MENÜ

Belek

Belek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Belek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.259 Belek haberi bulunmuştur.

Belek, Antalya'nın Serik ilçesine, bağlı bir mahalledir. 12 Kasım 2012'de TBMM'de kabul edilen 6360 sayılı kanun ile mahalle olmuştur.

Belek Haberleri

Tolunay Kafkas: VAR sayesinde hakem hataları daha aza indi

Tolunay Kafkas: 'VAR sayesinde hakem hataları daha aza indi'

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Futbol Gelişim Direktörü Tolunay Kafkas, AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

11.11.2018Futbol
Zlatko Dalic: Bir maçta Vidayı desteklemeye geleceğim

Zlatko Dalic: 'Bir maçta Vida'yı desteklemeye geleceğim'

Hırvatistan A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Zlatko Dalic, Beşiktaş'ın Hırvat oyuncusu Domagoj Vida'nın kendisini siyah-beyazlı takımın maçına davet ettiğini belirterek, Türkiye'ye gelerek onu desteklemek istediğini söyledi.

10.11.2018Futbol
İtalyan hakem Michael Fabbri: VAR odası karar değiştirmiyor

İtalyan hakem Michael Fabbri: VAR odası karar değiştirmiyor

İtalyan futbol hakemi Michael Fabbri, "VAR odası karar değiştirmiyor. Açık ve net bir hata pozisyonunda hakemden kontrol etmesini istiyor. Karar her zaman için hakeme bırakılıyor" dedi.

10.11.2018Futbol
Teknoparklar 4 milyar dolarlık ihracat yaptı

Teknoparklar 4 milyar dolarlık ihracat yaptı

ANTALYA’da 5’incisi düzenlenen Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Koordinasyon Toplantısı’nda konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Bilal Macit, teknoparklarda 40 bine yakın proje var. Bunların toplam satışı 60 milyar TL ve 4 milyar doların üzerinde de ihracatımız oldu" dedi.

8.11.2018Ekonomi
Turkish Airlines Openda günün lideri Haotong Li

Turkish Airlines Open'da günün lideri Haotong Li

Antalya'nın Serik ilçesinde düzenlenen Turkish Airlines Open Golf Turnuvası'nın üçüncü gününü Çinli Haotong Li lider tamamladı.

3.11.2018Diğer
Ironman için 70 ülkeden 4 bin kişi Belek’teydi

Ironman için 70 ülkeden 4 bin kişi Belek’teydi

Spor turizmi son yıllarda Türkiye’de hızla yükseliyor. Sadece geçen hafta yapılan Ironman yarışı için Antalya’ya 70ülkeden 4 binden fazla turist geldi. Hem yarıştılar hem de tatil yaptılar. Ben de bu büyük organizasyona dahil oldum.1.9 km yüzdüm, 90 km bisiklet sürdüm, 21 km koştum. Olayı bu kez dışarıdan değil, bizzat içeriden bildiriyorum...

2.11.2018Seyahat
Türk mimara İtalya’dan sonra İngilter’den de tasarım ödülü

Türk mimara İtalya’dan sonra İngilter’den de tasarım ödülü

İngiltere’de yapılan Avrupa Gayrimenkul Ödülleri yarışmasında ‘En İyi İç Tasarım’ ödülünü, Rubi Platinum Hotel projesi ile Türk mimar Cüneyt Darı kazandı.

26.10.2018Avrupa
3. Kamu Bilişim Zirvesi başladı

"3. Kamu Bilişim Zirvesi" başladı

Kamu Bilişimcileri Derneği tarafından düzenlenen, Anadolu Ajansının (AA) global iletişim ortağı olduğu, "3. Kamu Bilişim Zirvesi" Antalya'da başladı.

26.10.2018Teknoloji
Yıl bitmeden tüm zamanların rekoru kırıldı

Yıl bitmeden tüm zamanların rekoru kırıldı

ANTALYA Valisi Münir Karaloğlu, 25 Ekim itibarıyla sadece hava yolu ile kente 12,5 milyon turist geldiğini belirterek, "Yıl sonunu beklemeye gerek yok. Şu an elimizdeki rakamlar, 12,5 milyona yaklaştı ve bütün zamanların yıl rekoru kırıldı" dedi.

26.10.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

Londra’da İzmir farkı

İNGİLTERE’de İzmir adı geçen her şeyin peşinden koşuyorum. Bu kez de Londra Turizm Fuarı’ndaki standımızı ilk günden ziyaret ettim.

8.11.2018

Ironman için 70 ülkeden 4 bin kişi Belek’deydi

Spor turizmi son yıllarda Türkiye’de hızla yükseliyor. Sadece geçen hafta yapılan Ironman yarışı için Antalya’ya 70 ülkeden 4 binden fazla turist geldi. Hem yarıştılar hem de tatil yaptılar. Ben de bu büyük organizasyona dahil oldum. 1.9 km yüzdüm, 90 km bisiklet sürdüm, 21 km koştum. Olayı bu kez dışarıdan değil, bizzat içeriden bildiriyorum...

5.11.2018