MENÜ

Baraj Etabı

Baraj Etabı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Baraj Etabı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Baraj Etabı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 126 Baraj Etabı haberi bulunmuştur.

Baraj Etabı Haberleri

Eston Şehiri Polat Yapı aldı

Eston Şehir'i Polat Yapı aldı

Polat Yol Yapı, toplam 1 milyon metrekare alan üzerinde kurulacak ve tamamlandığında Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden biri olacak İstanbul Eston Şehir’i satın aldı.

9.09.2014Ekonomi
Türkiye’nin en yüksek şelalesi  Ciro, en görkemlisi Tortum

Türkiye’nin en yüksek şelalesi Ciro, en görkemlisi Tortum

Deniz suyu sıcaklığıysa 30 dereceyi bulacak. Kızgın güneş ve sıcak denize alternatif arayanlara Türkiye’nin en güzel, en serin 10 şelalesini öneriyoruz. İster doğayla baş başa kalın, ister suyun sesine kulak verin. Patikalarda yürüyün, şırıl şırıl akan şelalelerin altında serinleyin.

17.08.2014Seyahat
Baraja nazır en akıllı kent

Baraja nazır en akıllı kent

İstanbul Başakşehir’de hayata geçirilecek olan akıllı ve ekolojik şehir ‘Bio İstanbul’da, Türkiye’nin en gelişmiş çocuk hastanesi, inovasyon kampusu, biyoteknoloji üniversitesi bulunacak. Bio İstanbul, 2.2 milyar dolarlık yatırımla hayata geçecek ve 3 yıl içinde tamamlanacak.

3.05.2013Ekonomi
Irmak kenarına Fransız balkonu

Irmak kenarına Fransız balkonu

Sel, Samsun’un Canik ilçesinde faciaya yol açtı. TOKİ’nin Mert Irmağı’nın kenarına yaptığı evlerin zemin katları sular altında kaldı. Faciada 5’i, “Yıldız gibi parlayan proje” diye tanıtılan Fransız balkonlu evlerde olmak üzere, 9 kişi öldü. 1 çocuk kayıp.

4.07.2012Gündem
1 dakikada 64 bin TL kazandı

1 dakikada 64 bin TL kazandı

Kanal D’nin sunuculuğunu Ertem Şener’in yaptığı ve her saniyesi heyecan dolu olan yeni yarışma programı “Kazanmak İçin 1 Dakika”nın Perşembe akşamı ekrana gelen 2. bölümün yarışmacılarından, 20 yaşında ve öğrenci olan Ebru Cihic, tam 64 bin TL ödül kazandı.

20.01.2012Gündem
Hayatımın en uzun bir kilometresiydi

Hayatımın en uzun bir kilometresiydi

Triatloncu Oğuz Omur, 2011 Hawaii Ironman Dünya Şampiyonası'nı bitiren tek Türk sporcu oldu. 9 saat 58 dakikalık derecesiyle de 40-44 yaş grubunda 76'ncı sırayı aldı. Bitirdi ama yarışın son bir kilometresi hayatının en uzun bir kilometresi oldu.

20.10.2011Spor
Elazığ’da mutlu son Sthill’in

Elazığ’da mutlu son Sthill’in

Işıklar Dünya Offshore 225 Şampiyonası’nın Elazığ’da düzenlenen 9. yarışını Sthill takımı, Alpay Akdilek ve Kerem Tuncer ikilisiyle kazandı.

2.07.2011Spor
Taşıma suyla baraj dolacak

Taşıma suyla baraj dolacak

Büyükşehir Belediyesi, kış aylarında boşa akan dere ve kaynak sularını Tahtalı Barajı’na aktarmak için ihale çalışmalarını tamamladı. Su taşıyacak yatırım 2.1 milyon liraya mal olacak.

4.10.2009Ege
Off Shore’da kupaları Stihl kazandı

Off Shore’da kupaları Stihl kazandı

ULUSLARARASI Off Shore Şampiyonası’nın Adana etabı, dün yapılan yarışlarla sona erdi.

27.09.2009Spor
Uçan tekneler nefes kesti

Uçan tekneler nefes kesti

ULUSLRARASI Off Shore Şampiyonası’nın Adana etabı, Seyhan Baraj Gölü’nde yapıldı, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kupası’nın ardından bugünkü Adana Valiliği Kupası'nı da Kerem Tuncer-Alpay Akdilek'in kullandığı 88 Stihl kazandı.

