MENÜ

Başvuru Tarihi

Başvuru Tarihi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Başvuru Tarihi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.853 Başvuru Tarihi haberi bulunmuştur.

Başvuru Tarihi Haberleri

Engelsiz üniversite nişanı için son başvuru tarihi 26 Mart

Engelsiz üniversite nişanı için son başvuru tarihi 26 Mart

YÖK, ‘Engelsiz’ üniversiteler nişanı için başvuruları 26 Mart’a kadar uzattı.

17.3.2018Eğitim
TİGEM memur alımı ile 150 kişiyi istihdam edecek

TİGEM memur alımı ile 150 kişiyi istihdam edecek

TİGEM memur alımı başvurusu ile bünyesine 150 kişi dahil etmeye hazırlanıyor. Ziraat Mühendisi, Veteriner, Tekniker gibi alanlara yapılacak olan alımlarda, ön koşul olarak KPSS yer alacak. Peki, TİGEM 150 memur alımı başvurusu nereden ve nasıl yapılır? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı personel alıkı hakkında detaylı bilgiler

16.3.2018Gündem
Bilirkişi nedir Bilirkişi nasıl olunur

Bilirkişi nedir? Bilirkişi nasıl olunur?

Bilirkişilik Daire Başkanlığı’nca 2018 yılında yapılacak 2. dönem bilirkişilik başvuruları ve yeniden düzenlenen bilirkişilik uzmanlık alanları ile ilgili bir duyuru yayımladı. Bilirkişilik başvurusuna hazırlık amacıyla yayınlanan duyuruda tarih ve sürecin ilerleyen dönemlerde açıklanacağı belirtildi. Peki bilirkişi nedir? Kimler bilirkişi olabiliyor?

15.3.2018Gündem
Zeka oyunları için son başvuru 19 Mart

Zeka oyunları için son başvuru 19 Mart

Geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen, Türkiye’nin 18 yaş altı zeka oyunları yarışması ‘Türkiye Zeka Oyunları’ için başvurular devam ediyor. İsteyenler, ücretsiz olarak 19 Mart’a kadar internet üzerinden başvuru yapabilecek.

14.3.2018Eğitim
Trakya Üniversitesi akademik personel alımı | Trakya Üniversitesi 23 akademik personel alıyor

Trakya Üniversitesi akademik personel alımı | Trakya Üniversitesi 23 akademik personel alıyor

Trakya Üniversitesi yayımladığı ilanla akademik personel alımı yapacağını açıkladı. Profesör, Doçent ve ‪Doktor Öğretim Üyesi alımı yapacak olan Trakya Üniversitesi, çeşitli bölümlerde toplamda 23 akademik personel istihdam edecek. Peki Trakya Üniversitesi akademik personel ilanı için başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman bitecek?

13.3.2018Gündem
Osmangazi Üniversitesi akademik personel alımı | Osmangazi Üniversitesi 15 akademik personel alıyor

Osmangazi Üniversitesi akademik personel alımı | Osmangazi Üniversitesi 15 akademik personel alıyor

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi yayımladığı ilanla akademik personel alımı yapacağını açıkladı. Profesör, Doçent ve ‪Doktor Öğretim Üyesi alımı yapacak olan Osmangazi Üniversitesi, çeşitli bölümlerde toplamda 15 akademik personel istihdam edecek. Peki Osmangazi Üniversitesi akademik personel ilanı için başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman bitecek?

13.3.2018Gündem
YKS üniversite sınavı başvuru işlemi nasıl yapılır YKS para yatırma işlemi

YKS üniversite sınavı başvuru işlemi nasıl yapılır? YKS para yatırma işlemi

YKS başvurusu için ÖSYM'nin belirlediği takvim işlemeye devam ediliyor. Üniversite sınavı ile birlikte hayallerine bir adım daha atmak isteyen bireyler, ÖSYM üzerinden YKS sınav başvuru işlemini gerçekleştirecek. Peki, YKS üniversite sınavı başvurusu adım adım nasıl gerçekleştirilecek? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı sınav öncesi detaylı bilgiler

12.3.2018Gündem
2018 ALES başvuruları bitiyor ALES başvuru işlemi

2018 ALES başvuruları bitiyor! ALES başvuru işlemi

Kariyerini yüksek lisans yaparak bir adım daha ileri taşımak isteyen kişiler ve akademisyen olma hayali kuran vatandaşların girdiği ALES için ÖSYM tarafından belirlenen başvuru süresi bugün son buluyor. ALES'e girmek isteyen adaylar, nasıl başvuru yapılacağını ve ALES için kimlerin başvuru yapabileceği araştırıyor. Peki ALES için nasıl başvuru yapılır? ALES'e kimler başvuru yapabilir? ALES başvuru ücretleri ne kadar?

