MENÜ

Belediye Ekipleri

Belediye Ekipleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Belediye Ekipleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 22.087 Belediye Ekipleri haberi bulunmuştur.

Belediye Ekipleri Haberleri

Son dakika... İstanbulda Sarıyer için sel uyarısı yapılmıştı, Çayırbaşı Tüneli kapandı

Son dakika... İstanbul'da Sarıyer için sel uyarısı yapılmıştı, Çayırbaşı Tüneli kapandı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul Sarıyer'de sel riski olduğunu belirterek, vatandaşları hazırlıklı ve dikkatli olmaları konusunda uyardı. Sarıyer'de etkili olan yağış nedeniyle Çayırbaşı Tüneli kapandı. Tüneli açmak için İBB'ye bağlı yol bakım ekipleri çalışma başlatmıştı. Çalışmalar 13.30 sıralarında tamamlanarak yol trafiğe açıldı.

6.09.2018Gündem
Bir anda patladı, yolda 5 metrelik çukur oluştu

Bir anda patladı, yolda 5 metrelik çukur oluştu

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, içme suyu isale hattında meydana gelen patlama sonucu karayolunda yaklaşık 5 metre genişliğinde göçük oluştu.

4.09.2018Gündem
Son dakika... Ünlü tatil beldesindeki şok görüntü için açıklama

Son dakika... Ünlü tatil beldesindeki şok görüntü için açıklama

İzmir Foça’da kaynağı henüz belirlenemeyen petrol kirliliğine ilişkin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden açıklama yapıldı. Açıklamada, kirliliğin 2 bin 500 metrelik sahil şeridini etkilediği ve sızıntının kaynağının helikopter desteği ile de tespit edilme çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

1.09.2018Gündem
Bu uyarı bile işe yaramadı

Bu uyarı bile işe yaramadı

Kurban Bayramı tatilinde 10 milyona yakın yerli turist ağırlayan Muğla’nın sahilleri tatilcilerin çöp yığınları ile baş başa kaldı. Belediye ekipleri şehir merkezi dışındaki mesire ve piknik alanlarında gelişigüzel atılan çöpleri toplamaya başladı. Çevreye duyarlı vatandaşların yazdığı, "Vatan için, bayrak için çöpünü çöp bidonuna at" uyarısının bile işe yaramadığı görüldü.

26.08.2018Gündem
Sadece 10 dakika yağdı, kentte hayatı felç etti...

Sadece 10 dakika yağdı, kentte hayatı felç etti...

Erzurum'da 10 dakikalık sağanak ve dolu hayatı olumsuz etkiledi. Ev ve işyerleri su altında kalırken, yollar da göle döndü.

19.08.2018Gündem
Bir yanda insanlık dersi, diğer tarafta şoke eden görüntüler

Bir yanda insanlık dersi, diğer tarafta şoke eden görüntüler

İstiklal Caddesi'nde temizlik yaparken bulduğu bin 700 doları polise teslim etti, İzmir'deki şahıs ise bulduğu parayı cebine koyup yoluna devam ediyor.

18.08.2018Gündem
Çöplerin oğlunun çeyizi olduğunu söyledi

Çöplerin oğlunun çeyizi olduğunu söyledi

Bursa’da yaşlı bir kadının evinden 10 kamyon çöp çıktı. Belediye ekipleri tarafından evi temizlenen yaşlı kadın, çöplerin yatalak oğlunun çeyizi olduğunu söyledi.

15.08.2018Gündem
Evinden 10 kamyon çöp çıktı Çöplerin yatalak oğlunun çeyizi olduğunu söyledi

Evinden 10 kamyon çöp çıktı! Çöplerin yatalak oğlunun çeyizi olduğunu söyledi

Bursa’da yaşlı bir kadının evinden 10 kamyon çöp çıktı. Belediye ekipleri tarafından evi temizlenen yaşlı kadın, çöplerin yatalak oğlunun çeyizi olduğunu söyledi. Sırameşeler Mahallesi Beydere Sokak’ta 3 katlı apartmanın 2. katından çevreye yayılan kötü kokular üzerine mahalle sakinleri Osmangazi Belediyesi ve polise şikâyette bulundu. İhbar üzerine adrese giden Temizlik İşleri, Sağlık İşleri ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çöp evle karşılaştı. 70 yaşındaki Şaziye K'ye ait 160 metrekare dairenin bütün odalarının biriktirilen çöplerle dolu olduğu görülürken, belediye ekipleri evi uzun süren çalışmalar sonunda tamamen temizledi. Kocası yıllar evvel hayatını kaybeden ve yatalak hasta oğluyla birlikte yaşadığı öğrenilen Şaziye K, biriktirdiği çöplerin oğlunun çeyizi olduğunu iddia ederken, belediye ekipleri evden 10 kamyon dolusu çöp çıkardı.Yaşlı kadının alt katında oturan Turan Tınk, uzun süredir rahatsız oldukları kötü kokuların artık dayanılmaz hâle geldiğini belirterek, “Yaşlı kadın yıllardır her akşam eve 4-5 poşetle geliyor. Sokaklarda, pazarlarda ne bulduysa eve getiriyor. Kötü kokuların dışarıya yayılmaya başlamasıyla evde çöp biriktirdiğini anladık. Sıcak havalarda koku iyice artınca apartmana giremez olduk. Artık yangın çıkmasından kokuyorduk. Belediye ekiplerinden Allah razı olsun. Evi tamamen temizleyip, ilâçladılar” dedi.

15.08.2018Haber