27.09.2009Spor
BELGRAD ORMANI MACERA CUMHURİYETİ Resmi

BELGRAD ORMANI MACERA CUMHURİYETİ Resmi

Belgrad Ormanı Macera CumhuriyetiBelgrad Ormanı’nda orienteering yapıyorum. Haritamdaki hedefleri hemen bulmak için ormanda deli gibi koştururken karşıma mantar toplayanlar çıkıyor. Ben onlara ne cins mantar topladıklarını, onlar da bana elimdeki haritayla ne yaptığımı soruyorlar. Yön bulma yarışındayım, diyorum. Tam stabilize yola çıkıyorum ki gök gürültüsü gibi bir ses bana doğru yaklaşıyor. Çamura bulanmış üç motokrosçu köşeyi dönüp, toz duman içinde önümden geçiyor. Yarış sonrasında oturduğum kır kahvesinde atv’ci grupla karşılaşıyorum. 54 bin dönümlük Belgrad Ormanı hafta sonları tam bir macera cumhuriyeti. Koşucular, bisikletçiler, motor ve otomobil sporcuları, doğa gözlemcileri hepsi burada.

13.12.2008Kelebek
Çevreci yaklaşım ideolojik

Çevreci yaklaşım ideolojik

Çevre örgütü Greenpeace’e çatan Başbakan Erdoğan "Sağa sola saldırıyorlar, baraj yapamazsınız, doğaya zarar verirsiniz diyorlar. Suyun olmadığı, tutulamadığı yerde hastalık, pislik var. Yine hayır diyorlar çünkü yaklaşım ideolojik" dedi.

2.12.2007Gündem
Manhattan’a köprü kurduk New York’ta park yapıyoruz

Manhattan’a köprü kurduk New York’ta park yapıyoruz

ABD’de New York’ta bugüne kadar 1 milyar dolarlık altyapı projesine imza atan Türk inşaat şirketi Kiska İnşaat, son olarak Manhattan’daki tren yolunu parka çevirmeye yönelik 70 milyon dolarlık projeyi kazandı. Kullanılmayan Highline demiryolunu havada asılı parka dönüştürecek olan Kiska, bu ülkede daha önce Manhattan-Bronx arasındaki köprüyü de inşa etti. Kiska Yönetim Kurulu Üyesi Kağan Gürsel, 1980’lerde gittikleri New York’ta pek çok altyapı projesine imza attıklarını söyledi.

11.11.2007Kelebek
Melen suyu 20 Ekimde İstanbulda

Melen suyu 20 Ekim'de İstanbul'da

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Büyük Melen Projesi'nin birinci aşamasının başlatıldığını belirterek, "Bu hat önümüzdeki günlerde bitecek. İstanbulluları suyuna kavuşturacağız. 20 Ekim saat 16.59'da Melen'den Ömerli'ye su akacak" dedi.

6.08.2007Gündem
Topbaş Melen projesini basına tanıttı

Topbaş Melen projesini basına tanıttı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul'un uzun dönemli su ihtiyacını karşılamak amacıyla başlatılan Melen Projesi'nin birinci aşaması kapsamında “20 Ekimde, saat 16.59'da Melen'den İstanbul'daki Ömerli Barajı'na su akmaya başlayacağını” söyledi.

6.08.2007Gündem
Lastik savaşları ‘kanlı’ geçiyor

Lastik savaşları ‘kanlı’ geçiyor

Motor sporları, otomotiv üreticileri kadar lastik firmalarının da kendini gösterdikleri alanların başında yer alıyor. Formula 1 ve Dünya Ralli Şampiyonası'nda (WRC) Michelin, Bridgestone ve Pirelli arasında şampiyonluk rekabeti yaşanıyor.

30.03.2004Spor Arena

Yazar Sonuçları

Çöplükte sera kurdu enerji ve gübre üretip domates yetiştiriyor

TEPE Grubu’nun CEO’luğunu bıraktıktan sonra kolları sıvayan Ali Kantur, büyük ortağı olduğu ITC ile Dünya Bankası’nın en iyi çevre projesi seçtiği Mamak Çöplüğü ıslahını üstlendi.

15.03.2009

Yüzen kebaba alkışlar

Fotoğrafın güzelliğine bakar mısınız?

1.06.2007

Telekom gelirleri hızlı trene binecek

AKP Hükümeti’nin, mali disiplinin bozulması adına yaptığı en kötü işlerden biri, ‘torba yasa’ dediğimiz, çeşitli yasalarda değişiklik yapan yasayı, tartışılmadan TBMM’den geçirmesiydi.

10.10.2005