MENÜ

Bedava Tatil

Bedava Tatil ile ilgili tüm haberleri, son dakika Bedava Tatil haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Bedava Tatil haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 707 Bedava Tatil haberi bulunmuştur.

Bedava Tatil Haberleri

Antalyada beş yıldızlı otellerin yanı başında şaşırtan görüntü

Antalya'da beş yıldızlı otellerin yanı başında şaşırtan görüntü!

Türkiye'nin farklı illerinden gelen vatandaşlar, beş yıldızlı otellerin yanı başında kurdukları çardaklarda doğal hayatla iç içe tatil yapıyor. Tatilci Erol Savaş "Doğal ortam olduğu için turistler de merak ediyor, gelip fotoğraf çekiyorlar. Yemek erken denk gelirse ikramda bulunuyoruz. Misafirperverliğimizden çok memnun oluyorlar, teşekkür ediyorlar" şeklinde konuştu.

12.06.2019Gündem
Çalış, yorul, öğren ve bedava tatil yap

Çalış, yorul, öğren ve bedava tatil yap

TaTuTa... Yani Tarım, Turizm, Takas... Buğday Derneği’nin koordinatörlüğünde doğa dostu üretim yapan çiftliklerin, tesislerin bir araya gelerek oluşturduğu ağın gönüllü çalışana en çok ihtiyaç duyduğu günlerdeyiz. Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış çiftliklerde hem yeni beceriler edinebilir hem de para harcamadan tatil yapabilirsiniz. Bazılarını sizin için derledik ancak tam listeye www.tatuta.org adresinden ulaşmak mümkün.

15.04.2019Seyahat
Matruşka yöntemi, devre mülkte mağdur sayısını artırıyor

"Matruşka yöntemi, devre mülkte mağdur sayısını artırıyor"

Mahkeme kararıyla devre mülk satışı iptal edilen vatandaşların söz konusu firmaların kapatılması ya da isim değiştirmesi sebebiyle paralarını alamamaları yüzünden mağduriyetleri sürüyor.

25.11.2018Ekonomi
Alanyaya gelen Belçikalı çift şaşkına döndü

Alanya'ya gelen Belçikalı çift şaşkına döndü

Türkiye'nin ilk ve tek viyadüklü havalimanı olma özelliğine sahip Gazipaşa Alanya Havalimanı, sezon başında koyduğu 1 milyon yolcu hedefine ulaştı. Gişede işlem yapan 1 milyonuncu yolcu Belçikalı bir çift oldu. Eyer Christine Mathilde ve De Bruyn Wim çifti pasaport kontrolünün ardından gişeden çıktığında karşısında havalimanı yetkililerini buldu. 1 milyonuncu yolcu olduğunu öğrenen çift ne diyeceğini bilemedi.

29.09.2018Gündem
Gelen mesaja dikkat Bu seferki diğerlerinden çok farklı

Gelen mesaja dikkat! 'Bu seferki diğerlerinden çok farklı'

Sosyal medyada sponsorlu reklamlarla yayılan ve telefonlara gönderilen mesaj üzerinden ankete katılma şartıyla "bedava tatil ve etkinlik" vadeden bazı sayfaları kullanan, kişinin özel bilgilerini casus yazılımlarla ele geçiren dolandırıcılar, vatandaşların mağduriyetine neden oluyor.

8.06.2018Gündem
Bedava tatil kazandınızla binlerce mağdur

"Bedava tatil kazandınız"la binlerce mağdur

Son dönemlerde "Bedava tatil kazandınız" mesajıyla başlayan süreçte yapılan devre mülk dolandırıcılığında birçok kişinin mağdur olduğu bildirildi. Devre Mülk ve Tüketici Koruma Derneği Başkanı Veysel Saltan "Türkiye genelinde 150 bin mağdur olduğunu tahmin ediyoruz" - "İnternette, ilçelerde benzin istasyonlarında kurulan stantlarda form doldurtarak, insanları tatil kazandınız diye davet ederek adeta hipnoz ediyorlar ve sözleşme imzalatıyorlar" dedi. Mağdurlardan Hülya Kurt ise "Tatile gidemiyorum. Kar amaçlı satış yapacağımızı söyleyerek sattılar ama maalesef yeri de almıyorlar, kiraya da veremiyoruz" dedi.

3.06.2018Ekonomi
Siz de bu tuzağa düşmeyin 150 bin mağdur var

Siz de bu tuzağa düşmeyin! 150 bin mağdur var

Son dönemlerde "Bedava tatil kazandınız" mesajıyla başlayan süreçte yapılan devre mülk dolandırıcılığında binlerce kişinin mağdur olduğu bildirildi. Devre mülk mağduru Hülya Kurt, sürecin bir öğrencinin isteği üzerine doldurduğu form ile başladığını belirterek, 'devre mülk almayı planlayanlar adım atmadan önce çok düşünsünler' uyarısında bulundu.

