MENÜ

Bddk

Bddk ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bddk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.315 Bddk haberi bulunmuştur.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Türkiye'de tasarruf sahiplerinin hak ve menfaatlerini korumak, bankalar ve özel finans kurumlarının piyasa disiplini içerisinde sağlıklı, etkin ve dünya ölçeğinde rekabet edebilir bir yapıda işleyişi için uygun ortamı yaratmak bu sayede ülkenin uzun vadeli büyümesine ve istikrarına katkıda bulunmak amacıyla 31 Ağustos 2000 tarihinde kurulmuş özerk bir kurumdur. İdari yapılanma, Kurul ve Kurum şeklinde örgütlenmiştir. Kurulun karar organı olarak aldığı karar ve yaptığı düzenlemelerin uygulanması, Kurumun yetki ve görevleri arasındadır.

BDDK, 5411 sayılı Bankacılık Kanunun ve mevzuatla kendisine verilen düzenleme ve denetlemeyle ilgili görev ve yetkileri kendi sorumluluğu altında bağımsız olarak yerine getirir ve kullanır. Kurumun kararları yerindelik denetimine tâbi tutulamaz. Hiçbir organ, makam, merci veya kişi BDDK kararlarını etkilemek amacıyla emir ve talimat veremez.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu, BDDK'nın karar organıdır. Kurul; biri başkan, biri ikinci başkan olmak üzere yedi üyeden oluşur. Kurul Başkanı Kurumun da başkanıdır.

Kurumun şu anki başkanı Mehmet Ali Akben'dir.

Bddk Haberleri

Muharrem İnce mitingde böyle seslendi: Ateşleyin bakalım

Muharrem İnce mitingde böyle seslendi: 'Ateşleyin bakalım'

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Amasya mitinginde ''Bende para yok, ben gariban bir cumhurbaşkanı adayıyım. Parayı nereden bulacağız? Sizden bulacağız. Ateşleyin bakalım. Fırına odun atın biraz. 5 lira, 10 lira, 20 lira yatır ama yatır'' dedi. Öte yandan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Muharrem İnce'nin seçim kampanyasına 13 bin TL'lik bağış yaptığı belirtildi.

17.5.2018Gündem
‘Bankacılık riskleri doğru yönetecek güçte’

‘Bankacılık riskleri doğru yönetecek güçte’

TÜRKİYE Bankalar Birliği, bankacılık sektörünün riskleri doğru yöneterek pozitif görünümünü koruyacak yapı ve güçte olduğunu vurguladı.

16.5.2018Ekonomi
TBB Başkanı Aydın: Yapılandırdığımız kredilerin yüzde 80i tahsil oldu

TBB Başkanı Aydın: Yapılandırdığımız kredilerin yüzde 80'i tahsil oldu

TBB Başkanı Aydın: Yapılandırdığımız kredilerin yüzde 80'i tahsil oldu

7.5.2018İstanbul
BDDKdan çok önemli yönetmelik değişikliği

BDDK'dan çok önemli yönetmelik değişikliği

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), finansal kiralama, faktoring ve finansman şirketlerinin muhasebe uygulamaları ile finansal tabloları hakkındaki yönetmelikte değişikliğe giderek, şirketlerin beklenen kredi zarar karşılığı ayırabilmesine imkan tanıdı.

2.5.2018Ekonomi
KAP: Türkiye Ekonomi Bankası EBRD’den borçlandı

KAP: Türkiye Ekonomi Bankası EBRD’den borçlandı

KAP: Türkiye Ekonomi Bankası EBRD’den borçlandı

18.4.2018Merkez
BDDKdan şirketlerin kredi yapılandırmasıyla ilgili açıklama

BDDK'dan şirketlerin kredi yapılandırmasıyla ilgili açıklama

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, döviz kurlarının yükselmesi, uluslararası gelişmeler ve kaynak vadelerinin kısa olması nedeniyle bir kısım büyük gruplara ait kredilere ilişkin ortaya çıkan hususların münferit olaylar olduğunu belirterek, "Toplam kredileri 2,2 trilyon lira seviyesine ulaşan bankacılık sektörü bu tür kredileri yönetebilecek güç ve kabiliyettedir." dedi

