MENÜ

Bakımlı Kadın

Bakımlı Kadın ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bakımlı Kadın haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 1.439 Bakımlı Kadın haberi bulunmuştur.

Bakımlı Kadın Haberleri

Bensu Soralın ilginç tutkusu: Sekiz yıldır motor kullanıyorum

Bensu Soral'ın ilginç tutkusu: 'Sekiz yıldır motor kullanıyorum'

Gençliğin heyecanı ve enerjisi üzerinde. Samimi, doğal ve sıcacık. Sanki karşı komşunuzun her sabah gördüğünüz küçük, tatlı, güzel kızı... ‘Tatlı Küçük Yalancılar’ dizisi bitmesine rağmen hala kimsenin peşinden ayrılamamasının nedeni de bu olsa gerek. Bunun sırrını da güzelliğinin sırrını da merak ettik, o da anlattı…

11.02.2016Hayat
Erkeklerin kadınlarda sevmedikleri 10 şey

Erkeklerin kadınlarda sevmedikleri 10 şey

Kadınların erkeklerde hoşlarına gitmedikleri davranışları, giyimleri, sözleri gibi pek çok yazı okumuş, konuşmuş veya duymuşsunuzdur. Erkekler hakkında sürekli eleştiriler ve söylemler yapılıyor ve beklentiler dile getiriliyor. Ancak olaya tek taraflı bakmamak gerek. Her iki tarafında şikayetleri dinlenmeli ve ortak bir payda da buluşulmalı. Erkeklerinde kadınlarda hoşlarına gitmedikleri hal ve hareketler mevcut. İşte erkeklerin kadınlarda sevmedikleri 10 şey…

21.12.2015Sağlık
Osmanlı sultanlarının güzellik sırları

Osmanlı sultanlarının güzellik sırları

Hülya Avşar'dan Meryem Uzerli'ye bir çok oyuncu şimdiye kadar onları canlandırmaya ve onlar kadar güzel olmaya çalıştı. Kadınlar her dönemde güzelliklerine çok önem vermişler ve döneme uygun doğa mucizeleriyle her yaşta genç ve güzel olabilmişlerdir. ''Bakımlı kadın güzeldir'' sözü her devirde geçerliliğini koruyor, üstelik çok eski zamanlarda, bizim şimdiki imkanlarımızdan çok daha etkili ürünler kullanarak. İşte sultanların güzelliklerini korumak için başvurdukları özel ve gizli yöntemler...

12.05.2015Keyif
Hayatımda hiç pazara gitmedim

'Hayatımda hiç pazara gitmedim'

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden Işıl Reçber, hayatına dair merak edilenlerini ve giyim tarzını Hafta Sonu dergisine anlattı.

22.04.2015Magazin
Kadınlar, erkek gibi davranmaya mecbur mu

Kadınlar, erkek gibi davranmaya mecbur mu?

Bazı kadınlar, erkek egemen iş dünyasında yükselebilmek için erkek gibi davranıyorlar. Bunun için duygusallıklarını bastırıp, daha rekabetçi, sert, hızlı davranmaya, acımasız olmaya, erkek gibi giyinmeye zorluyorlar kendilerini. Hatta güçlü görünmek için cüsseli olmak gerektiğine inanan ve bu nedenle kilo sorunu yaşayan veya bakımsız olmakla övünen kadın çalışanlar da var. Ne yazık ki ‘güçlü görünmek’ için duygusallık, empati gibi ‘güçlü taraflarını’ bastıran kadınlar hem çalışma hem de özel hayatlarında bu durumdan zarar görüyorlar.

10 Adımda Mükemmel Kadın Olun

10 Adımda Mükemmel Kadın Olun

Kendinizi boşlamış olabilirsiniz. Ama bu 10 adımla birlikte yenilenmeniz mümkün! Bakımlı kadının güzel göründüğünü unutmayın. İşte mükemmel görünüm için 10 adım...

