MENÜ

Bayram Tatili Kaç Gün

Bayram Tatili Kaç Gün ile ilgili tüm haberleri, son dakika Bayram Tatili Kaç Gün haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Bayram Tatili Kaç Gün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 281 Bayram Tatili Kaç Gün haberi bulunmuştur.

Bayram Tatili Kaç Gün Haberleri

Kurban Bayramı tatili ne zaman bitecek Bayram tatili kaç gün

Kurban Bayramı tatili ne zaman bitecek? Bayram tatili kaç gün?

İslam dünyası, dünyanın dört bir yanında Kurban Bayramı'nı kutluyor. Müslümanlar, sabahın erken saatlerinde bayram namazı için camilere akın etti. Dört gün sürecek bayram sonrası resmi tatilin ne zaman biteceği vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, Kurban Bayramı tatili ne zaman bitecek?

11.08.2019Gündem
Kurban Bayramı tatili belli oldu mu Bayram tatili 9 gün olacak mı

Kurban Bayramı tatili belli oldu mu? Bayram tatili 9 gün olacak mı?

Kurban Bayramı için hazırlıklar tüm yurtta devam ederken, çalışan vatandaşlar ve öğrenciler Kurban Bayramı tatiline yönelik detayları sorgulamaya devam ediyor. 9 Ağustos’ta başlayacak Kurban Bayramı tatilinin Ramazan Bayramı'nda olduğu gibi 9 gün olup olmayacağı, gündemdeki yerini koruyor. Peki, Kurban Bayramı tatili belli oldu mu? Bayram tatili 9 gün olacak mı?

6.08.2019Gündem
Kurban Bayramı ne zaman Bayram tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

Ağustos ayının gelmesiyle birlikte, Kurban Bayramı'nın tarihinin yanı sıra, bayram tatilinin kaç gün olacağı da tatil planlaması yapacak kişilerce sorgulanıyor. Kurban Bayramı'nda kaç gün tatil yapacaklarını merak eden yüz binlerce kamu ve özel sektör çalışanı, bayram tatili hakkında sorgulama yapıyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

5.08.2019Gündem
Kurban Bayramı ne zaman başlıyor Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı

Kurban Bayramı ne zaman başlıyor? Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı?

Temmuz ayının son günlerini yaşayan vatandaşlar, 2019 Kurban Bayramı'nın başlangıç tarihini merak etmeye başladı. Tatili fırsat bilerek şehir dışına çıkmayı planlayanlar Ramazan Bayramı'nda olduğunu gibi Kurban Bayramı'nının da 9 gün tatil olup olmayacağını araştırıyor. Uçak, otobüs bileti ve otel rezarvasyonu tamamlayacak olanlar bu bilgiler doğrultusunda planlarını gerçekleştirecek. Peki, Kurban Bayramı ne zaman başlıyor? Kurban Bayramı tatili 9 gün olacak mı?

27.07.2019Gündem
Kurban Bayramı ne zaman Bu yıl bayram tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı ne zaman? Bu yıl bayram tatili kaç gün olacak?

Vatandaşlar yılın ikinci bayramı olan Kurban Bayramı için gün saymaya devam ediyor. Ramazan Bayramı'nda 9 gün tatil yapan vatandaşlar, bayram tatil takvimini de merak ediyor. Bayramın bir bölümünün hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle kafalarda soru işaretleri var. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? Bu yıl bayram tatili kaç gün olacak?

25.07.2019Gündem
Emekli bayram ikramiyesi ayın kaçında yatacak Bayram tatili kaç gün olacak

Emekli bayram ikramiyesi ayın kaçında yatacak? Bayram tatili kaç gün olacak?

