDI

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, hafta sonlarının vazgeçilmez ekran keyfi “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasının bu akşam yayınlanacak bölümünde, hanımlar dondurma yeme oyununda rekor kıracak ve izleyenleri kahkahalara boğacaklar.Hanımlar, yarışmanın bu bölümünde önce hangi tatlıyı yiyecekleri konusunda çeşitli tahminlerde bulunacaklar. Dondurma yiyeceklerini öğrenince de rahatlayacaklar. Ancak işler hiç onların düşündükleri gibi olmayacak. Hanımlar oyunu kazanmak için o kadar çok dondurma yiyecekler ki, bu oyun ilk defa oynanmasına rağmen, oyun sonunda egale edilmesi zor bir rekor kırılacak.

20.10.2012Ne Oluyor
Oyun beklerken pasta geldi

Oyun beklerken pasta geldi

“Ben Bilmem Eşim Bilir”in sunucusu İlker Ayrık, 34’üncü yaşını program çekiminde renkli bir sürprizle kutlandı.

18.10.2012Kelebek
Erkeklerin zor sınavı

Erkeklerin zor sınavı

Kanal D’nin ilgi ile izlenen yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir’in yayınlanan bölümünde erkekler bayan halterciye meydan okudu.

16.10.2012Spor Arena
İLİŞKİ BİTECEK ABİ NASIL GÜVENME BU

"İLİŞKİ BİTECEK ABİ NASIL GÜVENME BU"

Kanal D’nin ilgi ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde erkekler bayan haltercimize meydan okuyacaklar. Dünya ve Avrupa şampiyonu milli haltercimiz Sibel Şimşek’in konuk olduğu programda, erkekler eşlerinin tahmin ettiği ağırlıktaki halterleri kaldırmak için var gücüyle çaba gösterecekler. Milli haltercimizin, erkeklerin kaldıramadığı ağırlıkları 14 yaşındaki sporcuların kaldırdığını söylemesi ise herkesi kahkahaya boğacak. Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu renkli anları bu akşam Kanal D’de.

14.10.2012Ne Oluyor

Yarışmada sürpriz evlenme teklifi

KANAL D’nin sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”e katılan Cenk Arslan, birlikte yarıştığı üç yıllık sevgilisi Tuğba Memiş’e hayatı boyunca unutamayacağı bir sürpriz yaptı.

13.10.2012Gündem
YARIŞMACIDAN SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

YARIŞMACIDAN SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

Ben Bilmem Eşim Bilir’in yeni bölümünde erkek yarışmacı, sevgilisine hayatı boyunca unutamayacağı bir sürpriz hazırladı. Programın sempatik sunucusu İlker Ayrık’la önceden anlaşan yarışmacı Cenk Arslan, 3 yıllık sevgilisi Tuğba Memiş’e sürpriz evlilik teklifinde bulundu. Yarışmak üzere oturduğu Halil İbrahim Sofrasında aniden stüdyonun kararması ve İlker Ayrık’ın masadaki mumları yakmasıyla yarışmacı Tuğba Memiş neye uğradığını şaşırdı. Ancak gerçek Cenk Arslan’ın duygusal bir konuşma yapmasının ardından ortaya çıktı. Çiftin nişan yüzükleri ise Tuğba Memiş’in büyük fanatiği olduğu programın sunucusu İlker Ayrık’tan geldi. Ayrıca çift İlker Ayrık’tan nikah şahitleri olma sözünü de aldı.

13.10.2012Ne Oluyor
Bulgaristan’dan gelip arabayı götürdüler

Bulgaristan’dan gelip arabayı götürdüler

KANAL D’nin ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in ünü sınırları aştı.

8.10.2012Kelebek
BULGARİSTANDAN GELİP KAZANDILAR

BULGARİSTAN'DAN GELİP KAZANDILAR

Kanal D’nin ilgi ile izlenen, sunuculuğunu İlker Ayrık’ın üstlendiği Ben Bilmem Eşim Bilir’in dün akşam ekrana gelen bölümünde bir ilk daha yaşandı…Sadece Türkiye’de değil Bulgaristan’da da büyük ilgi ile izlenen yarışmaya çiftlerin biri Sofya’dan katıldı. Yarışmanın fanatiği olan Ahmed-Hazel Amed çiftti, başvurdukları yarışmadan kabul daveti alınca soluğu İstanbul’da aldılar. Evlerinde daha önce bütün oyunları çalışan ve antremanlı gelen çift yarışmanın yıldızı oldu. Vücut çalışan ve bir gece klübü işleten Ahmed Ahmed, dış görünüşünün hakkını verdi. Erkeklerin korkulu rüyası bilek güreşi oyununda 10 kişiden 8’ini yenerek eşinin tahmini tuttururken, programda ilk kez geçen hafta yer alan yeni oyunun rekorunu da kırmış oldu. Bardak çekme oyununu da kazanan çift finale kaldı. Oldukça heyecanlı olan Ahmed çiftti finalde de çok istedikleri arabayı önden çekerek bileklerinin hakkı ile kazanmayı başardılar…

