MENÜ

Bayi

Bayi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Bayi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Bayi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.116 Bayi haberi bulunmuştur.

Bayi Haberleri

İnternet ve telefon kullanıcıları dikkat: Mutlaka bir nüshasını alın

İnternet ve telefon kullanıcıları dikkat: Mutlaka bir nüshasını alın!

Tüketici ve Çevre Hakları Federasyonu (TÜÇEDEF) Genel Başkanı Osman İlhan, GSM ve internet abone merkezlerine gidildiğinde neye imza atıldığının görülmesi ve sözleşmenin bir nüshasının alınması gerektiğini belirtti.

22.01.2020Ekonomi
Hadise: Annenizin sözünden çıkmayın

Hadise: Annenizin sözünden çıkmayın

Hadise, Mas Kırtasiye’nin Antalya Maxx Royal’deki bayi toplantısında sahneye çıktı.

16.01.2020Magazin
Milli Piyango çekilişi ne zaman MPİ çekilişi saat kaçta

Milli Piyango çekilişi ne zaman? MPİ çekilişi saat kaçta?

Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her ayın 9,19 ve 29'unda yapılan Milli Piyango'nun ocak ayı çekiliş tarihi merak konusu oldu. Özellikle 31 Aralık yılbaşı akşamı düzenlenen çekilişte zengin olma hayaline kavuşamayıp beklentilerini bir sonraki çekilişe yönlendiren vatandaşlar, ocak ayı Milli Piyango çekilişinin ne zaman yapılacağını merak ediyor. Peki, Milli Piyango çekilişi ne zaman? MPİ çekilişi saat kaçta?

8.01.2020Gündem
Milli Piyango biletlerine ikramiye isabet edenler için önemli detay

Milli Piyango biletlerine ikramiye isabet edenler için önemli detay!

Milli Piyango biletlerine amorti ve teselli gibi ikramiyeler isabet eden talihliler için idareden önemli bir açıklama yapıldı. Son 6 rakamına göre 1000 TL, son 5 rakamına göre 400 TL, son 4 rakamına göre 300 TL, son 3 rakamına göre 200 TL, son 2 rakamına göre 160 TL ve amorti ikramiyesi kazananlar, ikramiyelerini yeni sisteme göre seyyar bayiler dışında da alabilecek. Peki, Milli Piyango sonuçları sonrası ikramiyeler nereden tahsil edilebilecek? İşte, bilet sorgulama yapan bilet sahiplerini ilgilendiren o detaylar

3.01.2020Gündem
Yargıtaydan çok önemli ayıplı araç kararı

Yargıtay'dan çok önemli ayıplı araç kararı

Sıfır olarak aldığı otomobilin C sütununda göçüklerin oluşması nedeniyle dava açan Cengiz Şahin'e müjdeli haberi Yargıtay verdi. Yargıtay, aracın ayıplı olduğunu ve 113 bin 394 liranın tüketiciye geri verilmesini hükmetti.

3.01.2020Otomobil
2020’de AC standardına sahip ürünler çok satacak

'2020’de AC standardına sahip ürünler çok satacak'

TP-Link, 2020 yılında Türkiye’de network pazarı ve öne çıkacak ürün gruplarına ilişkin tahminlerini açıkladı.

2.01.2020Teknoloji
Milli Piyango bilet sorgulama ve sıralı tam liste

Milli Piyango bilet sorgulama ve sıralı tam liste

Milli Piyango 2020 yılbaşı özel çekilişi sonrası gözler sonuç ekranına çevrilmişti. Milli Piyango 2020 yılbaşı çekiliş sonuçları için bilet sorgulama ekranı, idare tarafından erişime açıldı. Büyük ikramiye, amorti ve diğer ikramiyeler için bilet sorgulama işlemi, tek adımda kolayca yapılabiliyor. Peki, Milli Piyango 2020 sonuçları için sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, 2020 Milli Piyango yılbaşı çekiliş sonuçları için bilet sorgulama ekranı. Milli Piyango'nun, büyük ikramiyesi olan 80 milyon lira yılbaşı özel çekilişi, Milli Piyango İdaresinin Kızılay'daki binasında noter huzurunda yapıldı. Büyük ikramiye biletlerinden biri İnegöl'de bulunan bir AVM'deki alışveriş merkezinde satıldığı öğrenildi.