Yaklaşan Kurban bayramı öncesi, milyonlarca emeklinin gözü SGK'da yapılacak olan emekli bayram ikramiyeleri ile ilgili açıklamaya çevrildi. Her dini bayramda olduğu gibi bu bayramda da vatandaşlar, bin TL'lik emekli ikramiyesini bayramdan önce alacak. Peki, emekli ikramiyelerinin ödeneceği tarih belli oldu mu? Emekli bayram ikramiyesi ayın kaçında yatacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler.

24.07.2019Ekonomi
Arife günü ne zaman

Arife günü ne zaman?

2019 Kurban Bayramı'na kısa bir süre kala, Kurban Bayramı öncesi arife gününün ne zaman olduğu ve hangi tarihe denk geldiği vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Özellikle Kurban Bayramı tatil planını yapmak isteyen vatandaşlar, arife gününün tam tarihini öğrenmek istiyor. Peki, arife günü ne zaman?

23.07.2019Gündem
Kurban Bayramı tatili ne zaman Kurban Bayramı tatili belli oldu mu 2019 resmi tatil günleri

Kurban Bayramı tatili ne zaman? Kurban Bayramı tatili belli oldu mu? 2019 resmi tatil günleri

Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla beraber, bayrama yönelik araştırmalar da vatandaşlar tarafından başladı. Bu sene Kurban Bayramı'nın ne zaman idrak edileceğini öğrenmek isteyenler, aynı zamanda bayram tatiline yönelik yapılacak açıklamaya kilitlenmiş durumda. Peki, Kurban Bayramı tatil günleri belli oldu mu? Kurban Bayramı ağustosun kaçında? İşte, o konu hakkında bilgiler.

23.07.2019Gündem
2019 bayram tatili kaç gün olacak Kurban Bayramı ne zaman başlayacak

2019 bayram tatili kaç gün olacak? Kurban Bayramı ne zaman başlayacak?

Yaklaşan Kurban Bayramı için hazırlıklar tüm yurtta devam ederken, otobüs firmalarına ek sefer izni düzenlemesi gündeme geldi. Kurban Bayramı için şehir dışına çıkacak olan vatandaşlar, planlarını ve otobüs biletleri Kurban Bayramı tatiline göre tamamlayacaklar. Bayram izni için resmi açıklamanın yapılıp yapılmadığını merak edenler, konuya dair araştırmalarına başladı. İşte, 2019 Kurban Bayramı tarihi ve tatil günleri hakkında bilgiler.

21.07.2019Gündem
Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek Bayram tatili kaç gün ve ne zaman başlayacak

Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Bayram tatili kaç gün ve ne zaman başlayacak?

İnsanın manevi anlamda Allah’a yakınlaşmasına vesile olurken, malî yönüyle de sosyal dayanışmayı güçlendiren Kurban Bayramı için kısa bir süre kaldı. Bu önemli günün ne zaman idrak edileceğini merak eden milyonlarca Müslüman, temmuz ayının son günleri ile birlikte araştırmalarına hız verdi. Peki, Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Bayram tatili kaç gün ve ne zaman başlayacak?

20.07.2019Gündem
2019 Kurban Bayramı ne zaman başlayacak Bayram tatili kaç gün

2019 Kurban Bayramı ne zaman başlayacak? Bayram tatili kaç gün?

2019 temmuz ayının son günlerini yaşayan vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri de Kurban Bayramı oldu. Dinimizde iki bayramdan biri olan ve çeşitli ibadetlerle geçen Kurban Bayramı aynı zamanda tatil fırsatı olarak görülüyor. Bu nedenle vatandaşlar haftalar öncesinden tarih detayını incelemeye başladı. Peki, 2019 Kurban Bayramı ne zaman?

18.07.2019 Gündem
Kurban Bayramı ne zaman ve ayın kaçında Bayram kaç gün sürecek

Kurban Bayramı ne zaman ve ayın kaçında? Bayram kaç gün sürecek?

