MENÜ

Bekçilik Alımı

Bekçilik Alımı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bekçilik Alımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 68 Bekçilik Alımı haberi bulunmuştur.

Bekçilik Alımı Haberleri

Bekçilik sınavı soruları yayımlandı Soru ve cevap anahtarı nasıl öğrenilir

Bekçilik sınavı soruları yayımlandı! Soru ve cevap anahtarı nasıl öğrenilir?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından alımı gerçekleştirilecek olan çarşı ve mahalle bekçisi alımında heyecanlı bekleyiş sona erdi. 13 Temmuz'da gerçekleşen bekçilik yazlı sınavı soruları adayların erişimine açıldı. Sınavın A grubu ve B grubu kitapçıkları Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) internet sitesi üzerinden görüntülenecek. Sınav sonuçları açıklandıktan sonra ise bir sonraki süreç başlayacak. İşte, bekçilik sınavı soruları ve cevapları.

16.07.2019Gündem
Bekçilik sınav yerleri nasıl öğrenilir Bekçilik sınavı ne zaman

Bekçilik sınav yerleri nasıl öğrenilir? Bekçilik sınavı ne zaman?

Bekçilik alımı yazılı sınav tarihlerinin belli olması ardından sınav giriş belgeleri de erişime açıldı. Sınav giriş belgelerini yalnızca ön sağlık kontrollerini başarıyla geçen adaylar görüntüleyebiliyor. Peki, bekçilik sınav yerleri nasıl öğrenilir? 1. Ve 2. Dönem bekçilik sınavı ne zaman?

5.07.2019Gündem
Bekçilik sınav giriş belgeleri açıklandı mı Yazılı sınavlar ne zaman yapılacak

Bekçilik sınav giriş belgeleri açıklandı mı? Yazılı sınavlar ne zaman yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından yurt genelinde istihdamı gerçekleştirilecek olan bekçilik alımında sona yaklaşıldı. Ön başvuruların tamamlanması sonrası EGM, bekçilik alımı yazılı sınav tarihlerini duyurdu. Sınava kısa zaman kala, adaylar da 'Bekçilik sınav giriş belgeleri açıklandı mı?' sorusunun yanıtını aramaya başladı. İşte, 2019 bekçilik alımıyla ilgili bazı bilgiler.

27.06.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Sınav yerleri belli oldu mu

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Sınav yerleri belli oldu mu?

Yurt genelinde 81 ilde istihdam edilecek olan çarşı ve mahalle bekçi alımına ilişkin süreçte sona gelindi. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) geçtiğimiz günlerde, bekçilik alımı sınav tarihlerini duyurdu. Sınav takviminin netleşmesi sonrası gözler sınav yerlerine çevrildi. Peki, bekçilik alımı sınav giriş belgeleri açıklandı mı? Yazılı sınav ne zaman yapılacak? İşte, o konuya dair detaylar.

26.06.2019Gündem
2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik alımı örnek sınav soruları

2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik alımı örnek sınav soruları

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılacak olan çarşı ve mahalle bekçisi alımında meraklı bekleyiş devam ediyor. 18 Mart-01 Nisan 2019 arasında ön başvurularını tamamlayan adaylar şimdi de yazılı sınav tarihlerini merak etmeye başladı. Yazılı sınavı geçen adaylar bir sonraki aşama olan parkur sınavına girecekler. Peki, 2019 bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

18.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak İşte parkur bilgileri

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte parkur bilgileri

Polis Akademisi Başkanlığı bünyesinde, yurdun 81 ilinde istihdam edilecek olan bekçi alımında geri sayım devam ediyor. Bekçilik alımı müracatında bulunan adaylar ilk aşamayı tamamlamalarının ardından şimdi de yazılı sınav tarihlerini araştırıyorlar. Yazılı sınavdan geçen adaylar parkur aşamasına alınacak. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

11.06.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından 8 bin bekçi istihdamına ilişkin heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Bekçilik alımında ilk aşamayı tamamlayan binlerce aday, ikinci aşama olan yazılı sınav için araştırmalarına başladı. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar parkur aşamalarına girmeye hak kazanacak. Peki, 81 ilde alımı yapılacak olan bekçilik sınavı ne zaman? İşte, bekçilik alımı ile ilgili merak edilenler.

