MENÜ

Bekçilik Sınav Sonuçları

Bekçilik Sınav Sonuçları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bekçilik Sınav Sonuçları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 60 Bekçilik Sınav Sonuçları haberi bulunmuştur.

Bekçilik Sınav Sonuçları Haberleri

Bekçilik sınav sonuçları EGM tarafından açıklandı - 2019/2. Dönem sınav sonuçları sorgulama

Bekçilik sınav sonuçları EGM tarafından açıklandı - 2019/2. Dönem sınav sonuçları sorgulama

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçları açıklandı. Adaylar - 2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınav sonuçlarını www.meb.gov.tr ve/veya odsgm.meb.gov.tr ile www.pa.edu.tr internet adreslerinden görüntüleyebilecek. İşte, 2019/2. Dönem bekçilik sınav sonuçlarına yönelik detaylı bilgiler.

5.09.2019Gündem
Bekçilik fiziksel yeterlilik ve sözlü sınavı ne zaman

Bekçilik fiziksel yeterlilik ve sözlü sınavı ne zaman?

Polis Akademisi Başkanlığı kapsamında bekçilik alımına dair düzenlenen bekçilik sınav sonuçları 7 Ağustos'ta adayların erişimine açıldı. Gözler şimdi başarılı adayların katılacağı fiziki yeterlilik ve sözlü mülakat tarihlerinde. Peki, bekçilik sözlü mülakatları ne zaman?

13.08.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları MEB tarafından açıklandı Bekçilik alımında fiziki mülakat parkuru nasıl olacak

Bekçilik sınav sonuçları MEB tarafından açıklandı! Bekçilik alımında fiziki mülakat parkuru nasıl olacak?

Polis Akademisi Başkanlığı kapsamında bekçilik alımına dair düzenlenen bekçilik sınav sonuçları 7 Ağustos'ta adayların erişimine açıldı. Yazılı sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından, yapılan değerlendirmede başarılı olan adaylar, fiziki mülakata dahil olacaklar. Peki, 1. ve 2. dönem bekçilik yazılı sınav sonuçları nasıl öğrenilir? Bekçilik alımı parkur sınavı nasıl olacak? İşte, o konu hakkında merak edilen detaylar.

7.08.2019Gündem
PA EGM bekçilik sınav sonuçları açıklandı

PA EGM bekçilik sınav sonuçları açıklandı

Polis Akademisi'nin (PA) değerlendirme ve eğitim sürecini gerçekleştireceği bekçilik sınav sonuçları, bugün itibariyle vatandaşların erişimine açıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü'nde (EGM) görevlendirilecek olan adaylar, bekçilik sınav sonuçlarının açıklanması sonrasında diğer aşamalara geçiş yapacak. İşte, 2019 bekçilik yazılı sınav sonuçlarına ilişkin detaylar...

7.08.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman saat kaçta açıklanacak?

Bekçi alımı için başvuruda bulunan binlerce adayın beklediği gün geldi çattı. Günler öncesinden yapılan duyuruda göre, 2019/1. ve 2. Dönem çarşı ve mahalle bekçiliği yazılı sınav sonuçları bugün açıklanacak. Şimdi asıl merak edilen detay ise saat bilgisi. Peki, bekçilik sınav sonuçları saat kaçta, nereden açıklanacak?

7.08.2019Gündem
Bekçilik alımında sona gelindi.. Bekçilik yazılı sınav sonuçları nasıl öğrenilir

Bekçilik alımında sona gelindi.. Bekçilik yazılı sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) ve Polis Akademisi Başkanlığı tarafından çarşı ve mahalle bekçisi alımında sona gelindi. Geçtiğimiz ay yazılı sınava katılım sağlayan bekçi adayları, sınav sonuçlarını 7 Ağustos Çarşamba gününden itibaren belirlenen internet sitelerinden öğrenebilecekler. Peki, 1. ve 2. dönem bekçilik yazılı sınav sonuçları nereden ve nasıl öğrenilir? İşte, o konuya dair bilgiler.