12.3.2018Gündem
2018 THY pilot alımı | THY yetiştirilmek üzere pilot alacak

2018 THY pilot alımı | THY yetiştirilmek üzere pilot alacak

Türk Hava Yolları (THY) bünyesinde istihdam etmek ve kadrosunu zenginleştirmek için ikinci pilot alımı yapacağını açıkladı. İkinci pilot sınıfında pilot alımı yapacağını duyuran THY, iş arayan birçok kişinin sevinmesine neden oldu. Peki, THY pilot alımı başvurusu nasıl yapılır? THY'nin ilanına kimler başvuru yapabilir?

11.3.2018Gündem
KPSS başvurusu ne zaman yapılacak ÖSYM sınav takvimi

KPSS başvurusu ne zaman yapılacak? ÖSYM sınav takvimi

KPSS başvurusu ile memuriyet hayallerine bir adım daha yaklaşacak olan vatandaşlar, ÖSYM'nin açacağı başvuru tarihini merakla sorguluyor. Lisans ve Ortaöğretim mezunlarının gireceği KPSS, alan bilgisi, ÖABT, ortaöğretim ve DHBT olarak 4 ana başlık altında yapılacak. Peki, ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi (AİS) ve başvuru merkezleri aracılığıyla KPSS başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, ÖSYM'nin sınav takvimi ve detaylı bilgiler

11.3.2018Gündem
Deneyimli çalışana 7 bin lira ek kazanç

Deneyimli çalışana 7 bin lira ek kazanç

Mevcut işinize devam ederken ya da emekliyseniz ayda binlerce lira kazanmak elinizde. Üstelik bunu, kısa süreli bir eğitim ve deneyimlerinizi devletle paylaşarak yapabilirsiniz. İşte detayları.

10.3.2018Ekonomi
Bursluluk sınavı başvuru tarihi belli oldu | MEB PYBS kılavuzu

Bursluluk sınavı başvuru tarihi belli oldu | MEB PYBS kılavuzu

Bursluluk sınavı başvuru tarihi belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) kapsamında düzenlenecek olan Parasız Yatılılık ve Bursluluk Sınavı (PYBS) 2018 kılavuzu bakanlığın resmi sayfası üzerinden yayımlandı. Peki bu yıl bursluluk sınavı başvuruları ne zaman alınacak?

9.3.2018Gündem
2018 ALES ne zaman yapılacak İşte ALES sınav tarihleri

2018 ALES ne zaman yapılacak? İşte ALES sınav tarihleri

2018 ALES sınavının ne zaman yapılacağı binlerce üniversite mezunu kişi tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Akademik kariyerlerinde ilerlemek ve kendilerini geliştirmek isteyen vatandaşlar, ALES sınavının yapılacağı tarihleri araştırıyorlar. Peki, 2018 ALES ne zaman yapılacak? İşte ALES sınav tarihleri.

8.3.2018Eğitim
Hürriyet Çocuk ile Moskova’ya gel

Hürriyet Çocuk ile Moskova’ya gel

Rus petrol şirketi Gazprom'un katkılarıyla düzenlenen ‘Dostluk için futbol’ organizasyonda Türkiye'yi ve Hürriyet Gazetesi'ni temsil edecek çocuk gazeteciyi seçiyoruz. 2005 Nisan-Aralık ayları arasında doğmuş çocukların katılabileceği organizasyona seçilecek olan ‘çocuk gazeteci’ bizimle birlikte Moskova’ya gelecek. 

