MENÜ

Bekçilik Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

Bekçilik Sınavı Ne Zaman Yapılacak? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bekçilik Sınavı Ne Zaman Yapılacak? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 34 Bekçilik Sınavı Ne Zaman Yapılacak? haberi bulunmuştur.

Bekçilik Sınavı Ne Zaman Yapılacak? Haberleri

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik sınavı örnek soruları

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik sınavı örnek soruları

Yurt genelinde istihdamı gerçekleştirilecek olan bekçilik sınavı için geri sayım devam ederken, sınav tarihleri ve sınav giriş belgelerini açıklanmasıyla heyecan arttı. Adaylar temmuz ayı içerisinde girecekleri sınavın ardından sonuçları bekleyecek. Sonuçların yayımlanmasının ardından ise son aşamaya geçiş yapacak. Peki, 2019 bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

9.07.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik sınavı örnek soru ve cevapları

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik sınavı örnek soru ve cevapları

18 Mart-01 Nisan 2019 arasında ön başvuruları alınan 8 bin çarşı ve mahalle bekçisi alımında yazılı sınavı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Bekçi alımı 1. ve 2. dönem sınav takvimi Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) internet sitesinde adayların erişimine açıldı. Sınava kısa zaman kala, adaylar da sınav tarihlerini ve geçmiş yılların örnek soru ve cevaplarını merak etmeye başladı. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

2.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak İşte parkur bilgileri

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte parkur bilgileri

Polis Akademisi Başkanlığı bünyesinde, yurdun 81 ilinde istihdam edilecek olan bekçi alımında geri sayım devam ediyor. Bekçilik alımı müracatında bulunan adaylar ilk aşamayı tamamlamalarının ardından şimdi de yazılı sınav tarihlerini araştırıyorlar. Yazılı sınavdan geçen adaylar parkur aşamasına alınacak. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

11.06.2019Gündem
Tarih yaklaşıyor Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak

Tarih yaklaşıyor! Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

Bekçilik sınavı için geri sayım devam ediyor. Kendi ikamet ettikleri illerde ön mülakata giren ve sonraki aşama için Polis Akademisi Başkanlığı'ndan gelecek olan duyuruya kilitlenen adaylar, internet üzerinden bekçilik sınavının gerçekleşeceği tarihi sorguluyor. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

9.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman Bekçilik için parkur nasıl olacak

Bekçilik sınavı ne zaman? Bekçilik için parkur nasıl olacak?

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak sorusu, son günlerin gündem konuları arasında yer almaya devam ediyor. İlk aşamayı tamamlayan binlerce aday, ikinci aşama olan yazılı sınav için araştırmalarına başladı. Bu aşamayı tamamladıktan sonra parkur ve son mülakat aşamasına katılım sağlayacak olan adaylar, süreç hakkında detayları sorguluyor. İşte, bekçilik sınavı hakkında bazı bilgiler

27.05.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak Sınav tarihi açıklandı mı

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Sınav tarihi açıklandı mı?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde Türkiye'nin birçok mahalle ve semtinde görevlendirilmek üzere gerçekleştirilecek olan bekçilik alımında heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Ön başvuru ve sağlık aşamalarını tamamlayan adayların gözü, bekçilik yazılı sınavının gerçekleşeceği tarihe çevrildi. Adaylar bekçilik sınav tarihlerini internetten araştırıp merak etmeye başladı. Peki, Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik alımında sınav tarihi açıklandı mı? İşte, bekçilik alımı ile ilgili detaylar.

2.05.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak 2019 bekçilik sınav tarihi

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? 2019 bekçilik sınav tarihi

Bekçi olmak için sınav başvurularını geride bırakan adaylar sınavın ne zaman yapılacağını sorgulamaya başladı. Bekçi alımı sınavında adaylar toplamda 100 soruya yanıt arayacak. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? 2019 bekçilik sınav tarihi ile ilgili merak edilenler...

28.03.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak İşte sınav yapılacak iller

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte sınav yapılacak iller

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, bekçi olmak isteyen vatandaşların merak ettiği ve sorguladığı konular arasında yer almaya başladı. Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının ne zaman ve hangi illerde gerçekleşeceği belli oldu. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte sınav yapılacak iller.