3.06.2018Ekonomi
Bedava tatil uğruna başladı, Türkiye şampiyonu oldu

Bedava tatil uğruna başladı, Türkiye şampiyonu oldu

Antalya'da, 5 yıl önce üniversite mezuniyeti sonrası tatile gitme düşüncesiyle katıldığı turnuvada Türkiye üçüncülüğü elde eden milli sporcu Öznur Caner (26), 2018 Muay Thai Türkiye Şampiyonu unvanıyla Avrupa şampiyonasına gitmeye hak kazandı. Milli sporcunun şampiyona hedefi ise altın madalya.

28.05.2018Kampüs
Bedava kazandınız telefonu gelirse dikkat

'Bedava kazandınız' telefonu gelirse dikkat

Tüketici örgütlerinin temsilcileri, son dönemde çok şikayet aldıkları "Bedava tatil kazandınız" mesajıyla başlayan süreçle yapılan devre mülk dolandırıcılığına karşı tüketicilere uyarıda bulundu.

6.05.2018Gündem
Bedava tatil kazandınız mesajıyla devre mülk dolandırıcılığı

"Bedava tatil kazandınız" mesajıyla devre mülk dolandırıcılığı

Tüketici örgütlerinin temsilcileri, son dönemde çok şikayet aldıkları "Bedava tatil kazandınız" mesajıyla başlayan süreçle yapılan devre mülk dolandırıcılığına karşı tüketicilere uyarıda bulundu.

6.05.2018Ekonomi
Aman dikkat.. Tatil tuzağına düşmeyin

Aman dikkat!.. Tatil tuzağına düşmeyin

Kendisine açılan telefon ile anket doldurdu, 'bedava tatil kazandınız' diyerek otele davet edildi. Tatilini yapmak üzere otele gittiğinde ise işin rengi değişti. 30 bin TL'lik senete imza atmaktan son anda kurtuldu. Bu ucuz atlatılmış sadece bir örnek. Aman dikkat; devre mülk tuzağına düşen onlarca mağdur var...

19.12.2017Ekonomi
Devremülkün tapusu alamayanlar dikkat

Devremülkün tapusu alamayanlar dikkat!

Devremülk satın aldınız, tapunuzu alamadınız. Ne yapacağınızı biliyor musunuz? Yanıtı bu yazıda.

13.11.2017Ekonomi
Pogbaya benzerliğinden istifade edip bedava tatil yaptı

Pogba'ya benzerliğinden istifade edip bedava tatil yaptı

Manchester Unitedin futbolcusu olan Paul Pogba takımıyla ABDye gitmek için hazırlanırken, kendisine son derece benzeyen biri Yunanistanın Skiros Adasını ziyaret etti ve hayranlarına imza dağıtmaya başladı.

26.07.2017Dünya
İstanbulu uçuracak

İstanbul'u uçuracak

Euroleague 2017 Final Four için geri sayım başladı. 200 ülkede 2 milyar kişiye ulaşması beklenen final maçları İstanbul’un tanıtımına da büyük katkı sağlayacak. THY’nin isim sponsoru olduğu ligin önemine işaret eden Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, “Bu sponsorluk markamıza 140 milyon Euro’luk medya geri dönüşü sağlıyor. İstanbul için bu rakam 2-3 katı olacak” dedi.

17.05.2017Ekonomi
Hürriyet 15 aileye bedava tatil armağan ediyor

Hürriyet 15 aileye bedava tatil armağan ediyor

Haydi Alanya’ya... Akdeniz’in incisi sizi bekliyor... Çocuklar dahil 60 kişiyi unutamayacakları güzellikte bir Alanya tatili bekliyor.

12.04.2017Avrupa
Devre mülkte ‘bedava tatil kazandınız’ tuzağı

Devre mülkte ‘bedava tatil kazandınız’ tuzağı

Türkiye genelinde binlerce kişi yapılan devremülk satışlarında mağdur durumda. Temeli atılan projelerden bir bölümü yarım kalırken, satışların önemli bir kısmı ise ‘bedava tatil kazandınız’ vaatleri sonrası yapılıyor.  Yalova’da bulunan bir proje için sözleşme imzalayan çok sayıda kişi verdikleri senetler nedeni ile icralık oldu. Uzmanlar, ‘Sözleşmeyi imzalamadan önce iyi bir araştırma yapın derken, şirketin sahibi ise,  cayma hakkını kullanmak isteyenlere bu hakkı kullandırdıklarını söyledi.

13.03.2017Ekonomi
İtalyan otellerden çocuk yapan müşterilere bedava tatil

İtalyan otellerden çocuk yapan müşterilere bedava tatil

İtalya'nın Assisi kentinde bir grup otel, kendi tesislerinde konaklarken hamile kalan müşterilerine tatil hediye ediyor.

