MENÜ

Bekçilik Sınavı

Bekçilik Sınavı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bekçilik Sınavı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 68 Bekçilik Sınavı haberi bulunmuştur.

Bekçilik Sınavı Haberleri

Bekçi alımında geri sayım Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçi alımında geri sayım! Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Çarşı ve mahalle bekçisi alımı kapsamında düzenlenen bekçilik sınavı sonuçlarının açıklanacağı tarih gündemdeki yerini koruyor. Bekçilik yazılı sınavı soru ve cevaplarının geçtiğimiz günlerde yayınlanmasının ardından, adaylar şimdi de sonuçların açıklanacağı tarihi merakla bekliyor. Peki, bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Sonuçlar için tarih belli oldu mu? İşte, o konuya dair bilgiler.

21.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı soruları yayımlandı Soru ve cevap anahtarı nasıl öğrenilir

Bekçilik sınavı soruları yayımlandı! Soru ve cevap anahtarı nasıl öğrenilir?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından alımı gerçekleştirilecek olan çarşı ve mahalle bekçisi alımında heyecanlı bekleyiş sona erdi. 13 Temmuz'da gerçekleşen bekçilik yazlı sınavı soruları adayların erişimine açıldı. Sınavın A grubu ve B grubu kitapçıkları Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) internet sitesi üzerinden görüntülenecek. Sınav sonuçları açıklandıktan sonra ise bir sonraki süreç başlayacak. İşte, bekçilik sınavı soruları ve cevapları.

16.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı cevap anahtarı yayınlandı mı Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sınavı cevap anahtarı yayınlandı mı? Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yurt genelinde istihdamı gerçekleştirilecek olan çarşı ve mahalle bekçisi alımına yönelik, düzenlenen yazılı sınavların ardından, adayların gözü cevap anahtarına çevrildi. Sınava yönelik netlerini hesaplamak isteyen bekçi adayları,cevap anahtarının yayınlanıp yayınlanmadığını sorguluyor. Peki, Bekçilik sınavı cevap anahtarı yayınlandı mı? Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuya dair bazı bilgiler.

15.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı kaç dakika sürecek Bekçilik sınavı saat kaçta biter

Bekçilik sınavı kaç dakika sürecek? Bekçilik sınavı saat kaçta biter?

Bekçilik sınavı bugün saat kaçta ve kaç dakika sürecek sorusu günün ilk saatlerinde gündem konusu olmaya devam ediyor. Ankara, Batman, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Sivas'ta gerçekleştirilen bekçilik sınavı kaç dakika sürecek sorusuna göre yakınlarını okullardan alacak olan vatandaşlar, detayları internet üzerinden araştırıyor. Peki, bekçilik sınavı kaç dakika sürecek? İşte, merak edilen o sorunun cevabı

13.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı yarın saat kaçta yapılacak

Bekçilik sınavı yarın saat kaçta yapılacak?

Türkiye genelinde birçok ilde gerçekleşecek olan bekçilik yazılı sınavı, EMG'nin belirlediği yerlerde yarın (13 Temmuz) gerçekleşecek. Sınav için geri sayım devam ederken, adaylar da sınav saatine yönelik araştırmalarına hız verdi. Hem 1. Dönem hem de 2. Dönem çarşı ve mahalle bekçiliği sınavı aynı tarihte gerçekleşecek. Peki, bekçilik sınavı yarın saat kaçta yapılacak? İşte, 2019 bekçilik sınavı saati ile ilgili bilgiler.

12.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik sınavı örnek soruları

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik sınavı örnek soruları

Yurt genelinde istihdamı gerçekleştirilecek olan bekçilik sınavı için geri sayım devam ederken, sınav tarihleri ve sınav giriş belgelerini açıklanmasıyla heyecan arttı. Adaylar temmuz ayı içerisinde girecekleri sınavın ardından sonuçları bekleyecek. Sonuçların yayımlanmasının ardından ise son aşamaya geçiş yapacak. Peki, 2019 bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

9.07.2019Gündem
Bekçilik sınav yerleri nasıl öğrenilir Bekçilik sınavı ne zaman

Bekçilik sınav yerleri nasıl öğrenilir? Bekçilik sınavı ne zaman?