Milli Piyango'nun, yılbaşı özel çekilişinde 80 milyon liralık büyük ikramiye, "1358490" numaralı çeyrek bilete isabet etti. İkramiye, İzmir, Gaziantep, Bursa, İstanbul'da satılan biletlere çıktı. Bursa'da satılan bilet İnegöl'de bulunan bir AVM'deki alışveriş merkezinden satıldığı öğrenildi. Aynı biletin seri numarası burada olduğu bilgisine ulaşılırken, şimdi herkes bileti alanı merak ediyor.

Gaziantep’te herkes Milli Piyango talihlisini merak ediyor

MİLLİ Piyango İdaresi’nin yılbaşı büyük ikramiyesi olan 80 milyon liralık büyük ikramiyeyi kazanan çeyrek biletlerden birisinin Gaziantep’te olması, kentte heyecan uyandırdı. Kentte herkes talihlinin kim olduğunu merak ederken, bileti satan Milli Piyango bayisi Gökhan Küldöken, yeni milyonerin kendisini ziyaret etmesini istedi.

Milli Piyango İdaresi’nin yılbaşı büyük ikramiyesi 1358490 numaralı bilete isabet etti. Büyük ikramiyenin çeyrek bilete isabet etmesi ile 80 milyon lira 4’e bölündü. İstanbul, İzmir ve Bursa’nın yanı sıra Gaziantep’te satılan bilet kentte heyecana neden oldu.

HERKES TALİHLİYİ MERAK EDİYOR

Kentte yankı uyandıran çekilişin ardından, Gaziantepliler büyük ikramiyenin isabet ettiği biletin sahibi olan talihlinin kim olduğu sorusunu birbirine sormaya başladı. Kent halkı ikramiyenin isabet etmesiyle milyoner olan talihliyi merak ettiklerini belirtirken, kazandığı parayla kente yatırım yaparak istihdam oluşturmasını arzuladıklarını söyledi.

’MİLYONERİ BEKLİYORUZ’

Kent merkezindeki Karagöz Caddesi üzerinde seyyar bayilik yapan Milli Piyango Bayisi Gökhan Küldöken ise bileti sattığı talihlinin kendisini ziyaret etmesini istedi. Kentin farklı noktalarında satış yaptığını yılbaşı biletlerini ise Karagöz Caddesi’nde sabit kaldığını anlatan Küldöken, "Büyük ikramiyenin isabet ettiği bileti satan bayi ben oldum. İnşallah ikramiyeyi alan kişi bizi de görür. Bileti alan kişiyi hatırlayamıyorum. Milyoneri bekliyoruz buraya. Gaziantep’e hemşerimize çıkması güzel bir duygu. İnşallah güzel yerlere harcar parasını, har vurup harman savurmaz. Kendisini bekliyoruz ama talihli parasını güzel yerlere harcasın" dedi.

2.01.2020Gündem
Milli Piyango sonuçları için bugün de bilet sorgulama işlemi devam ediyor Yılbaşı bileti sorgulama nasıl yapılır

Milli Piyango sonuçları için bugün de bilet sorgulama işlemi devam ediyor! Yılbaşı bileti sorgulama nasıl yapılır?