14.10.2018Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

Halkın can ve mal güvenliğini sağlamada kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaları amacıyla İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere bekçi alımı yapılacak. Emniyet Genel Müdürlüğü bu kapsamda, 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının yapılacağı tarihi açıkladı. Peki, Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik yazılı sınavı ne zaman?

23.09.2018Gündem
Bekçilik sınavı soruları yayımlandı Soru ve cevap anahtarı nasıl öğrenilir

Bekçilik sınavı soruları yayımlandı! Soru ve cevap anahtarı nasıl öğrenilir?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından alımı gerçekleştirilecek olan çarşı ve mahalle bekçisi alımında heyecanlı bekleyiş sona erdi. 13 Temmuz'da gerçekleşen bekçilik yazlı sınavı soruları adayların erişimine açıldı. Sınavın A grubu ve B grubu kitapçıkları Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) internet sitesi üzerinden görüntülenecek. Sınav sonuçları açıklandıktan sonra ise bir sonraki süreç başlayacak. İşte, bekçilik sınavı soruları ve cevapları.

16.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı cevap anahtarı yayınlandı mı Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sınavı cevap anahtarı yayınlandı mı? Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yurt genelinde istihdamı gerçekleştirilecek olan çarşı ve mahalle bekçisi alımına yönelik, düzenlenen yazılı sınavların ardından, adayların gözü cevap anahtarına çevrildi. Sınava yönelik netlerini hesaplamak isteyen bekçi adayları,cevap anahtarının yayınlanıp yayınlanmadığını sorguluyor. Peki, Bekçilik sınavı cevap anahtarı yayınlandı mı? Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuya dair bazı bilgiler.

15.07.2019Gündem

Bekçilik sınavı yarın saat kaçta yapılacak?

Türkiye genelinde birçok ilde gerçekleşecek olan bekçilik yazılı sınavı, EMG'nin belirlediği yerlerde yarın (13 Temmuz) gerçekleşecek. Sınav için geri sayım devam ederken, adaylar da sınav saatine yönelik araştırmalarına hız verdi. Hem 1. Dönem hem de 2. Dönem çarşı ve mahalle bekçiliği sınavı aynı tarihte gerçekleşecek. Peki, bekçilik sınavı yarın saat kaçta yapılacak? İşte, 2019 bekçilik sınavı saati ile ilgili bilgiler.

12.07.2019Gündem
Bekçilik sınav giriş belgeleri açıklandı mı Yazılı sınavlar ne zaman yapılacak

Bekçilik sınav giriş belgeleri açıklandı mı? Yazılı sınavlar ne zaman yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yurt genelinde istihdamı gerçekleştirilecek olan bekçilik alımında sona yaklaşıldı. Ön başvuruların tamamlanması sonrası EGM, bekçilik alımı yazılı sınav tarihlerini duyurdu. Sınava kısa zaman kala, adaylar da 'Bekçilik sınav giriş belgeleri açıklandı mı?' sorusunun yanıtını aramaya başladı. İşte, 2019 bekçilik alımıyla ilgili bazı bilgiler.

27.06.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Sınav yerleri belli oldu mu

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Sınav yerleri belli oldu mu?

Yurt genelinde 81 ilde istihdam edilecek olan çarşı ve mahalle bekçi alımına ilişkin süreçte sona gelindi. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) geçtiğimiz günlerde, bekçilik alımı sınav tarihlerini duyurdu. Sınav takviminin netleşmesi sonrası gözler sınav yerlerine çevrildi. Peki, bekçilik alımı sınav giriş belgeleri açıklandı mı? Yazılı sınav ne zaman yapılacak? İşte, o konuya dair detaylar.

26.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı (1. Ve 2.Dönem) ne zaman Sınav merkezleri nereler

Bekçilik sınavı (1. Ve 2.Dönem) ne zaman? Sınav merkezleri nereler?

Bekçilik sınavının tarihi için beklenen açıklama geldi. Emniyet Genel Müdürlüğünün internet sitesinden hem 1. Hem de 2. Dönem sınavlarına ilişkin duyuru yapıldı. Bekçilik sınavı, belirlenen noktalarda yapılacak. Diğer illerde başvuru yapanlar, sistem tarafından kendilerine en yakın olarak belirlenen il merkezinde sınava girecek. Peki, bekçilik sınavı ne zaman?