Bekçilik alımı yazılı sınav tarihlerinin belli olması ardından sınav giriş belgeleri de erişime açıldı. Sınav giriş belgelerini yalnızca ön sağlık kontrollerini başarıyla geçen adaylar görüntüleyebiliyor. Peki, bekçilik sınav yerleri nasıl öğrenilir? 1. Ve 2. Dönem bekçilik sınavı ne zaman?

5.07.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik sınavı örnek soru ve cevapları

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik sınavı örnek soru ve cevapları

18 Mart-01 Nisan 2019 arasında ön başvuruları alınan 8 bin çarşı ve mahalle bekçisi alımında yazılı sınavı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Bekçi alımı 1. ve 2. dönem sınav takvimi Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) internet sitesinde adayların erişimine açıldı. Sınava kısa zaman kala, adaylar da sınav tarihlerini ve geçmiş yılların örnek soru ve cevaplarını merak etmeye başladı. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

2.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı (1. Ve 2.Dönem) ne zaman Sınav merkezleri nereler

Bekçilik sınavı (1. Ve 2.Dönem) ne zaman? Sınav merkezleri nereler?

Bekçilik sınavının tarihi için beklenen açıklama geldi. Emniyet Genel Müdürlüğünün internet sitesinden hem 1. Hem de 2. Dönem sınavlarına ilişkin duyuru yapıldı. Bekçilik sınavı, belirlenen noktalarda yapılacak. Diğer illerde başvuru yapanlar, sistem tarafından kendilerine en yakın olarak belirlenen il merkezinde sınava girecek. Peki, bekçilik sınavı ne zaman?

23.06.2019Gündem
Bekçilik sınav giriş yerleri ne zaman açıklanır Bekçilik sınav tarihi ne zaman

Bekçilik sınav giriş yerleri ne zaman açıklanır? Bekçilik sınav tarihi ne zaman?

Yurt genelinde istihdam edilecek olan çarşı ve mahalle bekçi alımına ilişkin süreçte sona yaklaşıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) 2019 bekçilik yazılı sınav tarihini adaylara duyurdu. Sınava kısa zaman kala, sınav konuları ve sınav giriş yerleri gündeme gelmeye başladı. Peki, bekçilik sınav giriş yerleri ne zaman açıklanır? Bekçilik sınav tarihi ne zaman? İşte, bekçilik sınavı soruları, konuları ve sınav giriş belgeleri ile birlikte sınavın genel kapsamı hakkında merak edilen bazı detaylar

22.06.2019Gündem
2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik alımı örnek sınav soruları

2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik alımı örnek sınav soruları

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak olan çarşı ve mahalle bekçisi alımında meraklı bekleyiş devam ediyor. 18 Mart-01 Nisan 2019 arasında ön başvurularını tamamlayan adaylar şimdi de yazılı sınav tarihlerini merak etmeye başladı. Yazılı sınavı geçen adaylar bir sonraki aşama olan parkur sınavına girecekler. Peki, 2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

18.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak İşte parkur bilgileri

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte parkur bilgileri

Polis Akademisi Başkanlığı bünyesinde, yurdun 81 ilinde istihdam edilecek olan bekçi alımında geri sayım devam ediyor. Bekçilik alımı müracatında bulunan adaylar ilk aşamayı tamamlamalarının ardından şimdi de yazılı sınav tarihlerini araştırıyorlar. Yazılı sınavdan geçen adaylar parkur aşamasına alınacak. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

11.06.2019Gündem
Tarih yaklaşıyor Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak

Tarih yaklaşıyor! Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

Bekçilik sınavı için geri sayım devam ediyor. Kendi ikamet ettikleri illerde ön mülakata giren ve sonraki aşama için Polis Akademisi Başkanlığı'ndan gelecek olan duyuruya kilitlenen adaylar, internet üzerinden bekçilik sınavının gerçekleşeceği tarihi sorguluyor. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

9.06.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 8 bin bekçi istihdamına ilişkin heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Bekçilik alımında ilk aşamayı tamamlayan binlerce aday, ikinci aşama olan yazılı sınav için araştırmalarına başladı. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar parkur aşamalarına girmeye hak kazanacak. Peki, 81 ilde alımı yapılacak olan bekçilik sınavı ne zaman? İşte, bekçilik alımı ile ilgili merak edilenler.

7.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman Tarih belli oldu mu

Bekçilik sınavı ne zaman? Tarih belli oldu mu?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine yapılacak 8 bin bekçi alımına ilişkin süreç devam ediyor. 18 Mart-1 Nisan tarihlerinde 'www.pa.edu.tr' adresinden e-Devlet şifreleri ile giriş yaparak, ön başvuruda bulunan adaylar, şimdi bekçilik sınavının yapılacağı tarihleri öğrenmek istiyor. Peki, bekçilik sınavı ne zaman?