80 milyon liralık ikramiye için Milli Piyango sonuçları açıklamalarına kilitlenen vatandaşlar, yılbaşı bilet sorgulama işlemleri ile ellerindeki bilete herhangi bir ikramiye çıkıp çıkmadığını öğrenebildi. Bu yıl da nüfusun en çok olduğu Mega Kent İstanbul'a çevrilen gözler, Milli Piyango sonuçları açıklamasında Gaziantep, Bursa, İzmir kentleri de yer alınca dikkatini diğer kentlere yöneltti. 8 milyon liralık ikramiyenin 9976216 numaralı bilete çıktığı yılbaşı çekilişi içerisinde 1 milyon liralık ikramiyeler de yer aldı. İşte, 2020 Milli Piyango sonuçları bilet sorgulama ekranı hakkında bazı bilgiler

1.01.2020Gündem
Son dakika haberi: İTÜ mezunu genci öldürmüşlerdi Mahkemede şok sözler…

Son dakika haberi: İTÜ mezunu genci öldürmüşlerdi! Mahkemede şok sözler…

İTÜ mezunu Halit Ayar’ı İstiklal Caddesi’nde bıçaklayarak öldüren sanıklar ağırlaştırılmış müebbet ve 47 yıl 6’şar aya kadar hapis istemiyle yargılanmasına başlandı. Duruşmada söz alan sanıklardan Emra Yaşar, ‘Çok alkol almıştım. Kaç bıçak darbesi vurdum hatırlamıyorum’ dedi. Sanık Erhan Kurdal ise ‘Bıçaklanmış kişiye tekme atacak kadar insafsız değilim’ ifadelerini kullandı.

27.12.2019Gündem
Unkapanı’nda başladı şimdi 700 mağazada

Unkapanı’nda başladı şimdi 700 mağazada

İstanbul Unkapanı’nda 2 komşu dükkânın ortakları tarafından kurulan muhafazakâr giyim markası Zühre, yurtiçi ve yurtdışında 700 mağazaya ürün veriyor. 5 yılda 10 mağaza açmayı planlayan şirket, 50 olan bayi sayısını da 200’e çıkarmayı hedefliyor. İhracatta bugüne kadar Körfez ülkelerine odaklanan Zühre, Amerika, Rusya ve Avrupa’da da büyümek istiyor.

24.12.2019Ekonomi
Milli Piyango sonuçları nasıl öğrenilir Bilet sorgulama nasıl yapılır

Milli Piyango sonuçları nasıl öğrenilir? Bilet sorgulama nasıl yapılır?

Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen yılbaşı özel çekilişine sayılı günler kala bilet alan vatandaşlar Milli Piyango sonuçları nasıl öğrenilir sorusunun cevabını araştırıyorlar. İnternette yapılabilecek bilet sorgulama imkanının yanı sıra çekilişin ardından yayınlanacak olan sıralı tam liste de haberimizde olacak. Peki Milli Piyango sonuçları nasıl öğrenilecek?

23.12.2019Gündem
Milli Piyango ortak bilet nedir Ortak bile nasıl alınır

Milli Piyango ortak bilet nedir? Ortak bile nasıl alınır?

Milli Piyango İdaresi (MPİ) 80 milyon liralık yılbaşı büyük ikramiyesiyle birlikte ilk defa onlarca kişinin bir bilete ortak olabileceği 'ortak bilet' uygulamasını hayata geçirdi. Bu gelişmenin ardından ortak biletin özellikleri, nasıl alınacağı gibi detaylar merak konusu oldu. Peki, Milli Piyango ortak bilet nedir? Ortak bile nasıl alınır?

21.12.2019Gündem
Telekomünikasyon sektörü 2019 yılını 15,4 milyar TL ile kapatacak

Telekomünikasyon sektörü 2019 yılını 15,4 milyar TL ile kapatacak

Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği (TELKODER) 2019 yılının tamamlanmasına sayılı günler kala Türkiye’de elektronik haberleşme sektörüne ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu. TELKODER, TÜİK enflasyon verilerini kullanarak yaptığı hesaplamalarda, 14,98 Milyar TL olarak belirlenen 2003 yılı enflasyondan arındırılmış sektör gelirlerinin, 2019 yılı sonunda 15,4 milyar TL olacağını öngörüyor.