7.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman, tarih detayı belli oldu mu

Bekçilik sınavı ne zaman, tarih detayı belli oldu mu?

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yürütülen bekçilik yazılı sınavı için nefesler tutuldu. Resmi Gazete'de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere bekçi alımı yapılacağı duyurulmuştu. Ön başvurularını tamamlayan adayların gözü kulağı yazılı sınav tarihinde. Peki, bekçilik sınavı ne zaman, tarih detayı belli oldu mu?

23.05.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak Sınav tarihi açıklandı mı

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Sınav tarihi açıklandı mı?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde Türkiye'nin birçok mahalle ve semtinde görevlendirilmek üzere gerçekleştirilecek olan bekçilik alımında heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Ön başvuru ve sağlık aşamalarını tamamlayan adayların gözü, bekçilik yazılı sınavının gerçekleşeceği tarihe çevrildi. Adaylar bekçilik sınav tarihlerini internetten araştırıp merak etmeye başladı. Peki, Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik alımında sınav tarihi açıklandı mı? İşte, bekçilik alımı ile ilgili detaylar.

2.05.2019Gündem
Bekçi alımı için son gün ne zaman Hangi ile kaç bekçi alınacak

Bekçi alımı için son gün ne zaman? Hangi ile kaç bekçi alınacak?

Polis Akademisi (PA) aracılığıyla eğitimleri verilecek olan 8 bin 187 bekçi için alım süreci gelecek hafta sona eriyor. En az lise mezunu adayların müracaat edebileceği bekçilik için bir diğer kriter ise askerliğini yapma şartı olacak. Peki, bekçi alımı başvuru şartları neler olacak? Peki, hangi ilde kaç bekçi alımı yapılacak?

25.03.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

Halkın can ve mal güvenliğini sağlamada kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaları amacıyla İçişleri Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere bekçi alımı yapılacak. Emniyet Genel Müdürlüğü bu kapsamda, 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının yapılacağı tarihi açıkladı. Peki, Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik yazılı sınavı ne zaman?

23.09.2018Gündem
Bekçi alımında geri sayım Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

Bekçi alımında geri sayım! Bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Çarşı ve mahalle bekçisi alımı kapsamında düzenlenen bekçilik sınavı sonuçlarının açıklanacağı tarih gündemdeki yerini koruyor. Bekçilik yazılı sınavı soru ve cevaplarının geçtiğimiz günlerde yayınlanmasının ardından, adaylar şimdi de sonuçların açıklanacağı tarihi merakla bekliyor. Peki, bekçilik sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Sonuçlar için tarih belli oldu mu? İşte, o konuya dair bilgiler.

21.07.2019Gündem
Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır

Bekçilik sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

Bekçilik yazılı sınavına katılım sağlayan adaylar, son günlerde sınav sonuçlarının açıklanacağı tarihle ilgili araştırmalarına hız verdi. Bekçi adayları, MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) tarafından açıklamaya kilitlenmişken, sonuçların açıklanacağı tarih belli oldu. Peki, bekçilik yazılı sınavı sonuçları ne zaman açıklanır? Sınav sonuçları nereden öğrenilir? İşte, o bekçilik sınavına dair bilgiler.

18.07.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik sınavı örnek soruları

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik sınavı örnek soruları

Yurt genelinde istihdamı gerçekleştirilecek olan bekçilik sınavı için geri sayım devam ederken, sınav tarihleri ve sınav giriş belgelerini açıklanmasıyla heyecan arttı. Adaylar temmuz ayı içerisinde girecekleri sınavın ardından sonuçları bekleyecek. Sonuçların yayımlanmasının ardından ise son aşamaya geçiş yapacak. Peki, 2019 bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

9.07.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak Bekçilik sınavı örnek soru ve cevapları

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? Bekçilik sınavı örnek soru ve cevapları

18 Mart-01 Nisan 2019 arasında ön başvuruları alınan 8 bin çarşı ve mahalle bekçisi alımında yazılı sınavı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Bekçi alımı 1. ve 2. dönem sınav takvimi Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) internet sitesinde adayların erişimine açıldı. Sınava kısa zaman kala, adaylar da sınav tarihlerini ve geçmiş yılların örnek soru ve cevaplarını merak etmeye başladı. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak?