8.10.2012Ne Oluyor
KADIN YARIŞMACI EŞİNİ BAKIN NASIL GAZA GETİRDİ

KADIN YARIŞMACI EŞİNİ BAKIN NASIL GAZA GETİRDİ

Kanal D’nin sevilen yarışması "Ben Bilmem Eşim Bilir"in son bölümünde kadın yarışmacının eşini gaza getirmek için söyledikleri, herkesi şaşkına çevirdi. Yarışmacı kadının bilek güreşi oyununda eşini motive etmek için söylemediği laf kalmadı. Ünlü sunucuya öyle sözler söyledi ki, sempatik sunucu İlker Ayrık bile stüdyoyu terk etti. İşte Türkiye'yi ekrana kilitleyen o görüntüler...

7.10.2012Ne Oluyor
KAVUŞAMAYAN AŞIKLARDA BÖYLE TER DÖKTÜLER

"KAVUŞAMAYAN AŞIKLAR"DA BÖYLE TER DÖKTÜLER

Kanal D’nin ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in yarın akşam yayınlanacak bölümünde; erkekler yarışmacıları sürpriz bir oyun bekliyor. İlk kez oynanan “Kavuşamayan Aşıklar” oyununda erkek yarışmacılar bağlı oldukları platformdan tüm engellere rağmen koşarak eşlerine yumurta getirmeye çalışacaklar. Yarışmacılar yumurtaları kırmadan eşlerine taşımak için ter dökerken, stüdyodakiler kahkahaya boğulacak. Ben Bilmem Eşim Bilir kahkaha dolu yeni bölümü ile yarın akşam saat 20.00’de Kanal D’de!

5.10.2012Ne Oluyor
EŞİNDEN İNTİKAM ALDI

EŞİNDEN İNTİKAM ALDI

Kanal D’nin sevilen yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir’de ilk defa turşu suyu içen yarışmacı, eşinin tahmin ettiği sayı kadar turşu suyu içmek için büyük mücadele gösterdi.

2.10.2012Spor Arena
EŞİNDEN İNTİKAM ALDI

EŞİNDEN İNTİKAM ALDI

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de ilk defa turşu suyu içen yarışmacı, eşinin tahmin ettiği sayı kadar turşu suyu içmek için büyük mücadele gösterdi. Turşu sularını büyük çaba göstererek içen yarışmacı, ikinci oyunda eşinin başında sopa kırarak adeta intikam aldı. İşte o anlar…

1.10.2012Ne Oluyor
Acılı etap

Acılı etap

İzleyicinin yeni hafta sonu eğlencesi “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşamki bölümünde, erkek yarışmacıları “acı”lı bir etap bekliyor.

30.09.2012Kelebek
EŞİMİ 24 SAAT İNTERNETTEN TAKİP EDİYORUM

EŞİMİ 24 SAAT İNTERNETTEN TAKİP EDİYORUM

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in bu akşam yayınlanacak bölümünde, kaptan eşini 24 saat internetten takip eden yarışmacının bu itirafı izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Ülke ülke dolaşarak gemi kaptanlığı yapan eşini çok kıskandığını söyleyen yarışmacının ilginç itirafı stüdyodakileri şaşırttı. Sempatik sunucu İlker Ayrık’ın bayan yarışmacıyı taklit ettiği anlar ise izleyenleri güldürecek.

30.09.2012Ne Oluyor
İLKER AYRIK YANDIM ALLAH DEDİ

İLKER AYRIK "YANDIM ALLAH" DEDİ

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’de bu akşam oynanacak yepyeni acılı çiğköfte yeme oyununda, yarışmacılara “yandım Allah” dedirtecek. Önce sunucu İlker Ayrık, acıdan rengi koyulaşan çiğköfteleri yemeye çalışacak. Fena halde ağzı yanan sempatik sunucunun o halleri stüdyodakileri kahkahaya boğacak. Erkek yarışmacılar ise, bol isotlu ve acılı çiğköfteyi eşlerinin tahmin ettiği sayı kadar yiyebilmek için büyük çaba gösterecek, acının etkisiyle de bir hayli terleyecekler.