6.08.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları için geri sayım - Sonuçlar ne zaman açıklanacak

Bekçilik sınav sonuçları için geri sayım - Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Kısa bir süre önce gerçekleşen 2019/1. ve 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının sonuçları için sadece saatler kaldı. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 81 ilde istihdam edilmek üzere en az lise ve dengi okul mezunu toplam 8 bin bekçi alımı gerçekleşecek. Peki, bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

6.08.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine yapılacak bekçi alımına ilişkin süreç devam ediyor. Bekçilik sınavına katılım sağlayan vatandaşlar, sonuçların açıklanacağı tarihe odaklanarak resmi açıklamaları bekliyor. Peki, bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

5.08.2019Gündem
Bekçi alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Değerlendirme nasıl yapılıyor

Bekçi alımı sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Değerlendirme nasıl yapılıyor?

Bekçi alımı sınav sonuçları için geri sayım devam ediyor. Bekçilik sınavına giren binlerce aday, sonuçların açıklanmasının ardından sonraki sürece dahil olacak. Peki, bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, Polis Akademisi Başkanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı ortaklığında açıklanacak olan bekçilik sınav sonuçları hakkında bazı bilgiler

4.08.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır İşte, sonuç tarihi

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, sonuç tarihi

Çarşı ve mahalle bekçisi alımı yazılı sınav sonuçları gündemdeki yerini koruyor. 13 Temmuz'da gerçekleşen yazılı sınav sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bu hafta içinden duyurulacak. Peki, bekçilik yazılı sınav sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, çarşı ve mahalle bekçisi alımı sınav sonuçları hakkında bilgiler.

3.08.2019Gündem
Bekçi alımı yazılı sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak Sınav sonuçları nasıl öğrenilir

Bekçi alımı yazılı sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak? Sınav sonuçları nasıl öğrenilir?

Çarşı ve mahalle bekçisi alımı yazılı sınav sonuçları, diğer aşamalara katılım sağlayacak olan adayların araştırdığı konu olmaya devam ediyor. 13 Temmuz tarihinden bu yana sınav sonuçlarını öğrenmek isteyenler, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak güzel haberi bekliyor. Peki, bekçilik alımı yazılı sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak? Sınav sonuçları nasıl öğrenilir? İşte, o konuya dair merak edilenler.

1.08.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

Halkın can ve mal güvenliğini sağlamada, kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaları amacıyla çeşitli illerde istihdam edilmek üzere bekçi alımı yapılacak. Gözler şimdi geçtiğimiz günlerde tamamlanan yazılı sınavın sonuçlarının açıklanacağı tarihlerde. Peki, bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

28.07.2019Gündem
13 Temmuz tarihli bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

13 Temmuz tarihli bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sınavı 1. ve 2. dönem sınavlarını geride bırakan adayların gözü kulağı sonuç duyurusunda. 13 Temmuz 2019 tarihinde uygulanan bekçilik yazılı sınavlarının sonuçları Polis Akademisi tarafından açıklanacak. Peki, bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

27.07.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır EGM sonuç tarihini verdi mi

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır? EGM sonuç tarihini verdi mi?

Emniyet Genel Müdürülüğü'ne (EGM) bağlı Polis Akademisi Başkanlığı'nca istihdamı yapılacak olan bekçilik alımında, gerçekleşen sınavın ardından sonuç tarihi sorgulanmaya başladı. Adaylar bekçilik sınav sonuçlarını öğrenmek için yapılacak resmi açıklamaya kilitlenerek, konuyla ilgili detayları internetten sorguluyor. Peki, bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Bekçilik sınav sonuçları nereden öğrenilecek? İşte, o konuya dair merak edilenler.

26.07.2019Gündem
2019 bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

2019 bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

13 Temmuz 2019 tarihinde yapılan bekçilik sınavının sonuçları için geri sayım devam ediyor. 1. ve 2. Dönem bekçilik sınavının üzerinden günler geçmesi nedeniyle sonuç tarihine yönelik araştırmalar hız kazandı. Peki, bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

23.07.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

Bekçilik yazılı sınavına katılım sağlayan adaylar, son günlerde sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihle ilgili araştırmalarına hız verdi. Bekçi adayları, MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından açıklamaya kilitlenmişken, sonuçların açıklanacağı tarih belli oldu. Peki, bekçilik yazılı sınavı sonuçları ne zaman açıklanır? Sınav sonuçları nereden öğrenilir? İşte, o bekçilik sınavına dair bilgiler.

