MENÜ

Bağbaşı Yaylası

Bağbaşı Yaylası ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bağbaşı Yaylası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 84 Bağbaşı Yaylası haberi bulunmuştur.

Bağbaşı Yaylası Haberleri

Dev mantar görenleri şaşırttı

Dev mantar görenleri şaşırttı

DENİZLİ Teleferik ve Bağbaşı Yaylası'nda bulunan 7 kilo 125 gram ağırlığındaki dev mantar görenleri şaşkına çevirdi.Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin 2015 yılında hizmete aldığı 1500 rakımdaki Denizli Teleferik ve Bağbaşı Yaylası'nda çalışan Emin Topal, geçen gün halk arasında 'Tombak' olarak bilinen büyük bir mantar buldu. Zehirsiz olan ve yenilebilen dev mantarı arkadaşları ile birlikte tartan Topal, 7 kilo 125 gram ağırlığında olduğunu şaşırarak daha önce bu kadar büyük bir mantar görmediğini söyledi.

28.05.2019Haber
Denizlide 7 kilo 125 gramlık dev mantar bulundu

Denizli'de 7 kilo 125 gramlık dev mantar bulundu

Denizli'nin Bağbaşı Yaylası'nda bir işçinin bulduğu 7 kilo 125 gram ağırlığındaki dev mantar görenleri şaşırttı.

28.05.2019Gündem
Laodikya ikinci Efes olacak

Laodikya ikinci Efes olacak

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Laodikya Antik Kenti'nde süren kazılara ilişkin, "Kazıları biraz daha hızlandırıp, 4-5 yıl içerisinde inşallah Efes standardında marka antik şehir yaratabiliriz." dedi.

28.03.2019Keyif
Bakan Ersoy: Antik kentlere olan desteklerimizi sürdüreceğiz

Bakan Ersoy: Antik kentlere olan desteklerimizi sürdüreceğiz

Denizli’de bulunan Laodikya Antik Kenti’ni inceleyen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Türkiye’de antik kent deyince ilk olarak Efes’in akla geldiğini ancak Türkiye'de birçok antik kentin bulunduğunu ve bu kentlerin 4-5 yıl içinde yapılacak hızlı bir çalışmayla Efes standartlarına ulaşabileceğini söyledi.

28.03.2019Ekonomi
Nisana 3 gün kala birçok yerde kar var

Nisana 3 gün kala birçok yerde kar var

Nisan ayına girmeye birkaç gün kala yurdun birçok yerinde kar yağışı var. Afyonkarahisar, Kütahya, Bolu, Düzce, Isparta ve Denizli'de kar yağışı ve soğuk hava etkili oldu.

29.03.2018Gündem
Denizlide hedef turizmi arttırmak

Denizli'de hedef turizmi arttırmak

DENİZLİ'nin turizmden daha fazla pay alabilmesi için tanıtımını arttırmayı amaçlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kentin turizmin parlayan yıldızı olduğunu söyledi.

6.06.2016Ege
Denizli’de çocuklara 23 Nisan hediyesi

Denizli’de çocuklara 23 Nisan hediyesi

DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda teleferiğin 0-15 yaş arası çocuklara ücretsiz hizmet vereceğini bildirdi.

22.04.2016Ege