20.11.2016Dünya
Alanya’dan 16 yıldır bedava tatil

Alanya’dan 16 yıldır bedava tatil

Alanya Belediyesi’nin Hürriyet Avrupa ve Kanal D Avrupa işbirliğiyle 16 yıldır sürdürdüğü ‘bedava tatil’ kampanyası, bu yıl da devam etti. Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’nin (ALTİD) de desteğiyle Alanya Belediyesi, Avrupa ülkelerinde yaşayan 15 aile toplam 60 kişiye her yıl bir hafta bedava tatil yaptırdı.

24.09.2016Dünya
Hediye tatil adı altında dolandırıcılık

'Hediye tatil' adı altında dolandırıcılık

‘Hediye tatil’ vaadi ile devre mülk tanıtımına ve satışına tüketici dernekleri tepki gösteriyor. Tüketici Sorunları Derneği (TÜSODER) Genel Başkanı Aydın Ağaoğlu, devre mülk satışının dolandırıcılığa döndüğünü vurguluyor. Ağaoğlu, “Ben dahi ümitlendim. Ama anladım ki bunların ağına takılan kurtulamıyor” diyor.

24.11.2015Emlak
Hürriyet’ten bedava tatil kazandılar

Hürriyet’ten bedava tatil kazandılar

Alanya Belediyesi’nin Hürriyet Avrupa ve Kanal D Avrupa işbirliğiyle düzenlediği ‘Bedava Tatil’ kampanyası bu yıl da devam etti. Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’nin de desteğiyle Avrupa’da yaşayan 15 aile Alanya’da bir hafta ücretsiz tatil hakkı kazandı.

2.10.2015Avrupa
Otel tanıtımı turunda anket diye senet imzalattılar

Otel tanıtımı turunda anket diye senet imzalattılar

Yeni açılan otellere tanıtım turu diye katıldıkları gezilerde kendilerine anket diye senet imzalatılan vatandaşlar ödemelerle karşı karşıya kaldı. Dolandırılanlar şikâyetçi olunca otel senetleri geri gönderdi.

19.09.2015Ekonomi
Tatil yapın üstüne de 100 bin lira

Tatil yapın üstüne de 100 bin lira

Bodrum’daki bir otelin sahibi Sinan Akçıl ile Ebru Şallı’yı şaşırtan bir teklifte bulundu.

8.08.2014Magazin
Bayramla gelen büyük tehlike

Bayramla gelen büyük tehlike

Özel günlerde kişiye özel çalışmalar yaparak internet kullanıcılarının merak duygusunu tetiklemeye çalışan siber suçlular, sahte tebrik kartlarıyla bayram dönemini kazanca dönüştürüyor - Özellikle bayramda gelen sanal tebrik kartlarının masum olmadığı belirtilerek, tanıdık veya tanınmayan kişilerden e-posta yoluyla gelen tebrik kartlarının açılmaması öneriliyor.

25.07.2014Teknoloji
Otobüs firmalarına koruma

Otobüs firmalarına koruma

TRAFİK kazası yapan firmaların adlarının gizlenmesi gerektiği, hatta bunun yasal bir zorunluluk olduğu yolunda bir medya uygulaması var. Tamamen efsane bu.

Yunan adasından Türk sanatçılara bedava tatil teklifi

Yunan adasından Türk sanatçılara bedava tatil teklifi

Datça’nın karşısındaki Simi (Sömbeki) adası Belediye Başkanı Lefter Papakalodukas, Türk dizilerinde oynayan sanatçılara Hürriyet aracılığıyla ilginç bir teklifte bulundu.

26.09.2013Kelebek
6 il için kritik devremülk uyarısı

6 il için kritik devremülk uyarısı

Yaz aylarının gelmesi ile beraber devremülk şikayetlerinde ‘patlama’ yaşanınca, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı tüketicileri uyardı.

2.08.2013Ekonomi
Bedava tatil kazansanız nerede geçirmek istersiniz

Bedava tatil kazansanız nerede geçirmek istersiniz?

Skyscanner’ın düzenlediği “İki haftalık bedava bir tatil kazanırsanız kiminle ve nerede geçirmek isterseniz?” anketinden çarpıcı sonuçlar çıktı. Katılımcıların yarısı tropikal tatil istiyor.

1.08.2012Gündem
Almanya’da bu kez ‘uçan halı’ krizi

Almanya’da bu kez ‘uçan halı’ krizi

Almanya’nın eski Cumhurbaşkanı Christian Wulff, tanıdık bir işadamının eşinden kredi aldığı ve dostlarının evlerinde “Bedava” tatil yaptığı suçlamaları yüzünden görevi bırakmak zorunda kalmasının ardından şimdi de Federal Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Bakanı Dirk Niebel’in başı “Gümrüksüz halı” yüzünden ciddi bir biçimde ağrımaya başladı.