18.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı soruları yayımlandı Soru ve cevap anahtarı nasıl öğrenilir

Bekçilik sınavı soruları yayımlandı! Soru ve cevap anahtarı nasıl öğrenilir?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından alımı gerçekleştirilecek olan çarşı ve mahalle bekçisi alımında heyecanlı bekleyiş sona erdi. 13 Temmuz'da gerçekleşen bekçilik yazlı sınavı soruları adayların erişimine açıldı. Sınavın A grubu ve B grubu kitapçıkları Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) internet sitesi üzerinden görüntülenecek. Sınav sonuçları açıklandıktan sonra ise bir sonraki süreç başlayacak. İşte, bekçilik sınavı soruları ve cevapları.

16.07.2019Gündem
Bekçilik sınav soruları ODSGMde açıklandı mı Sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sınav soruları ODSGM'de açıklandı mı? Sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sınav soruları ve cevapları, sınava giren binlerce kişinin merakla araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Bekçilik sınav sonuçları açıklanmadan önce sorular ve cevapları görüntülemek isteyen vatandaşlar, Milli Eğitim Bakanlığı'nın yapacağı açıklamaları merak ediyor. Peki, bekçilik sınav soruları ve cevapları nereden görüntülenebiliyor. İşte, sınav sonuçları öncesinde merak edilen o detaylar

16.07.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak MEBden net tarih

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? MEB'den net tarih!

Bekçilik sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'nın Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek olan değerlendirmenin ardından Polis Akademisi Başkanlığı ve MEB resmi internet sitesi üzerinden öğrenilebilecek. Peki, bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

13.07.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları açıklandı | 10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman

Bekçilik sınav sonuçları açıklandı | 10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman?

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi Başkanlığı, Çarşı ve Mahalle Bekçiliği giriş sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Açıklamada, asıl adayların atama için gerekli olan belgeleri, planlama yapılan il emniyet müdürlüklerinden temin edebilecekleri ve 3 Aralık'a kadar başvuruda bulunabilecekleri kaydedildi. Polis Akademisi 7 bin bekçi alımı için adaylara ilk önce yazılı daha sonra fiziki yeterlilik ve sözlü sınav uygulamıştı. Peki, 10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman yapılacak?

2.12.2018Gündem
Bekçi sınav sonuçları az önce açıklandı İşte, bekçilik sonuç sorgulama ekranı

Bekçi sınav sonuçları az önce açıklandı! İşte, bekçilik sonuç sorgulama ekranı

Bekçilik sınav sonuçları, bu yıl Polis Akademisi tarafından değerlendirmesi yapılacak olan sürece dahil olan adayların sorguladığı konu oldu. Bekçi alımı sınav sonuçları az önce bakanlık tarafından açıklandı. Sonuçların açıklanmasının ardından parkur aşamasına geçilecek olan bekçi alımı sürecinde, adaylar aşamaları en kısa sürede tamamlayabilmek için ter dökecek. İşte, merak edilen süreç hakkında bazı bilgiler

26.10.2018Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Sınav sonuçları nasıl hesaplanacak

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sınav sonuçları nasıl hesaplanacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesinde istihdam edilecek bekçileri belirlemek için 20 Ekim'de yapılan, 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının sonuçlarının ne zaman açıklanacağı merak konusu oldu. Sınavın üstünden henüz bir hafta bile geçmemesine rağmen sonuçları merak eden bekçi adayları araştırmalarına hız verdi. Peki, bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

24.10.2018Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Gözler EGMde

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Gözler EGM'de

Bekçilik mülakatlarının üzerinden haftalar geçmesinden dolayı, sözlü sınav sonuçlarıyla ilgili adayların gözü, Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yapılacak açıklamaya çevrildi. Heyecanla bekçilik sözlü mülakat sonuçlarını araştıran adaylar, "Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?" soruna yanıt arıyor. İşte, 2019 bekçilik mülakatları hakkında bilgiler.

14.11.2019Gündem
Son durum.. Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı 2019 bekçilik sonuçları ne zaman açıklanır

Son durum.. Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı mı? 2019 bekçilik sonuçları ne zaman açıklanır?

Bekçilik sınavlarında yazılı sınav ve mülakat sınavını tamamlayan adaylar şuan da bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının açıklanmasını merak ediyorlar. Adayların merak ettiği sorular arasında bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır sorusun cevabı var.. İşte 2019 bekçilik mülakat sonuçları ve bekçilik sınavlarında değişen son durum.

8.11.2019Gündem
Bekçilik alımlarında sona gelindi: Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik alımlarında sona gelindi: Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Türkiye genelinde istihdamı sağlanacak olan çarşı ve mahalle bekçiliği alımında, sözlü mülakatlar geçtiğimiz haftalarda tamamlandı. Ön başvuru, yazılı sınav ve mülakatlara dahil olan bekçi adayları, şimdi de Emniyet Genel Müdürlüğü'nden (EGM) gelecek açıklanmaya kilitlendi. Peki, bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik mülakat sonuçları için tarih belli oldu mu?