29.09.2012Ne Oluyor
81 bin başvuru

81 bin başvuru

Kanal D’nin, hafta sonları ekrana gelen sevilen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”, yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgili ile izlenmeye devam ediyor. Şimdiye kadar 40 bölüm yayınlanan programa, bu güne kadar tam 81 bin çift başvurdu. Toplamda 160 çiftin yarıştığı “Ben Bilmem Eşim Bilir”de, 16 tane sıfır kilometre otomobil verildi.

28.09.2012Kelebek
“Ben Bilmem Reyting Bilir”

“Ben Bilmem Reyting Bilir”

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”, Pazar akşamı, Yetenek Sizsiniz Türkiye ve En Büyük Show’u geride bıraktı ve A/B SES’te günün birincisi oldu.

26.09.2012Kelebek
KADIN YARIŞMACI KISKANÇLIKTAN DONUP KALDI

KADIN YARIŞMACI KISKANÇLIKTAN DONUP KALDI

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'in geçtiğimiz bölümünde hanımların eşlerini kıskanmaları herkesi kahkahalara boğdu. "Ben güzelden anlarım" oyunu için stüdyoya gelen güzelleri, eşleriyle sohbet ederken gören hanımlar, kıskançlıktan ne yapacaklarını şaşırdılar. İşte gülerek izleyeceğiniz o anlar...

24.09.2012Ne Oluyor
Ödüllerini teslim aldılar

Ödüllerini teslim aldılar

“Ben Bilmem Eşim Bilir”in 3 şampiyon çifti otomobillerini teslim aldı.

23.09.2012Kelebek
HEM REKORTMEN OLDULAR HEM ARABAYI KAZANDILAR

HEM REKORTMEN OLDULAR HEM ARABAYI KAZANDILAR

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir’in geçtiğimiz bölümünde yarışan Dicle Işın – Ahmet Turgal çifti oyunlarda üst üste kırdıkları rekorlarla herkesi şaşırttı. Yarışmacı Ahmet Turgal önce pinponları kuvvetli nefesiyle en kısa sürede bardaktan çıkarmayı başardı. Ardından eşi Dicle Işın tam 22 tane acı biber yiyerek büyük bir rekora imza atmış oldu. Final oyununda ise arabaya yerleştirdikleri 21 kişi ile rekor kırdılar. Yarışmacı çiftin 3 ayrı oyunda 3 farklı rekor kırdığı programda, İlker Ayrık’ın sözleri ise izleyenleri güldürdü

23.09.2012Ne Oluyor
BEN EŞİMİ BAŞIMDA DEĞİL SIRTIMDA TAŞIRIM

BEN EŞİMİ BAŞIMDA DEĞİL SIRTIMDA TAŞIRIM

Kanal D’nin sevilen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir, yepyeni bir oyunla izleyicilerin karşısına çıkacak. Her zaman eşlerinin kendilerini taşımalarını isteyen hanımların bu hayali bu gece gerçek olacak. Oynanacak yeni oyunun ilk siftahını ise sempatik sunucu İlker Ayrık uygulamalı olarak yapacak. Sırtlarında eşleriyle parkuru tamamlamak beyler için hiç kolay olmazken, oyun sırasında yaşananlar ise renkli görüntülere sahne olacak.

22.09.2012Ne Oluyor
Başarıyı kutladılar

Başarıyı kutladılar

Kanal D’nin ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in ekibi, önceki akşam Ortaköy’deki Nomads adlı mekânda bir araya geldi.

20.09.2012Kelebek
Nijeryalı damattan göbek şov

Nijeryalı damattan göbek şov

İlker Ayrık’ın sunduğu “Ben Bilmem Eşim Bilir”in bu akşamki bölümünde yer alan ‘göbek atma oyunu’, renkli görüntülere sahne olacak.

15.09.2012Kelebek

Yazar Sonuçları

RTÜK artık iyice şaşırdı

Böyle giderse RTÜK’ün kestiği cezalar için kanallardan Hazine’ye yağan paralarla Türkiye’nin cari açığı kapanacak.

17.10.2012

7 Ekim Dünya Erkekler Günü

Kimse farkında değil ama dün 7 Ekim, Dünya Erkekler Günü’ydü...

7.10.2012