Kurban Bayramı kaç gün sürecek ve ne zaman başlayacak sorusu, temmuz ayının ilk haftasının sonuna yaklaşılırken vatandaşların sıkça sorduğu sorular olmaya başladı. Kurban Bayramı planlarını şimdiden yoluna koymak isteyen gençlerin merakla araştırdığı tarih detayı, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın dini günler takviminde yer aldı. Peki, Kurban Bayramı kaç gün sürecek? Bayram tatili ayın kaçına denk gelecek? İşte, ibadetlerin yerine getirileceği o ay hakkında bazı bilgiler

3.07.2019Gündem
Kurban Bayramı yaklaşıyor - Bayram tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı yaklaşıyor - Bayram tatili kaç gün olacak?

Müslümanlar tarafından Hicri Takvime göre Zilhicce ayının 10. gününden itibaren dört gün boyunca kutlanan Kurban Bayramı’nın bu yılki takvimi merak konusu oldu. Kısa bir süre önce Ramazan Bayramı’nı geride bırakan vatandaşlar, programlarını yapabilmek için Kurban Bayramı’nın tarihini öğrenmek istiyor. Peki, Kurban Bayramı bu yıl ne zaman kutlanacak?

26.06.2019Gündem
Ramazan Bayramı ne zaman başlıyor | Bayrama kaç gün kaldı

Ramazan Bayramı ne zaman başlıyor? | Bayrama kaç gün kaldı?

Ramazan'ın bitmesine artık sayılı günler kala Ramazan Bayramı'nı idrak edecek olan vatandaşlar, Ramazan Bayramı tatilinin tarihini ve tatilin kaç gün olacağını sorgulamaya başladı. Özellikle çalışan vatandaşlar, Ramazan Bayramı tatil planlarını bu bilgiler doğrultusunda tamamlamak istiyor. Bu konuda hakkındaki detaylar ise geçtiğimiz günlerde netleşmişti. Peki, Ramazan Bayramı ne zaman başlıyor? | Bayrama kaç gün kaldı?

28.05.2019Gündem
Bayram tatili ne zaman başlayacak Ramazan ne zaman bitiyor

Bayram tatili ne zaman başlayacak? Ramazan ne zaman bitiyor?

Hicri takvimde 9. ay olan ve İslam dininin inancına göre kutsal sayılarak oruç ibadetinin yapıldığı Ramazan ayının ne zaman biteceği merak konusu oldu. Ramazan'ın bitmesiyle birlikte, bayram tatiline başlayacak vatandaşlar, bir yanda da bayram tatilinin başlayacağı tarihi sorguluyor. Peki, bayram tatili ne zaman başlayacak? Ramazan ne zaman bitiyor?

21.05.2019Gündem
Ramazan Bayramı’nın 1. Günü ne zaman Bayram tatili kaç gün

Ramazan Bayramı’nın 1. Günü ne zaman? Bayram tatili kaç gün?

Ramazan ayını yarılayan vatandaşlar, bayram takvimini merak ediyor. Cumhurbaşkanlığı tarafından bütün kamu kurum ve kuruluşlarına Ramazan Bayramı tatiline ilişkin idari izin yazısı gönderildi. Peki, Ramazan Bayramı’nın 1. Günü ne zaman? Bayram tatili kaç gün?

20.05.2019Gündem
Ramazan Bayramı ne zaman Bayram tatili kaç gün olacak

Ramazan Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

Ramazan ayının ilk haftasını tamamlamaya hazırlanan vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri de Ramazan Bayramı’nın tarihi ve tatil takvimi oldu. Hem aile ziyaretlerini gidecek olan hem de bayramı tatil fırsatı olarak gören vatandaşlar, bayramın ne zamana denk geldiğini ve bayram tatilinin kaç gün süreceğini internet üzerinden araştırıyor. Peki, Ramazan Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

10.05.2019Gündem
Kurban Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor Bayram tatili kaç gün

Kurban Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor? Bayram tatili kaç gün?