20.12.2019Teknoloji
Duyan oraya koşuyor... ‘’Yüz bin liralık satış yapıyordum şimdi 400 bin liraya yükseldi’’

Duyan oraya koşuyor... ‘’Yüz bin liralık satış yapıyordum şimdi 400 bin liraya yükseldi’’

Milli Piyango 2019 yılbaşı özel çekilişinin 80 milyon liralık büyük ikramiyesi için geri sayıma başlanırken, Antalya’da büyük ikramiyenin kente çıkacağı yönündeki beklenti yüksek. 2017 yılında 61 milyon liranın isabet ettiği çeyrek biletin satışını gerçekleştiren bayide satışlar yüzde 300 oranında yükseldi.

20.12.2019Gündem
UFO, enerji tüketimini 16 kat düşürmeyi hedefliyor

UFO, enerji tüketimini 16 kat düşürmeyi hedefliyor

Yaptığı Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda yeni teknolojilerin üzerinde çalışan ve ısıtıcı ürünleriyle bilinen UFO, alışveriş merkezleri, fabrikalar, hastaneler, cafe ve restoranlar ile marketler gibi büyük işletmelere özel ürettiği yeni ürünü ile enerji tüketimini 16 kat düşürmeyi hedefliyor.

20.12.2019Teknoloji
Trabzonsporun paylaşımları sosyal medyada büyük ilgi görüyor

Trabzonspor'un paylaşımları sosyal medyada büyük ilgi görüyor

Trabzonspor Kulübü'nün sosyal medya hesaplarında paylaşılan ve dünya genelinde ses getiren video ve fotoğraflar, milyonlarca kişi tarafından görüntülendi.

19.12.2019Futbol
Mahmut Tuncer: Bukalemun gibi oldum

Mahmut Tuncer: Bukalemun gibi oldum

Mahmut Tuncer, bir bayi toplantısında sahneye çıktı. Tuncer “rapçi dediler, rockçı dediler, bakkal amca dediler, bukalemun gibi oldum” diyerek herkesi güldürdü.

18.12.2019Keyif
Kentte merak konusu oldu... Büyük ikramiyenin sahibi aranıyor

Kentte merak konusu oldu... Büyük ikramiyenin sahibi aranıyor

Sayısal Loto'da 1 milyon 173 bin 680 TL'lik büyük ikramiyenin isabet ettiği kuponun, Diyarbakır'da oynandığı belirlendi. Henüz ortaya çıkmayan talihli, kentte merak konusu oldu. Bayiyi işleten Coşkun Kenan Doğruiş, ''Talihliyi tanımıyoruz. Hayırlı olsun kendilerine. Ortaya çıkarsa bizi de görürse iyi olur.'' dedi.

13.12.2019Gündem

Milli Piyango’da yeni dönem Haziran 2020’de başlıyor... 50 milyon € yatırım 50 bin istihdam

SON dönemde en çok merak edilen konulardan biri 10 yıllık hizmet alım ihalesi sonrası Milli Piyango’da yeni dönemin nasıl olacağı. Milli Piyango ihalesi geçtiğimiz ağustos ayında sonuçlanmış ve İtalyan Sisal SPA ve Demirören Holding ortaklığı ile kurulan Sisal Şans firması ihaleyi kazanmıştı. Merak edilen soruları açıklığa kavuşturmak için İtalyan Sisal SPA’nın Şans Oyunları Grup Başkanı Marco Caccavale ile görüştük.

13.12.2019Ekonomi
TJK Başkanı Serdal Adalı: Hedeflerimize ulaşıyoruz

TJK Başkanı Serdal Adalı: Hedeflerimize ulaşıyoruz

Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı, Türk atçılığının gündemindeki konuları konuşmak ve merak edilenleri cevaplandırmak üzere TJK TV ve TAY TV ortak yayınıyla gerçekleştirilen Gündem Özel programına katıldı. Adalı, Varlık Fonu ve özelleştirme sürecinden ganyan bayii primlerine, aygır alımlarından yeni yatırımlara kadar bir çok özel konuya değindi ve bilgi verdi.

