MENÜ

Behçeli

Behçeli ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Behçeli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 10 Behçeli haberi bulunmuştur.

Behçeli Haberleri

Türkiye’nin taleplerine göre  tesis edilmeli

Türkiye’nin taleplerine göre tesis edilmeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, güvenli bölgenin kaçınılmaz olduğunu belirterek “Müşterek Harekât Merkezi’nin kurulmasını müteakiben güvenli bölge Türkiye’nin haklı ve meşru taleplerine göre tesis edilmelidir” dedi.

9.08.2019Gündem
Bahçeliyi müzeye almayan müdür kızağa çekildi

Bahçeli'yi müzeye almayan müdür kızağa çekildi

Denizli’de MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin geçen eylül ayında Pamukkale Örenyeri’ne girişine izin verilmemesi üzerine meydana gelen tepkilerin ardından Denizli Valiliği, Pamukkale Örenyeri İşletme Müdürü Nevzat Sallıo hakkında idari soruşturma açtı. Soruşturma tamamlanmadan, Sallıo görevinden alınıp İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği Proje Koordinatörlüğü görevine atandı.

11.11.2011Gündem
BAKAN ÇELİK SONUÇLARI DEĞERLENDİRDİ

BAKAN ÇELİK SONUÇLARI DEĞERLENDİRDİ

Bakan Hüseyin Çelik referandum sonrası sonuçları değerlendirdi.Referandum sonucunu bu şekilde beklediklerini söyleyen Çelik;"Tahmin etmediğimiz bir sonuç almış değiliz.Türkiye iyi bir sonuç vermiştir." dedi.Gazetecilerin sorusu üzerine Bahçeli'ye de cevap veren Çelik;"Türkiye karanlıkları yararak, darbeci zihniyeti bir tarafa bırakarak yeni ve parlak bir döneme geçmiştir.Sayın Behçeli'nin çizdiği karanlık senaryolara halk prim vermedi." şeklinde konuştu.

12.09.2010Haber
Bahçeli Konyada halka seslendi

Bahçeli Konya'da halka seslendi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, iktidar partisinin referandum kampanyasında devletin tüm imkanlarını kullanmasını eleştirerek, “Mitinglerde TOKİ ve yatırımcı kuruluşlar bahanesiyle kürsüler hazırlanıp, kırmızı halılar döşeniyor. Devletin uçağı ve helikopteri, Başbakanlık otobüsü ve makam araçlarıyla şehre giriyor. Kim giriyor? Recep Tayyip Sultan giriyor” dedi.

4.09.2010Gündem

Yazar Sonuçları

Perakendecilik

TÜKETİCİ ile ürünü buluşturmaya "perakendecilik" denir. Bu buluşma herhangi bir yerde olabilir. Hatta sanal ortamda da cereyan edebilir.

2.03.2007