Kurban Bayramı ne zaman hangi gün idrak edilecek sorusunun yanıtı milyonlarca vatandaş tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Bu yıl Kurban Bayramı'nın hafta sonu tatilleriyle birleşmesinin ardından bayram tatili, kamu ve kuruluşlarında çalışan birçok vatandaşa 9 gün oldu. Yazlık beldelere gidecek olan vatandaşlar bayram tatilinin hangi güne denk geldiğini merak ediyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor? Bayram tatili kaç gün?

18.08.2018Gündem

2018 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? Bayram tatili hangi gün başlıyor?

2018 Kurban Bayramı için artık sayılı gün kaldı. 2017 yılındaki Kurban Bayramı 30 Ağustos ile birleştiği için uzun bir tatil fırsatı yakalayan vatandaşlar, bu yılın takvimini de merakla araştırıyordu. Soru işaretlerine resmi yanıt geçtiğimiz günler gelmişti. Peki, 2018 Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

8.08.2018Gündem
2018 Kurban Bayramı ne zaman Bayram tatili kaç gün

2018 Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün?

Kurban Bayramı'nın ne zaman olduğuna dair araştırmalar son günlerde hız kazandı. Her yıl olduğu gibi bu Kurban Bayramı'nda da ibadetlerini yerine getirecek olan vatandaşlar 'Kurban Bayramı ne zaman?' sorusuna yanıt arıyor. Öte yandan, bayram tatilinin kaç gün olduğu da merak edilen ve araştırılan bir diğer konu olarak dikkat çekiyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün?

5.08.2018Gündem
Kurban Bayramı ne zaman hangi gün idrak edilecek Bayram tatili 9 gün mü oldu

Kurban Bayramı ne zaman hangi gün idrak edilecek? Bayram tatili 9 gün mü oldu?

Kurban Bayramı ne zaman sorusu, son günlerin gündem konuları arasında önemli bir yer tutmaya devam ediyor. Kurban Bayramı dolayısıyla şehir dışına çıkacak olan vatandaşlar, tarih yaklaşırken planlarını netleştirmek istiyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman ve kaç gün olacak? İşte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı bilgiler doğrultusunda bazı detaylar

2.08.2018Gündem
2018 Kurban Bayramı ne zaman Bayram tatili kaç gün

2018 Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün?

2018 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek sorusunun yanıtı milyonlarca vatandaş tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Kurban Bayramı için çok az bir zaman kala, tatile çıkacak olan vatandaşlar bir yandan da bayram tatilinin kaç gün olacağını merak ediyor. Peki, 2018 Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün?

15.07.2018Gündem
Kurban Bayramı ne zaman Gözler Kurban Bayramı tatil takviminde

Kurban Bayramı ne zaman? Gözler Kurban Bayramı tatil takviminde

Kurban Bayramı tarihinin yaklaşmasıyla birlikte tatil takvimine yönelik sorgulamalar da artış gösterdi. Hicri Takvime göre Zilhicce ayının 10. gününden itibaren dört gün sürecek olan Kurban Bayramı, hem uzakta olan akrabalarını görmek, hem de tatil yapmak isteyen çalışanlar için bir fırsat oluyor. Peki, 2018 Kurban Bayramı ne zaman, tatil kaç gün olacak?

5.07.2018Gündem
2018 Kurban Bayramı ne zaman Kurban Bayramına kaç gün kaldı

2018 Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı'na kaç gün kaldı?

Kurban Bayramı'nın ne zaman olduğu son günlerin en çok konuşulan konularından biri oldu. Kurban Bayramı tatili için planlarını şimdiden belirlemek isteyen vatandaşlar, Kurban Bayramı'nın tam olarak hangi tarihe denk geldiğini öğrenmek istiyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün?

2.07.2018Gündem
Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek 2018 Kurban Bayramı ne zaman başlıyor

Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? 2018 Kurban Bayramı ne zaman başlıyor?