9.12.2019Diğer
Avrupa’nın kombisi Türkiye’den

Avrupa’nın kombisi Türkiye’den

İklimlendirme sektöründeki yatırımlarına devam eden Baymak, KRC Proje ile Ataşehir’de bir showroom açılışı gerçekleştirdi. Bu deneyim merkezinde tasarruflu ve çevreci ürünler sergilenecek.

2.12.2019Ekonomi
Ünlü çiğ köfte firmasına ortaklık davası

Ünlü çiğ köfte firmasına ortaklık davası

Çiğ köfte zincirinin büyümesinde büyük emeği olduğunu iddia eden Mehmet Zeki Gülmez dava açtı. 3 sene içinde Gülmez 470 bayilik verdiğini öne sürdü.

1.12.2019Ekonomi
Simge Sağın oyuncu oldu

Simge Sağın oyuncu oldu

Simge Sağın oyunculuğa adım attı. Ünlü popçu, İbrahim Büyükak’ın hem senaristliğini hem de başrolünü üstlendiği “Bayi Toplantısı” adlı komedi filmi için kamera karşısına geçti.

1.12.2019Televizyon
229 yıllık marka Türklerin oldu

229 yıllık marka Türklerin oldu

Karaca Home, Jumbo, Emsan ve Cook Plus’ı çatısı altında bulunduran Karaca, bir yıl süren görüşmelerden sonra Almanya’nın en köklü porselen markalarından biri olan Weimar’ı satın aldı.

1.12.2019Ekonomi
‘Akaryakıtta kaliteden taviz yok’

‘Akaryakıtta kaliteden taviz yok’

ENERJİ Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz, akaryakıtta kaliteden taviz vermeyeceklerini ve DAKİS uygulaması sayesinde kalite kontrol zincirinin tamamlanacağını söyledi.

23.11.2019Ekonomi
Koç Holdingten yatırımlara devam edeceğiz mesajı

Koç Holding'ten "yatırımlara devam edeceğiz" mesajı

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç "Ülkemize ve demokrasiye olan inancımızla hep birlikte katma değer yaratmaya, yatırım yapmaya, istihdam sağlamaya ve gücümüzü aldığımız ülkemizin kalkınması için omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

22.11.2019Ekonomi
81 ilde Duman 8 operasyonu: 109 gözaltı

81 ilde 'Duman 8' operasyonu: 109 gözaltı

Emniyet Genel Müdürlüğü'nce, yurt genelinde yapılan eş zamanlı 'Duman 8' operasyonunda, 1529 iş yeri denetlendi, 109 kişi gözaltına alındı. Operasyonda, 44 bin 205 paket kaçak sigara ele geçirildi.

19.11.2019Gündem
Mercedes-Benz Türk 29. Mercedes-Benz Laboratuvarı’nı Hatay’da açtı

Mercedes-Benz Türk 29. Mercedes-Benz Laboratuvarı’nı Hatay’da açtı

Türkiye’de eğitimi destekleyen birçok uzun soluklu projeye imza atan Mercedes-Benz Türk, sosyal sorumluluk projesi “EML’miz Geleceğin Yıldızı” kapsamında, Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri’nin motor bölümlerinin geliştirilmesi amacıyla laboratuvarlarını yeniliyor ve gerekli ekipmanlarla donatıyor. Mercedes-Benz Türk’ün, Mercedes-Benz Yetkili Bayileri ile Milli Eğitim Bakanlığı’nın iş birliğinde gerçekleştirdiği proje kapsamında yenilenen laboratuvardan biri Samandağ Adem Nural Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerin hizmetine sunuldu.

12.11.2019Teknoloji
Sıfır diye aldı boyalı çıktı Mahkemeden emsal olacak karar

Sıfır diye aldı boyalı çıktı! Mahkemeden emsal olacak karar

Tam 49 bin euro ödeyerek aldığı sıfır lüks otomobili boyalı çıkan tüketici, 9 yıl süren hukuk zaferini kazandı.