4.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman Bekçilik için parkur nasıl olacak

Bekçilik sınavı ne zaman? Bekçilik için parkur nasıl olacak?

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak sorusu, son günlerin gündem konuları arasında yer almaya devam ediyor. İlk aşamayı tamamlayan binlerce aday, ikinci aşama olan yazılı sınav için araştırmalarına başladı. Bu aşamayı tamamladıktan sonra parkur ve son mülakat aşamasına katılım sağlayacak olan adaylar, süreç hakkında detayları sorguluyor. İşte, bekçilik sınavı hakkında bazı bilgiler

27.05.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman, tarih detayı belli oldu mu

Bekçilik sınavı ne zaman, tarih detayı belli oldu mu?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yürütülen bekçilik yazılı sınavı için nefesler tutuldu. Resmi Gazete'de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere bekçi alımı yapılacağı duyurulmuştu. Ön başvurularını tamamlayan adayların gözü kulağı yazılı sınav tarihinde. Peki, bekçilik sınavı ne zaman, tarih detayı belli oldu mu?

23.05.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak Sınav tarihi açıklandı mı

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Sınav tarihi açıklandı mı?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde Türkiye'nin birçok mahalle ve semtinde görevlendirilmek üzere gerçekleştirilecek olan bekçilik alımında heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Ön başvuru ve sağlık aşamalarını tamamlayan adayların gözü, bekçilik yazılı sınavının gerçekleşeceği tarihe çevrildi. Adaylar bekçilik sınav tarihlerini internetten araştırıp merak etmeye başladı. Peki, Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik alımında sınav tarihi açıklandı mı? İşte, bekçilik alımı ile ilgili detaylar.

2.05.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak Tarih belli oldu mu

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

Bekçilik yazılı sınavı, ilköğretim ve ortaöğretim düzeyindeki konular ile gerçekleştirilecek. Toplam 100 sorudan oluşacak sınavda, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, Hayat Bilgisi, Matematik ve Genel Kültür konularından sorular yöneltilecek. Peki, 2019 bekçilik sınavı ne zaman gerçekleştirilecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler...

28.04.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Parkur nasıl olacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Parkur nasıl olacak?

Bekçilik yazılı sınavı, ön başvuru ve sağlık mülakatlarının devam ederken, bu aşamadan geçen adayların gündeminde yer almaya başladı. İlk aşamadan geçen adayların katılım göstereceği bekçilik yazılı sınavı, yurdun belirli illerinde gerçekleşecek. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman gerçekleşecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

25.04.2019Gündem
Bekçilik ön başvuru ve sağlık sonuçları ne zaman açıklanır

Bekçilik ön başvuru ve sağlık sonuçları ne zaman açıklanır?

Türkiye'nin birçok yerinde gerçekleştirilecek olan bekçilik alımına ilişkin, bekçi olmak isteyen adaylar başvurularını tamamladı. Bekçi olmak isteyen vatandaşlar bununla beraber bekçilik ön başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihe kilitlendi. Bekçilik alımlarına ilişkin ön başvuru sonuçları Polis Meslek Eğitim Merkezlerinde yapılan sürecin ardından internet üzerinden yayımlanacak. Peki, ön başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

23.04.2019Gündem
Bekçilik ön sağlık ve başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik ön sağlık ve başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik başvurusu gerçekleştiren adayların ön sağlık aşaması devam ederken, bu adımı tamamlayan bazı adayların sonuçlara yönelik sorgulamaları başladı. Bekçilik ön başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eden adaylar, internet üzerinden yayımlanacak detaylara odaklandı. Peki, bekçilik ön başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

16.04.2019Gündem
Bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak Bekçilik sınavı ne zaman

Bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik sınavı ne zaman?