13.4.2018Ekonomi

ÖDED/Eliaçık: Bitcoin'e yatırım yapılması sakıncalı”

ÖDED/Eliaçık: Bitcoin'e yatırım yapılması sakıncalı”

4.4.2018Merkez
“Bitcoine yatırımın Çiftlikbanka yatırımdan farkı yok”

“Bitcoin'e yatırımın Çiftlikbank'a yatırımdan farkı yok”

Sanal para birimi bitcoin, sert yükselişi ve düşüşüyle tüm dikkatleri üzerine çekerken, uyarılar ise peş peşe geliyor. Bitcoin'e yatırım trendini değerlendiren Ödeme ve Elektronik Para Derneği Başkanı Burhan Eliaçık, “Bitcoin, Çiftlikbank gibi kısa yoldan para kazanma aracı olarak görülüyor. Bitcoin'e yatırım yapılması sakıncalı” diye konuştu.

4.4.2018Ekonomi
BDDKdan HSBC Banka izin

BDDK'dan HSBC Bank'a izin

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından HSBC Bank AŞ'nin Hazine Müsteşarlığı'nca yetkilendirilmiş brokerlik şirketleri ile iş birliği yapmasına izin verildi.

4.4.2018Ekonomi
Hutbede niye Atatürk yok

Hutbede niye Atatürk yok

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Çanakkale Zaferi için okuttuğu hutbede Atatürk’ün adının geçmemesini eleştirerek, “Bir fesli Kadir soytarısı var biliyorsunuz. Siz Gazi Mustafa Kemal’in adını anmadığınız zaman, bu soytarıyla aynı paralele düşüyorsunuz” dedi. Kılıçdaroğlu, dün partisinin grup toplantısında özetle şunları söyledi:

20.3.2018Gündem
Kılıçdaroğlundan Çiftlik Bank tepkisi...

Kılıçdaroğlu'ndan Çiftlik Bank tepkisi...

Çiftlik Bank vurgununa tepki gösteren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Adalet Bakanı, 'Onu Uruguay'dan isteyeceğiz' diyor. Uruguay'da büyükelçiliğimiz yok, suçluların iadesine yönelik sözleşme de yok. Ben bu bakana ve Recep Bey'e söyleyeyim, Uruguay'dan besmelesiz et, inek, tosun, öküz getirebilirsin ama bu tosuncuğu getiremezsin kardeşim" dedi. Kılıçdaroğlu, "Dolandırılan 77 bin 843 kişiye sesleniyorum, paranızı rahat alabilirsiniz ama o tosundan değil. Parayı BDDK'dan alabilirsiniz, dava açmanız lazım. Adam bankayı unvan olarak kullanmış" diye konuştu.

20.3.2018Haber
Kılıçdaroğlundan Çiftlik Bank tepkisi...

Kılıçdaroğlu'ndan Çiftlik Bank tepkisi...

Çiftlik Bank vurgununa tepki gösteren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Adalet Bakanı, 'Onu Uruguay'dan isteyeceğiz' diyor. Uruguay'da büyükelçiliğimiz yok, suçluların iadesine yönelik sözleşme de yok. Ben bu bakana ve Recep Bey'e söyleyeyim, Uruguay'dan besmelesiz et, inek, tosun, öküz getirebilirsin ama bu tosuncuğu getiremezsin kardeşim" dedi. Kılıçdaroğlu, "Dolandırılan 77 bin 843 kişiye sesleniyorum, paranızı rahat alabilirsiniz ama o tosundan değil. Parayı BDDK'dan alabilirsiniz, dava açmanız lazım. Adam bankayı unvan olarak kullanmış" diye konuştu. Kılıçdaroğlu, hâkim ve savcı adaylarının kura töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın salona girmesiyle ayağa kalkan hâkimlere de tepki gösterdi.