7.3.2018Gündem
2018 KPSS-YKS-ALES-DGS sınav ve başvuru tarihleri | 2018 ÖSYM Sınav ve başvuru takvimi

2018 KPSS-YKS-ALES-DGS sınav ve başvuru tarihleri | 2018 ÖSYM Sınav ve başvuru takvimi

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) 2018 yılı içinde düzenleyeceği sınavlara ait takvimi açıkladı. 2018 yılında yapılacak olan KPSS, ALES, DGS, YKS gibi birçok sınava hazırlanan adayların gözü kulağı bu konuda ÖSYM'den gelecek haberlerde. 2018'de gerçekletilecek olan ve milyonlarca adayın hayallerini gerçekleştirmek için gireceği YKS, KPSS, ALES, DGS, YDS, e-YDS, EKPSS, İSG, TUS tarihlerine ait takvim ve adayların izleyeceği yol belli oldu. Peki 2018 KPSS ne zaman? DGS 2018 ne zaman yapılacak? 2018 ALES başvuruları hangi tarihte yapılacak? YKS başvuruları için son gün ne zaman?

6.3.2018Gündem
500 kişiye yeni hayat

500 kişiye yeni hayat

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), bu yıl 18 farklı “Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programı” düzenleyerek, 500 girişimcinin hayatını değiştirecek. Eğitimlerden faydalananlara hibe kredi desteği de verilecek.

5.3.2018Bursa
14 bin 500 bekçi alımında şartlar belli oldu.. İşte merak edilen o koşullar

14 bin 500 bekçi alımında şartlar belli oldu.. İşte merak edilen o koşullar

İçişleri Bakanlığı, Emniyet’e alınacak çarşı ve mahalle bekçilerine ilişkin yönetmeliği tümden değiştirdi. Yeni yönetmelik bugünkü Resmi Gazete’te yayımlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre 81 ilde valiliklerce alınacak çarşı ve mahalle bekçi adayları üç aşamalı sınavdan geçecek. Bekçi alımları ile ilgili vatandaşlar alım koşullarını merak ediyorlardı.. İşte 14 bin 500 bekçi için aranan o şartlar

2.3.2018Gündem
YKS ücreti nereye yatırılacak ÖSYM YKS başvurusu nasıl yapılır

YKS ücreti nereye yatırılacak? ÖSYM YKS başvurusu nasıl yapılır?

YKS başvurusu 1 Mart Perşembe günü erişime açıldı. ÖSYM, yüz binlerce öğrencinin başvuruda bulunacağı üniversite sınavı için ücretin nereye yatırılacağı bilgisini paylaştı. Peki, YKS başvuru ücreti nereye yatırılacak? İşte, her oturum için 50 TL'lik ücretin ödeneceği YKS başvurusu hakkında detaylı bilgiler

28.2.2018Eğitim
2018 KPSS-YKS-ALES-DGS başvuru ve sınav tarihleri | 2018 ÖSYM sınav takvimi

2018 KPSS-YKS-ALES-DGS başvuru ve sınav tarihleri | 2018 ÖSYM sınav takvimi

ÖSYM 2018 sınav takvimini açıkladı. 2018 yılı içinde yapılacak birçok sınava girecek milyonlarca adayın gözü kulağı ÖSYM'den gelecek haber ve duyurularda. 2018'de yapılacak olan YKS, KPSS, ALES, DGS, YDS, e-YDS, EKPSS, İSG, TUS tarihleri belli oldu. Peki 2018 KPSS ne zaman? ALES 2018 ne zaman yapılacak? YKS başvuruları ne zaman başlıyor?

26.2.2018Gündem
ALES ne zaman yapılacak İşte, 2018 ALES başvuru tarihi

ALES ne zaman yapılacak? İşte, 2018 ALES başvuru tarihi

ALES ne zaman yapılacak sorusu, akademik kariyer planı olan vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. ÖSYM tarafından bu yıl 81 ilde yapılacağı müjdesinin verildiği ALES, 2018 yılı içerisinde sınava giren öğrenci sayısı kotanın altında kalsa da 81 ilde gerçekleştirilecek. Peki, ALES başvurusu ne zaman yapılacak? İşte, on binlerce kişinin merakla araştırdığı ALES tarihi hakkında detaylı bilgiler

26.2.2018Eğitim
2018 bursluluk sınavı ne zaman yapılacak PYBS sınav başvuru tarihi belli oldu mu

2018 bursluluk sınavı ne zaman yapılacak? PYBS sınav başvuru tarihi belli oldu mu?