Bekçilik başvurusunda bulunan adaylar, başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını internet üzerinden sorgulamaya devam ediyor. Türkiye'nin birçok kesiminde gerçekleştirilecek olan bekçilik başvurusu için ön başvuru işlemlerini gerçekleştiren adaylar, başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihe odaklandı. Peki, bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak ve sınav ne zaman gerçekleştirilecek? İşte, adayların merak ettiği o detaylar

4.04.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak 2019 bekçilik sınav tarihi

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? 2019 bekçilik sınav tarihi

Bekçi olmak için sınav başvurularını geride bırakan adaylar sınavın ne zaman yapılacağını sorgulamaya başladı. Bekçi alımı sınavında adaylar toplamda 100 soruya yanıt arayacak. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? 2019 bekçilik sınav tarihi ile ilgili merak edilenler...

28.03.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman Bekçilik sınavı giriş belgesi sorgulama

Bekçilik sınavı ne zaman? Bekçilik sınavı giriş belgesi sorgulama

İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilecek bekçiler için yapılacak yazılı sınava kısa bir süre kaldı. Çeşitli branşlarda 100 soruya yanıt verecek adayların, sınav giriş belgeleri yakın zaman önce MEB tarafından erişime açıldı. Peki, bekçilik sınavı ne zaman? Bekçilik sınav giriş belgesi nasıl sorgulanır?

17.10.2018Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak İşte sınav yapılacak iller

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte sınav yapılacak iller

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, bekçi olmak isteyen vatandaşların merak ettiği ve sorguladığı konular arasında yer almaya başladı. Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının ne zaman ve hangi illerde gerçekleşeceği belli oldu. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte sınav yapılacak iller.

14.10.2018Gündem
Bekçi alımı sınav giriş belgesi nasıl alınır Sınav giriş belgeleri yayımlandı

Bekçi alımı sınav giriş belgesi nasıl alınır? Sınav giriş belgeleri yayımlandı!

Bekçi sınav giriş yerleri, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 11 Ekim Perşembe günü erişime açıldı. Birçok il merkezinde gerçekleştirilecek olan bekçi alımı sınavı için sınav giriş belgesi, MEB internet sitesi üzerinden çıktı alınabilecek. Peki, bekçi alımı sınav giriş belgesi nasıl çıktı alınacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

12.10.2018Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman İşte sınav yapılacak iller

Bekçilik sınavı ne zaman? İşte sınav yapılacak iller

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı için son viraja girildi. İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak bekçi alımına başvurular aylar öncesinde tamamlandı. Gözler şimdi sınavın yapılacağı tarihte. Peki, Bekçilik sınavı ne zaman?

9.10.2018Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

Halkın can ve mal güvenliğini sağlamada kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaları amacıyla İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere bekçi alımı yapılacak. Emniyet Genel Müdürlüğü bu kapsamda, 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının yapılacağı tarihi açıkladı. Peki, Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik yazılı sınavı ne zaman?

23.09.2018Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

Bekçilik yazılı sınavına katılım sağlayan adaylar, son günlerde sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihle ilgili araştırmalarına hız verdi. Bekçi adayları, MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından açıklamaya kilitlenmişken, sonuçların açıklanacağı tarih belli oldu. Peki, bekçilik yazılı sınavı sonuçları ne zaman açıklanır? Sınav sonuçları nereden öğrenilir? İşte, o bekçilik sınavına dair bilgiler.

18.07.2019Gündem
Bekçilik sınav giriş belgeleri açıklandı mı Yazılı sınavlar ne zaman yapılacak

Bekçilik sınav giriş belgeleri açıklandı mı? Yazılı sınavlar ne zaman yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yurt genelinde istihdamı gerçekleştirilecek olan bekçilik alımında sona yaklaşıldı. Ön başvuruların tamamlanması sonrası EGM, bekçilik alımı yazılı sınav tarihlerini duyurdu. Sınava kısa zaman kala, adaylar da 'Bekçilik sınav giriş belgeleri açıklandı mı?' sorusunun yanıtını aramaya başladı. İşte, 2019 bekçilik alımıyla ilgili bazı bilgiler.

27.06.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Sınav yerleri belli oldu mu

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Sınav yerleri belli oldu mu?

Yurt genelinde 81 ilde istihdam edilecek olan çarşı ve mahalle bekçi alımına ilişkin süreçte sona gelindi. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) geçtiğimiz günlerde, bekçilik alımı sınav tarihlerini duyurdu. Sınav takviminin netleşmesi sonrası gözler sınav yerlerine çevrildi. Peki, bekçilik alımı sınav giriş belgeleri açıklandı mı? Yazılı sınav ne zaman yapılacak? İşte, o konuya dair detaylar.