20.3.2018Gündem
Tüketici Başvuru Merkezi Başkanından Çiftlik Bank uyarısı

Tüketici Başvuru Merkezi Başkanı'ndan Çiftlik Bank uyarısı

Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, Çiftlik Bank'a ilişkin, "Vatandaşlar asla bu tür organizasyonlara girmemeli. Çünkü yaşadığımız çağda öyle 1 koyup 10, 20 al gibi bir kazanç yok. İnsanlar bir an evvel düze çıkma umuduyla bunlara itibar ediyor." dedi.

15.3.2018Ekonomi
Kredi borcu olanlar dikkat Yeni düzenleme geldi

Kredi borcu olanlar dikkat! Yeni düzenleme geldi

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Akben, "Yeni kredinin sözleşme koşulları herhangi bir imtiyaz içermese dahi, finansal güçlük yaşayan bir borçlunun mevcut kredisini ödeyebilmesi için yeni bir kredi kullandırılması imtiyaz olarak kabul edilir." dedi.

6.3.2018Ekonomi
Türkiye’nin yerli kripto parası NeXpara halka arz ediliyor

Türkiye’nin yerli kripto parası NeXpara halka arz ediliyor

Türkiye’nin yerli kripto parası NeXpara halka arz ediliyor

28.2.2018Merkez
ATMden para çekecekler dikkat 100 liraya 2 lira sınırı

ATM'den para çekecekler dikkat! 100 liraya 2 lira sınırı

ATM'lerden farklı bankı kartı ile para çekme işlemlerinde alınan fahiş komisyon ücretlerine düzenleme getirildi. BDDK'dan yapılan açıklamada artık ortak ATM'lerden farklı kartlar ile 100 liralık para çekiminde alınabilecek komisyon ücretinin 2 lira 30 kuruş ile sınırlandırıldığı belirtildi.

24.2.2018Ekonomi
Çağrı merkezlerinde bankalara yönelik çözümler konferansı düzenlendi

Çağrı merkezlerinde bankalara yönelik çözümler konferansı düzenlendi

Çağrı merkezlerinde bankalara yönelik çözümler konferansı düzenlendi

22.2.2018Merkez
Bank Asya kredisiyle İskoçya’da Kilise ve papaz evi aldılar

Bank Asya kredisiyle İskoçya’da Kilise ve papaz evi aldılar

ANKARA’da FETÖ’nün finans ayağına yönelik yürütülen soruşturmada örgütün Bank Asya’dan çekilen 437 bin 500 Euro kredi ile İskoçya’da kilise ve papaz evini satın aldığı iddia edildi. FETÖ’nün öğrenci, ev hanımı ve esnaf üzerinden Bank Asya’da hesaplar açtırdığı, bu hesaplar üzerinden yurtdışına 550 milyon lira para aktardığı belirlendi.

17.2.2018Ekonomi
14 milyon kişiye mesajla son çağrı

14 milyon kişiye mesajla son çağrı

BDDK'nın 17 Ağustos'tan 31 Aralık'a ardından da 31 Ocak'a uzattığı internetten kredi kartı ile alışverişe tanınan onay süresinde sona gelindi.Yarından sonra sona erecek işlemle ilgili BDDK'dan yeni bir süre uzatımı olmayacağı konusunda çok net duruş gelirken, bankalar da dün itibarıyla onay vermeyen yaklaşık 14 milyon kartın sahibini mesaj yağmuruna tutmaya başladı.

30.1.2018Ekonomi
Bunu yapmazsanız internetten kredi kartıyla alışveriş 31 Ocakta son bulacak

Bunu yapmazsanız internetten kredi kartıyla alışveriş 31 Ocak'ta son bulacak

Banka ve kredi kartlarının elektronik ticarette kullanılabilmesi için kart hamilinden onay alma süresi 31 Ocak'ta sona erecek.

25.1.2018Ekonomi
Türk Telekom’da bankalar dönemi

Türk Telekom’da bankalar dönemi

Türk Telekom’un yüzde 55’ine sahip Otaş’a kredi veren ve geri alamayan en büyük üç bankanın Ulaştırma Bakanlığı ile anlaştığı ve sürecin hukukileştirilmesine karar verildiği öğrenildi. Bankaların nihai amacının Otaş’ın iflasını isteyerek ya da anlaşarak sahibi olmak, bu yolla alacaklarını tahsil etmek olduğu görülüyor.