2018 bursluluk sınavı ne zaman? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 5, 6, 7, 9, 10 ve 11'inci sınıflar için uyguladığı Bursluluk Sınavı’nın 2018 tarihi için araştırmalar başladı. İşte hem öğrencilerin hem de velilerin yakından takip ettiği bursluluk sınavıyla ilgili bilgiler!

26.2.2018Gündem
Milli Tren Projesinde çalışacak mühendislere uygulamalı sınav şartı

Milli Tren Projesi'nde çalışacak mühendislere "uygulamalı" sınav şartı

Türkiye Vagon Sanayii Anonim Şirketi (TÜVASAŞ) Genel Müdürlüğüne bağlı daire, fabrika veya diğer birimlerde Milli Tren Projesi kapsamında istihdam edilecek sözleşmeli mühendis pozisyonlarına açıktan ilk defa atanacaklara yazılı ve sözlünün yanı sıra uygulamalı sınav da gerçekleştirilecek.

26.2.2018Ekonomi
Fındıkta kritik döneme girildi

Fındıkta kritik döneme girildi 

Fındıkta kritik döneme girildi 

26.2.2018Ordu
İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu toplantısı yapıldı

24.2.2018Kayseri
Araştırma görevlilerinin lisansüstü eğitim tercihleri açıklandı

Araştırma görevlilerinin lisansüstü eğitim tercihleri açıklandı

YÖK, öncelikli alan araştırma görevlisi olarak atananların lisansüstü eğitim tercihi sonuçlarını açıkladı.

20.2.2018Eğitim
2018 KPSS sınavı ne zaman yapılacak İşte KPSS sınav ve başvuru tarihleri

2018 KPSS sınavı ne zaman yapılacak? İşte KPSS sınav ve başvuru tarihleri

Devlete bağlı kurum ve kuruluşlarda memur olarak çalışmak isteyen yüzbinlerce kişi KPSS'ye girmek için gün sayıyor. Binlerce memur adayının merakla beklediği 2018 KPSS'nin başvuruları ise henüz başlamadı. Sınava hazırlıklarını sürdüren memur adayları, sınavın ne zaman yapılacağını ve KPSS 2018 başvuru tarihlerini araştırmaya devam ediyor. Peki, 2018 KPSS ne zaman yapılacak? KPSS başvuruları ne zaman başlıyor? İşte, sınavın başvuru tarihi ve detaylı bilgiler.

20.2.2018Gündem
Girişimcilere 150 bin TL destek

Girişimcilere 150 bin TL destek

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Ankara Şubesi ile KOSGEB işbirliğinde ‘2023 Vizyonunda Geleceğin Teknoloji Girişimcileri Aranıyor’ isimli bir proje hayata geçiriliyor.

19.2.2018Ankara
THY pilot alımı başvuruları başladı - Başvuru şartları neler

THY pilot alımı başvuruları başladı - Başvuru şartları neler?

Türk Hava Yolları (THY) kadrosunu yeni pilotlarla güçlendirmek istiyor. İkinci pilot kategorisinde pilot alacağını açıklayan THY, iş arayan birçok kişiyi sevindirdi. Peki, THY pilot alımı başvurusu nasıl yapılacak? Kimler başvuru yapabilecek?

18.2.2018Gündem
Türkiye Sağlık Enstitüleri memur alımı - Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 21 personel alıyor

Türkiye Sağlık Enstitüleri memur alımı - Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı 21 personel alıyor

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) bünyesinde istihdam etmek için 21 personel işe alacağını açıkladı. Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı'nın açıklamasının ardından başvuru yapmayı düşünün adaylar araştırma yapmaya başladı. Peki Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı memur alımı için şartlar neler? Kimler başvuru yapabilir, son başvuru tarihi ne zaman?

16.2.2018Gündem
AÜde 15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi sergisi

AÜ'de '15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi' sergisi

AÜ'de '15 Temmuz Milli İradenin Yükselişi' sergisi

15.2.2018Antalya
Start Up’lar zirve’ye çıkacak

Start Up’lar zirve’ye çıkacak!

Capital ve Ekonomist dergilerinin 2012 yılından bu yana gerçekleştirdiği Uludağ Ekonomi Zirvesi, dünyadan ve Türkiye’den önemli konuşmacıları ve iş insanlarını buluşturuyor.