2.07.2019Gündem
EGM bekçilik yazılı sınav tarihini açıkladı | Sınav giriş belgesi nasıl öğrenilir

EGM bekçilik yazılı sınav tarihini açıkladı | Sınav giriş belgesi nasıl öğrenilir?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) 81 ilde mahalle ve çarşılarda görevlendirilmek üzere, bekçilik alımına yönelik yazılı sınav tarihlerini açıkladı. Polis Akademisi Başkanlığı'nın internet sayfasında yapılan duyurunun ardından, adaylar sınav giriş belgeleri ve sınav tarihleri ile ilgili bilgileri araştırmaya başladı. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Sınav giriş yerleri nasıl öğrenilir? İşte, o konuya dair detaylar.

21.06.2019Gündem
Tarih yaklaşıyor Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak

Tarih yaklaşıyor! Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak?

Bekçilik sınavı için geri sayım devam ediyor. Kendi ikamet ettikleri illerde ön mülakata giren ve sonraki aşama için Polis Akademisi Başkanlığı'ndan gelecek olan duyuruya kilitlenen adaylar, internet üzerinden bekçilik sınavının gerçekleşeceği tarihi sorguluyor. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

9.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman Tarih belli oldu mu

Bekçilik sınavı ne zaman? Tarih belli oldu mu?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) bünyesine yapılacak 8 bin bekçi alımına ilişkin süreç devam ediyor. 18 Mart-1 Nisan tarihlerinde 'www.pa.edu.tr' adresinden e-Devlet şifreleri ile giriş yaparak, ön başvuruda bulunan adaylar, şimdi bekçilik sınavının yapılacağı tarihleri öğrenmek istiyor. Peki, bekçilik sınavı ne zaman?

4.06.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman Bekçilik için parkur nasıl olacak

Bekçilik sınavı ne zaman? Bekçilik için parkur nasıl olacak?

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak sorusu, son günlerin gündem konuları arasında yer almaya devam ediyor. İlk aşamayı tamamlayan binlerce aday, ikinci aşama olan yazılı sınav için araştırmalarına başladı. Bu aşamayı tamamladıktan sonra parkur ve son mülakat aşamasına katılım sağlayacak olan adaylar, süreç hakkında detayları sorguluyor. İşte, bekçilik sınavı hakkında bazı bilgiler

27.05.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Tam tarih verildi mi

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Tam tarih verildi mi?

Bekçilik yazılı sınavı, ön başvuru ve sağlık aşamasını tamamlayan birçok adayın gündeminde yer almaya devam ediyor. Bekçilik yazılı sınavının ardından yeni bir sürece girecek olan adaylar, sınavın gerçekleşeceği tarihi sorgulamaya devam ediyor. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

12.05.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak Tarih belli oldu mu

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

Bekçilik yazılı sınavı, ilköğretim ve ortaöğretim düzeyindeki konular ile gerçekleştirilecek. Toplam 100 sorudan oluşacak sınavda, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, Hayat Bilgisi, Matematik ve Genel Kültür konularından sorular yöneltilecek. Peki, 2019 bekçilik sınavı ne zaman gerçekleştirilecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler...

28.04.2019Gündem
Bekçilik yazılı sınavı ne zaman Parkur nasıl olacak

Bekçilik yazılı sınavı ne zaman? Parkur nasıl olacak?

Bekçilik yazılı sınavı, ön başvuru ve sağlık mülakatlarının devam ederken, bu aşamadan geçen adayların gündeminde yer almaya başladı. İlk aşamadan geçen adayların katılım göstereceği bekçilik yazılı sınavı, yurdun belirli illerinde gerçekleşecek. Peki, bekçilik yazılı sınavı ne zaman gerçekleşecek? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

25.04.2019Gündem
Bekçilik başvurusunda hangi belgeler isteniyor Başvuru dilekçesi nasıl doldurulur

Bekçilik başvurusunda hangi belgeler isteniyor? Başvuru dilekçesi nasıl doldurulur?

8 bin bekçi alımı için süreç devam ediyor. Başvurular Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi tarafından 18 Mart tarihinde başlayıp 1 Nisan’da sona erdi. Bekçilik sınav giriş yerlerinin belli olmasının ardından farklı sorular gündeme geldi. Peki, bekçilik başvurusunda hangi belgeler isteniyor? Başvuru dilekçesi nasıl doldurulur?