5.11.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakatları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sözlü mülakatları ne zaman açıklanacak?

Çarşı ve mahalle bekçiliği alımında gerçekleşen sözlü sınavlar için bekleyiş devam ediyor. Sınavları geride bırakan adaylar, heyecanla sonuç tarihine kilitlendi. Yapılan değerlendirmeler tamamlandığında bekçilik sözlü sınav sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı tarafından duyurulacak. Peki, bekçilik sözlü mülakatları ne zaman açıklanacak?

29.10.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarında son durum

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarında son durum

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları için geri sayım devam ediyor. 30 Eylül - 12 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen 2019 Yılı 1.Çarşı Mahalle Bekçiliği mülakatlarının sonuçları online sistem üzerinden adaylarla paylaşılacak. Adayların asıl merak ettiği konu ise sonuç tarihi. Peki, bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, bekçilik sözlü mülakat sonuçlarında son durum...

28.10.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı Tarih belli oldu mu

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? Tarih belli oldu mu?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından açıklanacak olan bekçilik sözlü mülakat sonuçları, başvuruda bulunan adayların son durumlarını belirleyecek. Peki, bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu? İşte, birçok adayın merakla beklediği bekçilik sözlü mülakat sonuçları için detaylı bilgiler

23.10.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Tarih verildi mi

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih verildi mi?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları, bulundukları ilde görev almak isteyen ve bu kapsamda mülakatlara dahil olan pek çok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Peki, bekçilik sözlü mülakat sonuçları Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden ne zaman açıklanacak? İşte, o süreç hakkında bazı bilgiler

21.10.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Polis Akademisinden tarih bilgisi geldi mi

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Polis Akademisi'nden tarih bilgisi geldi mi?

Bekçi istihdamı kapsamında daha önceki süreçleri geçerek sözlü sınava dahil olan adaylar, mülakat sonuçlarına kilitlendi. 12 Ekim tarihinde son bulan mülakat sınavlarını geride bırakan bekçi adayları, sonuçların ne zaman açıklanacağı öğrenmek adına Polis Akademisi'nden yapılacak açıklamayı bekliyor. Peki, bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

18.10.2019Gündem
Polis Akademisi bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Polis Akademisi bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları, Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden adayların erişimine açılacak. Sözlü mülakat aşamasının tamamlanmasının ardından gözlerini Polis Akademisi internet sitesine çeviren bekçi adayları, konuyla ilgili herhangi bir gelişme olup olmadığını sorgulamaya başladı. Peki, bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman yayımlanacak? İşte, bekçilik sözlü mülakat sonucu hakkında merak edilen bazı bilgiler

15.10.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı?

Polis Akademisi Başkanlığı kapsamında alımı yapılacak olan çarşı ve mahalle bekçiliğinde son aşamaya gelindi. Ön başvuru ve diğer adımları başarıyla geçen adaylar şimdi de sözlü mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihe kilitlendi. Peki, Bekçilik sözlü mülakat sonuçları açıklandı mı? Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bilgiler.

12.10.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanır

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanır?

Bekçilik mülakat sonuçları, Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak. Sözlü mülakata katılım sağlayan binlerce kişi, bölgelerindeki bekçi adayları arasında yer alıp alamayacaklarını merak ediyor. Peki, bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, bekçilik mülakat sonuçları hakkında bazı bilgiler

10.10.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır Bekçilik mülakat sonuçları için kasım detayı

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanır? Bekçilik mülakat sonuçları için kasım detayı!

Çarşı ve mahalle bekçisi alımında sona yaklaşıldı. Ön başvuru ve yazılı sınavları başarı ile tamamlayan adaylar için mülakat sonuçları gündemdeki yerini aldı. Heyecanla bekçilik mülakat sonuçlarını merak edenler, sonuç tarihini sorguluyor. Sözlü mülakat sonuçları ile birlikte eğitim görecekleri okullara dahil olacak. Peki, bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, bekçilik sonuçları hakkında merakla araştırılan bazı bilgiler

8.10.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçlarının ne zaman açıklanacağı adaylar tarafından merakla bekleniyor. Mülakatlarda beş farklı konuda değerlendirilen adaylar 70 üstü puana sahip olmak zorundalar. Peki Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

7.10.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Tam tarih hangi gün

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Tam tarih hangi gün?