14.2.2018Ekonomi
Toroslar Belediyesi’nden kısa film yarışması

Toroslar Belediyesi’nden kısa film yarışması

Toroslar Belediyesi’nden kısa film yarışması

13.2.2018Merkez
Imagine Cup başvuruları başladı

Imagine Cup başvuruları başladı

Üniversite öğrencilerine yönelik, dünyanın en büyük teknoloji yarışmalarından biri olarak kabul edilen Microsoft Imagine Cup 2018’in başvuruları başladı. Yarışmada, öğrencilerin takımlar kurarak projeler geliştirmeleri bekleniyor. Microsoft’un en çok önceliklendirdiği alanlar ise Büyük Veri, Yapay Zeka ve Arttırılmış Gerçeklik. Yarışmaya son başvuru tarihi ise 13 Nisan 2018 olarak açıklandı.

13.2.2018Teknoloji
2018 YKS ne zaman yapılacak  YKS başvuru tarihleri

2018 YKS ne zaman yapılacak ? YKS başvuru tarihleri

YKS başvurularını heyecanla bekleyen adaylar için geri sayım başladı. Üniversite eğitimi almak ve istedikleri bölümlere gitmek isteyen öğrenciler, AYT ve TYT sınavına girebilmek için YKS başvuru işlemini gerçekleştirecek.

13.2.2018Gündem
İkinci el taşıt ticareti yetki belgesi ile ve garantili yapılacak

İkinci el taşıt ticareti yetki belgesi ile ve garantili yapılacak

İkinci el taşıt ticareti yetki belgesi ile ve garantili yapılacak

13.2.2018Merkez

Üniversite öğrencileri için teknoloji yarışması başvuruları başladı

Üniversite öğrencilerine yönelik, dünyanın en büyük teknoloji yarışmalarından biri olarak kabul edilen Microsoft Imagine Cup 2018’in başvuruları başladı. Yarışmada, öğrencilerin takımlar kurarak projeler geliştirmeleri bekleniyor. Microsoft’un en çok önceliklendirdiği alanlar ise Büyük Veri, Yapay Zeka ve Arttırılmış Gerçeklik. Yarışmaya son başvuru tarihi ise 13 Nisan 2018 olarak açıklandı.

13.2.2018Kampüs
Tasarımcılar Prestijli ayakkabılarla yarışacak

Tasarımcılar 'Prestij'li ayakkabılarla yarışacak

Tasarımcılar 'Prestij'li ayakkabılarla yarışacak

13.2.2018İzmir
Üniversiteliler teknoloji projeleriyle yarışacak

Üniversiteliler teknoloji projeleriyle yarışacak

Türkiye’nin yerli akıllı telefonu Venus’ü tasarlayan ve üreten ekibin bir parçası olmak isteyen gençler için ödüllü yarışma düzenleniyor. ‘Venüs’e İz Bırak Proje Yarışması’na üniversiteliler bireysel ya da takım halinde başvuru yapabiliyor. Başvurular 1 Nisan’da sona erecek. İlk üç dereceye girenler dünyanın önemli teknoloji fuarlarına katılabilecek.

9.2.2018Eğitim
Gıda Sürdürülebilirliği Medya Ödülleri ikinci kez düzenleniyor

Gıda Sürdürülebilirliği Medya Ödülleri ikinci kez düzenleniyor

Gıda Sürdürülebilirliği Medya Ödülleri ikinci kez düzenleniyor

7.2.2018Merkez
BİLSEM öğretmen alımı başvuru işlemi başladı

BİLSEM öğretmen alımı başvuru işlemi başladı

BİLSEM öğretmen alımı başvuruları için süreç devam ediyor. Adaylıklarını tamamlayan öğretmenlerin başvuruda bulunabileceği BİLSEM için müracaatlar 16 Şubat tarihine kadar devam edecek. Peki, BİLSEM öğretmen alımı başvuru işlemi nasıl yapılacak ve adaylarda aranan kriterler neler olacak? İşte, Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayımladığı bilgilere göre başvuru hakkında bazı detaylar

7.2.2018Eğitim
ÖSYM EKPSS başvuru süreci başladı... EKPSS 2018 başvuru kılavuzu ve sınav tarihi

ÖSYM EKPSS başvuru süreci başladı... EKPSS 2018 başvuru kılavuzu ve sınav tarihi

ÖSYM, EKPSS başvurularının başladığını duyurdu Sınava ilişkin başvuru, başvuru koşulları, sınav, değerlendirme, yerleştirme ve kuraya başvuracaklar ile ilgili kurallar için EKPSS 2018 kılavuzu yayımlandı. Peki Engelli KPSS ne zaman gerçekleşecek?