23.06.2019Gündem
Bekçilik sınav giriş yerleri ne zaman açıklanır Bekçilik sınav tarihi ne zaman

Bekçilik sınav giriş yerleri ne zaman açıklanır? Bekçilik sınav tarihi ne zaman?

Yurt genelinde istihdam edilecek olan çarşı ve mahalle bekçi alımına ilişkin süreçte sona yaklaşıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) 2019 bekçilik yazılı sınav tarihini adaylara duyurdu. Sınava kısa zaman kala, sınav konuları ve sınav giriş yerleri gündeme gelmeye başladı. Peki, bekçilik sınav giriş yerleri ne zaman açıklanır? Bekçilik sınav tarihi ne zaman? İşte, bekçilik sınavı soruları, konuları ve sınav giriş belgeleri ile birlikte sınavın genel kapsamı hakkında merak edilen bazı detaylar

22.06.2019Gündem
2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik alımı örnek sınav soruları

2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik alımı örnek sınav soruları

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak olan çarşı ve mahalle bekçisi alımında meraklı bekleyiş devam ediyor. 18 Mart-01 Nisan 2019 arasında ön başvurularını tamamlayan adaylar şimdi de yazılı sınav tarihlerini merak etmeye başladı. Yazılı sınavı geçen adaylar bir sonraki aşama olan parkur sınavına girecekler. Peki, 2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

18.06.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 8 bin bekçi istihdamına ilişkin heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Bekçilik alımında ilk aşamayı tamamlayan binlerce aday, ikinci aşama olan yazılı sınav için araştırmalarına başladı. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar parkur aşamalarına girmeye hak kazanacak. Peki, 81 ilde alımı yapılacak olan bekçilik sınavı ne zaman? İşte, bekçilik alımı ile ilgili merak edilenler.

7.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman Tarih belli oldu mu

Bekçilik sınavı ne zaman? Tarih belli oldu mu?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine yapılacak 8 bin bekçi alımına ilişkin süreç devam ediyor. 18 Mart-1 Nisan tarihlerinde 'www.pa.edu.tr' adresinden e-Devlet şifreleri ile giriş yaparak, ön başvuruda bulunan adaylar, şimdi bekçilik sınavının yapılacağı tarihleri öğrenmek istiyor. Peki, bekçilik sınavı ne zaman?

4.06.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Tam tarih verildi mi

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Tam tarih verildi mi?

Bekçilik yazılı sınavı, ön başvuru ve sağlık aşamasını tamamlayan birçok adayın gündeminde yer almaya devam ediyor. Bekçilik yazılı sınavının ardından yeni bir sürece girecek olan adaylar, sınavın gerçekleşeceği tarihi sorgulamaya devam ediyor. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

12.05.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak Tarih belli oldu mu

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

Bekçilik yazılı sınavı, ilköğretim ve ortaöğretim düzeyindeki konular ile gerçekleştirilecek. Toplam 100 sorudan oluşacak sınavda, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, Hayat Bilgisi, Matematik ve Genel Kültür konularından sorular yöneltilecek. Peki, 2019 bekçilik sınavı ne zaman gerçekleştirilecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler...

28.04.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Parkur nasıl olacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Parkur nasıl olacak?

Bekçilik yazılı sınavı, ön başvuru ve sağlık mülakatlarının devam ederken, bu aşamadan geçen adayların gündeminde yer almaya başladı. İlk aşamadan geçen adayların katılım göstereceği bekçilik yazılı sınavı, yurdun belirli illerinde gerçekleşecek. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman gerçekleşecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

25.04.2019Gündem
8 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman yapılacak Bekçilik şartları neler

8 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman yapılacak? Bekçilik şartları neler?

Bünyesine 8 bin personel alımı gerçekleştirecek olan Emniyet Genel Müdürlüğü, yakın zamanda ilan yayımlamaya hazırlanıyor. Bünyesine toplam 8 bin bekçi alımı yapmaya hazırlanan Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yapacağı alımla ilgili açıklama, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan geldi. Peki, 8 bin bekçi alımı için şartlar nelerdir? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

28.02.2019Gündem
2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak Tarih belli oldu mu

2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, bekçi olmak isteyen binlerce vatandaş tarafından sorgulanmaya başladı. 10 bin çarşı ve mahalle bekçisi kadrosunda yer almak isteyen vatandaşlar, 2019 bekçi alımıyla ilgili yeni bir gelişme yaşanıp yaşanmadığını merak ediyor. Peki, 2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

6.02.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı | Polis Akademisi sınav sonuçları sorgulama ekranı

Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı | Polis Akademisi sınav sonuçları sorgulama ekranı

Bekçilik mülakat sınav sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve sınav sonuçları Polis Akademisi tarafından yapılan duyuruyla birlikte açıklandı. 1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçlarında kazananlar belli oldu .İşte, bekçilik mülakat sonuçları sorgulama ekranı.