15.04.2019Gündem
Bekçi alımı için başvuru dilekçesi evraklar nasıl doldurulur

Bekçi alımı için başvuru dilekçesi evraklar nasıl doldurulur?

Bekçi alımı için başvuru işlemi gerçekleştiren adaylar, sınav giriş yerlerini Polis Akademisi Başkanlığı üzerinden E-Devlet şifresiyle öğrenebilecek. Diğer taraftan bekçi adayları kendilerinden istenen bazı evrakları doldurup başvuru esnasında teslim edecek. Peki, bekçi alımı sınav giriş yerleri ekranında yazan başvuru dilekçesi nasıl doldurulur? İşte, bekçi alımı evrakları ve detaylı bilgiler

12.04.2019Gündem
Bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak Bekçilik sınavı ne zaman

Bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Bekçilik sınavı ne zaman?

Bekçilik başvurusunda bulunan adaylar, başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını internet üzerinden sorgulamaya devam ediyor. Türkiye'nin birçok kesiminde gerçekleştirilecek olan bekçilik başvurusu için ön başvuru işlemlerini gerçekleştiren adaylar, başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihe odaklandı. Peki, bekçi alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak ve sınav ne zaman gerçekleştirilecek? İşte, adayların merak ettiği o detaylar

4.04.2019Gündem
Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak 2019 bekçilik sınav tarihi

Bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? 2019 bekçilik sınav tarihi

Bekçi olmak için sınav başvurularını geride bırakan adaylar sınavın ne zaman yapılacağını sorgulamaya başladı. Bekçi alımı sınavında adaylar toplamda 100 soruya yanıt arayacak. Peki, bekçilik sınavı ne zaman yapılacak? 2019 bekçilik sınav tarihi ile ilgili merak edilenler...

28.03.2019Gündem
8 bin bekçi alımı için son 5 gün Başvuru için süreç nasıl işleyecek

8 bin bekçi alımı için son 5 gün! Başvuru için süreç nasıl işleyecek?

Aynı ilde en az bir yıl ikamet eden vatandaşların müracaat edebileceği 8 bin bekçi alımı için başvuru süreci 1 Nisan tarihine kadar devam ediyor. 17 maddelik temel şartları karşılayan ve para yatırma işlemlerini ilgili bankalar üzerinden tamamlayan vatandaşların müracaatını gerçekleştirebileceği bekçi alımı, toplamda 8 bin 187 kişinin kadroya alınmasına imkan tanıyacak. Peki, 8 bin bekçi alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

27.03.2019Gündem
Bekçi alımı başvurusu için aranan şartlar nelerdir Başvurularda 2001-1989 kriteri

Bekçi alımı başvurusu için aranan şartlar nelerdir? Başvurularda 2001-1989 kriteri!

Mahalle sakinlerinin huzurunu korumak ve kolluk kuvvetlerinin üstlendiği görevi yerine getirmek için alınacak olan 8 bin bekçi için başvuru şartları araştırılmaya devam ediliyor. Peki, bekçi alımı başvuru şartları nelerdir? İşte, 2001-1989 yılları arasında dünyaya gelen, askerlik görevini yerine getirmiş vatandaşların 18 Mart-1 Nisan tarih aralığında başvurabileceği bekçi alımı başvurusu için aranan şartlar ve bazı bilgiler

21.03.2019Gündem
Bekçi alımı sınav ücreti nereye yatırılır Bekçi alımı başvuru şartları neler

Bekçi alımı sınav ücreti nereye yatırılır? Bekçi alımı başvuru şartları neler?