10.11.2019Ekonomi
Koç Holding, konsolide bazda 3,3 milyar TL net dönem karı elde etti

Koç Holding, konsolide bazda 3,3 milyar TL net dönem karı elde etti

Koç Holding, 2019 yılının 9 ayında konsolide bazda toplam 114 milyar TL gelir elde ederken, 3,3 milyar TL konsolide ana ortaklık payı net dönem karı gerçekleştirdi.

8.11.2019Ekonomi
Amorti sandığı bilete büyük ikramiye çıktı

Amorti sandığı bilete büyük ikramiye çıktı

İZMİT’te, seyyar Milli Piyango bayi Cafer Öziri, sadece son rakamına bakıp amorti çıktığını söyleyen kadının verdiği bileti kontrol edince büyük ikramiyenin numaralarının olduğunu gördü. Öziri, adı öğrenilemeyen kadına tansiyon, şeker ya da kalp hastalığı olup olmadığını sorduktan sonra da müjdeyi verdi. Öziri, "3 milyon TL ikramiye çıktığını, çeyrek bilet sahibi olduğu için 750 bin TL kazandığını söyledim. Ben, bana olan sınavı verdim. Allah ülkedeki tüm insanları doğru yoldan ayırmasın" dedi.

7.11.2019Haber
Amorti sandığı bilete büyük ikramiye çıktı

Amorti sandığı bilete büyük ikramiye çıktı

İZMİT’te, seyyar Milli Piyango bayi Cafer Öziri, sadece son rakamına bakıp amorti çıktığını söyleyen kadının verdiği bileti kontrol edince büyük ikramiyenin numaralarının olduğunu gördü. Öziri, adı öğrenilemeyen kadına tansiyon, şeker ya da kalp hastalığı olup olmadığını sorduktan sonra da müjdeyi verdi. Öziri, "3 milyon TL ikramiye çıktığını, çeyrek bilet sahibi olduğu için 750 bin TL kazandığını söyledim. Ben, bana olan sınavı verdim. Allah ülkedeki tüm insanları doğru yoldan ayırmasın" dedi.

7.11.2019Gündem
İş Bankası ve Oracle’dan işbirliği

İş Bankası ve Oracle’dan işbirliği

Türkiye İş Bankası ve Oracle, ticari müşterilerin dijitalleşme, yazılım ve donanım gereksinimlerinin hızlı ve avantajlı bir şekilde karşılanabilmesi için bir satış finansmanı programı başlattı.

7.11.2019Teknoloji
Suçluların tercihi patates hat... FETÖ üyeleri ve mahrem imamlar da kullandı

Suçluların tercihi patates hat... FETÖ üyeleri ve mahrem imamlar da kullandı

TERÖR, uyuşturucu, kaçakçılık gibi ağır ceza gerektiren suçlara karışanlar, cep telefonu hattı alırken ’patates hat’ olarak isimlendirilen açık hattı tercih ediyor. Daha önce Türk vatandaşların kimlik bilgileri ile yabancı uyrukluların pasaportlarını alarak ’patates hat’ çıkartan suçlular şimdilerde ise Suriyelilere verilen geçici kimlik kartlarına göz dikti. Suriyelilere verilen geçici kimlik kartlarının bilgileriyle aldıkları cep telefonu numaralarını suç işlerken kullanan zanlılar, böylelikle polisin takibinden kurtulmayı hedefliyor.

5.11.2019Gündem
Cebimizi de soğutacaklar

Cebimizi de soğutacaklar

İklimlendirme sektörünün yeni alanlar aradığını söyleyen Daikin Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hasan Önder, “Bunlardan biri mini iklimlendirme cihazları. Kulanılan ilaçların yerini canlı organizmalara sahip ilaçlar alacak. Bunların belli sıcaklıkta korunması gerek. Bu noktada tasarlanan cihazlar ilaçların hem raflarda hem de çanta ve cebimizde korunmasını sağlayacak” dedi.