Temmuz ayının başlamasıyla birlikte Kurban Bayramı hakkındaki araştırmalar hız kazandı. Kurban Bayramı tatili planlarını şimdiden şekillendirmek isteyen çok sayıda vatandaş, Kurban Bayramı'na kaç gün kaldığını ve Kurban Bayramı'nın hangi güne denk geldiğini merak ediyor. Peki, 2018 Kurban Bayramı ne zaman?

30.06.2018Gündem
Kurban Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor Bayram tatili kaç gün

Kurban Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor? Bayram tatili kaç gün?

Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek sorusu birçok kişi tarafından büyük bir merakla sorgulanmaya devam eden konular arasında yer alıyor. Yaz aylarının sonuna doğru denk gelecek olan Kurban Bayramının bu yıl kaç gün tatil olacağı da tatile gidecek olan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Kurban Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor? Bayram tatili kaç gün?

21.06.2018Gündem
Kurban Bayramı ne zaman hangi gün idrak edilecek Bayramda emekliye ikramiye verilecek mi

Kurban Bayramı ne zaman hangi gün idrak edilecek? Bayramda emekliye ikramiye verilecek mi?

Yılın ikinci dini bayramı olan Kurban Bayramı'na yönelik araştırmalar başladı. Uzun bir tatil için Kurban Bayramı'nı bekleyen vatandaşlar, tarih bilgisini sorgularken; milyonlarca emeklinin gözü ve kulağı ikramiyede! Peki, Kurban Bayramı ne zaman, bayram tatili kaç gün? Emekliye bayram ikramiyesi Kurban Bayramı'nda da verilecek mi? İşte detaylar!

20.06.2018Ekonomi
Kurban Bayramı ne zaman Bayram tatili kaç gün sürecek

Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün sürecek?

Üç günlük Ramazan Bayramı, tüm Müslümanlar tarafından kutlanmaya devam ederken Kurban Bayramı için de tarih sorgulamaları başladı. Daha uzun bir tatil imkanı yakalamak isteyen vatandaşlar, Kurban Bayramı programını araştırıyor. Peki 2018 Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün sürecek?

15.06.2018Gündem
Kurban Bayramı ne zaman Bayram tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. 2018 yılı Kurban Bayramı tatilinin gelmesine biraz zaman var ancak bu yıl hafta sonları da eklenince Kurban Bayramı tatili kamu çalışanları için oldukça avantajlı bir hal alıyor. Peki, Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

9.06.2018Gündem
2018 Ramazan Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak İşte tatil takvimi

2018 Ramazan Bayramı ne zaman hangi güne denk geliyor? Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak? İşte tatil takvimi

Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlar, bayram ne zaman sorusunun cevabını aramaya başladılar. Bu konu hakkında en çok aranan sorular arasında bayram tatili kaç gün sorusu da yer alıyor. Peki 2018 yılının Ramazan Bayramı hangi gün başlayacak, bayram namazı saat kaçta kılınacak.. İşte Ramazan Bayramının tarihi ve bayram namazı saatleri

9.06.2018Gündem
2018 Ramazan Bayramı ne zaman hangi gün idrak edilecek Bayram tatili kaç gün olacak

2018 Ramazan Bayramı ne zaman hangi gün idrak edilecek? Bayram tatili kaç gün olacak?

Rahmet ve bereket ayı Ramazan'ın bitmesine artık sayılı günler kaldı. Bu mübarek ayın bitmesiyle birlikte Ramazan Bayramı'nı idrak edecek olan vatandaşlar, Ramazan Bayramı tatilinin kaç gün olacağını sorgulamaya başladı. Peki, Ramazan Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

6.06.2018Gündem
Ramazan Bayramı hangi gün Bayram tatili kaç gün olacak

Ramazan Bayramı hangi gün? Bayram tatili kaç gün olacak?