Para yatırma işleminin ardından bekçi alımı ön başvuru ekranını erişime açacak olan Polis Akademisi Başkanlığı, 8 bin 187 bekçi alımı için şartları da erişime açtı. 2019/1 ve 2019/2 olmak üzere iki farklı seçenek üzerinden başvuruları kabul edecek olan Polis Akademisi, bu müracaatları E-Devlet aracılığıyla alacak. Peki, bekçilik başvurusu için başvuru şartları neler olacak? Peki, bekçilik başvurusu için atılması gereken adımlar neler olacak? İşte, tüm adayların merak ettiği bekçi alımı başvuru detayları

18.03.2019Gündem
Bekçi alımı başvuruları için tarih belli oldu Başvurular e-Devlet üzerinden alınacak

Bekçi alımı başvuruları için tarih belli oldu! Başvurular e-Devlet üzerinden alınacak

Bekçi alımı için merakla beklenen başvuru şartları ve müracaat tarihi Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. Pazartesi günü Polis Akademisi aracılığıyla başvuruları yapılabilecek olan 8 bin bekçi alımı için şartlar arasında başvuru yapılan ilde en az bir yıl ikamet ediyor olma şartı yer alacak. İşte, merak edilen alıma dair bazı bilgiler...

16.03.2019Gündem
Bekçi alımı başvurusu için 40 gün detayı Şartlar ve başvuru ekranı o tarihte mi erişime açılacak

Bekçi alımı başvurusu için 40 gün detayı! Şartlar ve başvuru ekranı o tarihte mi erişime açılacak?

Hemen her ilden onlarca kişiyi Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edecek olan İçişleri Bakanlığı, bekçi alımı ilanını Polis Akademisi resmi internet sitesi üzerinden paylaşacak. Bekçi alımı başvuru şartları ise başvuru ekranı ile birlikte erişime açılacak. Ön başvuru işlemiyle birlikte sağlık muayenesinden geçecek olan bekçi adayları, yazılı sınav aşamasına geçiş yapacak. Peki, bekçi alımı için 40 gün detayı nedir? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

14.03.2019Gündem
Bekçilik başvurusu için önceki yıl detayı Parkur nasıl olacak

Bekçilik başvurusu için önceki yıl detayı! Parkur nasıl olacak?

Bekçi olmak isteyenlerin merakla araştırdığı bekçi alımı için gözler kurumun resmi internet sitesine çevrildi. Alım yapılacağını daha önce duyuran Polis Akademisi Başkanlığı, yakın zaman içerisinde bekçilik başvurusu için müracaatları kabul edecek. Peki, bekçi alımı başvurusu için şartlar neler olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler ve parkur bilgileri

12.03.2019Gündem
Polis Akademisi (PA.edu.tr) bekçilik başvurusu için ilanı pazartesi günü mü açacak

Polis Akademisi (PA.edu.tr) bekçilik başvurusu için ilanı pazartesi günü mü açacak?

Polis Akademisi tarafından eğitimleri verilecek olana 8 bin bekçi için gözler yayımlanacak olan başvuru formuna çevrildi. İhtiyaç duyulan illere göre kontenjanları belirleyen İçişleri Bakanlığı, bu süreçte Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine 8 bin yeni bekçi alımı yapacak. Peki, bekçi alımı başvurusu hangi ilde kaç kontenjanda yapılacak? İşte, başkanlığın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanması beklenen bekçi alımı süreci hakkında bazı bilgiler

10.03.2019Gündem
8 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman yapılacak Bekçilik şartları neler

8 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman yapılacak? Bekçilik şartları neler?

Bünyesine 8 bin personel alımı gerçekleştirecek olan Emniyet Genel Müdürlüğü, yakın zamanda ilan yayımlamaya hazırlanıyor. Bünyesine toplam 8 bin bekçi alımı yapmaya hazırlanan Emniyet Genel Müdürlüğü'nün yapacağı alımla ilgili açıklama, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan geldi. Peki, 8 bin bekçi alımı için şartlar nelerdir? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

28.02.2019Gündem
EGM 8 bin bekçi alımıyla ilgili başvuru tarihi ve şartlar belli oldu mu

EGM 8 bin bekçi alımıyla ilgili başvuru tarihi ve şartlar belli oldu mu?

Geçtiğimiz dönemde binlerce kişinin mülakata girdiği ve 2018 yılı itibariyle göreve başladığı çarşı ve mahalle bekçisi alımında yeni ilan için geri sayım başladı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun duyurduğu 8 bin bekçi alımı için başvuru şartları ve tarihi, vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, bekçi alımı başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, adayların merak ettiği konu hakkında bazı bilgiler

25.02.2019Gündem
2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak Bakan Soyludan 8 bin bekçi alımı müjdesi

2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak? Bakan Soylu'dan 8 bin bekçi alımı müjdesi

2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı yüz binlerce vatandaş tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Süleyman Soylu, geçtiğimiz günlerde yaptığı konuşmasında önleyici polislik alanını boş bırakmamak gerektiğine işaret ederek, bu mantıkla bekçilik uygulamasını tekrar canlandırma yoluna gittiklerini anlattı. Peki, 2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak? İşte Bakan Soylu'nun verdiği tarih.

