MENÜ

Balığa Limon Sıkılır Mı

Balığa Limon Sıkılır Mı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Balığa Limon Sıkılır Mı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Balığa Limon Sıkılır Mı haberi bulunmuştur.

Balığa Limon Sıkılır Mı Haberleri

Şakamı burada yapar balık pazarında ciddi takılırım

Şakamı burada yapar balık pazarında ciddi takılırım

Balık mevsimi açılınca bende bir mutluluk ki sormayın gitsin. ‘Limon sıkılırmış sıkılmazmış’a da çok takılmadan tezgâhları arşınladım. Şaka yapmayan müşteri olduğum için indirimi de havada kaptım. Mehmet İren-ŞÖYLE BİR HAVA ALMAYA ÇIKTIM

15.09.2019Hürriyet Pazar
Çok Tartışılan Soruya Uzmanından Cevap: Balığa Limon Sıkın

Çok Tartışılan Soruya Uzmanından Cevap: Balığa Limon Sıkın!

Son zamanların en çok tartışılan konularından biri "Balığa limon sıkılır mı, sıkışmaz mı?" sorusuydu. Beslenme ve Diyet Uzmanı Birgül Niziplioğlu hangi balığın neye iyi geleceğini, balığın yanında neler tüketilmesi gerektiğini anlattı, “Limondaki C vitamini balıktaki Omega-3 yağ asidinin vücutta kullanımını artırır. Soğan kan şekerinin düşmesini engeller, roka ise kalsiyum emilimini azaltır” diye konuştu.

Vedat Milorun Balığa limon sıkılır mı anketi sonuçlandı

Vedat Milor'un 'Balığa limon sıkılır mı?' anketi sonuçlandı

Hürriyet yazarı Vedat Milor'un dün sosyal medya hesabından başlattığı "Balığa limon sıkılır mı, sıkılmaz mı?" anketi sonuçlandı. Katılımcıların yüzde 69'u "Evet, sıkılır" yanıtını verdi.

29.08.2019Keyif
Vedat Milordan Twitterı yıkacak yeni anket

Vedat Milor'dan Twitter'ı yıkacak yeni anket

Hürriyet yemek yazarı Vedat Milor, Twitter’ı alt üst eden anketlerine bir yenisini ekledi. Geçtiğimiz yıl takipçilerine “Menemen soğanlı mı olur soğansız mı?” diye sorduğunda dev bir tartışmanın fitilini ateşleyen Milor, bu kez de balık-limon ilişkisini mercek altına aldı.

Vedat Milorden yeni anket: Balığa limon sıkılır mı sıkılmaz mı

Vedat Milor'den yeni anket: Balığa limon sıkılır mı sıkılmaz mı

Hürriyet yazarı Vedat Milor, “Menemen soğanlı mı olmalı, soğansız mı” anketinden aylar sonra bu kez de 'Balığa limon sıkılır mı sıkılmaz mı' anketi başlattı.

27.08.2019Gündem
Balığa Limon Sıkmak Zararlı mı

Balığa Limon Sıkmak Zararlı mı?

Balığa limon sıkmak hemen hepimizin yaptığı bir alışkanlık. Peki bu işlemin aslında balığın yararlarını azalttığını söylesek ne dersiniz? Koruyucu Tıp Uzmanı Dr. Ali Fuat Aytekin açıkladı.

Yazar Sonuçları

Balığa limon sıkılır mı?

Acaba neden her konuda doğru soruları sorup bilgimizi derinleştirmek yerine, yanlış soruları sorup, gereksiz şekilde kutuplaşıyoruz? Neden yarım yamalak bilgileri mutlak doğru kabul edip ufkumuzu durup dururken daraltıyoruz?

1.09.2019

Büyükada’da enfes buluşma Milto

İki genç takipçimle buluşma yeri olarak Büyükada’daki Milto’yu seçtim. İki soğuk, iki de sıcak mezeyle barbun tava ve kalkan ızgara seçtik. Ve lokantadan gayet memnun ayrıldık.

10.08.2019