5.11.2019Ekonomi
Bayi Toplantısının çekimleri bitti

Bayi Toplantısı'nın çekimleri bitti

YAPIMINI BKM’nin üstlendiği, senaryosunu İbrahim Büyükak’ın kaleme aldığı komedi filmi “Bayi Toplantısı”nın çekimleri tamamlandı.

5.11.2019Keyif
Türk traktörleri dünya tarımının hizmetinde

Türk traktörleri dünya tarımının hizmetinde

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Akyüz, "Bizim en büyük pazarlarımız Kuzey Amerika ve Avrupa ülkeleri. 130'dan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz ve ihracatımız da gayet iyi gidiyor. Tarımın en kuvvetli olduğu ülkelere ihracat yapmak bizim için bir gurur" açıklamasında bulundu.

27.10.2019Ekonomi
ABDli şirkete dava açtı, 13 yıl sonra kazandı

ABD'li şirkete dava açtı, 13 yıl sonra kazandı

Batmanlı çiftçi Eşref Tarhan 15 yıl önce aldığı biçerdöverlerin sürekli arıza vermesi nedeniyle açtığı davayı kazandı.

26.10.2019Ekonomi
Sahibi çıkmayan 70 milyon lira, 70 gün sonra Hazine’ye devredilecek

Sahibi çıkmayan 70 milyon lira, 70 gün sonra Hazine’ye devredilecek

2019 Yılbaşı Özel Çekişi'nde tam bilete isabet eden 70 milyon liralık ikramiyeyi sahibi henüz tahsil etmedi.

22.10.2019Ekonomi
Onur Buldu saçlarını feda etti

Onur Buldu saçlarını feda etti

Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı, yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği komedi filmi ‘Bayi Toplantısı’, başrol oyuncularından Onur Buldu’nun imajıyla çok konuşulacak.

20.10.2019Keyif
Cem Yılmaz: Ben bu işe Nasreddin Hoca’yla başladım buralara sonra düştüm

Cem Yılmaz: Ben bu işe Nasreddin Hoca’yla başladım buralara sonra düştüm

O kadar bomba espri güme gitti ki bu söyleşide, sansürsüz koysam krize girerdiniz.

20.10.2019Hürriyet Pazar
19 Ekim Milli Piyango çekiliş sonucu sorgulama... MPİ sonuçları ve sıralı tam liste

19 Ekim Milli Piyango çekiliş sonucu sorgulama... MPİ sonuçları ve sıralı tam liste

Her ayın 9,19 ve 29'unda çekilişi gerçekleşen Milli Piyango'da heyecanlı bekleyiş sona erdi. MPİ'nin Ankara'da bulunan Genel Müdürlük binasında, noter huzurunda yapılan çekiliş sonrası ikramiyeler sahiplerini buldu. Vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiği Milli Piyango'nun son çekilişinde çıkan numaraların nasıl öğrenileceği sorgulanmaya başlandı. İşte, Milli Piyango sıralı tam liste ve ikramiye sorgulama sayfası.

19.10.2019Gündem
Otomotiv ihracatının yükselen yıldızı Orta Doğu ve BDT ülkeler

Otomotiv ihracatının yükselen yıldızı Orta Doğu ve BDT ülkeler

EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz "Özellikle yenilenebilir enerji yatırımları teşviksiz olmuyor ama bu teşvikler döviz de olsa lira da olsa Türkiye'nin kazancına olan şeyler. Bugün övünerek söylüyoruz ki yüzde 65 yerli ve yenilenebilir kaynakla enerji üretiyoruz. Bu cari açığımıza da olumlu yansıyor" dedi.

9.10.2019Ekonomi
Çekimler devam ediyor

Çekimler devam ediyor

Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı, yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği komedi filmi ‘Bayi Toplantısı’nın çekimlerinde dördüncü hafta geride kaldı.

8.10.2019Keyif

Yazar Sonuçları

Bir Türk vergi mükellefi olarak söz hakkım var mı

Dün Beyaz Saray’dan yapılan açıklamayı üst üste dört kere okudum.

8.10.2019