26.06.2019Gündem
EGM bekçilik yazılı sınav tarihini açıkladı | Sınav giriş belgesi nasıl öğrenilir

EGM bekçilik yazılı sınav tarihini açıkladı | Sınav giriş belgesi nasıl öğrenilir?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) 81 ilde mahalle ve çarşılarda görevlendirilmek üzere, bekçilik alımına yönelik yazılı sınav tarihlerini açıkladı. Polis Akademisi Başkanlığı'nın internet sayfasında yapılan duyurunun ardından, adaylar sınav giriş belgeleri ve sınav tarihleri ile ilgili bilgileri araştırmaya başladı. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Sınav giriş yerleri nasıl öğrenilir? İşte, o konuya dair detaylar.

21.06.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Tam tarih verildi mi

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Tam tarih verildi mi?

Bekçilik yazılı sınavı, ön başvuru ve sağlık aşamasını tamamlayan birçok adayın gündeminde yer almaya devam ediyor. Bekçilik yazılı sınavının ardından yeni bir sürece girecek olan adaylar, sınavın gerçekleşeceği tarihi sorgulamaya devam ediyor. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

12.05.2019Gündem
Bekçi alımı başvurusu için 40 gün detayı Şartlar ve başvuru ekranı o tarihte mi erişime açılacak

Bekçi alımı başvurusu için 40 gün detayı! Şartlar ve başvuru ekranı o tarihte mi erişime açılacak?

Hemen her ilden onlarca kişiyi Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edecek olan İçişleri Bakanlığı, bekçi alımı ilanını Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden paylaşacak. Bekçi alımı başvuru şartları ise başvuru ekranı ile birlikte erişime açılacak. Ön başvuru işlemiyle birlikte sağlık muayenesinden geçecek olan bekçi adayları, yazılı sınav aşamasına geçiş yapacak. Peki, bekçi alımı için 40 gün detayı nedir? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

14.03.2019Gündem
8 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman yapılacak Bekçilik şartları neler

8 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman yapılacak? Bekçilik şartları neler?

Bünyesine 8 bin personel alımı gerçekleştirecek olan Emniyet Genel Müdürlüğü, yakın zamanda ilan yayımlamaya hazırlanıyor. Bünyesine toplam 8 bin bekçi alımı yapmaya hazırlanan Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yapacağı alımla ilgili açıklama, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan geldi. Peki, 8 bin bekçi alımı için şartlar nelerdir? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

28.02.2019Gündem
2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak Tarih belli oldu mu

2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, bekçi olmak isteyen binlerce vatandaş tarafından sorgulanmaya başladı. 10 bin çarşı ve mahalle bekçisi kadrosunda yer almak isteyen vatandaşlar, 2019 bekçi alımıyla ilgili yeni bir gelişme yaşanıp yaşanmadığını merak ediyor. Peki, 2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

6.02.2019Gündem
10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman hangi gün yapılacak Tarih belli oldu mu

10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman hangi gün yapılacak? Tarih belli oldu mu?

2019 bekçi alımı için ön başvuruların başlayacağı tarih heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz aylarda, Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü'ne 10 bin çarşı ve mahalle bekçisi kadrosu ihdas edilmiş, bu gelişmenin ardından gözler bekçi istihdamına çevrilmişti. Peki, 10 bin bekçi alımı ne zaman? EGM bekçi istihdamı için tarih verdi mi?

21.01.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı | Polis Akademisi sınav sonuçları sorgulama ekranı

Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı | Polis Akademisi sınav sonuçları sorgulama ekranı

Bekçilik mülakat sınav sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve sınav sonuçları Polis Akademisi tarafından yapılan duyuruyla birlikte açıklandı. 1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçlarında kazananlar belli oldu .İşte, bekçilik mülakat sonuçları sorgulama ekranı.

2.12.2018Gündem
10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman hangi gün yapılacak 10 bin bekçi alımı başvuru ilanı yayınlandı mı

10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman hangi gün yapılacak? 10 bin bekçi alımı başvuru ilanı yayınlandı mı?