18.02.2019Gündem
Bekçi alımı ne zaman yapılacak 8 bin bekçi alımı ilanı için tarih verdi

Bekçi alımı ne zaman yapılacak? 8 bin bekçi alımı ilanı için tarih verdi

2019 bekçi alımlarına ilişkin müjdeli haber İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan geldi. Çarşı ve mahallelerde halkın can ve mal güvenliğini sağlamada kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaları amacıyla görevlendirilen bekçilerin istihdamına devam edileceğini ifade eden Soylu, 8 bin bekçi alımı ilanı için tarih verdi. Peki, bekçi alımı ne zaman yapılacak?

16.02.2019Gündem
Bekçi olmak için şartlar nelerdir Bakan Soylu bekçi alımı için tarih verdi

Bekçi olmak için şartlar nelerdir? Bakan Soylu bekçi alımı için tarih verdi

Toplamda 8 bin bekçi alımı için geri sayım başladı. Mart ayında alım yapılacağını 13 Şubat tarihli açıklamasıyla duyuran İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, önleyici polislik anlamında bekçilerin önem taşıdığını dile getiriyor. Peki, bu kapsamda 8 bin bekçi alımı için başvuru şartları neler olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

13.02.2019Gündem
Bakan Soylu duyurdu 8 bin bekçi alımı için ilana çıkılacak...

Bakan Soylu duyurdu! 8 bin bekçi alımı için ilana çıkılacak...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, mart ayında 8 bin bekçi alımı için ilana çıkacaklarını açıkladı.

13.02.2019Gündem
2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak Tarih belli oldu mu

2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, bekçi olmak isteyen binlerce vatandaş tarafından sorgulanmaya başladı. 10 bin çarşı ve mahalle bekçisi kadrosunda yer almak isteyen vatandaşlar, 2019 bekçi alımıyla ilgili yeni bir gelişme yaşanıp yaşanmadığını merak ediyor. Peki, 2019 bekçi alımı ne zaman yapılacak? Tarih belli oldu mu?

6.02.2019Gündem
10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman hangi gün yapılacak Tarih belli oldu mu

10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman hangi gün yapılacak? Tarih belli oldu mu?

2019 bekçi alımı için ön başvuruların başlayacağı tarih heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz aylarda, Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü'ne 10 bin çarşı ve mahalle bekçisi kadrosu ihdas edilmiş, bu gelişmenin ardından gözler bekçi istihdamına çevrilmişti. Peki, 10 bin bekçi alımı ne zaman? EGM bekçi istihdamı için tarih verdi mi?

21.01.2019Gündem
10 bin bekçi alımı ne zaman 2019 bekçi alımında yeni gelişme var mı

10 bin bekçi alımı ne zaman? 2019 bekçi alımında yeni gelişme var mı?

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğüne 10 bin çarşı ve mahalle bekçisi kadrosu ihdas edilmişti. Bu kapsamda beklenti içinde olan ve bekçilik yapma hayali kuran çok sayıda genç, 2019 bekçi alımını başvuru şartları ve ön başvurularının başlayacağı tarihi sabırsızlıkla bekliyor. Peki, 2019 bekçi alımında yeni gelişme var mı? 10 bin bekçi alımı ne zaman?

11.01.2019Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı | Polis Akademisi sınav sonuçları sorgulama ekranı

Bekçilik mülakat sonuçları açıklandı | Polis Akademisi sınav sonuçları sorgulama ekranı

Bekçilik mülakat sınav sonuçlarında büyük heyecan sona erdi ve sınav sonuçları Polis Akademisi tarafından yapılan duyuruyla birlikte açıklandı. 1.Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçlarında kazananlar belli oldu .İşte, bekçilik mülakat sonuçları sorgulama ekranı.