İslam dininde on bir ayın sultanı olarak anılan Ramazan ayı yavaş yavaş sona eriyor. Bu ayın sonunda idrak edilecek olan Ramazan Bayramı için harekete geçen vatandaşlar, bu mübarek günlerin ne zaman başlayacağı ve kaç gün süreceğini sorguluyor. Öte yandan, Ramazan Bayramı tatilinin kaç gün olacağı da şimdiden araştırılıyor. Peki, Ramazan Bayramı ne zaman idrak edilecek? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı konu hakkında detaylı bilgiler

31.05.2018Gündem
2018 Ramazan Bayramı ne zaman idrak edilecek Bayram tatili kaç gün olacak

2018 Ramazan Bayramı ne zaman idrak edilecek? Bayram tatili kaç gün olacak?

Ramazan Bayramı için sayılı günler kaldı. Memleket ziyaretleri, bayram tebrikleri ve seyahat planları için şimdiden harekete geçen vatandaşlar, konuyla ilgili detayları sorgulamaya devam ediyor. Peki, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın verdiği bilgilere göre Ramazan Bayramı ne zaman idrak edilecek? İşte, vatandaşların merak ettiği bayram tarihi hakkında detaylı bilgiler

29.05.2018Gündem
2018 Ramazan ne zaman idrak edilecek İlk oruç ne zaman hangi gün tutulacak

2018 Ramazan ne zaman idrak edilecek? İlk oruç ne zaman hangi gün tutulacak?

Mayıs ayının gelmesiyle birlikte on bir ayın sultanı Ramazan'a da sayılı günler kaldı. Ramazan ayının yaklaştığı şu günlerde vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri de Ramazan Bayramı'nın ne zaman olduğu. Ramazan Bayramı'nın hangi günlere denk geldiğini merak eden vatandaşlar ayrıca, Ramazan Bayramı tatilinin kaç gün olduğunu da sorguluyor. Peki, Ramazan Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

6.05.2018Gündem
2018 Kurban Bayramı ne zaman Kurban tatili kaç gün

2018 Kurban Bayramı ne zaman? Kurban tatili kaç gün?

Kurban Bayramı ne zaman sorusu, yıllık izinlerini ya da daha uygun olması için uçak biletlerii erken dönemde ayarlamak isteyen vatandaşların araştırdığı konu oldu. İbadetlerin yerine getirileceği Kurban Bayramı'nda ailesinden uzakta farklı şehirlerde yaşayan bireyler, ziyaret için memleketlerine gidecek. Peki, 2018 Kurban Bayramı ne zaman ve kaç gün olacak? İşte, tarih hakkında detaylı bilgiler

30.01.2018Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün sürecek Bayram tatili ne zaman bitecek

Kurban Bayramı tatili kaç gün sürecek? Bayram tatili ne zaman bitecek?

Kurban Bayramı tatili ne kadar sürecek sorusu, bayram tatili için planlarını hazırlayan vatandaşların merak ettiği konular arasında yer aldı. Kurban Bayramı ne zaman ve kaç gün sürecek sorusu ile elde edecekleri cevabı, planlarına yön verme amacıyla tercih edecek olan vatandaşlar detayları ele alacak. Peki, bayram tatili kaç gün sürecek? İşte, konuyla ilgili merak edilen detaylar

31.08.2017Gündem
Bayram tatili kaç gün Kurban Bayramı ne zaman hangi gün başlıyor

Bayram tatili kaç gün? Kurban Bayramı ne zaman hangi gün başlıyor?

Kurban Bayramı hangi gün başlıyor sorusu, tatil planlarını şekillendirecek vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Dini vecibelerin yerine getirilip ziyaretlerin gerçekleşeceği bu günler için araştırmalarını sürdüren vatandaşlar, Kurban Bayramı tatili ne zaman başlıyor sorusuna cevap aradı. Peki, Bakanlar Kurulu kararı sonrası 10 güne çıkarılan Kurban Bayramı hangi gün başlıyor? İşte, detaylı bilgiler

22.08.2017Gündem
Googleda Türkiye en çok ne arıyor

Google'da Türkiye en çok ne arıyor?