22.1.2018Ekonomi
2017de yaklaşık 65 bin şikayet geldi

2017'de yaklaşık 65 bin şikayet geldi

Kuruma ulaşan ihbar ve şikayet sayısı, 2017'de bir önceki yıla göre yüzde 19 artarak 64 bin 416 oldu. BDDK'ya en çok "kredi notu/sicil affı/kara liste" konusunda şikayet geldi.

19.1.2018Ekonomi
Odeabanka atanamayan müdürün hikâyesi

Odeabank'a atanamayan müdürün hikâyesi

Bigpara'nın yeni kulis yazarı Hulusi Abi, Odeabank'ın başına getirilmesi planlanan Akbank Genel Müdür Yardımcısı Kerim Rota'nın neden atanamadığının perde arkasını yazdı.

15.1.2018Ekonomi
Startup’lar için şirket kuruyor

Startup’lar için şirket kuruyor

FİBABANKA Genel Müdürü Ömer Mert, bu yıl aktif toplam, kredi ve mevduat başta olmak üzere bilanço kalemlerinde yüzde 25 büyüyeceklerini öngördüklerini bildirdi.

10.1.2018Ekonomi
ÖDED/Eliaçık: Ek süre KOBİ’leri sisteme kazandırmak açısından faydalı

ÖDED/Eliaçık: Ek süre KOBİ’leri sisteme kazandırmak açısından faydalı

ÖDED/Eliaçık: Ek süre KOBİ’leri sisteme kazandırmak açısından faydalı

28.12.2017Merkez
Yapı Kredi Genel Müdürlüğüne Gökhan Erün getiriliyor (2)

Yapı Kredi Genel Müdürlüğü'ne Gökhan Erün getiriliyor (2)

Yapı Kredi Genel Müdürlüğü'ne Gökhan Erün getiriliyor (2)

27.12.2017Merkez
Faik Açıkalın Yapı Kredi Genel Mürdürlüğünden ayrılıyor

Faik Açıkalın Yapı Kredi Genel Mürdürlüğü'nden ayrılıyor

Faik Açıkalın Yapı Kredi Genel Mürdürlüğü'nden ayrılıyor

27.12.2017Merkez
Yapı Kredide CEO ayrılıyor

Yapı Kredi'de CEO ayrılıyor

Yapı Kredi CEO'su Faik Açıkalın, 29 Aralık itibariyle emekliye ayrılıyor. Açıkalın'dan boşalan göreve Gökhan Erün getirilecek..

27.12.2017Ekonomi
BDDK Başkanı Akben: 2018de faizde aşağı doğru bir ivme göreceğiz

BDDK Başkanı Akben: 2018'de faizde aşağı doğru bir ivme göreceğiz

BDDK Başkanı Akben: 2018'de faizde aşağı doğru bir ivme göreceğiz

26.12.2017Kahramanmaraş
Kredi kartlarının kapatılmasına sayılı günler kaldı

Kredi kartlarının kapatılmasına sayılı günler kaldı

Kredi kartlarının internet üzerinden alışverişe kapatılmasına sayılı günler kaldı. BDDK’nin aldığı karara göre 31 Aralık 2017 son gün. Bu tarihe kadar onay vermeyenlerin banka kartları ve kredi kartları online alışverişe kapatılacak.

26.12.2017Ekonomi
ATMden işlem yapanlar dikkat BDDK açıkladı...

ATM'den işlem yapanlar dikkat! BDDK açıkladı...

BDDK: "Yurt içi başka kuruluş ATM’si vasıtası ile gerçekleştirilen işlemlerden alınabilecek ücret, diğer kuruluşa işlem karşılığı ödenen tutar ile bu tutarın azami yüzde 15'ine kadar belirlenebilecek tutar toplamını aşmayacak şekilde, finansal tüketici ile ilgili kuruluş arasında düzenlenen sözleşme çerçevesinde belirlenir veya işlem anında finansal tüketicinin onayı alınarak tahsil edilebilir" açıklamasında bulundu.