Bekçilik sözlü mülakat sonuçları, sınav merkezlerinde mülakata giren pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. Mülakatlarda 5 ayrı kriterde değerlendirilen adaylar, 70 ve üzerinde puan almaları halinde başarılı sayılacak. Genel başarı puanının yüzde 50'sini sözlü sınav, yüzde 25'ini yazılı sınav, yüzde 25'ini ise fiziki yeterlilik puanı oluşturacak. İşte, bekçilik sözlü mülakat sonuçlarını merakla bekleyen vatandaşlar için detaylı bilgiler.

5.10.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak Polis Akademisi tarih verdi mi

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? Polis Akademisi tarih verdi mi?

2019 yılı kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından sınavları gerçekleştirilen bekçilik alımı için sona yaklaşıldı. Ön başvuru, yazılı sınav aşamalarını geçerek mülakata dahil olacak adaylar, şimdiden bekçilik mülakat sonuçlarının açıklanacağı tarihe odaklandı. Heyecanla mülakat sonuçlarına kilitlenen binlerce aday, Polis Akademisi başkanlığı tarafından yapılacak açıklamayı bekliyor. Peki, bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

2.10.2019Gündem
Bekçilik sözlü mülakatları ne zaman yapılacak

Bekçilik sözlü mülakatları ne zaman yapılacak?

Türkiye genelinde alımı yapılacak olan çarşı ve mahalle bekçiliği yazılı sınav sonuçları açıklandı. Ağustos ayında yapılan yazılı sınavlardan başarı ile geçen adaylar, son süreç olan fiziki parkura ve sözlü sınava dahil olacaklar. Mülakatlar için heyecan devam ederken bekçi adayları bir yandan da sözlü sınav tarihlerini sorgulamaya başladı. Peki, bekçilik sözlü mülakatlar ne zaman yapılacak?

5.09.2019Gündem
Bekçilik sınav soruları ve cevapları yayınlandı - Sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sınav soruları ve cevapları yayınlandı - Sonuçları ne zaman açıklanacak?

2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavlarının soru ve cevapları açıklandı. 2019/2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınavı adayların büyük çoğunluğunun geçer puan altında kalması nedeniyle 24 Ağustos Cumartesi günü yeniden düzenlenmişti. Peki, bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? 

27.08.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınav sonuçları açıklandı - Mülakatlar ne zaman

Bekçilik yazılı sınav sonuçları açıklandı - Mülakatlar ne zaman?

2019/1. ve 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Yazılı Sınav sonuçları 7 Ağustos Çarşamba günü açıklandı. Sınav sonuçları Polis Akademisi Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden paylaşıldı. Şimdi ise gözler bekçilik sözlü mülakat sürecinde. Peki, bekçilik mülakatları ne zaman yapılacak, süreç nasıl devam edecek? İşte, detaylar

8.08.2019Gündem
2019 bekçilik yazılı sınav sonuçları ne zaman açıklanır EGM tarihi duyurdu

2019 bekçilik yazılı sınav sonuçları ne zaman açıklanır? EGM tarihi duyurdu

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne bağlı (EGM) Polis Akademisi Başkanlığı'nca çarşı ve mahalle bekçisi alımı kapsamında düzenlenen bekçilik sınavı sonuçlarının açıklanacağı tarih gündemdeki yerini koruyor. 13 Temmuz tarihinde düzenlenen yazılı sınavın ardından, gözler yapılacak açıklamaya çevrildi. Peki, bekçilik yazılı sınav sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, o konu hakkında bilgiler.

30.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı cevap anahtarı yayınlandı mı Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik sınavı cevap anahtarı yayınlandı mı? Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yurt genelinde istihdamı gerçekleştirilecek olan çarşı ve mahalle bekçisi alımına yönelik, düzenlenen yazılı sınavların ardından, adayların gözü cevap anahtarına çevrildi. Sınava yönelik netlerini hesaplamak isteyen bekçi adayları,cevap anahtarının yayınlanıp yayınlanmadığını sorguluyor. Peki, Bekçilik sınavı cevap anahtarı yayınlandı mı? Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konuya dair bazı bilgiler.