2.12.2018Gündem
Bekçilik sınav sonuçları açıklandı | 10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman

Bekçilik sınav sonuçları açıklandı | 10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman?

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Polis Akademisi Başkanlığı, Çarşı ve Mahalle Bekçiliği giriş sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Açıklamada, asıl adayların atama için gerekli olan belgeleri, planlama yapılan il emniyet müdürlüklerinden temin edebilecekleri ve 3 Aralık'a kadar başvuruda bulunabilecekleri kaydedildi. Polis Akademisi 7 bin bekçi alımı için adaylara ilk önce yazılı daha sonra fiziki yeterlilik ve sözlü sınav uygulamıştı. Peki, 10 bin bekçi alımı başvuruları ne zaman yapılacak?

2.12.2018Gündem
Bekçilik başvurusu için geri sayım başladı 10 bin bekçi alımı ne zaman

Bekçilik başvurusu için geri sayım başladı! 10 bin bekçi alımı ne zaman?

2019 yılı için 10 bin bekçi alımı yapılacağı, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Resmi Gazete'de yayımlandı. Bu kararnamenin ardından gözler, Polis Akademisi Başkanlığı'nın yapacağı 10 bin bekçi alımı ilan duyurusuna çevrildi. Peki, bekçi alımı ilanı ne zaman yayımlanacak? İşte, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne yapılacak olan alımla ilgili bazı bilgiler

29.11.2018Gündem
10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman hangi gün yapılacak 10 bin bekçi alımı başvuru ilanı yayınlandı mı

10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman hangi gün yapılacak? 10 bin bekçi alımı başvuru ilanı yayınlandı mı?

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesine ihdas edilen 10 bin bekçi için alım süreci internet üzerinden sorgulanmaya devam ediliyor. 7 bin kişilik alım sürecinde son aşamaya gelen Polis Akademisi, bu sürecin tamamlanmasının ardından 10 bin bekçi alımı hazırlıklarına başlayacak. Peki, 10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, yakın zamanda açılması beklenen ilanla ilgili merakla araştırılan detaylar

27.11.2018Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak?

Bekçilik mülakat sonuçları, ikamet ettikleri illerde bekçi olarak görev almak isteyen binlerce kişinin araştırdığı konular arasında yer alıyor. Bekçi alımı mülakat sonuçları ile bir sonraki aşamaya katılıp katılamayacaklarını öğrenecek olan binlerce kişi, konuyla ilgili sorgulamalarını sürdürüyor. Peki, Polis Akademisi Başkanlığı bekçilik mülakat sonuçları açıklamasını ne zaman yapacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

26.11.2018Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak Polis Akademisi tarih verdi mi

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak? Polis Akademisi tarih verdi mi?

Bekçilik mülakat sonuçları son günlerin merakla araştırılan konuları arasında yer alıyor. Polis Akademisi'nin hazırlayıp tertip ettiği mülakatlara dahil olan binlerce kişinin merakla araştırdığı bekçilik mülakat sonuçları, neticelenmesinin ardından Polis Akademisi internet sitesinden yayımlanacak. Peki, bekçi mülakat sonuçları ne zaman açıklanır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

19.11.2018Gündem
10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman başlayacak Bekçi alımı şartları neler olacak

10 bin bekçi alımı başvurusu ne zaman başlayacak? Bekçi alımı şartları neler olacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü taşra teşkilatına yapılacak olan 10 bin bekçi alımı için vatandaşların araştırması başladı. Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine göre 10 bin kişilik bekçi kadrosunun ihdas edildiği Emniyet Genel Müdürlüğü, ilerleyen süreçlerde Polis Akademisi üzerinden alım ilanlarını yayımlayacak. Peki, 10 bin bekçi alımı şartları neler olacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

15.11.2018Gündem
Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak Tarih belli oldu mu

Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak? Tarih belli oldu mu?

Bekçi mülakat sonuçları, akademinin polis okulları aracılığıyla yaptığı değerlendirmenin ardından araştırılmaya başlandı. Fiziki yeterlilik ve sözlü mülakat sonuçlarının ardından göreve başlayacak olan bekçi adayları, konuyla ilgili detayları sorgulamaya başladı. Peki, bekçi alımı mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, adayları ilgilendiren bazı detaylar

9.11.2018Gündem