MENÜ

Balık Fiyatları

Balık Fiyatları ile ilgili tüm haberleri, son dakika Balık Fiyatları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Balık Fiyatları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.837 Balık Fiyatları haberi bulunmuştur.

Balık Fiyatları Haberleri

Balık fiyatları düşüyor

Balık fiyatları düşüyor

Balık avlama yasağının 1 Eylül Cumartesi günü sona ermesiyle birlikte, bol miktarda balık avlanması fiyatların düşmesini sağladı.

3.09.2001Gündem
Balık fiyatlarına kar zammı

Balık fiyatlarına kar zammı

Ucuzluğu ile son günlerde ekonomik krizden etkilenen vatandaşların en önemli protein kaynağı haline gelen balığın fiyatı, kötü hava koşulları nedeniyle yükseldi. Hamsinin kilosu 1.5 milyon liraya ulaştı.

19.12.2001Gündem
Ormanla deniz arasında iki nehir ortasında Ağva

Ormanla deniz arasında iki nehir ortasında Ağva

İstanbul'un Şile ilçesine bağlı Ağva, tipik bir balıkçı kasabası. Burada sonsuz bir sükûnet bulabilirsiniz. Ormanla deniz arasında, iki akarsu ortasında kurulu Ağva'da yeşilin her tonunu görmek mümkün. İki kilometrelik kumsalı, mavi ve berrak Karadeniz boyunca uzanıyor. Ağva'ya gitmişken elbette balık yeniyor.

5.06.2003Seyahat
Boğaz’ın ucuna seyahat: Anadolu Kavağı ve Feneri

Boğaz’ın ucuna seyahat: Anadolu Kavağı ve Feneri

Keyifli bir gün geçirmek, denize karşı balık yemek, bol bol da oksijen solumak istiyorum diyorsanız size Anadolu Kavağı, Poyrazköy ve Anadolu Feneri turunu öneriyoruz. İstanbul'un içinde, sessiz ve sakin, ulaşımı alternatifli, manzarası olağanüstü, balığı bol, fiyatları makul...

10.07.2003Seyahat
Mavi-yeşil kasaba:Tirilye

Mavi-yeşil kasaba:Tirilye

Tirilye adının nereden geldiği konusunda üç farklı rivayet var. İlki Cenevizliler zamanında Sivzi, Tirilye ve Kapanca adlı üç köy, korsanların saldırılarından korunmak için Tirilye'de toplanır ve Tirilye oluşur.

7.08.2003Seyahat
Hamsi ve lüfer zamanı

Hamsi ve lüfer zamanı

Palamut ve çinekop bereketiyle 1 Eylül'de başlayan yeni av sezonu, Kasım ayından itibaren Karadeniz hamsisi ve lüferin de tezgahlardaki yerini almasıyla şenlenecek.

Güneşli bir haftasonu gezisi Seferihisar-Sığacık

Güneşli bir haftasonu gezisi Seferihisar-Sığacık

Bahardan kalma güneşli bir havayı yakalamışken evde oturmamak lazım şu bayram haftasında. Çevresi tarihi ve turistik yerlerle dolu İzmir'de yaşamanın en büyük avantajını kullanıp, arabaya atlamak lazım. İyi de nereye gitmeli?

27.11.2003Seyahat
Türkiye’nin en iyi balık çarşıları

Türkiye’nin en iyi balık çarşıları

Balıklarım tazedir bağırışlarının sık sık duyulduğu balık çarşıları, evde balık keyfinden hoşlanan birçok insanın uğrak yeridir.

5.02.2004Seyahat
Türkiye’nin en iyi balık çarşıları

Türkiye’nin en iyi balık çarşıları

Balıklarım tazedir bağırışlarının sık sık duyulduğu balık çarşıları, evde balık keyfinden hoşlanan birçok insanın uğrak yeridir. Yan yana dizilmiş balıkçıların bulunduğu çarşıların tezgahlarını çeşit çeşit balıklar süsler.

5.02.2004Seyahat
Nisannın zam şampiyonu tavuk eti

Nisan'nın zam şampiyonu tavuk eti

Tavuk eti, Nisan ayında yüzde 21.7 ilefiyatı en fazla artan ürün oldu.

3.05.2004Ekonomi
Balık göçü ve stokları için Marmarayı erteleme isteği

Balık göçü ve stokları için Marmaray'ı erteleme isteği

Marmaray Projesi'nin deniz tarama çalışmalarının nisan ayında başlamasının balıkların üreme amaçlı göç zamanına geldiğine dikkat çeken balıkçılık meslek örgütleri ile bazı çevreciler, bu durumun balık stoklarını ciddi oranda azaltacağını savundular.

8.03.2005Gündem
Dostluk- Filia Ekspresi birinci peronda harekete hazırdır

Dostluk- Filia Ekspresi birinci peronda harekete hazırdır

Selanik’e gitmek için iki yol var: Biri havadan Atina’ya uçmak, oradan da yarım saatlik uçak ya da üç saatlik tren yolculuğuyla kente ulaşmak. İkincisi ise Esenler Otogarı’na gidip bir otobüse binmek. Havayolunun meşakkatlerini herkes biliyor.

7.12.2005Kelebek
Kışın kasvetini dağıtmak için Ağva

Kışın kasvetini dağıtmak için Ağva

İstanbulluların yazın hafta sonlarını geçirmek için gittikleri Ağva artık kış turizminden de payını alıyor. Kente yakınlığı, doğal güzellikleri ile tercih edilen Ağva’da ava çıkabilir, bisikletle gezebilir, ormanda dolaşabilir, güne köy kahvaltısıyla başlayabilirsiniz. Ya da birçok genç çiftin yaptığı gibi romantik bir hafta sonu için tercih edebilirsiniz. Tüm otellerde şömine ve sıcak şarap servisi var.