2.12.2018Gündem
10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman hangi gün yapılacak 10 bin bekçi alımı başvuru ilanı yayınlandı mı

10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman hangi gün yapılacak? 10 bin bekçi alımı başvuru ilanı yayınlandı mı?

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine ihdas edilen 10 bin bekçi için alım süreci internet üzerinden sorgulanmaya devam ediliyor. 7 bin kişilik alım sürecinde son aşamaya gelen Polis Akademisi, bu sürecin tamamlanmasının ardından 10 bin bekçi alımı hazırlıklarına başlayacak. Peki, 10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, yakın zamanda açılması beklenen ilanla ilgili merakla araştırılan detaylar

27.11.2018Gündem
10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman başlayacak Bekçi alımı şartları neler olacak

10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman başlayacak? Bekçi alımı şartları neler olacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü taşra teşkilatına yapılacak olan 10 bin bekçi alımı için vatandaşların araştırması başladı. Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine göre 10 bin kişilik bekçi kadrosunun ihdas edildiği Emniyet Genel Müdürlüğü, ilerleyen süreçlerde Polis Akademisi üzerinden alım ilanlarını yayımlayacak. Peki, 10 bin bekçi alımı şartları neler olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

15.11.2018Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman Bekçilik sınavı giriş belgesi sorgulama

Bekçilik sınavı ne zaman? Bekçilik sınavı giriş belgesi sorgulama

İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilecek bekçiler için yapılacak yazılı sınava kısa bir süre kaldı. Çeşitli branşlarda 100 soruya yanıt verecek adayların, sınav giriş belgeleri yakın zaman önce MEB tarafından erişime açıldı. Peki, bekçilik sınavı ne zaman? Bekçilik sınav giriş belgesi nasıl sorgulanır?

17.10.2018Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman İşte sınav yapılacak iller

Bekçilik sınavı ne zaman? İşte sınav yapılacak iller

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı için son viraja girildi. İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak bekçi alımına başvurular aylar öncesinde tamamlandı. Gözler şimdi sınavın yapılacağı tarihte. Peki, Bekçilik sınavı ne zaman?

9.10.2018Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

Bekçi alımı yazılı sınavına ilişkin sorgulamalar devam ediyor. Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden yapılan duyuruda Türkiye’nin pek çok yeri için bekçi alımı yapılacağı bildirilmişti 2018 bekçi alımı için gerçekleştirilen değerlendirme süreci, yazılı ve fiziki mülakatla devam edecek. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

20.09.2018Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak 7 bin bekçi alımı

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? 7 bin bekçi alımı

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı binlerce aday tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 7 bin kişilik bekçi alımı için geçtiğimiz aylarda duyuru yayınlanmıştı. Yayınlanan duyurunun ardından bekçi alımıyla ilgilenen adaylar sınav tarihini merak etmeye başladı. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

12.09.2018Gündem
7.000 bekçi istihdam edilecek | Başvuru şartları neler

7.000 bekçi istihdam edilecek | Başvuru şartları neler?

Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak en az lise ve dengi okul mezunu toplam 7.000 bekçi alınacağı açıklandı. Polis Akademsi Başkanlığı tarafından yapılacak alımlar sonrası bekçiler, il Valiliklerinde istihdam edilmek üzere görevlendirilecek. Peki, bekçi alımı için başvuru şartları neler? Bekçi ilanına kimler başvuru yapabilir?

27.05.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Barınak köpeği Kömür Türkiye’yi temsil edecek

Yavruyken sokağa bırakılan Kömür, şimdilerde Türkiye’yi birbirinden yetenekli 30 ülke köpeğinin katılacağı yarışmada temsil edecek.

22.02.2008