MENÜ

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 117 Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü haberi bulunmuştur.

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Haberleri

Kader onları mezara bile birlikte götürdü

Kader onları mezara bile birlikte götürdü

Aynı yurtta büyüyen üç kimsesiz genç kız, erkek arkadaşlarıyla gittikleri yemekten dönerken kaza geçirdi. Kızlardan ikisi ölürken biri ağır yaralı kurtuldu.

3.02.2002Gündem
Atatürk doğduğu evde sevdiği şarkılarla anıldı

Atatürk doğduğu evde sevdiği şarkılarla anıldı

Atatürk, ilköğretim öğrencilerinin söylediği şarkılarla Selanik'teki doğduğu evde anıldı.

10.11.2011Gündem
ATATÜRK SELANİKTE DOĞDUĞU EVDE ANILDI

ATATÜRK SELANİK'TE DOĞDUĞU EVDE ANILDI

Bakırköy Belediyesi, Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası nedeniyle aralarında engelli çocukların da bulunduğu ilköğretim okulu öğrencilerini Selanik'e götürdü. Görme engelli gençler Vardar Ovasını Atatürk'ün evinde söylediler. Ayrıca tüm öğrenciler Atatürk'ün müze evini ziyaret etti. Ziyaretler sırasında öğrenciler duygu dolu anlar yaşadılar.Güven USTA / DHA

10.11.2011Haber
Bakırköy ve Sarıyerdeki okullarda yılbaşına yasak

Bakırköy ve Sarıyer'deki okullarda yılbaşına yasak!

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde okullardaki yılbaşı etkinliklerine yasak geldi. Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın imzasıyla okullara gönderilen yazıda ‘derslerin engellenmemesi’ için yıl sonunda gerçekleştirilecek eğlence, çekiliş, şans oyunu gibi etkinliklerin yapılmaması istendi.

30.12.2014Eğitim
‘Yılbaşı için okullarda eğlenmeyin’

‘Yılbaşı için okullarda eğlenmeyin’

İSTANBUL Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın, eğitim kurumlarında yılbaşı etkinliklerinin yapılmaması için okullara 25 Aralık’ta bir yazı gönderdi. Yazıda şu ifadeler yer aldı: “Yıl sonu itibari ile dersleri engelleyecek her türlü eğlence, çekiliş, şans oyunu ve öğrencileri olumsuz davranışlara sevk edebilecek tüm organizasyonların yapılmaması hususunda gereğini rica ederim.”

30.12.2014Gündem
Diyanet İşleri Başkanlığı neleri yasaklamadı ki

Diyanet İşleri Başkanlığı neleri yasaklamadı ki?

Erzurum'a ilk kez midyeyi getiren seyyar satıcı Fırat Kuytan, mahalledeki cami imamının cuma vaazda 'midye haramdır' demesi nedeniyle satışlarının yarı yarıya düştüğünü ileri sürdü. Kuytan, "Fetvadan sonra cami cemaatinden hiç kimse midye almadı" dedi. Gözler son zamanlarda Diyanet İşleri Başkanlığı’nın ‘sakıncalığı bulduğu’ şeylere çevrildi. İşte o liste…

13.01.2015Gündem
Bakırköy’de ‘Robotik ve Kodlama Festivali’

Bakırköy’de ‘Robotik ve Kodlama Festivali’

Bakırköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün bu yıl üçüncüsünü düzenlediği ‘Robotik ve Kodlama Festivali’ ‘İstanbul Havacılık Müzesi’nde başladı. Festivalde, öğrenci ve öğretmenlere yönelik drone, maket uçak, STEM, robotik, kodlama ve havacılık temalı atölye, konferans ve yarışmalar yer alıyor.

2.05.2019Eğitim

3.01.2001Gündem

3.01.2001Gündem
Kayıt maratonu başlıyor

Kayıt maratonu başlıyor

Milli Eğitim Bakanlığı´na bağlı ´gözde´ okulların kayıt maratonu ağustosta başlıyor. Müfredat Laboratuvar Okulları (MLO), Etüt ve Beslenme İlköğretim Okulları ve Süper Liseler için başvuru tek merkezden yapılacak. Böylece torpilin önüne geçilecek.

14.07.2001Gündem
En tembeller Sultanbeyli´de, en çalışkanlar Çatalcada

En tembeller Sultanbeyli´de, en çalışkanlar Çatalca'da

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul´un tüm ilçelerinde bir araştırma yaptı. Resmi ve özel okullardakui sınıf geçme oranlarının belirlendiği araştırmaya göre en tembel öğrenciler Sultanbeyli´de, en çalışkanlar Çatalca´da.

4.08.2001Gündem
En tembeller Sultanbeyli´de, en çalışkanlar Çatalcada

En tembeller Sultanbeyli´de, en çalışkanlar Çatalca'da

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul´un tüm ilçelerinde bir araştırma yaptı. Resmi ve özel okullardakui sınıf geçme oranlarının belirlendiği araştırmaya göre en tembel öğrenciler Sultanbeyli´de, en çalışkanlar Çatalca´da..

4.08.2001Gündem
Lise için çifte şans

Lise için çifte şans

Anadolu liselerini kazanamayanlar, 27-31 Ağustos arasında kontenjanı dolmayan Anadolu liselerine başvuru yapabilecek. Bu öğrenciler 31 Ağustos'a kadar yabancı dil ağırlıklı eğitim veren süper liselere de başvurabilecekler.

25.08.2001Gündem
Ankarada 700 HADEPli gözaltında

Ankara'da 700 HADEP'li gözaltında

HADEP'in, Dünya Barış Günü nedeniyle Ankara'da gerçekleştirmek istediği mitinge valiliğin izin vermemesine rağmen, mitinge katılmak isteyen yaklaşık 700 kişi polis tarafından gözaltına alındı.

1.09.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Yasadışı 'ince ince' tahsilat

HUKUKÇU bir dostumuzun isyanıdır.

TÜRK Telekom (TT), geçmiş yıllarda kendisinde olan 0542 ile başlıyan cep telefonuna abone olup, bu aboneliği hiç kullanmayan ve dolayısı ile sadece hat bakımı ile ilgili ücretleri, aboneye hiç ihbar etmemiş ve çok düşük tutarlarda olduğu için yasal takibe koymamıştır.

1.06.2007

Gel de yargıya isyan etme hocam...

EMİN Çölaşan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'le ilgili inanılmaz iddiaları gündeme getiriyor. Gökçek, sayısız soruşturma geçirmesine karşın hiçbir iktidar kendisini yargı önüne götüremiyor.

22.11.2001