15.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik sınavı örnek soruları

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik sınavı örnek soruları

Yurt genelinde istihdamı gerçekleştirilecek olan bekçilik sınavı için geri sayım devam ederken, sınav tarihleri ve sınav giriş belgelerini açıklanmasıyla heyecan arttı. Adaylar temmuz ayı içerisinde girecekleri sınavın ardından sonuçları bekleyecek. Sonuçların yayımlanmasının ardından ise son aşamaya geçiş yapacak. Peki, 2019 bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

9.07.2019Gündem
Bekçilik sınav giriş yerleri ne zaman açıklanır Bekçilik sınav tarihi ne zaman

Bekçilik sınav giriş yerleri ne zaman açıklanır? Bekçilik sınav tarihi ne zaman?

Yurt genelinde istihdam edilecek olan çarşı ve mahalle bekçi alımına ilişkin süreçte sona yaklaşıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) 2019 bekçilik yazılı sınav tarihini adaylara duyurdu. Sınava kısa zaman kala, sınav konuları ve sınav giriş yerleri gündeme gelmeye başladı. Peki, bekçilik sınav giriş yerleri ne zaman açıklanır? Bekçilik sınav tarihi ne zaman? İşte, bekçilik sınavı soruları, konuları ve sınav giriş belgeleri ile birlikte sınavın genel kapsamı hakkında merak edilen bazı detaylar

22.06.2019Gündem
Bekçilik ön başvuru ve sağlık sonuçları ne zaman açıklanır

Bekçilik ön başvuru ve sağlık sonuçları ne zaman açıklanır?

Türkiye'nin birçok yerinde gerçekleştirilecek olan bekçilik alımına ilişkin, bekçi olmak isteyen adaylar başvurularını tamamladı. Bekçi olmak isteyen vatandaşlar bununla beraber bekçilik ön başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihe kilitlendi. Bekçilik alımlarına ilişkin ön başvuru sonuçları Polis Meslek Eğitim Merkezlerinde yapılan sürecin ardından internet üzerinden yayımlanacak. Peki, ön başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

23.04.2019Gündem
Bekçilik ön sağlık ve başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçilik ön sağlık ve başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Bekçilik başvurusu gerçekleştiren adayların ön sağlık aşaması devam ederken, bu adımı tamamlayan bazı adayların sonuçlara yönelik sorgulamaları başladı. Bekçilik ön başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak eden adaylar, internet üzerinden yayımlanacak detaylara odaklandı. Peki, bekçilik ön başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

16.04.2019Gündem
Bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak Bekçilik sınavı ne zaman

Bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik sınavı ne zaman?

Bekçilik başvurusunda bulunan adaylar, başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını internet üzerinden sorgulamaya devam ediyor. Türkiye'nin birçok kesiminde gerçekleştirilecek olan bekçilik başvurusu için ön başvuru işlemlerini gerçekleştiren adaylar, başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihe odaklandı. Peki, bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak ve sınav ne zaman gerçekleştirilecek? İşte, adayların merak ettiği o detaylar

4.04.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı | Polis Akademisi sınav sonuçları sorgulama ekranı

Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı | Polis Akademisi sınav sonuçları sorgulama ekranı

Bekçilik mülakat sınav sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve sınav sonuçları Polis Akademisi tarafından yapılan duyuruyla birlikte açıklandı. 1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçlarında kazananlar belli oldu .İşte, bekçilik mülakat sonuçları sorgulama ekranı.

2.12.2018Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak?

Bekçilik mülakat sonuçları, ikamet ettikleri illerde bekçi olarak görev almak isteyen binlerce kişinin araştırdığı konular arasında yer alıyor. Bekçi alımı mülakat sonuçları ile bir sonraki aşamaya katılıp katılamayacaklarını öğrenecek olan binlerce kişi, konuyla ilgili sorgulamalarını sürdürüyor. Peki, Polis Akademisi Başkanlığı bekçilik mülakat sonuçları açıklamasını ne zaman yapacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

26.11.2018Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak Polis Akademisi tarih verdi mi

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak? Polis Akademisi tarih verdi mi?

Bekçilik mülakat sonuçları son günlerin merakla araştırılan konuları arasında yer alıyor. Polis Akademisi'nin hazırlayıp tertip ettiği mülakatlara dahil olan binlerce kişinin merakla araştırdığı bekçilik mülakat sonuçları, neticelenmesinin ardından Polis Akademisi internet sitesinden yayımlanacak. Peki, bekçi mülakat sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

19.11.2018Gündem