27.11.2014Moda Trendleri
Bakımlı Kadın Ayaklarından Belli Olur

Bakımlı Kadın Ayaklarından Belli Olur

Dirseklerinizin ya da dizlerinizin görünmesinden çekiniyor musunuz? Yapacağınız pratik bakımlarla bu korkunuzdan kurtulun.

13.08.2014Kişisel Bakım
İstenmeyen yağlar aşı oldu

İstenmeyen yağlar aşı oldu

Vücudun bazı bölgelerinde bulunan ve “istenmeyen yağlar” olarak adlandırılan kitlelerin, aşıya dönüştürülerek vücudun hasar gören diğer bölgelerine uygulandığı bildirildi.

3.03.2013Sağlık
ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞA HAYIR DEMEM

ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞA HAYIR DEMEM

Onu ilk önce Ali Şen’in gelini olarak tanıdık, ama o zaman içinde iş yaşamındaki başarıları ve imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle de adını hafızalara kazımayı bildi. Aynı zamanda biri 10, diğeri 5 yaşında iki çocuk annesi olan Aslı Şen, Parents dergisinin sorularını yanıtladı.

1.12.2012Kelebek
Estetik anlayışımı annemden aldım

Estetik anlayışımı annemden aldım

Genç, güzel ve başarılı... Kimileri bu başarıda babası Fatih Terim’in payı olduğunu düşünüyor.

4.09.2012Kelebek
Dispatcher’ız, haliyle, bekarız

Dispatcher’ız, haliyle, bekarız

Bindiğimiz uçaklar uçuyorsa bu büyük ölçüde de onların sayesinde. Havacılık terimlerinde onlara dispatcher deniyor. İşleri uçağın uçuş planını hazırlamak. Bu iki, son derece hoş ve bakımlı kadın da Borajet için çalışan dispatcherlar. İşleri çok ağır. Bütün uçuşta gereken bütün detayları onlar düşünüyorlar. Günde 14 saat çalışıyorlar. Belki de bu yüzden özel hayatlarına ayıracak zamanları kalmamış.

11.06.2010Kelebek
Reklam ajansına bir kutu yolladı hayatı değişti

Reklam ajansına bir kutu yolladı hayatı değişti

Her şey bir tehdit mektubuyla başladı. Serdar Erener’in reklam ajansı Alamet-i Farika’ya iş başvurusunda bulunmak istiyordu. Gazeteden kestiği harflerle "Cellocan elimizde, Özlem’i işe almazsanız sorumluluk size ait. İmza Özlem, pardon bir dost" yazdı ve gönderdi. Kağıdın sol tarafına da bir Cellocan fotoğrafı iliştirmişti.

18.08.2007Kelebek
Vazgeçilmez sevgili olmak

Vazgeçilmez sevgili olmak

Bazı kadınlar vardır, erkekler etraflarında pervane olur. Onlarsa erkekleri resmen parmaklarında oynatır. Peki ama nereden gelir o güven ve vazgeçilmezlik? Aslında işin birkaç püf noktası var: Vazgeçilmez kadın olmak aslında sanıldığı kadar zor değil. Siz oyunu kurallarına göre oynayın yeter!

8.01.2007Aşk
Keşke başka çocuğum olsaydı

Keşke başka çocuğum olsaydı

Defne Barak, bu haftadan itibaren, dünyanın gündemini oluşturan ünlü kişileri Kelebek’teki köşesinde ağırlayacak. Siyasetten sinemaya, tıp dünyasından sahnelere, televizyondan Beyaz Saray’a kadar her kesimden pek çok ünlüyü bilinmeyen yönleriyle tanıtacak. Bu hafta Senatör Hillary Clinton, yüreğinin gizli köşelerinde sakladığı sırlarını, Defne Barak’a açıklıyor.