8.06.2012Gündem
Yemenle sağlıkta önemli anlaşma

Yemen'le sağlıkta önemli anlaşma

Son yıllarda sağlık turizmiyle adından sıkça söz ettiren Türkiye’de önemli bir adım daha atıldı. Yemen Cumhuriyeti’nde bulunan 25 özel hastanenin 23’ünü kapsayan Özel Hastaneler Birliği, ülkemize hasta transferi yapma konusunda Turk Hair Trans’la anlaşma yaptı.

19.05.2012Ekonomi
10 çifte bedava tatil

10 çifte bedava tatil

Hollanda’nın Utrecht kentinde düzenlenen 41. Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı’na, Bodrum Yarımadası Tanıtma Vakfı (BOYTAV) olarak katılan Bodrumlu turizmciler “10 Çifte Bedava Tatil” çekilişi yaptı.

13.01.2012Ege
Şili mucizesinden canlı yayın

Şili mucizesinden canlı yayın

Şili'de 33 madenci yerin 622 metre altında tam 69 gün sabırla kurtarılmayı bekledi. Bugün Türkiye saatiyle 06.10'da ilk madenci kurtarıldı. Şu ana kadar gün ışığına çıkarılan madenci sayısı 22 oldu.

12.10.2010Dünya
Lübnan’daki iç savaştan kaçtı trajedi ‘güzel resim’ çıkardı

Lübnan’daki iç savaştan kaçtı trajedi ‘güzel resim’ çıkardı

Lübnan’daki iç savaştan 18 yaşında ailesini geride bırakarak tek başına kaçan, Akram N. Bikhazi bugün Yıldız Holding’de Ülker’in global markalaşma stratejilerini belirliyor. Bikhazi, “Eğer iç savaş olmasaydı bütün hayatım Lübnan’da geçerdi. Bir trajedi benim hayatımı şekillendirdi ve onu ilginç kıldı. Noktaları birleştirince oluşan resim güzel” dedi.

10.10.2010Ekonomi
Islak gömlekli güzellik yarışması

Islak gömlekli güzellik yarışması

ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde bir turistik tesiste turistler arasında ‘Islak Gömlekli Güzellik Yarışması’ düzenlendi.

5.09.2010Gündem
Turist bekleme dönemine son

Turist bekleme dönemine son

İngiltere’de düzenlenen dünyanın en önemli turizm fuarlarından kabul edilen “World Travel Market” Bodrum’a umut oldu. 30 turizmci, “Tanıtımlar ve faaliyetler daha da artacak. Artık turistin ayağına gideceğiz” dedi.

15.11.2009Ege
Tecavüze gerek yok yakışıklıyım

Tecavüze gerek yok yakışıklıyım

Marmaris’te geçen yıl İngiliz turistler 17 yaşındaki N.A., 23 yaşındaki V.A.N., C.A.R. ile 19 yaşındaki Finlandiyalı P.L.’ye tecavüz ettiği ileri sürülen Hamza Keskin dün çıktığı duruşmada, turistlerin sigorta şirketlerinden para almak ve bedava tatil yapmak için bu iddiaları ortaya attığını iddia etti.

1.10.2009Gündem

Yazar Sonuçları

Devremülkün tapusu yoksa

Devremülk satın aldınız, tapunuzu alamadınız. Ne yapacağınızı biliyor musunuz? Yanıtı bu yazıda.

12.11.2017

'Bedava tatil' oyunu

2013 yılında eşime ‘Size bedava tatil çıktı’ diye bir telefon geldi.

29.04.2015

Otobüs firmalarına koruma

Trafik kazası yapan firmaların adlarının gizlenmesi gerektiği, hatta bunun yasal bir zorunluluk olduğu yolunda bir medya efsanesi var. Tamamen efsane bu.

7.07.2014

Evet, o telefon görüşmeleri olmuş

CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yolsuzluk operasyonunun başlatıldığı gün çocuklarıyla yaptığı telefon görüşme trafiğini açıkladı.

18.03.2014

İnşaat artığı-hafriyat dökümü

Çankaya’da oturuyorum. Dikmen Vadisi devamındaki bölüme inşaat artıkları, her çeşit çöp, tıbbi atıklar, haftanın her günü kamyon kamyon getirilip dökülüyor; hurdacılar stok merkezi yapıyorlar.

25.05.2013

Reklamcılara verilen rüşvet çeşitleri

Maç bileti gibi sıradan bir hediyeden, süper lüks otomobillerle test sürüşüne kadar reklamcılara teklif edilen rüşvet hikayeleri...

20.04.2013