15.12.2005Seyahat
Fırtına çıktı balık fiyatları fırladı

Fırtına çıktı balık fiyatları fırladı

Marmara'da saatteki hızı zaman zaman 80 kilometreyi bulan fırtına nedeniyle balıkçı teknelerinin büyük çoğunluğunun denize açılamaması sonucu, normal şartlarda 15-20 YTL'den satılan hamsinin kasasının, 80 YTL'ye kadar yükseldiği bildirildi.

31.10.2006Ekonomi
Kar hamsi avını engelledi

Kar hamsi avını engelledi

Samsun'da etkili olan kar yağışı nedeniyle balıkçılar denize açılamadı.

28.12.2006Gündem
Açlık sınırı 618 YTLye çıktı

Açlık sınırı 618 YTL'ye çıktı

Türk-İş, 4 kişilik bir ailenin Ocak ayında açlık sınırının 617 YTL 94 kuruş, yoksulluk sınırının 2 bin 12 YTL 83 kuruşa yükseldiğini bildirdi.

29.01.2007Ekonomi
Açlık ve yoksulluk sınırı

Açlık ve yoksulluk sınırı

Türk-İş, Şubat ayında açlık sınırının 628 YTL 75 YKr, yoksulluk sınırının 2 bin 48 YTL 05 YKr'ye yükseldiğini bildirdi.

25.02.2007Gündem
İstanbulda Temmuz ayı zam şampiyonu biber

İstanbul'da Temmuz ayı zam şampiyonu biber

İstanbul'da temmuz ayında, bir önceki aya göre fiyatı en çok artan madde yüzde 12.03 ile biber olurken, yıllık bazda ise elma yüzde 72.97 artışla fiyatı en çok artan madde oldu.

2.08.2007Kelebek
En çok fiyat artışı domates ve taze fasulyede

En çok fiyat artışı domates ve taze fasulyede

-İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO), Ağustos ayı itibariyle yaptığı araştırmaya göre, fiyatları en yüksek artan ürünler aylık bazda yüzde 28.62 ile domates, yıllık bazda yüzde 68.44’le taze fasulye oldu. Buna karşın üzüm fiyatları Ağustos ayında yüzde 19.57 oranında gerilerken, yıllık bazda balık fiyatları yüzde 31.92 oranında azaldı.

2.09.2007Ekonomi
Aralıkta zam şampiyonu yaş üzüm oldu

Aralık'ta zam şampiyonu yaş üzüm oldu

İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) verilerine göre, Aralık ayında İstanbul’da fiyatı en fazla artan madde yüzde 18.09 ile yaş üzüm, fiyatı en fazla azalan madde ise yüzde 42. 85 ile balık oldu.

2.01.2008Kelebek
Açlık sınırı 694 YTL, yoksulluk sınırı 2 bin 261 YTL

Açlık sınırı 694 YTL, yoksulluk sınırı 2 bin 261 YTL

Dört kişilik bir ailenin "açlık sınırı" olarak kabul edilen aylık asgari gıda harcaması, Ocak'ta 694,01 YTL'ye ulaştı. Yoksulluk sınırı olarak tanımlanan, gıda ve diğer gereksinimleri karşılamak için yapılması gereken toplam aylık harcama tutarı ise 2 bin 260,63 YTL'ye ulaştı.

28.01.2008Ekonomi
İstanbulda şubat ayı zam şampiyonu kabak oldu

İstanbul'da şubat ayı zam şampiyonu kabak oldu

İstanbul’da Şubat ayında fiyatı en fazla artan madde yüzde 34.36 ile kabak olurken, fiyatı en fazla azalan madde ise yüzde 27.15 ile şehirlerarası otobüs bilet ücreti oldu.

2.03.2008Kelebek
Körfez balıkçısı sektörden umudu kesti

Körfez balıkçısı sektörden umudu kesti

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, geçimini balıkçılıkla sağlayan çok sayıda esnafın, Körfezde balıkçılığın cazibesini yitirdiği, en verimli sezonda bile maliyeti kurtaramadıkları gerekçesiyle, adeta içinde büyüdükleri mesleklerini bıraktıkları bildirildi.

21.07.2008Gündem
Av yasağı 1 Eylülde bitiyor

Av yasağı 1 Eylül'de bitiyor

Balık avı yasağının kalkması ile İstanbul'daki 1900 balıkçı 1 Eylülde “Vira Bismillah” diyerek denize açılacak.

30.08.2008Gündem
Balık avı sezonu başladı

Balık avı sezonu başladı

Tarım ve Köyişleri Bakanlığının su ürünleri av sezonunu açmasının ardından denize açılan balıkçılar ilk avı gerçekleştirdiler.

1.09.2008Gündem
Yaşamınızı kolaylaştıracak cep servisleri

Yaşamınızı kolaylaştıracak cep servisleri

Cep telefonunuzla evinizdeki fırını kontrol edebilir hastaneden randevu alabilir trafik durumuna bakabilirsiniz.

13.11.2008Gündem

Yazar Sonuçları

Orman yangınlarının faydaları

Yaygın inancın aksine orman yangınlarının, doğal yaşamın korunmasına yönelik yararları da var.

12.07.2007