22.04.2004Kelebek
Bu işin % 60ı seks, % 40ı terapi

Bu işin % 60'ı seks, % 40'ı terapi

Kim bilir belki de kadın olduğum için merak ediyordum. Bir Rus kadın mitolojisi almış başını yürümüş ki, ne kadar tahmin etseniz az kalır! Bütün erkeklerin dilinden düşmeyen ama pek fazla da açık edilmeyen bir sır bu: Önceleri sadece Trabzon ve başka sınır kentlerinde yükseldi ama uzunca bir süredir büyük kentlerimizde de bir endüstri haline geldi.

22.03.2003Kelebek
THY 700 kabin memuru alımı başvurularında son gün ne zaman

THY 700 kabin memuru alımı başvurularında son gün ne zaman?

Türk Hava Yolları geçtiğimiz günlerde yapılan resmi duyuru ile 700 kadın kabin memuru alacağını duyurmuştu. Duyurunun ardından THY'nin başvuru adresi yoğunluktan zaman zaman hizmet veremez hale gelmişti.. Peki THY 700 kabin memuru alımı şartları nedir ve başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

17.10.2019Ekonomi
Zirvenin ikizleri

Zirvenin ikizleri

Almanya’da doğup Türkiye’de büyüyen ve gençlik dönemlerinde tekrar döndükleri Almanya’da bugün sektörün en iyilerinden olmayı başaran ikizler Ayşe Auth ve Hatice Nizam’ın başarı öyküsünün arkasında ne yatıyor? Hep en çok izlenen TV kanallarında, magazin ve talk show programlarındalar. Almanya’nın ‘Hollywood sarışını’ uzmanılar ve trendleri onlar belirliyor. Peki ama bunca yıl zirvede kalmayı nasıl başardılar? Bu soruları 60 kişilik ekipleriyle hizmet verdikleri 4 şubeden biri olan Münih’teki ‘Haarwerk’te bizzat onlara sordum.

21.09.2019Avrupa
Mucize Doktorun oyuncuları kimdir Mucize Doktorun konusu ne ve kimler rol alıyor

Mucize Doktor'un oyuncuları kimdir? Mucize Doktor'un konusu ne ve kimler rol alıyor?

Mucize Doktor'un bu haftaki bölümü yine merak konusu olurken, yeni dizide kimlerin rol aldığı, rol alan oyuncuların isimleri ve dizideki karakterleri, Mucize Doktor'un takipçileri tarafından araştırılıyor. Peki, Mucize Doktor'un oyuncuları kimdir? Mucize Doktor'da kimler rol alıyor?

19.09.2019Televizyon
Mucize Doktorun oyuncuları kimdir İşte Mucize Doktor dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Mucize Doktor'un oyuncuları kimdir? İşte Mucize Doktor dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Yayın hayatına yeni başlayan, Mucize Doktor dizisi ilk bölümü ile FOX TV'de izleyici karşısına çıktı. Anadolu'da bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra tıp fakültesini kazanan 'savant sendromlu' Ali'nin hikayesini konu alan dizi konusuyla olduğu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine topluyor. Peki, Mucize Doktor'un oyuncuları kimdir? İşte Mucize Doktor dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

12.09.2019Televizyon
Ekranda transfer dönemi

Ekranda transfer dönemi

Bir yaz daha kuş gibi uçup gitti, yeni sezon açılıyor, ekran başında geçirilecek saatlerin hesabı yapılıyor. Yaz başlarken bazı dizilere bir daha buluşmamak üzere veda ettik, bazılarınınsa eksikliği burnumuzun direğini sızlattı. Fakat tabii yapımcılar boş durmamış, yeni sezona öyle bir hazırlanmışlar, bir transferler yapmışlar ki... Kim bilir, belki veda ettiğimiz dizilerle bile yeniden ciddi düşünebiliriz. İşte eski dizilerin yeni sakinlerinden bir demet...

Makyaj Hatalarına Kalıcı Çözüm: Kontür Makyaj

Makyaj Hatalarına Kalıcı Çözüm: Kontür Makyaj

Bir makyajı kusursuz kılan nedir? Mükemmel çekilmiş bir eyeliner hattı mı, uzun ve dolgun kirpikler mi, tüm ifadenizi değiştiren yoğun kaşlar mı? Ancak her zaman makyaj serüveni istenildiği gibi gitmez ve kusursuz makyaja gölge düşürecek hatalar yapılır.