İnternet devi Google, 7-14 Ağustos tarihleri arasında Türkiye'de en çok nelerin arandığını açıkladı. Bakın listede neler var?

15.08.2017Teknoloji
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak 2017 Kurbanlık fiyatları

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? 2017 Kurbanlık fiyatları

Kurban Bayramı tatil takvimi ve kurbanlık fiyatları ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin ardından Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi de yeni bir açıklama bulundu. Peki Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak? Tatil takvimi netleşti mi? 2017 Kurbanlık fiyatları ne kadar olacak?

11.08.2017Gündem
Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak

Kurban Bayramı tatili kaç gün olacak?

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi dün katıldığı bir toplantıda, milyonlarca vatandaşın Hükümet'ten beklediği Kurban Bayramı tatili ile önemli bir çıkış yaptı. Tüfenkçi, bir basın mensubunun, "Bayram tatili kaç gün olacak" sorusuna, "Onu Bakanlar Kurulu'nda konuşacağız. Ondan sonra sizinle arkadaşlarımız paylaşacak" dedi.

11.08.2017Gündem
Kurban Bayramı tatil takvimi belli oldu mu Kurban Bayramı ne zaman

Kurban Bayramı tatil takvimi belli oldu mu? Kurban Bayramı ne zaman?

Kurban Bayramı için sayılı gün kaldı, tatil planları hızlandı. Ramazan Bayramı'nın hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle istedikleri uzun tatili yapamayan vatandaşlar ve turizm şirketleri, şimdi büyük bir merakla 'Kurban Bayramı ne zaman, tatil kaç gün olacak, tatil uzar mı?' gibi sorulara yanıt arıyor. İşte 2017 Kurban Bayramı takvimi!

2.08.2017Ekonomi
Kurban Bayramı ne zaman Bayram tatili uzatılacak mı

Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili uzatılacak mı?

Kurban Bayramı tarihi için araştırmalar ve tatil planları günler öncesinden başladı. Bu yıl yaz aylarında tatile çıkamayanlar için önemli bir fırsat olan Kurban Bayramı ile ilgili en büyük soru işareti tatil süresinin ne kadar olacağı, arife gününün tam gün tatil yapılıp yapılmayacağı. 2017 tatil takvimine göre bayram tatili 4,5 gün. Peki Kurban Bayramı ne zaman, tatili uzatılacak mı?

1.08.2017Gündem
Kurban Bayramı ne zaman, kaç gün sürecek Diyanet 2017 Kurban Bayramı tarihi

Kurban Bayramı ne zaman, kaç gün sürecek? Diyanet 2017 Kurban Bayramı tarihi

Kurban Bayramı kaç gün sürecek sorusu, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın bilgileri çerçevesinde araştırılmaya devam ediyor. Milyonlarca kişinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan Kurban Bayramı tarihi, tatil planlarını düzene koymak isteyen vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Peki, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın takviminde yer alan bilgilere göre Kurban Bayramı ne zaman başlayacak, kaç gün sürecek? İşte, tarih hakkında detaylı bilgiler

31.07.2017Gündem
Kurban Bayramı ağustos ayının kaçında Bayram tatili kaç gün, 10 gün mü

Kurban Bayramı ağustos ayının kaçında? Bayram tatili kaç gün, 10 gün mü?

Kurban Bayramı için kısa bir süre kaldı, tarih araştırmaları hız kazandı. Ramazan Bayramı'nın hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle uzun tatil planlarını bir sonraki bayrama ertelemek zorunda kalan vatandaşlar, 'Kurban Bayramı ağustos ayının kaçında? Bayram tatili kaç gün, 10 gün mü?' sorularına yanıt arıyor. İşte bu yılın dini bayramlar takvimi!

