MENÜ

Barnaby Jack

Barnaby Jack ile ilgili tüm haberleri, son dakika Barnaby Jack haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Barnaby Jack haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5 Barnaby Jack haberi bulunmuştur.

Barnaby Jack Haberleri

Hacking iyi amaçlar için kullanılabilir mi

Hacking iyi amaçlar için kullanılabilir mi?

Hacker’lar dünya çapında bilgisayar sistemlerini çökerten kötü kişiler olarak biliniyor. Peki, gerçekten öyleler mi? Sizin için araştırdık.

28.11.2015Teknoloji
ABDli hackerın esrarengiz ölümü

ABD'li hacker'ın esrarengiz ölümü

Dünyanın önde gelen internet güvenliği şirketlerinden IOActive Inc.'in analistlerinden, tanınmış bilgisayar korsanı Barnaby Jack'in ölü bulunduğu bildirildi.

26.07.2013Gündem
İmplantlara hacker saldırısı uyarısı

İmplantlara hacker saldırısı uyarısı

İnternet korsanlarının, tıbbi implantlara erişim sağlayıp hastaların sağlığını tehlikeye atabileceği hatta ölümlerine neden olabileceği öne sürüldü.

11.04.2012Gündem
11. Filmekimi başladı

11. Filmekimi başladı

İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nın (İKSV) bu yıl 11'incisini düzenlediği Filmekimi, bugün başladı. Vodafone FreeZone sponsorluğunda İstanbul’da 7 Ekim tarihine kadar devam edecek olan Filmekimi, Atlas, Beyoğlu ve Nişantaşı Citylife City’s olmak üzere 3 sinemada izleyicilerle buluşacak.

29.09.2012Gündem
Filmekimi programı açıklandı

Filmekimi programı açıklandı

İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nın (İKSV) düzenlediği Filmekimi, Vodafone FreeZone sponsorluğunda 29 Eylül-7 Ekim'de gerçekleştirilecek. Cannes başta olmak üzere ilk gösterimleri önemli festivallerde yapılan, ünlü yönetmenlerin filmleri ilk kez Filmekimi kapsamında gösterilecek.

13.09.2012Gündem