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine ihdas edilen 10 bin bekçi için alım süreci internet üzerinden sorgulanmaya devam ediliyor. 7 bin kişilik alım sürecinde son aşamaya gelen Polis Akademisi, bu sürecin tamamlanmasının ardından 10 bin bekçi alımı hazırlıklarına başlayacak. Peki, 10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, yakın zamanda açılması beklenen ilanla ilgili merakla araştırılan detaylar

27.11.2018Gündem
10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman başlayacak Bekçi alımı şartları neler olacak

10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman başlayacak? Bekçi alımı şartları neler olacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü taşra teşkilatına yapılacak olan 10 bin bekçi alımı için vatandaşların araştırması başladı. Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine göre 10 bin kişilik bekçi kadrosunun ihdas edildiği Emniyet Genel Müdürlüğü, ilerleyen süreçlerde Polis Akademisi üzerinden alım ilanlarını yayımlayacak. Peki, 10 bin bekçi alımı şartları neler olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

15.11.2018Gündem
Bekçilik yazılı sınavının sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik yazılı sınavının sonuçları ne zaman açıklanacak?

1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavı, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen illerde tamamlandı. Gözler şimdi sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. Sınavda karşılarına çıkan sorulara yanıt veren bekçi adayları, sonuçların açıklanacağı tarihi öğrenmek istiyor. Peki, bekçilik yazılı sınavının sonuçları ne zaman açıklanacak?

20.10.2018Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman 2018 bekçi alımı

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? 2018 bekçi alımı

Bekçilik yazılı sınavına dair heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Aylar öncesinden başvurularını tamamlayan ve beklenti içinde giren on binlerce vatandaş, bekçilik yazılı sınav tarihleri konusunda bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman?

3.10.2018Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

Bekçi alımı yazılı sınavına ilişkin sorgulamalar devam ediyor. Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden yapılan duyuruda Türkiye’nin pek çok yeri için bekçi alımı yapılacağı bildirilmişti 2018 bekçi alımı için gerçekleştirilen değerlendirme süreci, yazılı ve fiziki mülakatla devam edecek. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

20.09.2018Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak 7 bin bekçi alımı

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? 7 bin bekçi alımı

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı binlerce aday tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 7 bin kişilik bekçi alımı için geçtiğimiz aylarda duyuru yayınlanmıştı. Yayınlanan duyurunun ardından bekçi alımıyla ilgilenen adaylar sınav tarihini merak etmeye başladı. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

12.09.2018Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Sınav tarihi belli oldu mu

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Sınav tarihi belli oldu mu?

Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden yapılan duyuruda Türkiye’nin pek çok yeri için bekçi alımı yapılacağı bildirilmişti. Ön başvuru aşamasının ardından sağlık kontrolü aşamasından geçen adaylar, bekçi alımı yazılı sınavına katılım gösterecek. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Sınav tarihi belli oldu mu?

22.08.2018Gündem
Bekçi alımı başvuru şartları nelerdir İl Valiliklerine 7000 bekçi alımı yapılacak

Bekçi alımı başvuru şartları nelerdir? İl Valiliklerine 7000 bekçi alımı yapılacak

Bekçi alımı başvuru şartlarının neler olduğu, Polis Akademisi tarafından yapılan açıklama sonrasında adaylar tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. İllere göre alımı yapılacak çarşı ve mahalle bekçisi alımı için şartlar merak ediliyor. Peki, bekçi alımı başvuru şartları nelerdir?

29.05.2018Gündem
7.000 bekçi istihdam edilecek | Başvuru şartları neler

7.000 bekçi istihdam edilecek | Başvuru şartları neler?

Çarşı ve Mahalle Bekçisi olarak en az lise ve dengi okul mezunu toplam 7.000 bekçi alınacağı açıklandı. Polis Akademsi Başkanlığı tarafından yapılacak alımlar sonrası bekçiler, il Valiliklerinde istihdam edilmek üzere görevlendirilecek. Peki, bekçi alımı için başvuru şartları neler? Bekçi ilanına kimler başvuru yapabilir?

27.05.2018Gündem
14 bin 500 bekçi alımında şartlar belli oldu.. İşte merak edilen o koşullar

14 bin 500 bekçi alımında şartlar belli oldu.. İşte merak edilen o koşullar

İçişleri Bakanlığı, Emniyet’e alınacak çarşı ve mahalle bekçilerine ilişkin yönetmeliği tümden değiştirdi. Yeni yönetmelik bugünkü Resmi Gazete’te yayımlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre 81 ilde valiliklerce alınacak çarşı ve mahalle bekçi adayları üç aşamalı sınavdan geçecek. Bekçi alımları ile ilgili vatandaşlar alım koşullarını merak ediyorlardı.. İşte 14 bin 500 bekçi için aranan o şartlar

2.03.2018Gündem