30.07.2017Gündem
Kurban Bayramı tatili için hazırlıklar başladı... 2017 Kurban Bayramı ne zaman

Kurban Bayramı tatili için hazırlıklar başladı... 2017 Kurban Bayramı ne zaman?

Kurban Bayramı tatili hayalleri şimdiden başladı. Bu yılki tatil günlerinin genellikle hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle hüsran yaşayan vatandaşlar, uzun tatil umuduyla Kurban Bayramı tarihini araştırıyor. Bu önemli günde hem kurban ibadetleri gerçekleştirilecek, hem de tatil yapılacak. Peki, 2017 Kurban Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün?

5.07.2017Gündem
2017 Ramazan Bayramı tatili kaç gün sürecek Bayramda hava durumu nasıl olacak

2017 Ramazan Bayramı tatili kaç gün sürecek? Bayramda hava durumu nasıl olacak?

2017 Ramazan Bayramı tatili kaç gün sürecek sorusu milyonlarca vatandaş tarafından ayrıntısıyla araştırılan ve merak edilen konulardan birisi haline geldi. Ramazan ayının bitmesine az bir zaman kala vatandaşlar tamamen bayram tatiline odaklanmış durumda. Sıcak havalarında iyice yoğunlaşmasıyla birlikte vatandaşlar bayram tatilini güzel bir sahil kenarında geçirmek istiyorlar. Bayram tatilinin kaç gün olacağını merak eden vatandaşlar ona göre planlarını yapıyor. Peki, 2017 Ramazan Bayramı tatili kaç gün sürecek? Bayramda hava durumu nasıl olacak?

24.06.2017Gündem
Bayram tatili kaç gün olacak - Bayram tatili hangi gün

Bayram tatili kaç gün olacak? - Bayram tatili hangi gün?

Ramazan Bayramı'nın bitimine yaklaşıldıkça bayram tatilinin kaç gün olacağı ve tatilin hangi gün başlayacağını merak ediyorlar. Bu yıl bayram tatili haftasonu başlıyor. Peki Bayram tatili hangi güne denk geliyor ve kaç gün resmi izin yapılacak?

17.06.2017Gündem
Bayram tatili hangi güne denk geliyor - Bayram tatili kaç gün

Bayram tatili hangi güne denk geliyor? - Bayram tatili kaç gün?

'Ramazan Bayramı'na çok az bir süre kala vatandaşlar bayram tatilinin kaç gün olduğunu ve hangi güne denk geldiğini merak ediyorlar. Bayram tatili Diyanet İşleri'nin belirlediği resmi takvime göre bu yıl 3 günlük tatil ile geliyor. Peki Bayram tatili hangi güne denk geliyor?

15.06.2017Gündem
2017 Ramazan Bayramı ne zaman Bayram tatili kaç gün

2017 Ramazan Bayramı ne zaman? Bayram tatili kaç gün?

2017 Ramazan Bayramı tarihi için araştırmalar günler öncesinden başladı. Bu yılki bayram tatilini kısa bir tatille değerlendirmek isteyenler, hazırlıklarını son dakikaya bırakmamak için 'Ramazan Bayramı ne zaman?' ve 'Ramazan Bayramı kaç gün?' gibi tatil sorulara resmi bir yanıt arıyor. İşte bayrama çok kısa süre kala bayram tatili hakkında merak edilen ayrıntılar...

12.06.2017Gündem
Bayram ne zaman Bayram tatili kaç gün olacak

Bayram ne zaman? Bayram tatili kaç gün olacak?

Ramazan Bayramı ne zaman sorusu ile bayram tatili konusunda planlamalarını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, izin ve bilet durumlarını erken dönemde ayarlamak istiyor. Milyonlarca kişinin merakla beklediği Ramazan Bayramı, bu yıl hafta sonuna denk gelecek. Peki, bayram tatili kaç gün olacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

7.06.2017Gündem