23.12.2017Ekonomi
Ankarada herkes Osman Çeliki konuşuyor... Dünürünü, damadını atamış

Ankara'da herkes Osman Çelik'i konuşuyor... Dünürünü, damadını atamış

Hazine Müsteşarı Osman Çelik’in akrabalarını kamuda önemli görevlere yerleşmesi bürokrasiyi rahatsız etti. Çelik’in dünürü Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’na üye atandı. Damadı ise kamudaki henüz 5 yıllık tecrübesine rağmen New York ataşeliğinde görevlendirildi.

22.12.2017Ekonomi
Son dakika... Eski Bank Asya yöneticilerine zimmet fezlekesi

Son dakika... Eski Bank Asya yöneticilerine "zimmet" fezlekesi

FETÖ ile bağlantılı olduğu iddia edilen kurumlara kredi vererek Bank Asya'yı zarara uğrattığı iddia edilen bankanın eski genel müdürü Ahmet Beyaz ile genel müdür yardımcılarının da aralarında bulunduğu 9 şüpheli hakkında "bankacılık zimmeti" suçundan fezleke hazırlandı.

18.12.2017Ekonomi
Fark et, ara, pazarlık yap iptal olsun

Fark et, ara, pazarlık yap iptal olsun

Bankaların kredi kartı için yıllık ücret alması yasalarla düzenlenmiş hakları. Ancak kartı sahipleri bankaların müşteri temsilcileri ile pazarlık yapıp şartlı/şartsız kredi kartı ücretlerini iptal ettirebiliyor.

15.12.2017Ekonomi
BDDKdan Burgan Banka destek ve danışmanlık izni

BDDK'dan Burgan Bank'a destek ve danışmanlık izni

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Burgan Bank AŞ'nin, iştiraklerine, bağlı ortaklıklarına, ana ortağına ve dahil olduğu risk grubunda yer alan firmalara destek ve danışmanlık hizmeti sunmasına izin verdi.

15.12.2017Ekonomi
500 bin KOBİ’ye ticari destek

500 bin KOBİ’ye ticari destek

Faktoringde işlem hacmi 150 milyar TL’ye yaklaşırken, şirketler garanti ve tahsilat hizmeti vererek 500 bin KOBİ’nin ticaretini finanse etti. Sektör temsilcileri ekonominin büyüdüğü, dövizin yükseldiği dönemlerde faktoringe ilginin arttığını söylüyor.

13.12.2017Ekonomi
BDDK’nın boş üyeliklerine atama yapıldı

BDDK’nın boş üyeliklerine atama yapıldı

Son dakika... BANKACILIK Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun (BDDK) boş üyeliklerine atamalar yapıldı.

13.12.2017Ekonomi
Bitcoin mağduru olmamak için aman dikkat

Bitcoin mağduru olmamak için aman dikkat!

Türk lirası (TL) tabanlı Bitcoin alım satım platformu BTCTurk'un Genel Müdürü Alphan Göğüş, "Sanal para birimi Bitcoin'in alım satımını yaptığını iddia eden çok sayıda nokta var. Fazlaca takas noktası açıldı. Ancak bunlara dikkat edilmeli. Almadan önce şirketler ve bunların sistemleri, güvenlik prosedürleri iyice araştırılmalı. Kötü niyetli veya güvenlik açığı olan kurumlar kullanıcılarına zarar verebilir." dedi.

11.12.2017Teknoloji
191 milyar liralık ihtiyaç

191 milyar liralık ihtiyaç

BDDK’nın Eylül 2017 bankacılık sektör verileri ihtiyaç kredilerindeki artışı gösteriyor. Haziran 2017’de 180 milyar lira olan ihtiyaç ve diğer tüketici kredileri toplamı Eylül 2017’de 191 milyar liraya yükseldi.