29.07.2019Makyaj
Jet Sosyetenin 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı | Jet Sosyetenin son bölümünde neler oldu

Jet Sosyete'nin 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı | Jet Sosyete'nin son bölümünde neler oldu?

TV8 ekranlarında her perşembe akşamı yayınlanan ve izleyiciler tarafından severek takip edilen Jet Sosyete'nin 38. bölümü sevenleriyle buluştu. Jet Sosyete'nin bu haftaki bölümünde kahkaha tufanı yine eksik olmadı. Jet Sosyete'nin son bölümünde Talip ve Yıldız bir hafta sonra nişan yapma kararı almışlardır. Yaşar, kararın hızıyla baş etmeye çalışırken diğer aile fertleri hazırlıklar, elbiseler, organizasyon telaşına düşmüştür. Peki, Jet Sosyete'nin 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler...

24.04.2019Televizyon
İşte Bozulmayan Kusursuz Eyelinerın Sırrı...

İşte Bozulmayan Kusursuz Eyelinerın Sırrı...

Doğanın kış mevsiminin etkilerini yavaş yavaş üzerinden attığı bu dönemde tabiatla birlikte insan bedeni ve psikolojisi de değişmeye başlar. Özellikle de mevsim geçişleri, fizyolojik olarak kişinin bazı problemlerle karşılaşmasına sebep olur.

18.04.2019Makyaj
İki Kadından Biri Filtresiz Fotoğraf Paylaşmıyor

İki Kadından Biri Filtresiz Fotoğraf Paylaşmıyor!

Sosyal medyada fotoğraf paylaşırken neden filtre kullanıyoruz? Görünüşümüzle ilgili kimden neyi saklamak istiyoruz? Ne olsa filtrelere ihtiyaç duymayız?

Kemerlerinizi bağlayın, son kez uçuşa geçiyoruz

Kemerlerinizi bağlayın, son kez uçuşa geçiyoruz

İşte o gün de geldi çattı… Bir zamanlar Yeşilköy, sonra da Atatürk diye adlandırdığımız İstanbul’un ilk havalimanına bu hafta sonu veda ettik. Geride sadece anılar kaldı. Sadece tek tek her birimizin değil, bütün bir ulusun sevinçli, hüzünlü, dramatik ve bazen de korkulu anıları… Abartı değil, bizi biz yapan her şeyden bir parça vardı orada. Memleketin heyecanı da endişesi de coşkusu da kavgası da iki terminal binasına sığmıştı. Türk modernleşmesi, aradığı temsil gücünü burada bulmuştu. Hepsini bir araya topladık, başlangıcından bugüne son seyahate birlikte çıkalım istedik.

Yazar Sonuçları

Başarının doruğunda bile kendinizi eleştirin

EĞİTİMİNİ İzmir’de tamamlayarak inşaat mühendisi olan Bahar Madazlı’nın, yazılım alanında bir kursa gitmesiyle hayatı değişmiş.

2.01.2016

Paris Kitap Fuarı’nda Türkiye üç parça...

“Türkiye AB’ye giremez” diyen Sarkozy’nin ülkesi Fransa’da Türk yılı kutlamaları 1 Temmuz’da başlayacak ancak yeni bir Expo 2015 faciasına dönüşebilir olay.

7.04.2009

Erkek bakımlı kadın ister

Tersini söyleyen tek adam bulamazsınız.

Karısı bakımlı olunca kıskanan adam, bakımlı alımlı kadınlara bakmaktan geri kalmaz.

23.03.2008

Sabancı’nın cerrah sevgilisi

Sevil Sabancı, kalbinin kapılarını yeni bir aşk için araladı. 34 yaşındaki Sabancı, üç aydır mikrocerrahi uzmanı Mehmet Tekinel ile birlikte.