6.2.2018Gündem
KHK ile atılanlara emekli ikramiyesi

KHK ile atılanlara emekli ikramiyesi

ANKARA 16. İdare Mahkemesi, Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı’nda çalışırken KHK ile kamudan ihraç edilen vatandaşa emekli maaşı bağlanıp, emekli ikramiye ödenmemesini hukuka uygun bulmadı. Mahkeme kararında, “Sandığa tabi hizmetinin ne şekilde sona ermiş olmasına bakılmaksızın” ikramiye ödenmesi, vatandaşa ödenmeyen ekmekli ikramiyesinin yasal faiziyle birlikte ödenmesi gerektiği belirtildi.

5.2.2018Ekonomi
THY yetiştirilmek üzere pilot alımı yapıyor KPSS şartı yok

THY yetiştirilmek üzere pilot alımı yapıyor! KPSS şartı yok!

THY pilot alımı yaparak kadrosunu güçlendirmeye hazırlanıyor. İkinci pilot kategorisinde yapılacak olan THY pilot alımı başvurusu, lisans mezunu birçok kişi için umut oldu. Peki, THY pilot alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, yetiştirilmek üzere pilot alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen vatandaşlar için bazı detaylar

5.2.2018Gündem
Geriye dönük teşvik dönemi

Geriye dönük teşvik dönemi

ÇALIŞMA hayatında geriye dönük teşvik dönemi başlıyor. TBMM’ye sevk edilen torba tasarıya göre, artık işverenler, geriye dönük olarak da istihdam teşviklerinden faydalanabilecek.

4.2.2018Ekonomi
BİLSEM’lere alınacak öğretmen kontenjanları açıklandı

BİLSEM’lere alınacak öğretmen kontenjanları açıklandı

MEB, Bilim Sanat Merkezlerine (BİLSEM) alınacak öğretmen sayısını açıkladı. Adaylar bakanlığın internet sitesinden hangi il ve ilçeye kaç öğretmen alınacağını öğrenebilir. BİLSEM’lere öğretmen başvuruları 16 Şubat’ta sona erecek.

3.2.2018Eğitim
Avrupaya kanatlanmanın tam vakti

Avrupa'ya kanatlanmanın tam vakti

Üniversite öğrencilerine unutamayacakları bir deneyim yaşatan etkinlik için geri sayım başladı.

2.2.2018Kampüs
Yargıtay Başkanlığı 110 sözleşmeli personel alacak.. İşte ödenecek maaş ve başvuru şartları

Yargıtay Başkanlığı 110 sözleşmeli personel alacak.. İşte ödenecek maaş ve başvuru şartları

Yargıtay Başkanlığı bünyesine 110 sözleşmeli personel alınacağının duyurusu Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesinden duyuruldu. Şimdi başvuru yapmak isteyen adaylar maaş koşullarını ve başvuru şartlarını öğrenmek istiyorlar. Peki alınacak 110 personel için aranan şartlar nedir? İşte detaylar

31.1.2018Gündem
20 bin TL ödüllü yarışma için son gün 11 Mayıs

20 bin TL ödüllü yarışma için son gün 11 Mayıs

Geleneksel “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla” yarışması için son başvuru tarihi 11 Mayıs. Eğitim fırsatı ve staj imkanı da fırsatlar arasında.

30.1.2018Kampüs

Yazar Sonuçları

Hürriyet Çocuk ile Moskova’ya gel

Dünyanın her yerinden gelen yüzlerce çocuk bu yıl Moskova’da buluşacak ‘Dostluk için Futbol’ oynayacak. Rus petrol şirketi Gazprom’un katkılarıyla düzenlenen organizasyonda Türkiye’yi ve Hürriyet Gazetesi’ni temsil edecek çocuk gazeteciyi seçiyoruz. Haydi, tüm çocuklara haber verin.

9.3.2018