MENÜ

Baghdad Amreyev

Baghdad Amreyev ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Baghdad Amreyev haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Baghdad Amreyev haberi bulunmuştur.

Baghdad Amreyev Haberleri

Türk Konseyi atağa kalktı

Türk Konseyi atağa kalktı

Türkiye, Azerbaycan, Kırgızistan ve Kazakistan’ın üye olduğu Türk Konseyi’nin genel sekreteri Baghdad Amreyev, işbirliğini arttırmak amacıyla iş konseyi kurulacağını belirterek, “10. yıldönümü nedeniyle ekimde yapacağımız zirvenin teması, ülkelerin KOBİ’lerinin geliştirilmesi olacak ve bu zirvede yaklaşık 600-700 milyon dolarlık bir yatırım fonu onaylanacak” dedi.

27.06.2019Ekonomi
Demirel: Özal vadesiyle öldü

Demirel: Özal vadesiyle öldü

9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, “8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın öldürüldüğü” iddialarını değerlendirirken, “Raporlar o istikamette değil, vadesiyle ölmüştür” dedi.

6.10.2010Gündem
Kazak turistin gözü Bodrum’da

Kazak turistin gözü Bodrum’da

Bodrum’un turizm alanları ve tersane bölgelerinde inceleme yapan Kazakistan Büyükelçisi Baghdad Amreyev, Kazak işadamlarının Muğla ve İzmir’in de aralarında bulunduğu beş kente 2 milyar dolarlık yatırım yapacaklarını söyledi.

10.03.2010Ege
Kazak buluşması

Kazak buluşması

KAZAKİSTAN’ın 18’inci bağımsızlık yıldönümü, Ankara Büyükelçisi Baghdad Amreyev’in evsahipliğinde Ankara Rixos otelinde düzenlenen resepsiyonla kutlandı.

11.12.2009Gündem