5.09.2007

Bana da sorsanız reklamda oynar mısın diye, Evet oynarım

Ne var ne yok bir bakalım... Bu aralar çevremde epey doğum yapan var. Haberlerini alıyor, onlara iç açıcı mesajlar gönderip duruyorum. Hani zamanında bana da söylemişlerdi ya: "Kırkı çıksın çok kolay olacak; üç ay bitsin, yırtacaksın; altı aydan sonra rahatsın..."

8.10.2006

Keşke başka çocuğum olsaydı

Defne Barak, dünyanın gündemini oluşturan ünlü kişileri Kelebek’teki köşesinde ağırlayacak. Bu hafta Senatör Hillary Clinton, yüreğinin gizli köşelerinde sakladığı sırlarını, Defne Barak’a açıkladı.

23.04.2004

Keşke başka çocuğum olsaydı

Defne Barak, bu haftadan itibaren, dünyanın gündemini oluşturan ünlü kişileri Kelebek’teki köşesinde ağırlayacak.

22.04.2004

Erkek ‘evlenmemiş’ kadın ‘evlen-e-memiş’

30’unu geçmiş kadınlar geçerken ‘Evlilik zamanı, çocuk zamanı’ diye yanıp sönüyor tüm ışıklar.

19.04.2004

Dış dünyadan izole bohem koyda 4 gün 4 gece

Mehmet Mahruki’nin sahibi olduğu Bonjuk Bay, son dönemin en popüler bohem plajı. Öze dönüş, basitlik, organik beslenme, ortak paylaşım, iyi enerji... Dünyada son yıllarda trend olan tüm bu hadiselerin aynı potada eritildiği bir yerli oluşum. Gittim, günlerce kaldım ve işte geriye kalanlar...

1.09.2019

Her şeyin formülü sahicilik

Bir kadın düşünün ki 70’lerde var, 80’lerde var, 90’larda, 2000’lerde... 2020’ye geldik, hâlâ var! Nükhet Duru... Her daim seksi, her daim klas. Kim ne derse desin, hâlâ müthiş bir sesi, söylemekten mutlu olduğumuz şarkıları, projeleri, konserleri, albümleri var. İçinden fışkıran, bitmeyen bir enerji var. Hayatının öyle bir döneminde ki, müthiş seçici, hiçbir şeyi zorunlu olduğu için yapmıyor, canı isterse, içine sinerse yapıyor. O yüzden de ne yaparsa iyi oluyor. Yeni albümü çıktı çıkacak, genç nesil müzisyenlerle düet yaptı ve Ağustos’un 28’inde İstanbul Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşacak. O gece bizi çeşitli sürprizler bekliyor.

18.08.2019

Seda 7 yılda hiç değişmedi

Seda Sayan’ın yeni şarkısı Son Sözüm hafta başında piyasaya çıktı.

8.06.2019

Bir kadın mutluysa, evini hatta hayatına dokunduğu herkesi mutlu eder

Accouchée’nin (Akuşe) yaratıcısı Ilgın Özdemir Yazgan’a bravooo

6.06.2019

‘Makyajsız Hadise’lere alışma zamanı

Hadise, Ulus’un 25 yıllık ünlü mekanı Sunset’e yemeğe gidiyor.

31.05.2019

Ganj Nehri’nin kıyısındaki hayatlar

Hindistan dünyanın en kalabalık, renkli görünümlü olduğu kadar bir o kadar da en sakin ülkelerinden. Yani, hem büyük bir kargaşa hem de kavga gürültüsüz bir yaşam birlikte olur mu, oluyor! Bu ülke insanlarının önceden sinirleri alınmış ve nasılsa her şeye eğlence penceresinden bakıyorlar. Bunun nedenleri olmalı. Bizler gibi gergin toplumlara bir şeyler öğretebilirler belki. Merak edilen sırlarını öğrenmek lazım diye yollara çıktık.

5.04.2019