10.12.2017Ekonomi
Başbakan Yardımcısı Şimşek: BDDK üyeleri hazır

Başbakan Yardımcısı Şimşek: BDDK üyeleri hazır

Hürriyet'in haberinin ardından açıklama yapan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nda atamaların önümüzdeki günlerde duyurulacağını söyledi.

5.12.2017Ekonomi
Dikkat çeken yönetim

Dikkat çeken yönetim!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nda sadece Başkan Mehmet Ali Akben ve tek kurul üyesi Olcay Turan bulunuyor. Ancak bu durum BDDK'nın çalışmasını ve yönetimini etkilemiyor.

5.12.2017Ekonomi
FETÖnün BDDKdeki “usulsüz sorgulama davası başladı…

FETÖ'nün BDDK'deki “usulsüz sorgulama" davası başladı…

FETÖ'nün BDDK'deki “usulsüz sorgulama" davası başladı…

29.11.2017Merkez
Akbank’ta Hazine Ali Batu Karaali’ye emanet

Akbank’ta Hazine Ali Batu Karaali’ye emanet

Akbank’ta Hazine Ali Batu Karaali’ye emanet

28.11.2017Merkez
3 yıl sonra dönüyorlar

3 yıl sonra dönüyorlar

BANKACILIK Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) ‘Türkiye piyasasında işlem yapıyorsa bilgilerini de ülkede saklamalı’ kararı sonrasında ülkeden çıkan 5 online ödeme sistemleri geri dönüş yolunda. Türk elektronik para, online ödeme sistemi Papara, şirketlere teklif sundu ve kendi altyapılarını kullanarak Türkiye’de işlem yapmaları için anlaştı. İlk gelen Webmoney oldu. Paypal’ın da görüşmeleri sürüyor.

23.11.2017Ekonomi

Şimşek'ten Halkbank iddiasına yanıt: İlgisi yok, BDKK açıklama yapacak

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Halkbank'ın bir başka bankaya devredileceğine yönelik iddialara, "İlgisi yok, BDDK gerekli açıklamayı yapacak." dedi.

20.11.2017Ekonomi
Gurbetçinin bankadaki tüm birikimini zimmetine geçirdi

Gurbetçinin bankadaki tüm birikimini zimmetine geçirdi

Cemal Karanar (50) çocuk yaşta gittiği Almanya’da halen işçi olarak çalışıyor. Gurbetçi Karanar, hem anne babasından kalan hem kendisi ve çocuklarının kazandıkları parayı İstanbul’daki bir bankaya yatırdı. Karanar, iki ay önce hesabındaki para ile arsa, arazi almak istedi. Ancak, bankaya ödeme için talimat vermek isterken aldığı yanıtla şoke oldu. Hesaptaki parayı, bankanın bir çalışanının zimmete geçirdiği anlaşıldı. Karanar, yetkililer hakkında savcılığa başvurdu. Söz konusu parayı, banka ile ilişiği kesilen kadın çalışanın, kendisine şantajda bulunan eski bir çalışana verdiği öne sürülüyor.

20.11.2017Ekonomi
BDDK’dan 4 saat sonra düzeltme

BDDK’dan 4 saat sonra düzeltme

TÜRK Telekom’un ana ortağı Oger’in ödeyemediği 4.7 milyar dolarlık borcuna yönelik Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben’in demeçleriyle ilgili haberler kafa karıştırdı.

16.11.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Tosuncuk’un bombası

Çiftlik Bank dümeniyle binlerce kişiyi yüzbinlerce lira dolandırıp yurtdışına kaçan “Tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın’dan şimdi de porno bombası...

29.3.2018

Fark et, ara, pazarlık yap, iptal olsun

Bankaların kredi kartı için yıllık ücret alması yasalarla düzenlenmiş hakları. Ancak kart sahipleri bazı bankaların müşteri temsilcileriyle pazarlık yapıp şartlı/şartsız kredi kartı ücretlerini iptal ettirebiliyor.

15.12.2017

Bankalar milyonluk cezayı gider yazabilir mi?

HÜRRİYET’te Aysel Alp’in 15 Kasım tarihli haberinde okudum...

21.11.2017